Hledat  

Brno = nikde nic

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod Poas000poas » stř 28. lis 2018, 21:32

otto, ty si nějak pleteš chození na priváty (kde je právě ta pestrost, změna dominující) s hledáním milenky v běžném životě.
Poas000poas
 
Příspěvky: 135
Registrován: pát 18. říj 2013, 19:34

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod otto » stř 28. lis 2018, 22:07

Poas000poas píše:otto, ty si nějak pleteš chození na priváty (kde je právě ta pestrost, změna dominující) s hledáním milenky v běžném životě.

... no pokud je tou pestrostí potkat se ve dveřích s někým úplně jiným, než ke komu dle fotek z inzerce zamýšlím jít, a je to nějaká protivná o X let strrší a XX kg hmotnější bába, na kterou se nedá, nebo nesmí šáhnout.... ?
Tak TO jako SORRY. Já v tom vidím a očekávám to příjemno bez závazků, nutných povinností. A rád se vrátím / vracím, tam, kde mi příjemno bylo. Proč riskovat za kažkou cenu negativní zkušenost pro tu jak píšeš PESTROST. Navíc nejsem takový "skokan" jek někteří zde. Chodím, jen pokud nejsem aktulně s někým ve vztahu. Navíc mi vadí ta prvotní návštěva NEZNáMA, viz třeba (z mé strany zcela rozpačité) první setkání s Barunkou z Privátu Brno4 na Štefánikové, - poprvé byla komunikace úplně o ničem, jen se udělatna jít. Následně jsem si s tou, byť velice mladou holkou, dost sed. Ocením, že to je příjemná, hezká a milá, dá se s ní i rozumně a inteligentně v mezičase promluvit..., . Pro mě to není Jen o Tom šťouchu - rychle se vytřepat a jít. Každý hledáme / očekáváme pochopitelně něco jiného.
otto
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 12. pro 2013, 13:13

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod acx » stř 28. lis 2018, 23:00

otto píše:
Poas000poas píše:otto, ty si nějak pleteš chození na priváty (kde je právě ta pestrost, změna dominující) s hledáním milenky v běžném životě.

... no pokud je tou pestrostí potkat se ve dveřích s někým úplně jiným, než ke komu dle fotek z inzerce zamýšlím jít, a je to nějaká protivná o X let strrší a XX kg hmotnější bába, na kterou se nedá, nebo nesmí šáhnout.... ?
Tak TO jako SORRY. Já v tom vidím a očekávám to příjemno bez závazků, nutných povinností. A rád se vrátím / vracím, tam, kde mi příjemno bylo. Proč riskovat za kažkou cenu negativní zkušenost pro tu jak píšeš PESTROST. Navíc nejsem takový "skokan" jek někteří zde. Chodím, jen pokud nejsem aktulně s někým ve vztahu. Navíc mi vadí ta prvotní návštěva NEZNáMA, viz třeba (z mé strany zcela rozpačité) první setkání s Barunkou z Privátu Brno4 na Štefánikové, - poprvé byla komunikace úplně o ničem, jen se udělatna jít. Následně jsem si s tou, byť velice mladou holkou, dost sed. Ocením, že to je příjemná, hezká a milá, dá se s ní i rozumně a inteligentně v mezičase promluvit..., . Pro mě to není Jen o Tom šťouchu - rychle se vytřepat a jít. Každý hledáme / očekáváme pochopitelně něco jiného.


A proč jsi za ní šel podruhý, když poprvý to stálo za hovno ? Já mám s ní zkušenost, že nedodrží, co je domluveno, ani čas, řekne, že ji vlastně nezajímá, co domluví její bordelmamá a když kvůli tomu za ní přestanou chodit, půjde jinak, je mladá a najde se hodně kokotů, co ji nepoznají a přijdou za zase ní. Možná se změnila, ale když začínala na jihu za 2500,-/h. 1500,-/0,5h , tak jí 1500,-/h v Brně bylo nějak málo ... . :roll:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod otto » stř 28. lis 2018, 23:14

acx píše:
otto píše:
Poas000poas píše:otto, ty si nějak pleteš chození na priváty (kde je právě ta pestrost, změna dominující) s hledáním milenky v běžném životě.

... no pokud je tou pestrostí potkat se ve dveřích s někým úplně jiným, než ke komu dle fotek z inzerce zamýšlím jít, a je to nějaká protivná o X let strrší a XX kg hmotnější bába, na kterou se nedá, nebo nesmí šáhnout.... ?
Tak TO jako SORRY. Já v tom vidím a očekávám to příjemno bez závazků, nutných povinností. A rád se vrátím / vracím, tam, kde mi příjemno bylo. Proč riskovat za kažkou cenu negativní zkušenost pro tu jak píšeš PESTROST. Navíc nejsem takový "skokan" jek někteří zde. Chodím, jen pokud nejsem aktulně s někým ve vztahu. Navíc mi vadí ta prvotní návštěva NEZNáMA, viz třeba (z mé strany zcela rozpačité) první setkání s Barunkou z Privátu Brno4 na Štefánikové, - poprvé byla komunikace úplně o ničem, jen se udělatna jít. Následně jsem si s tou, byť velice mladou holkou, dost sed. Ocením, že to je příjemná, hezká a milá, dá se s ní i rozumně a inteligentně v mezičase promluvit..., . Pro mě to není Jen o Tom šťouchu - rychle se vytřepat a jít. Každý hledáme / očekáváme pochopitelně něco jiného.


A proč jsi za ní šel podruhý, když poprvý to stálo za hovno ? Já mám s ní zkušenost, že nedodrží, co je domluveno, ani čas, řekne, že ji vlastně nezajímá, co domluví její bordelmamá a když kvůli tomu za ní přestanou chodit, půjde jinak, je mladá a najde se hodně kokotů, co ji nepoznají a přijdou za zase ní. Možná se změnila, ale když začínala na jihu za 2500,-/h. 1500,-/0,5h , tak jí 1500,-/h v Brně bylo nějak málo ... . :roll:

je to prosté, - těch teenek v Brně až tak moc není, Prostě si nemohu pomoci a přitahují mne jak magnet. Pokud bych chtěl dámu v mém věku, nebudu chodit na priváty, - přátelé mi těch "odložených" , "opuštěných", "zanedbávaných", - které jsou v mém věku "dohazují" dost. A ty mne prostě mě neberou. Snad má pošetilost související s krizí středního věku, nejspíš.... No vidíš, oproti mé první nívštěvě u Barunky mám posun úplně někam jinam. Nevím, zda to je jen u mne, nebo i u ostatních. Mám pocit, že tehdy začínala a nedivil bych se té "křeči" a nepřirozenosti. Mžná byl "problém " u mne. Každopádně z její strany nyní fajn přístup. Možná i ona potřebuje nějaký čas na souznění, což asi to není úplně profesně očekávané... , Ale rád se k ní nyní vracím. Btw. co paní Šéfová splete, nebo špatně domluví, za to ta holčina nemůže. komunikace je bohužel neosobní, stejně tak ten doprovod nahoru na privat.
otto
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 12. pro 2013, 13:13

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod acx » stř 28. lis 2018, 23:25

otto, Barunka v Brně nezačínala, ale Hustopeče a Hodonín. Do Brna přešla až se vyčerpali místní zdroje. Ona dobře věděla, co je v jejím inzerátu a co domlouvá šéfová, ale bylo jí to u .... . 8)
Že máš rád nové modely, nejsi sám, ale podporovat je proto, že není jiný model, není rozumné, protože to předají jiným začátečnícím. Ale když bez toho nemůžeš být nebo pátrat jinde či navštívit jiné město, co dělat. :(
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod otto » stř 28. lis 2018, 23:50

acx píše:otto, Barunka v Brně nezačínala, ale Hustopeče a Hodonín. Do Brna přešla až se vyčerpali místní zdroje. Ona dobře věděla, co je v jejím inzerátu a co domlouvá šéfová, ale bylo jí to u .... . 8)
Že máš rád nové modely, nejsi sám, ale podporovat je proto, že není jiný model, není rozumné, protože to předají jiným začátečnícím. Ale když bez toho nemůžeš být nebo pátrat jinde či navštívit jiné město, co dělat. :(

hmmmm, co dodat, nejsem takový skokan, jak jsem už pasl. U ní jsem letos v létě opět začal své "privátové období" po dloholeté vztahové pauze. Co bylo (zpět) v posledních cca pěti letech jde mimo moje vnímání a můj časoprostor: nepídil jsem se příliš historií, natož mimobrněnským prostorem. Pro mne je u Barunky důležitý ten její (i můj) osobní posun vpřed oproti první násvštěvě. I ten mezičas je pohodový - a to je pro mne hodně důležité. Zda je pravda vše, co říká není asi auž tak důležité, hlavně že to podává věrohodně. Jde přese o Iluzi. (I když já jí ten příběh věřím). S Madam šéfovou problém nemám, jen mi není příjemný ten její doprovod. Zase to má své výhody, že se téměř vždy hned dovolám, objednám. Já jsem slušný na ni, ona na mne. Nevyhledávám konflikty.
otto
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 12. pro 2013, 13:13

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod avalanche2012 » čtv 29. lis 2018, 10:52

otto píše:
avalanche2012 píše:Pokud se budeme bavit o divkach, ktere to uz nejakou dobu delaji a maji solidni pristup - skutecne takova divka potrebuje mit reklamu a inzerat na kazdem webu? Za tu dobu mohla ziskat stale klienty a novi si k ni cestu taky najdou
Jsem ted sam, bez sexu, ale presto za soucasne situace nehodlam za takovy sex zaplatit.
Tim chci jen rict, ze naklady na reklamu jsou nekdy irelevantni.

hele, je to v Brně sice bída, ale Chce to HLEDAT, a věř, že taky "tu svou ideální" TAKY najdeš.

To je sice fajn, ale skutecnost clovek pozna az po predani penez. A uz se mi fakt nechce chodit od domu k domu a taktikou pokus-omyl hledat ....
avalanche2012
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte 22. lis 2016, 13:54

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod Poas000poas » čtv 29. lis 2018, 19:36

otto píše:
Poas000poas píše:otto, ty si nějak pleteš chození na priváty (kde je právě ta pestrost, změna dominující) s hledáním milenky v běžném životě.

... no pokud je tou pestrostí potkat se ve dveřích s někým úplně jiným, než ke komu dle fotek z inzerce zamýšlím jít, a je to nějaká protivná o X let strrší a XX kg hmotnější bába, na kterou se nedá, nebo nesmí šáhnout.... ?
Tak TO jako SORRY. Já v tom vidím a očekávám to příjemno bez závazků, nutných povinností. ...

Promiň, otto, ale ty jsi případ. :shock:
Já tady nepsal o pestrosti ve smyslu, že najdeš něco jiného dle fake fotek. Ty tady píšeš, jako bys byl jediný , kdo hledá mladou, štíhlou, příjemnou , to je tady troufám si říci, nás celá řada, včetně mně. Ale v chození na privát je právě ta pestrost, že jich najdeš víc, můžeš prostřídat, i když je to v Brně těžší.
Podle toho, co píšeš, tak spíše hledáš milenku, nejde ti jen o TO, ale i o "něhu", vnímavost - to nemyslím nijak ironicky. Moc se mně líbilo, jak jsi dříve napsal, u Barunky z Marilyn, jak sis zvykl, zamiloval, ocenil jsem, jak jsi se svěřil. A pak jsi to smazal, to mně zklamalo :evil: , jako by ses zastyděl. A nyní v podstatě recidiva u Barunky jiné. Proto říkám, že je asi logické si najít milenku, kde máš daleko větší pravděpodobnost, že u ní nebudeš desátý, který ji ten den navštívil.
Jinak vše dobré a hodně štěstí.
Poas000poas
 
Příspěvky: 135
Registrován: pát 18. říj 2013, 19:34

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod Atr3y » pát 30. lis 2018, 16:04

Každej to má jinak a nelze vše házet do jednoho koše. Nazval bych to spíše placené služby..než jen sex. Někdo bude chodit za koc a brát ji jako milenku a někdo jako "šukátko" apod. Jestli je za to člověk ochoten platit to je na každým. Myslím že přístup / "herectví" dívky za určitou službu hraje největší roli zda se pak za ní klient vrátí. Jestli si s ťapkou člověk sedne na poprvé není nikde dáno, sám jsem to zažil více krát. Někomu pak stačí navštěvovat jen ji a někdo rád adrenalin z poznávání nových. Hroší je že přibejvá spousta ťápin které si myslí, že chlap si jde k ní pouze vysypat pytla a né si užít nějakou z nabízených "služeb" .
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod Atr3y » úte 22. led 2019, 8:02

Tak za nedlouho končí i Elča. Dobré mladé kousky odpadávaj jedna po druhé :( :|
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod strik » úte 22. led 2019, 8:07

Jaká Elča?
strik
 
Příspěvky: 281
Registrován: ned 6. led 2013, 15:30

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod Atr3y » stř 23. led 2019, 9:06

strik píše:Jaká Elča?

No Elišku tu máme jen jednu pokud se nemýlím
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod acx » stř 23. led 2019, 11:35

Atr3y píše:
strik píše:Jaká Elča?

No Elišku tu máme jen jednu pokud se nemýlím


Mýlíš .... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod strik » stř 23. led 2019, 17:43

Kam by Eliška chodila ?!
Zase nějaká fáma ne...???
strik
 
Příspěvky: 281
Registrován: ned 6. led 2013, 15:30

Re: Brno = nikde nic

Příspěvekod Atr3y » čtv 24. led 2019, 9:44

strik píše:Kam by Eliška chodila ?!
Zase nějaká fáma ne...???

Momentálně pracuje v krpoli..
No neřek bych. Neni moc typ holky co by lhala.. má své důvody. Však za ní zajdi a dozvíš se. Tuším že říkala do konce února
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků