Hledat  

Privat Splněné sny

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Privat Splněné sny

Příspěvekod maximus69 » stř 2. led 2019, 0:24

ahoj, jen dotaz, jak to vypadá v Brně Julianově s privátem dříve Marylin pak Splněné sny, dík
maximus69
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 17. srp 2018, 12:19

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod vulcan » pát 4. led 2019, 20:51

maximus69 píše:ahoj, jen dotaz, jak to vypadá v Brně Julianově s privátem dříve Marylin pak Splněné sny, dík

Dívky si už sny splnily :oral: a tak to zabalily. Zazvonil zvonec a pohádky erotické je konec.
Eliška je, pokud jsem si všiml, v UH a opět jako začínající.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod RytirZBrna » sob 5. led 2019, 15:33

To asi není Eliška v tom UH. Ale osobně jsem tam nebyl.
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod vulcan » sob 5. led 2019, 16:25

Tam, v UH, se nejmenuje Eliška, ale Anička. Zkrátka byla na matrice a nechala se přejmenovat.
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat-anicka-uh-821

Taky jsem tam nebyl, ale řekl bych, že je to ona. Takřka stejná dikce inzerátu, míry taky, i na fotkách je si podobná.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod Paulie88 » ned 6. led 2019, 2:13

Fakt myslíte, že je to ona? Já za ní chodil totiž strašně rád a její ztráta mě mrzela, protože modelka to sice nebyla ale přístup asi nejlepší co sem kdy zažil, neskutečně sme si sedli ... Ona totiž odešla a je to i v jejím vlákně kvůli těhotenství , takže v téhle době už teoreticky návrat možný je , ale že by se přestěhovala zrovna do Uherskýho hradiště mi moc smysl nedává a podle těch fotek mi nepříde moc podobná mě osobně ...
Kdyby to někdo mohl určitě potvrdit tak bych byl moc vděčný, protože UH už je na mě moc daleko abych tam jel třeba zbytečně :/
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod Foulenk » ned 6. led 2019, 6:27

Taky mi to moc nedáva smysl. Tenkrát říkala, že už prostě dělat nebude, ale tak znáte to co říkají.Taky jsem se díval na fotky taky mi to nepřipadá ze je to ona ze by ji az tak narostl zadecek a ze by tak shodila prece jenom byla pevnejsi ale ne tlusta. Mám u ni rezervaci na středu tak jsem zvedavy. Mam to relativne kousek. Čas ma trochu na houby a taky nema moc casu. Ptal jsem se na cenu jdu na 30minut chce 800kč. Adresa je nekde na Zelným trhu 410? Nebo 400 jsem číslo zapomněl. Pak napisu jak jsem dopadl. Díval jsem se jeste jaké osazenstvo tak jeste je a docela nic moc v tom UH buď starší dámy (líbila se mi Klaudie což mám pocit, že se mihla i v Brně a nebo ženský na který bych odobně nevlezl ani zadarmo
Foulenk
 
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29. srp 2017, 14:24

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod RytirZBrna » ned 6. led 2019, 13:27

Ve vlákně Stella v mimobrněnských holkách jsem "Aničku" zmínil, a bylo mi odpovězeno
antonio22 píše:Na Nornikovi v sekci Amatérky ze zlínského kraje jsou cca 3 reporty.

pokoušel jsem se na nornikovi hledat, ale marně. Eliska měla jedno poznávací znamení, které na fotkách nevidím, leda by si ho nechala odstranit.
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod Paulie88 » ned 6. led 2019, 14:37

Foulenk píše:Taky mi to moc nedáva smysl. Tenkrát říkala, že už prostě dělat nebude, ale tak znáte to co říkají.Taky jsem se díval na fotky taky mi to nepřipadá ze je to ona ze by ji az tak narostl zadecek a ze by tak shodila prece jenom byla pevnejsi ale ne tlusta. Mám u ni rezervaci na středu tak jsem zvedavy. Mam to relativne kousek. Čas ma trochu na houby a taky nema moc casu. Ptal jsem se na cenu jdu na 30minut chce 800kč. Adresa je nekde na Zelným trhu 410? Nebo 400 jsem číslo zapomněl. Pak napisu jak jsem dopadl. Díval jsem se jeste jaké osazenstvo tak jeste je a docela nic moc v tom UH buď starší dámy (líbila se mi Klaudie což mám pocit, že se mihla i v Brně a nebo ženský na který bych odobně nevlezl ani zadarmo

Tak to už říkalo holek že skončí a skutek utek :D :D ale dítě to asi může změnit dost no ... minimálně do doby než odroste :D , ale zase Eliška / Linda byla řekněme slušná "nymfomanka" :D tak bych se nedivil kdyby to nevydržela ...
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod eliskauznemachut » ned 6. led 2019, 22:44

Dobrý večer,
dozvěděla jsem se od své sestry (která ordinuje ((ovala ve Splněných snech (((já jsem byla pouze v Marylinu))), nyní je sama za sebe v Králově poli-někdo o ní ví ((((jelikož má tu i myslím 2-3 vlákna - to mi říkala ona)))), ale nebudu zde uvádět její nick- to si každý dohledá, každopádně nemám dvojče ani nejsem zase zpátky- jelikož jsem to uzavřela (tečka, čárka, vykřičník) celkově jsem změnila vzhled a rozhodně se nevydávám za nějakou další slečnu, která úřaduje někde v Uherské Hradišti ( sice podobný inzerát-kopírování textů je celkem běžná věc, ale fotky mě neodpovídají ani její prsa ani její prdel a celkově tělo...a na víc abych úřadovala kousek od svého bydliště to bych byla sebevrah). Změnila jsem celkový způsob života a sex už není pro mě priorita č.1. Omlouvám se (doufám, že se někdo nenaštve), že píši na tohle pánské fórum, ale chtěla jsem ukončit konspirační teorie -některých pánů. Nejlepší způsob bude si to ověřit na vlastní oči, takže si to ověřte (zajděte si tam) :) Děkuji za pochopení a hezký večer přeje Elis
P.S. a kdo mě opravdu zná, ví že mám na těle tzv. poznávací znamení..
eliskauznemachut
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 6. led 2019, 22:25

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod Atr3y » pon 7. led 2019, 9:09

eliskauznemachut píše: Změnila jsem celkový způsob života a sex už není pro mě priorita č.1. .

a já proč tohle řemeslo ženy dělaj :lol:
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod nemesis000 » pon 7. led 2019, 20:08

eliskauznemachut píše:
dozvěděla jsem se od své sestry (která ordinuje ((ovala ve Splněných snech (((já jsem byla pouze v Marylinu))), nyní je sama za sebe v Králově poli- nebudu zde uvádět její nick- , každopádně nemám dvojče ani nejsem zase zpátky- jelikož jsem to uzavřela m se nevydávám za nějakou další slečnu, která úřaduje někde v Uherské Hradišti . Změnila jsem celkový způsob života a sex už není pro mě priorita č.1. ..

A vysvětlení pro nevěřícího Tomáše, Linda z osobních důvodů tehdy nechtěla, aby ti, co ji znali jako Elišku, to proflákli.

No to je drama jako v detektivce. Sama sobě sestrou. :shock: A už nemá chuť.

Mimochodem která je to ta její sestra v Krpoli ?
nemesis000
 
Příspěvky: 349
Registrován: stř 28. pro 2011, 3:19

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod acx » pon 7. led 2019, 20:35

nemesis000 píše:
eliskauznemachut píše:
dozvěděla jsem se od své sestry (která ordinuje ((ovala ve Splněných snech (((já jsem byla pouze v Marylinu))), nyní je sama za sebe v Králově poli- nebudu zde uvádět její nick- , každopádně nemám dvojče ani nejsem zase zpátky- jelikož jsem to uzavřela m se nevydávám za nějakou další slečnu, která úřaduje někde v Uherské Hradišti . Změnila jsem celkový způsob života a sex už není pro mě priorita č.1. ..

A vysvětlení pro nevěřícího Tomáše, Linda z osobních důvodů tehdy nechtěla, aby ti, co ji znali jako Elišku, to proflákli.

No to je drama jako v detektivce. Sama sobě sestrou. :shock: A už nemá chuť.

Mimochodem která je to ta její sestra v Krpoli ?


Bára, pod 15 let a není to sranda, i tohle dokážou geny. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod nemesis000 » pon 7. led 2019, 21:12

Že by genové inženýrství u ťapek ? :shock: Možná to jsou Tři Sestry. :wink:
nemesis000
 
Příspěvky: 349
Registrován: stř 28. pro 2011, 3:19

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod otto » pon 7. led 2019, 22:56

nemesis000 píše:Že by genové inženýrství u ťapek ? :shock: Možná to jsou Tři Sestry. :wink:


http://www.trisestry.cz/ :lol:
otto
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 12. pro 2013, 13:13

Re: Privat Splněné sny

Příspěvekod container » čtv 10. led 2019, 6:59

už jsem to uzavřela, ale stále projíždím sex fóra..co kdyby náhodou...?
container
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 12. kvě 2016, 17:30


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků