Hledat  

Anti Angelus Fi... = Venom

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Venom » pon 27. led 2020, 19:29

Venom2 píše:
Angelus píše:Víš že se už opakuješ KdoJeKdo? :lol: Je hezké že víš všechno o me osobě ale ty mě nezajimaš. Nevím kdo jsi a v celku mě nezajimaš mě bohaté stačí co si přečtu od tobě. Určitě máš modré oči. Furt poučuje tak proto to vím. :lol:


Pravdu máš

To je milé od tebe Venom2 :D
Venom
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 16. led 2020, 10:56

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Angelus » pon 27. led 2020, 23:32

Kamarády mám nick jenom Venom a Venom2 se mnou nemá nic společného s mojí osobou. Děkuji za pochopení.
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod KdoJeKdo » úte 28. led 2020, 3:48

Angelus píše:Víš že se už opakuješ KdoJeKdo? :lol: Je hezké že víš všechno o me osobě ale ty mě nezajimaš. Nevím kdo jsi a v celku mě nezajimaš mě bohaté stačí co si přečtu od tobě. Určitě máš modré oči. Furt poučuje tak proto to vím. :lol:


No, až se naučíš česky a po sobě si přečíst, co jsi napsal, tak budeš ze sebe špatný. :lol:
Jsi v USA, kde nejsi, máš eura a jsi somrák, ... , prober se a chovej se jak člověk a ne ubožák. Bezďák má větší hrdost, nedělá ze sebe víc, než je ... . :lol:
Jinak ty mě zde nezajímáš, nepoučuji, každý vidí tvou ubohost, jen kdyby jsi se stejně nechoval, hnusně nespamoval, telefonem a na facebooku. :!:
KdoJeKdo
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 4. led 2020, 17:04

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod KdoJeKdo » úte 28. led 2020, 3:51

Jen takový postřech, Venom2 má podle příspěvků stejné IQ jako ty a to u jiných nicků není možné ... :lol:
KdoJeKdo
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 4. led 2020, 17:04

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Angelus » úte 28. led 2020, 12:43

Já myslel že se tady řeší sex a ne IQ. :lol:
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Venom » úte 28. led 2020, 19:26

Hele holky já se podle vás řídit rozhodně nebudu. Chovej se jak člověk bla bla bla. Tolik kecu k me osobě. Vaše kódy vám nežeru holky to zkoušejte na někoho jiného ne na mě. :lol:
Venom
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 16. led 2020, 10:56

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod neznamy » úte 28. led 2020, 21:23

Angelus píše:Já vím jak na to jsem zaučen holkama. :wink:


versus

Venom píše:Hele holky já se podle vás řídit rozhodně nebudu (...) holky to zkoušejte na někoho jiného ne na mě. :lol:


Dá se tedy říct, že seš dement?
neznamy
 
Příspěvky: 159
Registrován: pát 5. říj 2012, 14:46

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod acx » úte 28. led 2020, 22:23

neznamy píše:
Angelus píše:Já vím jak na to jsem zaučen holkama. :wink:


versus

Venom píše:Hele holky já se podle vás řídit rozhodně nebudu (...) holky to zkoušejte na někoho jiného ne na mě. :lol:


Dá se tedy říct, že seš dement?


Je, ale dement nemůže vědět, že je dement. :mrgreen:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Venom » stř 29. led 2020, 0:39

5700 zobrazení díky moc. :wink: Úspěch bude až budu mít
10 000 zobrazení. :mrgreen:
Venom
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 16. led 2020, 10:56

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Angelus » stř 29. led 2020, 6:32

KdoJeKdo píše:Angelusi, Angelusi,
nejen že zde všechny sereš, ale hlavně obtěžuješ v reálu slečny, řada z nich si na tebe stěžuje, jsi u nich považován za úchyla, obtížný hmyz, který po počátečním lísání se stane nesnesitelným.
Takže pokud nechceš, aby se tvoje identita stala známá po všech obdobných fórech a tím v tvém okolí, zalezeš do kanálu, koupíš si silikonovou pannu a dáš pokoj, jak na Facebooku, fórech, tak hlavně vyzváněním a hnusným obtěžováním slečen.

Aby jsi věděl, že nekecám, tak co zahalený obličej s brýlemi a kloboukem ... , ... ... 927 .
Víš kolik slečenám jsi se už v Brně a Praze znechutil? Takže nejsou proti, aby od teď, pokud nebudeš hodný, místo toho, aby jsi je lovil ty, začaly lovit tebe. To víš, my holky slečny nedáme.
Mlátíš se teď do hlavy, že jsi vlezel na toto fórum, víš kolik slečen je sleduje? Tady to není anonymní jak na amatérech, facebooku, ... . Slečny všech měst spojte se, je teď heslem dne.

Tento profil je také určen k tomu, aby slečny, pokud budou mít potřebu, mohly zaslat do SZ svoje zkušenosti, anonymizované, pro pozdější publikování, kdyby zlobil. A bylo by vhodné, pokud se někde objeví, ho vyfotit a předat fotku, aby jeho podoba byla varováním pro všechny ostatní.

Pro ostatní, byl jsem slečnami požádán, abych se je pokusil ho zbavit.
Pokud někdo bude mít potřebu poslat SZ, tak jen k věci, ale žádné dotazy kdo je, které slečny nebo kdo jsem.

Víš co by mě pomohlo? Kdyby jsi mi dala pokoj. Tohle by se mohlo použít jako zaujatost vůči me osobě (stolking).
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod jarjaroslav » stř 29. led 2020, 12:22

Angelus píše:Tohle by se mohlo použít jako zaujatost vůči me osobě (stolking).

Emerická English :lol: ?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Angelus » stř 29. led 2020, 13:26

jarjaroslav píše:
Angelus píše:Tohle by se mohlo použít jako zaujatost vůči me osobě (stolking).

Emerická English :lol: ?

Love story? :D
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod KdoJeKdo » stř 29. led 2020, 14:04

Angelus píše:.................................
Víš co by mě pomohlo? Kdyby jsi mi dala pokoj. Tohle by se mohlo použít jako zaujatost vůči me osobě (stolking).

I ty brepto :P Zjisti si, co je ten "(stolking)". :wink:
Zaujatost je pochopitelná, protože cíleně nasíráš všechny, co tě poznají. Ale stalking to není, je to obrana vynucená tvým chováním, stalkingu se blíží to, co praktikuješ ty. 8) Nebo si myslíš, že neexistují záznamy, čeho jsi schopen. :!:
A pomohlo by ti, kdyby jsi se choval jako člověk .... :lol:
KdoJeKdo
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 4. led 2020, 17:04

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Angelus » stř 29. led 2020, 15:39

KdoJeKdo píše:
Angelus píše:.................................
Víš co by mě pomohlo? Kdyby jsi mi dala pokoj. Tohle by se mohlo použít jako zaujatost vůči me osobě (stolking).

I ty brepto :P Zjisti si, co je ten "(stolking)". :wink:
Zaujatost je pochopitelná, protože cíleně nasíráš všechny, co tě poznají. Ale stalking to není, je to obrana vynucená tvým chováním, stalkingu se blíží to, co praktikuješ ty. 8) Nebo si myslíš, že neexistují záznamy, čeho jsi schopen. :!:
A pomohlo by ti, kdyby jsi se choval jako člověk .... :lol:

Jasný Xeno všechny mě znají z postele. :lol:
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod acx » stř 29. led 2020, 17:38

Angelus píše:
KdoJeKdo píše:
Angelus píše:.................................
Víš co by mě pomohlo? Kdyby jsi mi dala pokoj. Tohle by se mohlo použít jako zaujatost vůči me osobě (stolking).

I ty brepto :P Zjisti si, co je ten "(stolking)". :wink:
Zaujatost je pochopitelná, protože cíleně nasíráš všechny, co tě poznají. Ale stalking to není, je to obrana vynucená tvým chováním, stalkingu se blíží to, co praktikuješ ty. 8) Nebo si myslíš, že neexistují záznamy, čeho jsi schopen. :!:
A pomohlo by ti, kdyby jsi se choval jako člověk .... :lol:

Jasný Xeno všechny mě znají z postele. :lol:


To je dobrý, první vtip, co se ti opravdu povedl. :lol: :lol: :lol:
To si jako myslíš, že ti to bude někdo věřit, když zde ze zoufalství ze sebe děláš trojnásobnýho trotla? :P
Kdyby jsi byl v u nich posteli, tak zde nejsi 24 hodin denně a nesviníš fórum svými výblitky. :twisted:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků