Hledat  

Výběr

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Výběr

Příspěvekod Erikborovicka » úte 14. kvě 2019, 19:51

Ahoj, mám možná trošku blbý dotaz, ale vybíráte si holky, na které byste měli i normálně, nebo chodíte na privát za top holkama i když vy sami máte nějakou tu vadu na kráse? Může se mi stát, že mě nějaká holka odmítne, nebo mi dá najevo, že nejsem její typ?

Dík.
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Výběr

Příspěvekod mireck » úte 14. kvě 2019, 21:20

Erikborovicka píše:Může se mi stát, že mě nějaká holka odmítne, nebo mi dá najevo, že nejsem její typ?

Jde jim jen o peníze, ne o tvůj vzhled. S chladným přístupem se setkat můžeš, pročti si forum.
mireck
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Výběr

Příspěvekod petras60 » úte 14. kvě 2019, 21:57

Top holku budeš hledat moc dlouho takové nejsou na privatech
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Výběr

Příspěvekod Erikborovicka » úte 14. kvě 2019, 22:02

petras60 píše:Top holku budeš hledat moc dlouho takové nejsou na privatech


Žádné hezké holky? :(
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Výběr

Příspěvekod Dobermann » úte 14. kvě 2019, 22:18

Daji se občas najít. Poznáš, když ji nebudeš sympatický. A ano, je to rozdíl, a ne, nemusí v tom být jen peníze.
Když ti ho holka začne honit hned potom, co se uděláš a řekne, ze chce ještě, je něco jiného, než když si bude chtít pěkně popovídat, co nejdýl.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Výběr

Příspěvekod lance7 » stř 15. kvě 2019, 11:02

Dobermann píše:Když ti ho holka začne honit hned potom, co se uděláš a řekne, ze chce ještě...

Tak toto se mě už dlooooooooouho nestalo :lol:
Ale je pravda, že já nejsem vlastníkem +20 cm hovada... :( :P
Live to Ride...
lance7
 
Příspěvky: 517
Registrován: pon 31. kvě 2010, 18:24

Re: Výběr

Příspěvekod Kure » čtv 16. kvě 2019, 0:27

lance7 píše:
Dobermann píše:Když ti ho holka začne honit hned potom, co se uděláš a řekne, ze chce ještě...

Tak toto se mě už dlooooooooouho nestalo :lol:
Ale je pravda, že já nejsem vlastníkem +20 cm hovada... :( :P


Jsem na tom podobně. Stalo se mi pouze jednou v minulosti, že byla holka nažhavená a já se udělal 2x za hodinu hlavně jejím přičiněním. :oral: Ale je taky fakt, jak mně běží věk, tak mi stačí mazlení a jeden střik a jsem spokojený. :D

Jinak výběr v Brně je žalostný. Tedy hlavně co se přístupu ke klientovi týče. Hezké holky se asi najdou, ale to není vše.....
Já mám svou favoritku, u které skončím poté, co skončí ona. Nebo dřív zatřepu papučema :)

Noření zdar!
Kure
 
Příspěvky: 159
Registrován: čtv 7. črc 2011, 22:15

Re: Výběr

Příspěvekod Jirka_Ovčáček » čtv 16. kvě 2019, 15:15

Kure píše:Já mám svou favoritku, u které skončím poté, co skončí ona. Nebo dřív zatřepu papučema :)

A to máš s ní nějakou předběžnou ústní, nebo písemní dohodu, nebo věříš, že je k tobě úpřimná? :lol:
Jirka_Ovčáček
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 17. zář 2018, 21:54

Re: Výběr

Příspěvekod Kure » čtv 16. kvě 2019, 16:42

Jirka_Ovčáček píše:
Kure píše:
A to máš s ní nějakou předběžnou ústní, nebo písemní dohodu, nebo věříš, že je k tobě úpřimná? :lol:


Asi jsem to špatně popsal, nebo jsi to špatně pochopil. Takže je to myšleno tak, že moje favoritka je poslední společnicí při mém noření (ať jsou důvody jakékoliv), no a poté končím.

Takže asi tak, Jirko_Ovčáčku :idea: :lol:

Noření zdar
Kure
 
Příspěvky: 159
Registrován: čtv 7. črc 2011, 22:15


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: nornik3 a 9 návštevníků