Hledat  

jak to vidíte 3 část

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

jak to vidíte 3 část

Příspěvekod clada » ned 2. úno 2020, 14:43

Jarjaroslav napsal:

Miaaa, ta viděla privát leda z dálky. Ale Venom2 jich vede aspoň 50 od dob První republiky :lol: ...

Jak už psal clada, priváty i dívky samotné minimalizují náklady. Prostěradla i ručníky slouží až do roztrhání, fleky na postelích, pohovky, křesla (zejm. případ SOHA na Lidické) :mrgreen: ... Prostřednictvím dívek platíme až hotelové ceny za pronájem pokoje, ale dostává se nám... No dobrá, nechodíme se kochat interiérem :idea: .

S hezkou a příjemnou slečnou to zvládneme i v ošklivém kumbálu. Ale... Začněme návrhy na zlepšení, které nestojí ani korunu. Komunikace po telefonu, úsměv, slušné chování a nekouřit na pokoji. Přitvrdíme. Žvýkačka. Existují stále i nekuřáci. Jídlo slouží jako dobré konverzační téma, ale nemusí jej slečna nadhodit už jen tím, že na mě dýchne :mrgreen: . Lepší oholení, ideálně častěji než jen jednou týdně. Některé slečny sice přitlačí, ale poté nevím, zda se jedná jen o pupínky z podráždění nebo o :shock: ... Když už ne profesionální péče, tak aspoň lak na nehty dámy nezruinuje. V případě zájmu o polámané nehty a sloupaný lak nepůjdu na privát. Nasadím trošku větší kalibr (ve smyslu větší investice :idea: ). Prádlo ze stánku, děravé punčochy a okopané boty, pokud už v nich dotyčná umí vůbec chodit :roll: , moc klientů nevzruší. Též odér ku*evské laciné voňavky si netoužíme odnést s sebou (samozřejmě ani silnou vůni luxusního parfému). A ještě trošku přitvrdíme. Fitko, kosmetika, kadeřník a neopomenu péči stomatologa.

Jsem příliš náročný? Vždyť i prodavačka v obchodě se snaží dobře vypadat, takže investuje do svého vzhledu, i když nemusí. A vlastně i každá žena od malička, že? Pokud se někdo živí vzhledem, tak by tomu měl věnovat určitou péči :idea:


a vo tom to je.

Tak to byl bič, v příspěvku , jak to vidíte 1 a 2,

nyní trochu cukru, nebudu se rozepisovat podrobně, ale je myšlena umělecká hodnota a technickej dojem.

1. Rozkoš z Katrin -rok za mnou jezdila do bytu, naprostej nadstandard, díky S.
2. Nyní Jenifer, snad je to ona, bývala na ul. Tuřanka, Slatina, 10/18-1/19 O.K
3. Eliška ze Židenic, Filipínského- říkám ji Xena dám si s ní pivko a ne jedno , stále se chystám.
4. Jedna Uk ze Skácelové, O.K.
5. Patricie ze St. Osady, perfekt, vlastně byla první ťapka, jako ženatý a potom s družkou , jako mingles, jsem tyto služby nevyužíval.

2-co už to nedělaj

no a to stačí.

A otočky.

2 x obličej, Monika,ta druhá už nevím jméno ale chápu ten není v reklamě, co už.
1x fake fotky, tlustá
1x opilá Uk ze Skácelové
1x Melanie,Čápkova, nevím už v kuchni smrděl nějakej vařenej blivajz a ložnice byla 2x2 m
2x problém s objednáním /Soho/ a ....

no a také stačí bylo toho víc , ale už nechci na to vzpomínat
clada
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 3. bře 2016, 10:49

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod acx » ned 2. úno 2020, 14:50

proč to píšeš do extra vláken, napodobuješ mimoně Angeluse a jeho klony? :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod Angelus » ned 2. úno 2020, 15:07

acx píše:proč to píšeš do extra vláken, napodobuješ mimoně Angeluse a jeho klony? :lol:

Já vím že jsi mou osobou zaujatá.
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod clada » ned 2. úno 2020, 15:16

acx píše:proč to píšeš do extra vláken, napodobuješ mimoně Angeluse a jeho klony? :lol:


proč ? proto ! :lol:

ještě nějakej další problém u šlapek ?
clada
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 3. bře 2016, 10:49

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod clada » ned 2. úno 2020, 15:18

acx píše:proč to píšeš do extra vláken, napodobuješ mimoně Angeluse a jeho klony? :lol:


jak to máš ty s ručníkama , taky z Lídlu a velikost na ruky ? :mrgreen:
clada
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 3. bře 2016, 10:49

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod acx » ned 2. úno 2020, 18:18

clada píše:
acx píše:proč to píšeš do extra vláken, napodobuješ mimoně Angeluse a jeho klony? :lol:


jak to máš ty s ručníkama , taky z Lídlu a velikost na ruky ? :mrgreen:


Bože, takže další klon ... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod acx » ned 2. úno 2020, 18:25

Angelus píše:
acx píše:proč to píšeš do extra vláken, napodobuješ mimoně Angeluse a jeho klony? :lol:

Já vím že jsi mou osobou zaujatá.


Divíš se, psát sám ze sebou, dělat ze sebe idiota, včera slíbíš, že bude od tebe konečně na nějakou dobu pokoj a zase tvoje sračky ... . :lol: Jsi takový kanální masochista :wink:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod clada » ned 2. úno 2020, 18:34

no jo, jsem to já, kanálník brněnský, co je na ženský, ale dám ti dobrou radu , aby jsi se zbavila té závislosti na tento web a mne , nereaguj, nereaguj , nebo vůbec neotvírej tento web, vezmi si rukavice, to se blbě píše, myš namazej hřčicí , a je to , varieto :roll: :D
clada
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 3. bře 2016, 10:49

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod acx » ned 2. úno 2020, 18:37

clada píše:no jo, jsem to já, kanálník brněnský, co je na ženský, ale dám ti dobrou radu , aby jsi se zbavila té závislosti na tento web a mne , nereaguj, nereaguj , nebo vůbec neotvírej tento web, vezmi si rukavice, to se blbě píše, myš namazej hřčicí , a je to , varieto :roll: :D


Jsi s Angelusem ve stejném pokoji? Jedině on je schopný norníky označovat jako holky. :lol:
Asi je to nakažlivý jako nový čínský virus. :P
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod Angelus » ned 2. úno 2020, 18:41

acx píše:
clada píše:no jo, jsem to já, kanálník brněnský, co je na ženský, ale dám ti dobrou radu , aby jsi se zbavila té závislosti na tento web a mne , nereaguj, nereaguj , nebo vůbec neotvírej tento web, vezmi si rukavice, to se blbě píše, myš namazej hřčicí , a je to , varieto :roll: :D


Jsi s Angelusem ve stejném pokoji? Jedině on je schopný norníky označovat jako holky. :lol:
Asi je to nakažlivý jako nový čínský virus. :P

Říkám to furt jsi mnou zaujatá že si mě furt bereš do pusi. A to že chodím za top holkama ty může být jedno. :wink:
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod Angelus » ned 2. úno 2020, 18:55

acx píše:
Angelus píše:
acx píše:proč to píšeš do extra vláken, napodobuješ mimoně Angeluse a jeho klony? :lol:

Já vím že jsi mou osobou zaujatá.


Divíš se, psát sám ze sebou, dělat ze sebe idiota, včera slíbíš, že bude od tebe konečně na nějakou dobu pokoj a zase tvoje sračky ... . :lol: Jsi takový kanální masochista :wink:

Proč teda ty neodejdeš? Když jsi tak chytrá.
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod jarjaroslav » ned 2. úno 2020, 19:27

Angelus píše: A to že chodím za top holkama ty může být jedno. :wink:

Které jsou ty TOPky?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod Jirka_Ovčáček » ned 2. úno 2020, 20:19

clada píše:3. Eliška ze Židenic, Filipínského- říkám ji Xena dám si s ní pivko a ne jedno , stále se chystám.


Clada: Je tohle ta tvá Xena? https://www.amateri.com/cs/lide/1501630/ANGELL26. Kolik je jí v reálu? Inzerovaných 26 to asi nebude. Recenzi jsem nenašel, tak přidávám odkaz, co jsem našel na naprivat:
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat-eliska-brno-bytecek-497
Jirka_Ovčáček
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 17. zář 2018, 21:54

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod jarjaroslav » ned 2. úno 2020, 22:25

Venom2 píše:
jarjaroslav píše:
Angelus píše: A to že chodím za top holkama ty může být jedno. :wink:

Které jsou ty TOPky?


https://www.amateri.com/cs/lide/1333732/BbwBombshell
https://www.amateri.com/cs/lide/1229468/nocsbaculkoubrno

Brr :mrgreen: ... Ptal jsem se ale Tvého druhého, třetího nebo čtvrtého já :lol: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: jak to vidíte 3 část

Příspěvekod acx » pon 3. úno 2020, 12:25

Angelus píše:
acx píše:
Angelus píše:..............................................
Já vím že jsi mou osobou zaujatá.


Divíš se, psát sám ze sebou, dělat ze sebe idiota, včera slíbíš, že bude od tebe konečně na nějakou dobu pokoj a zase tvoje sračky ... . :lol: Jsi takový kanální masochista :wink:

Proč teda ty neodejdeš? Když jsi tak chytrá.


Poslední stádium syfla? :P Už 2x jsi slíbil, že dáš pokoj, já ne. :!: :twisted: Tak když se ti nechce do ciziny vydělávat eura, tak běž aspoň tam, kam chodí i císař pán pěšky, :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků