Hledat  

Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod AmazingBrunete » úte 23. dub 2019, 7:46

Pánové otázka na vas
Jak by podle vas mel vypadat privatek salon ,podnik (napr.Brno) aby ste se v něm cítili spokojeně a rádi se vracely.Samozerejme kvůli slecnam :D ale musim uznat ze z více zkusenosti a nejen mých je dost veci které odradí klienta i když slečna za to nemůže nepříjemný šéf ,nepořádek ,cizi muži po chodbách ...atd atd vsak znáte :wink: NÁZORY !? o:-o :oo:
AmazingBrunete
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 23. zář 2018, 1:17

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod acx » úte 23. dub 2019, 10:49

Procenta odrazování od privátu:
Ojebávací, nepříjemné slečny - 100% jistota
Nedodržování času, různé zkracování - 70%
Fake inzeráty (fotky, služby, domluva na něco, o čem slečna neví) - 70%
Privát bere slečny, co neuspěly jinde, nemá co nabídnout - 65%
Nefér ceny, kdy se dodržuje stejná cenová hladina pro všechny, bez ohledu na služby, vzhled, ... - 40%

To jsou hlavní důvody vyloučení privátu.
Co se týká prostředí, pokud je dodržována hygiena, slušná postel, určité soukromí a umístění, kde se člověk nebojí, tak v základu stačí.
Ani zlaté kliky, vířivky na pokoji, nabízení drinku, atd. nenahradí předchozí, takže bych prostředí až tak neřešil, pokud nebude mít slušnou obsluhu, je mu to na .... .
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod gumak » úte 23. dub 2019, 14:14

Jak píše kolega. Privát prezentují holky co v něm pracují. Takže good luck :!:
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Jak by podle vas, pánové, mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod ravo » čtv 25. dub 2019, 15:35

AmazingBrunete píše:Pánové otázka na vas
Jak by podle vas mel vypadat privatek salon, podnik, abyste se v něm cítili spokojeně a rádi se vraceli?

Nemělo by být zahuleno.
ravo
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 15. lis 2018, 16:20

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod nokid » čtv 25. dub 2019, 16:48

Zahulíme, uvidíme... :)
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod faust » čtv 25. dub 2019, 18:55

Vyhulí nás uvidíme.. :D
faust
 
Příspěvky: 295
Registrován: pát 6. lis 2015, 20:13

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod vulcan » ned 28. dub 2019, 0:22

AmazingBrunete píše: Pánové otázka na vas
.... Jak by podle vas mel vypadat privatek salon ,podnik (napr.Brno) aby ste se v něm cítili spokojeně a rádi se vracely.
Samozerejme kvůli slecnam .... + je dost veci které odradí klienta i když slečna za to nemůže

V prvé řadě bych ocenil "Úžasnou brunetu" :D že se o to vůbec zajímá, že jí to není fuk. :idea: To je - thumb up - palec nahoru, marně hledám smajlík :wink:

V zásadě souhlas s acx. Podle mne je důležitá i ta část než se pán dostaví: příjemná komunikace v telefonu a inteligentní inzerce.
Privát by měl mít dobré www, nemusejí být bombastické, ale s rozpisem služeb, kalendářem a pokud možno pravdivými fotkami.

To je pak privát na úrovni, pokud to nemá, tak to nenahradí různá pozlátka, vířivky, drinky, ani slečny v inzerci nepřetržitě vlhké. :oops:
Některé inzeráty jsou strašné fráze, někdy skoro až výsměch pro zájemce.
Slečna, co zvedne telefon by měla být ta, za kterou chci jít, případně dát info, předat jí telefon. Možná si slečna ani neuvědomí, jak moc mohou odradit případného návštěvníka, podobně i třeba neosobní přivítání. Dost často slyším v telefonu jen otrávený hlas, co že se vlastně odvažuji ptát, která tam je a kdy má volno. Případně to sdělí otráveným hlasem s kadencí 5 slečen za vteřinu.

Samozřejmě odradí různé ojebávky, nepříjemné slečny, snaha udělat sex takřka bezkontaktní. :D
Dodržování času- počítat skutečný čistý čas na pokoji, kvůli tomu tam snad každý jde. Počítání všeho dalšího do zaplaceného času není nic jiného než podvod. :evil:

Jaké služby slečna nabízí - v tom bych byl benevolentní, je to individuální a nenutil bych slečny do ničeho navíc, co jim nejde pod nos.
Určitě je důležitá dobrá cena. Jinak stačí čistý byt a koupelna, slušná postel, čisté povlečení, není třeba žádný luxus.
Přiměřená diskrétnost, to, že třeba zahlédnu lýtko jiné dívky mně nevadí. :D

Na druhé straně zase pánové by měli přijít včas, když meškají, omluvit se. Přijít v dobré kondici, čistí a s dobrou náladou.
Ale to vše asi zní jako scifi, že ? :shock:

Docela ale chápu, že najít dobré, vhodné dívky na privát je těžké. Výběr není snadný.
Poměrně značné % dívek je nespolehlivých, různě závislých, mentálně a psychicky v háji.., pak různé koloťapky (střídají priváty a města než se provalí, že jsou k ničemu) .., děvčata s kurví krví (vychcané na ultimum).
Ale kdyby to bylo tak jednoduché, tak by byly priváty v každé ulici.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod gumak » pon 29. dub 2019, 7:52

vulcan píše:
To je pak privát na úrovni, pokud to nemá, tak to nenahradí různá pozlátka, vířivky, drinky, ani slečny v inzerci nepřetržitě vlhké. :oops:
Některé inzeráty jsou strašné fráze, někdy skoro až výsměch pro zájemce.

něco jako teď jedna koc v inzerci :arrow: "Ahojky... přijela sem za vama, aby ste mě
Pořádně vymrdaly moji luxusní kundicku a zadek. Mám Super Mega Zadeček!!!" :lol: :lol:

vulcan píše: Ale kdyby to bylo tak jednoduché, tak by byly priváty v každé ulici.

Dreamland? :lol: :wink:
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod Dobermann » úte 30. dub 2019, 8:51

Když je pivo hnusné, může být hospoda jaká chce... Služby kolem můžou být pětihvězdičkové, ale pokud produkt jako takový nestojí za nic, je to houby platné...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod Springceleb » úte 30. dub 2019, 10:48

Vulcan to popsal skvěle. Já osobně bych ještě uvítal jednu věc. Předem upozorňuji, že si jsem naprosto vědom toho, že je tohle přání u většiny dívek nesplnitelné. Já osobně bych uvital fotky v inzerci i s obličejem. A další věc, která s tímto souvisí, je, že by dívky měly respektovat, když chce frajer udělat otočku. Ideálně po seznámení s dívkou i službami se borce zeptat, zda si přeje zůstat a nebrat to jako samozřejmost.
Springceleb
 
Příspěvky: 46
Registrován: pon 25. led 2016, 11:02

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod Mildasak » stř 1. kvě 2019, 9:16

Na ty obliceje bych tak netlacil, to je na kazde holce, ale realne fotky by byli fajn a jak rikaj ostatni nabizet jen to, co tu holku "bavi" nebo co umi aspon ze zacatku. Co ja sem si vsimnul, tak je to, ze mlade tapiny maji predstavu, ze prijde k nim na privat 20 letej namakanej Arnold Swarcik udela se jen pohledem na ne a zase odejde. Takze ja bych rad kdyby tyhle sluzby nabizeli holky co maj chlapi a sex proste radi. Temto slecnam pak nevadi jestli k nim dojde starsi pan a nebo mlade teleci co potrebuje zaucit. Ale to je taky scifi
Mildasak
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 1. dub 2018, 22:15

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod RytirZBrna » čtv 2. kvě 2019, 9:48

mimo výše zmíněného, by mohli mít holky každá svůj telefon, a když už má v pokoji klienta, tak ho předat "operátorce" která případně slušně sdělí jsem ta a ta, a slečna x zrovna nemůže. Nemám zrovna chutˇ se vracet ke slečnám, co neumějí nechat telefon 5 minut napokoji. další věcí je overbooking...
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod RytirZBrna » úte 28. kvě 2019, 4:06

Bylo by fajn mít se slečnou krátkou schůzku, třeba 5 minut před vlastní placenou akcí, na ktere sdělí pravidla, vyřídí odměnu apod. To hlavní ale - dát prostor k tomu zjistit vzájemné sympatie, a dat prostor k případné otočce. Stejně by jich bylo minimum.
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod croisante » úte 28. kvě 2019, 9:23

Naprosto klíčový je přístup, příjemné a vstřícné jednání, pozitivní přístup k akci. Samozřejmě, každému to vyhovuje trochu jinak, ale když se dá rozumně domluvit, tak je to rozhodně velké plus (podle mě lepší, když slečna řekne, že něco ne, než aby se u toho pak tvářila otráveně). GFE (Girl Friend Experience - navodit pocit, že jsem u přítelkyně/kamarádky) je také obrovské plus - tedy ne: "vystříkej se a vypadni".

Jak už psali ostatní, zlaté kliky, vířivky a bůhvícoještě není třeba. Přiměřená čistota (nevadí, že je byt panelák, když se špína nevrší ve vrstvách).
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod JulesVerne » úte 28. kvě 2019, 13:12

RytirZBrna píše: se slečnou krátkou schůzku, třeba 5 minut před vlastní placenou akcí, na ktere sdělí pravidla, vyřídí odměnu apod. To hlavní ale - dát prostor k tomu zjistit vzájemné sympatie, a dat prostor k případné otočce.
holky každá svůj telefon, a když už má v pokoji klienta, tak ho předat "operátorce" která případně slušně sdělí jsem ta a ta, a slečna x zrovna nemůže. Nemám zrovna chutˇ se vracet ke slečnám, co neumějí nechat telefon 5 minut napokoji. další věcí je overbooking...

Souhlas s RytirZBrna. To vše by mělo být běžné: před platbou si vyjasnit postoje, sympatie.
To, že ťapka nepoužívá telefon během akce na pokoji, je snad jasné, ne ? :wink: A představení se v telefonu a vysvětlení která může, která ne, je taky snad automatické, nebo se mýlím ? :shock:
JulesVerne
 
Příspěvky: 32
Registrován: ned 26. kvě 2019, 22:53

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků