Hledat  

Pár otázek

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Pár otázek

Příspěvekod Erikborovicka » ned 9. čer 2019, 20:18

Ahoj, zajímalo by mě pár věcí, tak je píšu sem:

    - Dáváte holkám dýška, pokud akce stojí za to? Případně dáváte jim kytku, čokoládu, případně něco jiného?
    - Je něco, na co si dávat pozor jako začátečník?
    - Berete si sebou vlastní ručník, kondomy, nebo sprchový gel?
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Pár otázek

Příspěvekod Z001 » ned 9. čer 2019, 20:34

Považuji se taky za začátečníka, (zatím pouze cca 25 zářezů) nicméně pokud to za něco stálo a mě dobře bylo, tak nemám problém nějaké to kilo navíc nechat. Když se tedy platí po akci. Pokud návštěvu opakuji tak nějaký dárek v podobě čokolády, kytky apod. vezmu. Stojí to pár korun a slečnu či madam to třeba potěší. Asi to taky nemají jednoduché. I když poslední dobou sehnat šikovnou ženu v tomto oboru je takřka nemožné v Brně. Pomalu mě to i přestává bavit. Jo a ručníky atd. si vlastní nenosím. Přeji pevné nervy a dobrou ruku při výběru.
Z001
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 30. říj 2018, 21:12

Re: Pár otázek

Příspěvekod Poas000poas » pon 10. čer 2019, 12:56

Z001 píše: nemám problém nějaké to kilo navíc ... dárek v podobě čokolády, kytky apod. vezmu. Asi to taky nemají jednoduché.
.. Jo a ručníky atd. si vlastní nenosím...

Borci, koukám jak vejr :shock: Bez jakékoliv závisti, trochu si to srovnejte v hlavě, kolik ty děvčata vydělají :shock: , x-násobně oproti běžným výdělkům a vy řešíte, zda jím dát tuzér či koupit kytku, na privátě.
Jo, nemají to jednoduché, není problém, aby šly někam jinam do práce, volných míst je spousta. Pak se divíte, s tímto přístupem, jak to většina ťapin odrbává.
Jo, a ručník, sprchový gen, vlastní kondomy si vezměte, určitě i župan. :idea:
Neberte to jako nezdvořilost, osobně se chovám k těm holkám myslím dobře, ale srovnejte si hlavu, nejdete je žádat o ruku.
Poas000poas
 
Příspěvky: 135
Registrován: pát 18. říj 2013, 19:34

Re: Pár otázek

Příspěvekod 3Gf » pon 10. čer 2019, 14:19

Já nosím vždycky v kapse u saka zásnubní prsten, kdybych se náhodou zamiloval :lol:
3Gf
 
Příspěvky: 263
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: Pár otázek

Příspěvekod Lukes19 » pon 10. čer 2019, 14:31

Podle toho co jsem zjistil, tak si některé holky občas dají dýško samy (řeknou si o jinou částku, než normálně) :D ... Já si taky myslím, že nejvíc potěšíš holku tím, že se budeš chovat slušně, případně že nepřijdeš jako bezdomovec, ale alespoň trošku normálně upravený. Určitě nemá cenu jim nic navíc nosit :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Pár otázek

Příspěvekod Z001 » pon 10. čer 2019, 19:34

Poas000poas píše:
Z001 píše: nemám problém nějaké to kilo navíc ... dárek v podobě čokolády, kytky apod. vezmu. Asi to taky nemají jednoduché.
.. Jo a ručníky atd. si vlastní nenosím...

Borci, koukám jak vejr :shock: Bez jakékoliv závisti, trochu si to srovnejte v hlavě, kolik ty děvčata vydělají :shock: , x-násobně oproti běžným výdělkům a vy řešíte, zda jím dát tuzér či koupit kytku, na privátě.
Jo, nemají to jednoduché, není problém, aby šly někam jinam do práce, volných míst je spousta. Pak se divíte, s tímto přístupem, jak to většina ťapin odrbává.
Jo, a ručník, sprchový gen, vlastní kondomy si vezměte, určitě i župan. :idea:
Neberte to jako nezdvořilost, osobně se chovám k těm holkám myslím dobře, ale srovnejte si hlavu, nejdete je žádat o ruku.


Trochu to upřesním. U nejmenované jsem byl poprvé cca 2 hodiny. Platil jsem za půl. Ne že bychom 2 hodiny sexovali, ale byl jsem rád, že mám s kým pokecat. Evidentně ona taky. Další návštěvy byly i 4 hodinové na cenu jedné. To pak nějaká čokoláda či jiná blbost je zanedbatelná. Jinak to není že bych to nosil všude a pravidelně. I tak je to na zvážení každého. Navíc ta katastrofa v Brně si to ani nezaslouží. Až na pár výjimek. No a jestli mám po dobře odvedené práci platit 900 a nechám litr, tak to už mě taky asi nevytrhne. Ale jak jsem psal, začínám a sbírám teprve zkušenosti.

Noření zdar.
Z001
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 30. říj 2018, 21:12

Re: Pár otázek

Příspěvekod ravo » čtv 4. črc 2019, 14:40

Z001 píše:U nejmenované jsem byl poprvé cca 2 hodiny. Platil jsem za půl.
Další návštěvy byly i 4hodinové za cenu jedné.

:shock: :shock: :shock:
ravo
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 15. lis 2018, 16:20

Re: Pár otázek

Příspěvekod Lukes19 » pát 5. črc 2019, 11:04

ravo píše:
Z001 píše:U nejmenované jsem byl poprvé cca 2 hodiny. Platil jsem za půl.
Další návštěvy byly i 4hodinové za cenu jedné.

:shock: :shock: :shock:


Chápal bych to spíš opačně:
1. návštěva - Byl někde na půl hodiny a přitom platil za 2 :D
2. návštěva - Zdržel se hodinu čistého času, ale platil za 4 :D

To mi přijde víc reálné :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Pár otázek

Příspěvekod TomDoll » pon 26. srp 2019, 15:12

Co je přesně zkratka "ae" v inzerátech, dík
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Pár otázek

Příspěvekod pvdlfavb » pon 26. srp 2019, 15:55

AE = autoerotika, takže si to bude před tebou dělat. :D
pvdlfavb
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte 9. říj 2012, 20:24

Re: Pár otázek

Příspěvekod croisante » úte 27. srp 2019, 10:46

Dýška nedávám, u těch, kam chodím častěji, to není třeba, protože se známe, a u nových se platí většinou předem. Kytku, čokoládu ani nic podobného nenosím.

Jako začátečník choď nejlépe na ověřené adresy, až se trošku otrkáš, asi začneš chodit i na holky bez recenzí (dobré je pak recenzi napsat). Hledat recenze je asi nejlépe dle čísla (ve formátu s mezerami i bez mezer) až pak dle jména. Když nic nenajdeš tady, prskni to do Google, taky sem tam vypadne zajímavé info (lze tak najít třeba i slečnami dříve užívaná čísla, následně díky tomu dohledáš recenze).

Jak se do lesa volá... Chovej se slušně a přátelsky, většinou se pak k tobě bude chovat slušně i daná slečna. Samozřejmě, každý má jiný vkus a už se mi stalo, že zde chválená slečna mi moc nesedla (přičemž nemám důvod recenzentům nevěřit) a naopak. Jistotu, že nenarazíš na průšvih samozřejmě nemáš nikdy, zejména jdeš-li na průzkum...

Ručník si neberu (už jsem narazil i na zasmrádlé, ale tam podruhé nepůjdeš), kondomy také ne (ale chodím převážně na masáže), nosím si vlastní mýdlo. Holky často mají divoký výběr velmi voňavých sprcháčů, což mi nevyhovuje.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků