Hledat  

Víkendová zkušenost

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Víkendová zkušenost

Příspěvekod Trooper » pon 30. říj 2006, 23:55

Tak v sobotu odpoledne se mi zadařilo, že jsem měl čas i trochu peněz avšak ouha. Měl jsem vytipováno pár děvčat + několik do zálohy (mmj. Lenka, Gábina, Kristýna, Vendulka, Vanessa...) No prostě asi sedmi holkám jsem se mezi cca. 14-18 hod. několikrát opakovaně marně pokoušel volat - buď schránka nebo zvonění do prázdna. Prostě ani ťuk a jít do nějaké únikovky ze zoufalství se mi nechtělo.
Byla to nějaká netradiční sobota nebo máte podobně zkušenosti se sobotními odpoledny ? :cry:
Trooper
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 18. čer 2005, 22:11

Příspěvekod Libor » úte 31. říj 2006, 14:27

:lol: Stejně jsem dopad několikrát i já :? . Jenže čas je u mě dosti omezujícím faktorem, a tak když už jsem si ho vyhradil, vzal jsem párkrát, co bylo po ruce :cry: . Aspoň už vím, kam příště v žádném případě nechodit (viz. některé moje příspěvky) :idea: :D V so + ne je to mrtvé :wink:
Libor
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte 17. kvě 2005, 10:24

Příspěvekod Nornik.OV » úte 31. říj 2006, 16:53

Kdyz uz jsi to nakousl tak i ja pridam usmevnou historku cca 2 mesice starou - jelikoz pres tyden muzu malokdy tak jsem si jeden krasny sobotni den chtel spestrit necim novym a nepoznanym :lol: dopadlo to tak, ze jsem od 10 do 12 hod obvolaval inzeraty - protelefonoval cca 2kila - me vyvolene bud nebraly telefon, nebo schranka - anebo proste rekli, ze v sobotu nedelaji :lol: mimo jine do toho jsem se dovolal asi 10x do privatu ktere jsem navstivil a neminil opakovat a do jednoho dokonce 3x :lol: :lol: ta slecna mi to v rozmezi 2 hodin 3x ochotne zopakovala a nic ji nebylo divne....nakonec jsem dopadl jak sedlaci u Chlumce....proste sem z nouze vzal co bylo a uz vim, ze nikdy takovou blbost neudelam :roll:
Nornik.OV
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 17. srp 2006, 17:45

Příspěvekod Zelezny » úte 31. říj 2006, 22:11

Nornik.OV píše:Kdyz uz jsi to nakousl tak i ja pridam usmevnou historku cca 2 mesice starou - jelikoz pres tyden muzu malokdy tak jsem si jeden krasny sobotni den chtel spestrit necim novym a nepoznanym :lol: dopadlo to tak, ze jsem od 10 do 12 hod obvolaval inzeraty - protelefonoval cca 2kila - me vyvolene bud nebraly telefon, nebo schranka - anebo proste rekli, ze v sobotu nedelaji :lol: mimo jine do toho jsem se dovolal asi 10x do privatu ktere jsem navstivil a neminil opakovat a do jednoho dokonce 3x :lol: :lol: ta slecna mi to v rozmezi 2 hodin 3x ochotne zopakovala a nic ji nebylo divne....nakonec jsem dopadl jak sedlaci u Chlumce....proste sem z nouze vzal co bylo a uz vim, ze nikdy takovou blbost neudelam :roll:


V sobotu a v neděli většina holek nedělá, tráví volný čas asi s rodinou!
Život je jediná věc ze které nevyvázneme živí!!!
Zelezny
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte 14. bře 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Nornik.OV » úte 31. říj 2006, 22:37

2 Zelezny: tomu sam neveris ne? :wink: :lol:
Nornik.OV
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 17. srp 2006, 17:45

Příspěvekod Trooper » úte 31. říj 2006, 23:44

Maj daný "návštěvní hodiny" tak ať napíšou mimo víkend a je to jasný. To je samý nonstop a skutek utek. :(
Trooper
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 18. čer 2005, 22:11

Příspěvekod Reno » stř 1. lis 2006, 14:01

Tina jede furt...
Reno
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 9. lis 2005, 23:02

Příspěvekod Zelezny » stř 8. lis 2006, 19:51

Nornik.OV píše:2 Zelezny: tomu sam neveris ne? :wink: :lol:


Jen, aby jsi se sám jednou nedivil co máš doma, ale tobě by to asi nevadilo. :D
Život je jediná věc ze které nevyvázneme živí!!!
Zelezny
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte 14. bře 2006, 20:01
Bydliště: Brno


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků