Hledat  

Brno = nikde nic

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Brno = nikde nic

Příspěvekod avalanche2012 » čtv 22. lis 2018, 14:12

Ty vole, masakr. 3/4 roku sem nebyl v Brne za kurvickama a kdyz se nyni divam na tu nabidku, tak TY VOLE!!! Co to je? Mnohem horsi nabidka za pomalu jeste vyssi ceny. Tak to dekuju pekne. Co sme komu, my, tady na Jizni Morave udelali .... :lol: :?:
avalanche2012
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis 2016, 13:54

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod Fuckingshit » čtv 22. lis 2018, 23:01

Tak ono je to už posledních pár let celkově slabší... Podle mě se sešlo dohromady hned několik faktorů, které to mají na svědomí - konjunktura, vysoká zaměstnanost, slabší ročníky (holt už se nerodí tolik co za komančů), v neposlední řadě i důsledek podporování masáží...
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod strik » pát 23. lis 2018, 7:54

Tento problém není jenom v Brně pozoruji to v cele republice
Opravdu ma člověk problém neco solidního najit
strik
 
Příspěvky: 281
Registrován: ned 6. led 2013, 15:30

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod vulcan » sob 24. lis 2018, 15:10

strik píše:Tento problém není jenom v Brně pozoruji to v cele republice

ano, horší výběr je po celé ČR.

viewtopic.php?f=6&t=5952&p=56366#p56366

Mimo ty zmíněné věci, má významný vliv zbytečné podporování "masérek" :shock: , zbytečně si norníci se..u :cry: do svého hnízda. :evil: Jsem vcelku ve všem liberální , ale tady nechápu, proč parazitují masérské služby na stránkách norníků a inzercích vytvořených pro placené společnice a jejich služby.
Již slyším ty protesty oblíbenců honíren :D , ale ať si honírny založí svůj web nebo ať se přifaří do nějakého sportovního webu. Na ty sportovní weby společnice neinzerují, tam by je asi hnali.. tzn. svůj ke svému. :D
Pak ledasjaká "certifikovaná" masérka zjistí, že si nevydělá a půjde na klasický privát :oo: a bude o trochu více na výběr.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod strik » ned 25. lis 2018, 11:52

Už aby přišla další krize
Holek by bylo dost a ceny služeb by šli dolu
Kdo to ma porad platit! Holky už neví co si za to říci
Zlatý doby kdy jsem chodil na rychlovku za max. 500 :twisted:
strik
 
Příspěvky: 281
Registrován: ned 6. led 2013, 15:30

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod otto » ned 25. lis 2018, 12:25

strik píše:Už aby přišla další krize
Holek by bylo dost a ceny služeb by šli dolu
Kdo to ma porad platit! Holky už neví co si za to říci
Zlatý doby kdy jsem chodil na rychlovku za max. 500 :twisted:



Předpokládám že i tvé příjmy podstatně vzrostly od té doby,
Tak na co si stěžuješ.
otto
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 12. pro 2013, 13:13

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod avalanche2012 » pon 26. lis 2018, 13:10

Otiku, tady nejde o finance, ale o sluzbu, kterou za svoje finance dostanes. Jako sorry, ale argument "tak na co si stezujes" nikoho neomlouva a je to totalni OT :shock:
Nebo tobe soucasna nabidka snad vyhovuje? Jako z aktualni nabidky si dokaze vybrat jen ten komu porouci jeho prut.
avalanche2012
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis 2016, 13:54

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod strik » pon 26. lis 2018, 13:44

avalanche2012 píše:Otiku, tady nejde o finance, ale o sluzbu, kterou za svoje finance dostanes. Jako sorry, ale argument "tak na co si stezujes" nikoho neomlouva a je to totalni OT :shock:
Nebo tobe soucasna nabidka snad vyhovuje? Jako z aktualni nabidky si dokaze vybrat jen ten komu porouci jeho prut.


Mluvíš mi z duše
Ja osobně v Brně mám nyní pouze 2divky ke kterým chodím pravidelně
Stridam je pekne protože proste nic pořádného není a peníze na rozhazování proste i v dnešní době při těch cenách nejsou.
strik
 
Příspěvky: 281
Registrován: ned 6. led 2013, 15:30

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod otto » pon 26. lis 2018, 17:03

strik píše:
avalanche2012 píše:Otiku, tady nejde o finance, ale o sluzbu, kterou za svoje finance dostanes. Jako sorry, ale argument "tak na co si stezujes" nikoho neomlouva a je to totalni OT :shock:
Nebo tobe soucasna nabidka snad vyhovuje? Jako z aktualni nabidky si dokaze vybrat jen ten komu porouci jeho prut.


Mluvíš mi z duše
Ja osobně v Brně mám nyní pouze 2divky ke kterým chodím pravidelně
Stridam je pekne protože proste nic pořádného není a peníze na rozhazování proste i v dnešní době při těch cenách nejsou.


Výběr je jaký je. Těžko říci kam zmizely ty kočky z let minulých. Říkám si, jestli některé neobsahují už jen svou klientelu. Já teď mám jednu favoritku, POKUD by nemohla tak její náhradníci a do zálohy třetí- náhradníci náhradníce. Jinak bych si tak nevybral, natož za to platil. Osobně mi ale vyhovuje chodit ke stálé. Když jsem měl v minulosti Privátové obdobi tak jsem to dělal stejně, prostě nepotřebuji pokaždé jinou,. Odpadá /tedy v mém případě/ určitá rozpačitost při první návštěvě.
K těm penězům: Musíme si přiznat, že i těm holkám se taky zvedají náklady, nájmy za ty kamrdlíky jsou dávno někde jinde, reklama, kaderník, pokud chtějí být sexy, přitažlivé a chtené.... Nechci tady za ně lobovat a obhajovat zdražení - je to ovšem prostě realita. A je fér ji uznat. A pokud má dotyčná fajn proklientský přístup tak OK. Pokud NE - tak ji bojkotovat. Je to svobodná volba.
otto
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 12. pro 2013, 13:13

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod mireck » pon 26. lis 2018, 23:38

otto píše:
strik píše:
avalanche2012 píše:Otiku, tady nejde o finance, ale o sluzbu, kterou za svoje finance dostanes. Jako sorry, ale argument "tak na co si stezujes" nikoho neomlouva a je to totalni OT :shock:
Nebo tobe soucasna nabidka snad vyhovuje? Jako z aktualni nabidky si dokaze vybrat jen ten komu porouci jeho prut.


Mluvíš mi z duše
Ja osobně v Brně mám nyní pouze 2divky ke kterým chodím pravidelně
Stridam je pekne protože proste nic pořádného není a peníze na rozhazování proste i v dnešní době při těch cenách nejsou.


Výběr je jaký je. Těžko říci kam zmizely ty kočky z let minulých. Říkám si, jestli některé neobsahují už jen svou klientelu. Já teď mám jednu favoritku, POKUD by nemohla tak její náhradníci a do zálohy třetí- náhradníci náhradníce. Jinak bych si tak nevybral, natož za to platil. Osobně mi ale vyhovuje chodit ke stálé. Když jsem měl v minulosti Privátové obdobi tak jsem to dělal stejně, prostě nepotřebuji pokaždé jinou,. Odpadá /tedy v mém případě/ určitá rozpačitost při první návštěvě.
K těm penězům: Musíme si přiznat, že i těm holkám se taky zvedají náklady, nájmy za ty kamrdlíky jsou dávno někde jinde, reklama, kaderník, pokud chtějí být sexy, přitažlivé a chtené.... Nechci tady za ně lobovat a obhajovat zdražení - je to ovšem prostě realita. A je fér ji uznat. A pokud má dotyčná fajn proklientský přístup tak OK. Pokud NE - tak ji bojkotovat. Je to svobodná volba.

Pokud má holka denně 3 klienty za 1000,- tak má za měsíc nezdaněných 60000,-. Opravdu jsou to takové chudinky? Anebo zdražují proto, že za nima chodí málo lidí?
mireck
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod Miaaa » úte 27. lis 2018, 4:04

mireck píše:Pokud má holka denně 3 klienty za 1000,- tak má za měsíc nezdaněných 60000,-. Opravdu jsou to takové chudinky? Anebo zdražují proto, že za nima chodí málo lidí?


Napíši jen k tomuhle.... Ta dívka nezdražuje, ale většinou zdražuje ten privát. Dívka má 1500 Kč za hodinu a z toho 500 Kč odevzdá majiteli privátu.
Tu samou čásku odevzdá z půl hodiny...
Taky tam třeba každý den není a má i jiné náklady s tímhle spojené, i když je pravda, že některé aby investovaly třeba do oblečků, prádla atd na to...
Hlavně si ty holky musí platit i reklamu a už to není jako dříve, jen třeba naprivát máš měsíčně cca 2400 Kč.
Samozřejmě, že si některá řekne o 500 Kč příplatek třeba, že se nechá lízat je totální blbost a nikdy jsem s tímhle nesouhlasila, ale to už je její mínus.
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod avalanche2012 » úte 27. lis 2018, 12:34

Pokud se budeme bavit o divkach, ktere to uz nejakou dobu delaji a maji solidni pristup - skutecne takova divka potrebuje mit reklamu a inzerat na kazdem webu? Za tu dobu mohla ziskat stale klienty a novi si k ni cestu taky najdou .... napr diky webu jako je tento.
Pokud k tomu pristupuje divka normalne, smiri se s tim, ze to proste dela dobrovolne a vnitrne se dokaze smirit s tim, ze ne vzdy ji nekdo bude sympaticky, ale presto dokaze zakaznika potesit, tak takova nepotrebuje haldy reklam. Jako kdyz nektera divka meni neustale nicky, tel. cisla, je o ni na techto webech znamo, ze nedodrzi cas, nebere telefon ..... PROC k ni proste ti chlapi lezou. PROC ???
Takze tento typ divky skutecne potrebuje reklamu na kazdem webu .....
Jsem ted sam, bez sexu, ale presto za soucasne situace nehodlam za takovy sex zaplatit.
Tim chci jen rict, ze naklady na reklamu jsou nekdy irelevantni.
avalanche2012
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis 2016, 13:54

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod Miaaa » úte 27. lis 2018, 15:50

avalanche2012 píše:Pokud se budeme bavit o divkach, ktere to uz nejakou dobu delaji a maji solidni pristup - skutecne takova divka potrebuje mit reklamu a inzerat na kazdem webu? Za tu dobu mohla ziskat stale klienty a novi si k ni cestu taky najdou .... napr diky webu jako je tento.
Pokud k tomu pristupuje divka normalne, smiri se s tim, ze to proste dela dobrovolne a vnitrne se dokaze smirit s tim, ze ne vzdy ji nekdo bude sympaticky, ale presto dokaze zakaznika potesit, tak takova nepotrebuje haldy reklam. Jako kdyz nektera divka meni neustale nicky, tel. cisla, je o ni na techto webech znamo, ze nedodrzi cas, nebere telefon ..... PROC k ni proste ti chlapi lezou. PROC ???
Takze tento typ divky skutecne potrebuje reklamu na kazdem webu .....
Jsem ted sam, bez sexu, ale presto za soucasne situace nehodlam za takovy sex zaplatit.
Tim chci jen rict, ze naklady na reklamu jsou nekdy irelevantni.


Bohužel najít milou, spolehlivou dívku se solidním přístupem je docela .... A když ji většina nebude ignorovat a bojkotovat, tak je to stejně zbytečné.
Zažila jsem holky co tu měly velmi negativní recenze a pořád měly plno.
S tou reklamou jsem to myslela, když dělá pod někým na privátu...
Některým si stačí za den vydělat 1000 Kč a on vždy někdo za ten den se ozve...
Ty holky nepochopí, že když budou solidní, budou se k ní klienti pořád vracet, je jim to úplně u....
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod Chris Redfield » stř 28. lis 2018, 11:27

Horší než kurva je hloupá kurva.
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod otto » stř 28. lis 2018, 21:09

avalanche2012 píše:Pokud se budeme bavit o divkach, ktere to uz nejakou dobu delaji a maji solidni pristup - skutecne takova divka potrebuje mit reklamu a inzerat na kazdem webu? Za tu dobu mohla ziskat stale klienty a novi si k ni cestu taky najdou
Jsem ted sam, bez sexu, ale presto za soucasne situace nehodlam za takovy sex zaplatit.
Tim chci jen rict, ze naklady na reklamu jsou nekdy irelevantni.

hele, je to v Brně sice bída, ale Chce to HLEDAT, a věř, že taky "tu svou ideální" TAKY najdeš.
otto
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 12. pro 2013, 13:13

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků