Hledat  

Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod RytirZBrna » úte 28. kvě 2019, 15:10

JulesVerne píše: To vše by mělo být běžné: před platbou si vyjasnit postoje, sympatie.
To, že ťapka nepoužívá telefon během akce na pokoji, je snad jasné, ne ? :wink: A představení se v telefonu a vysvětlení která může, která ne, je taky snad automatické, nebo se mýlím ? :shock:

Bohužel, není to standardem u holek sou takové, které telefon opravdu vypnou, prepnou na TICHO, ale sou i takové, co co chvilku berou telefon do ruky a vypisují. Co se týče nějakého antré, tak to taky dost pokulhává, nehledě na to, že většinou platíš za čas od zazvonění na dveře, do základnu ti dveří po akci- čili ojeb. Prošel jsem asi 20 holek v brně, ale vracím se jen asi k 3-5 ti z nich. U jedné se mi stalo, že antré bylo delší než vlastní akce, a ještě si ani nevzala za celou hodinu, ale jeN za 3/4 protože se mi na čtvrté číslo už nepostavil, a tak jsme to utli dřív. To je úplně jiný přístup. Vyšla mě jako vysavač, a to sem si myslel ze už ani to třetí číslo nebude. A NEBUDU ji jmenovat, prodiskutovat jsem s ní, jestli můžu napsat konkrétní recenzi, ale řekla ze klientů má tak akorát, ne že by víc nezvládla, ale ze ji to vyhovuje.
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod Kure » úte 28. kvě 2019, 23:48

AmazingBrunete píše:Pánové otázka na vas
Jak by podle vas mel vypadat privatek salon ,podnik (napr.Brno) aby ste se v něm cítili spokojeně a rádi se vracely.Samozerejme kvůli slecnam :D ale musim uznat ze z více zkusenosti a nejen mých je dost veci které odradí klienta i když slečna za to nemůže nepříjemný šéf ,nepořádek ,cizi muži po chodbách ...atd atd vsak znáte :wink: NÁZORY !? o:-o :oo:


O tom, jak by měl vypadat privát a v nich sexuální služby poskytující společnice, toho bylo napsáno více než dost. Moc teda nechápu, proč se na to ptáš. Píšeme to téměř v každém příspěvku, co se nám líbí a co nikoliv.

Myslím že to Dobermann napsal výstižně: Když nebude dobrý pivo, může být hospoda třeba pozlacená, nebo něco v tom smyslu.
Vulcan to shrnul taky dobře.

Noření zdar!
Kure
 
Příspěvky: 159
Registrován: čtv 7. črc 2011, 22:15

Re: Jak by podle vas pánové,mel vypadat vám příjemný privatek?

Příspěvekod RytirZBrna » čtv 30. kvě 2019, 13:55

Kure píše:... Moc teda nechápu, proč se na to ptáš. Píšeme to téměř v každém příspěvku, co se nám líbí a co nikoliv.
...

Podle mě to není úplně od věci, mít to všechno v jednom tématu. Pokud něco chceme, je potřeba tomu vyjít vstříc, alespoň malinko. Přistupujme k tomu třeba tak, že extrahovat naše generální požadavky - jak by měl privát vypadat - z tisíce vláken nemusí být úplně snadný ůkol. Pokud aspoň jedna slečna po přečtení tohoto vlákna změní/ přizpůsobí chování od standardních ojebů, tak se vlákno neminulo účinkem.
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků