Hledat  

Holky kterou jsou lepsi nez honka

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Holky kterou jsou lepsi nez honka

Příspěvekod malanel » sob 24. lis 2018, 14:31

Ahoj Borci .
Kdyz si to tady tak čtu ,tak větsina holek v Brne je podprumerna . Zajimalo by me kterou holku(ženu) by jste doporucili ostatnim borcum z vlastni zkušenosti .

Cílem této diskuze je aby borci chodily k lepsim holka (ženam ). Nikde neni objektivni nazor na zeny nez taky .

Byl jsem u pak žen a nikdy bych se nevratil protoze to byl des a škoda penez . Timto chci aby dobre zeny zustaly a horsi ženy skoncily nebo se zlepsily . Kdyz budem chodit k tem lepsim a na ty horsi budem kaslat tak nebudou met penize a bud se zmeni nebo odejdou

Dikec borci za nazor
malanel
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 15. lis 2018, 15:01

Re: Holky kterou jsou lepsi nez honka

Příspěvekod vulcan » sob 24. lis 2018, 15:00

malanel,
myslím, že jsi zbytečně založil nové vlákno. :evil: Když si pozorně přečteš vlákna již stávající, tak ti obvykle vyjde, zda je dobrý za tou holkou jít či ne. Navíc vše je to subjektivní, co se někomu může líbit, tak tobě zase ne.

Jasně, je cílem, aby byly úspěšné ty dobré, snaživé, hezké a naopak, aby ty horší si nevydělaly na suchou kůrku nebo šly do sebe a zlepšily se (mám pocit, že je to scifi :D , některým je zjevně jedno, jak se chovají, prezentují.. stejně se někdo dostaví..). Když se někdy dívám na inzerci nebo čtu recenze, tak mám pocit, že se uživí nyní skoro všechny, i ty hodně kritizované, i ty priváty, které mají špatnou pověst. A je to po celé republice.

Řešení ? :shock: Pečlivě vybírat,, dělat otočky, vyžadovat ( ve slušném modu :D ) splnění služeb, co inzerují, dodržování času. A taky je docela hrozné, jak neochotně některé dívky a některé priváty poskytují informace. Normální by mělo být, že by měly mít priváty webovky, kde mají kalendář přítomnosti dívek, když ne webovky, tak aspoň to popsáno v inzerci.
Není normální, že při některých telefonátech na priváty se dotyčná nepředstaví, nevíš s kým hovoříš, ledabyle ti odpovídá, musíš z ní páčit, které dívky jsou na značkách, kdy mají volno. Některé dávají schválně zkreslené informace.

Není normální, když třeba SOHO zrušilo "semafory" přítomnosti dívek a při dotazu proč mně řekly, že ať si každý vybere z těch, co jsou na místě. :oo:
Není normální, že se některé ťapky skrývají po různými nicky, jmény, že mění svou identitu a mají fake fotky.
To by museli norníci být více soudržní, aby se něco zlepšilo :wink: , ale těch faktorů je víc. Někteří pánové nejsou ochotni si přečíst info, recenze, kterých je tady dost, je jich dost i na Masheru (moravská sekce).
A pak nejsou jen dívky na privátech, ale i mimo ně.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Holky kterou jsou lepsi nez honka

Příspěvekod antonio22 » pát 31. kvě 2019, 21:35

Pánové jsem v krizi..pojedu do Brna po delší dobe a tak jako vždy mám zhruba přehled, kterých cca 5 je aktuálně top..tak ted me napadá snad jedna. Všechny lepší pauziruji.
Prosím nahodte nějakou, hlavně dobrý přístup.
Diky.
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Holky kterou jsou lepsi nez honka

Příspěvekod Lukes19 » pát 7. čer 2019, 9:33

antonio22 píše:Pánové jsem v krizi..pojedu do Brna po delší dobe a tak jako vždy mám zhruba přehled, kterých cca 5 je aktuálně top..tak ted me napadá snad jedna. Všechny lepší pauziruji.
Prosím nahodte nějakou, hlavně dobrý přístup.
Diky.


Ono je to těžké, pro každého může dobrý přístup znamenat něco jiného :)

Suzy - Sice nemá úplně dokonalou postavu a někomu se nemusí líbit vzhledově, ale rozhodně to vynahrazuje přístupem. Možnost udělat se víckrát za půl hodiny, čas s ní jsem o dost překročil.
Patricie - Pokud vám nevadí někdo trošku starší tak je to určitě taky dost dobrá volba. Patricie je velmi aktivní, snaživá, na svůj věk má taky dost dobrou postavu.
Vanesa - Nejspíše se podle recenzí tady celkem zlepšila, protože jsem navštívil nedávno a byl jsem spokojený (mladá snaživá hezká holka s pěkným tělem).
Izabella - Něco podobného jak Vanesa, jen o 200 Kč dražší. :D


Edit: Někdo mi psal SZ ohledně rozdílu cen u Vanessy a Izabelly, je možné, že některá z nich zdražila nebo zlevnila, případně jsem někde platil víc než jsem měl (neptal jsem se předem po telefonu), takže se radši předem zeptejte po telefonu na aktuální cenu. :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků