Hledat  

líbání

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

líbání

Příspěvekod hamar » stř 16. úno 2005, 12:34

Mohli byste mi doporučit holku, která líbá?
Dík.
hamar
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. úno 2005, 11:27

a to chceš jen líbání?

Příspěvekod ales » čtv 17. úno 2005, 14:51

a to se chceš jenom líbat? :roll:

znám jednu, co dělá hlavně orál a normálně líbá (tím nemyslím při tom :lol: )
ony se normálně kurvy v brně líbat nechtějí???
oral oral oral
ales
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 3. úno 2005, 0:27

Příspěvekod hamar » čtv 17. úno 2005, 15:42

Samozřejmě se nechci jenom líbat,
:wink:
ale zatím mám zkušenost, že se holky líbat nechtějí.
Proto bych chtěl poradit, která se kromě jiného i líbá a mazlí a
neleží jenom jako prkno. :?
hamar
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. úno 2005, 11:27

k.

Příspěvekod ales » stř 23. úno 2005, 14:13

kačka je studentka-tím je asi dán její přístup.není zběhlá kurvička a lá prkno.dělá to jako přivýdělek,takže jen občas, a ne pouze fyzicky :lol: ,jestli mi rozumíš.je přítomna i duševně :lol: mazlení i líbání povoleno. snad jediný zádrhel je v tom,že hned neskočí do postele. Na první schůzce dělá pouze orál (500),na dalším se dohodneš.mail: k.kaperinka@seznam.cz
oral oral oral
ales
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 3. úno 2005, 0:27

k2

Příspěvekod ales » stř 23. úno 2005, 14:17

další věc: jestli jsi zaměřen jen na štíhlé holky, tak bohužel. Ona je spíš baculka.
oral oral oral
ales
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 3. úno 2005, 0:27

Re: k.

Příspěvekod sslad » stř 23. úno 2005, 17:01

ales píše:kačka je studentka-tím je asi dán její přístup.není zběhlá kurvička a lá prkno.dělá to jako přivýdělek,takže jen občas, a ne pouze fyzicky :lol: ,jestli mi rozumíš.je přítomna i duševně :lol: mazlení i líbání povoleno. snad jediný zádrhel je v tom,že hned neskočí do postele. Na první schůzce dělá pouze orál (500),na dalším se dohodneš.mail: k.kaperinka@seznam.cz


kde se nachází tato dívka, jaké prostředí, kolik ji asi je, výška, postava?
sslad
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 13. pro 2004, 14:50

k.

Příspěvekod ales » čtv 24. úno 2005, 16:59

tak ji napis a dozvis se. asi 20,160,baculata. nevim,jestli si někoho pusti do bytu-delavala to v aute.
oral oral oral
ales
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 3. úno 2005, 0:27

Příspěvekod MKL » ned 27. úno 2005, 23:04

Mě zajímala, tak jsem jí napsal.
Odpověděla bleskově, pěkně, ale bohužel nemá byt ani privát.

...tak pro mě nic ...
MKL
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 27. úno 2005, 22:53

katuska

Příspěvekod ales » pon 28. úno 2005, 10:43

hmm, ona byt ma, jenze napoprve si tam nikoho nevezme. riskni prvni schuzku v aute a pak uz neni problem.
oral oral oral
ales
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 3. úno 2005, 0:27

V autě nebo u ní jo?

Příspěvekod Pedros » pon 28. úno 2005, 21:35

No pánové,nebudu tady urážet něčí inteligenci,ale tady ten "Ales" je typická ukázka toho když tady píše ženská sama o sobě.Mrkněte se na to o čem píše-pokaždý jen o kaperinka.Pokud se pletu,napíšeš nám Alesi kde všude jsi na privátech byl? :D Jinak se to dá brát ale i tak,že ta holka vážně existuje :shock:
Uživatelský avatar
Pedros
 
Příspěvky: 81
Registrován: pon 28. úno 2005, 20:58

Ludvik

Příspěvekod Ludvik » úte 1. bře 2005, 9:45

S Katkou sem si taky vyměnil pár mailů. Dokonce mi dala telefon, předčíslí nevím, ale bylo to "xxx ora lek". Měla podmínku, že na první schůzce jen orál, pokud si budeme sympatičtí tak může být i víc. Já mám radši bezpečný sex, takže jsem vycouval. Takže moje favoritka je nadále Zuzka z Durďákové.
Ludvik
Ludvik
 
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:46
Bydliště: Brno

Příspěvekod ales » úte 1. bře 2005, 10:45

mám svoji favoritku, tak proc o ni nerict? mě stačí pořádná kuřba, zasunout můžu doma. z brna sice nejsem, ale byl jsem na černopolní a veveří. ČP je o něco lepší, na veveří šeredky.
oral oral oral
ales
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 3. úno 2005, 0:27

Příspěvekod Pedros » úte 1. bře 2005, 21:51

Já,když jsem viděl včera co se tady píše tak jsem se sem schválně taky zaregistroval.Nemám rád,když si některá holka takto dělá reklamu.Nevím,jestli je,nebo není dobrá,o tom se hádat s nikým nebudu,ale je me úplně jasné(a myslím,že každému kdo má hlavu),že tady ten "Ales" je přesně ta Kačka Orálka.Teď už je na každém,jestli tomuto vábení podlehne.Můj osobní názor:nezkusil jsem ji,ale myslím si,že kdyby byla tak dobrá,nepotřebuje tady dělat z lidí blbce. :evil:
Uživatelský avatar
Pedros
 
Příspěvky: 81
Registrován: pon 28. úno 2005, 20:58

Příspěvekod doktor » stř 2. bře 2005, 8:16

Celkem se bavím, když se tu bavíte o nějaké "Katce" která kouří za 500 v autě...
To já jsem včera dal na doporučení a navštívil Zuzku na Durďákové a řeknu Vám - za 800 jízda jak sviňa...kouření )ale jen s gumou), líbání a šukačka super....Kdo nelení ať tam běží...tel: 723 630 229
doktor
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát 7. led 2005, 18:51

Příspěvekod ales » stř 2. bře 2005, 10:19

nebudu ti nahanět vodu na tvůj mlejn. mysli si,co chces. z palice ti to tlouct nebudu. spíš myslím, že si nějaká zmindrákovaná patnáctka, co se zlobi,že jí za jeji "umeni" nikdo nezaplatí a na těhle fórech si jen vylíváš závist na ty, na které jsou dobré ohlasy. Nevim,proc bych mel delat reklamu, tohle je snad forum o hodnoceni holek,ne? a kdyz se ptaji,ktera holka liba, tak doporucuju. je jen na ostatnich, jestli vyzkousi,nebo ne.to uz neni moje starost.
oral oral oral
ales
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 3. úno 2005, 0:27

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků