Hledat  

Koronavirus

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Koronavirus

Příspěvekod acx » stř 11. bře 2020, 14:59

Odhaduji, že pokud se rozšíří, tak slečny, co nemají svoji klientelu čekají těžké časy, ne finanční krize, kterou už některé zažily, ale virová. :?: Měly by si vytvořit slušnou finanční rezervu. :wink:
Naposledy upravil acx dne ned 15. bře 2020, 11:20, celkově upraveno 1
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Koronavir

Příspěvekod doov » stř 11. bře 2020, 19:51

Myslíš že slečny nemají slušnou finanční rezervu??
doov
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 5. kvě 2009, 23:35

Re: Koronavir

Příspěvekod bushmills » stř 11. bře 2020, 20:10

doov píše:Myslíš že slečny nemají slušnou finanční rezervu??


Dost jich zije ze dne na den, to vis, cukrik neco stoji :wink:
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Koronavir

Příspěvekod doov » stř 11. bře 2020, 21:20

No jooo tak musi si holky ten cukrik trošku šetřit....
Myslim že rozumné děvčata se na to teď vykašlou dokud se neuklidni Koronavir....
ty které mají v očich dollary asi budou fungovat... otázka zda jim budou chodit norníci..
Hlavně teď jako chodit na priváty je hodne odvážné nikdy nevíš kdo tam byl a ťapiny asi nemůžou nosit roušky atd...
doov
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 5. kvě 2009, 23:35

Re: Koronavir

Příspěvekod Zvíře » čtv 12. bře 2020, 0:40

Já vám povím že mám teda strach. Četl jsem pár diskuzí na jiném fóru a musím teda říct že někteří norníci jsou hodně nezodpovědní. A jestli jsou tu holky co mají třeba 7 lidí denně, no tak to potěš koště :roll:
Zvíře
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 6. bře 2020, 1:04

Re: Koronavir

Příspěvekod acx » čtv 12. bře 2020, 12:49

Strach nestrach, podstatné je, že tohle není nezbytná potřeba a než pokoušet nepříjemné onemocnění, to každý raději počká, jak se to vyvine. Ještě teď je období, kdy je nepravděpodobné, aby nadrženec přímo z Itálie šel v Brně na privát. :wink: Ale ve výhledu nejde ani tak o norníka, ale starší příbuzné, ti jsou v ohrožení. Je to vidět na blbce, co po návratu z Itálie je sice v karanténě, ale navštíví 80-letou matku, nejohroženější skupinu, úmrtnost 25% . :roll:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Koronavir

Příspěvekod vulcan » čtv 12. bře 2020, 15:08

Zvíře píše: mám teda strach. Četl jsem pár diskuzí na jiném fóru a musím teda říct že někteří norníci jsou hodně nezodpovědní.

Zvíře, můžeš upřesnit - jaké forum to je ?
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Koronavir

Příspěvekod vulcan » čtv 12. bře 2020, 15:27

Nechtěl jsem to plevelit ve vláknu Mia, tak to přesouvám sem.

Zvíře píše:
Che píše:
virus covidu 19 tu je a už bude, podobně, jako tu jsou a budou viry např. chřipky. Podobně jako chřipka se i šíří. Je jen otázkou času, kdy se s ním každý z nás setká tak říkajíc tváří v tvář. Ta otázka není "zda?", ale "kdy?". Navíc jsem zcela přesvědčen, že covid v budoucnu nebudeme brát jinak než právě onemocnění chřipkou.

To je teda divná chřipka když si s ní nikdo neví rady, zavírají se školy a ruší se akce. Nemám strach že chytnu něco od Mii, ale přes ní od těch neodpovědných hlupáků co to mají u prdele. Vrátí se z nejohroženější oblasti a klidně dál chodí po privátech jakoby nic místo aby byli v karanténě. Přečti si to. Je jim to úplně jedno. To ti přijde v pořádku ? Myslím že Mii je to taky jedno.

Na Covid19 nelze pohlížet jako na běžnou chřipku (A,B,C). Chřipka se tu vyskytuje po staletí a populace má dost protilátek, část je taky proočkovaná.
Sice virus chřipky často mutuje, proto se každoročně vyrábí nová vakcína, ale i ty "starší" protilátky mají ochranný efekt, a průběh nemoci u očkovaných (dříve) je mírnější.

Covid19 je tu naproti tomu nový, vznikl asi mutací ze zvířecího viru, a populace nemá protilátky. Nejspíš časem je mít bude, ale než je bude mít, tak může nemocnost narůst obrovsky, může být obrovské množství lidí, co budou potřebovat intenzivní péči a především u pneumonie řízenou plícní ventilaci. A kapacita na to stačit nebude, budou přibývat mrtví, co na ten zápal plic nebo oběhové selhání zemřou.
Proto je třeba zamezit skokovému nárůstu nemocnosti, proto ta opatření.

Určitě to bude mít vliv negativní i na náš koníček :oo: ale jestli se to přenese přes ťapinu nepřímo, jako přes "věc" :shock: , bez toho, že by ťapka byla nemocná, to nevím. :wink:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Koronavir

Příspěvekod Eisenbahn » čtv 12. bře 2020, 20:55

Taky si dovolím přesunout nějaký plevel sem:
Zvíře píše:
Eisenbahn píše:Tak se ty zvíře stáhni do jeskyně, ať to přežiješ. Nějak se nám tu množí retoši a podezřelí mudrlanti, tak ať tě nenakazí ještě ten koronavirus.

Mio vítej, jsem moc rád, že tě tu zase máme :wink: :)

Kolikpak je ti asi let ? Přemýšlel jsi někdy hlavou ? Ty seš přesně ten důvod proč je mnohem lepší zůstat doma :wink: Bohužel tak jako ty uvažuje většina norníků :roll:


Můj věk a přemýšlení hlavou či něčím jiným tě zajímat nemusí. Sám si buď důvodem, proč je lepší zůstat doma; zaregistruješ se týden zpátky na fóru pro norníky a půlka tvých příspěvků je jenom o panice z koronaviru a moralizování těch, kteří za holkama i teď chodí. Ano, čtu zprávy, v zahraničí jsem nebyl, nemíním to brát až tak nalehko...ale nikdy jsem se nepočítal k těm připosraným a necítím se až tak důležitý, abych někde musel vypisovat, kolik je kde rizika a ke které ťapce nepůjdu. Protože jestli se ti příčí riziko, tak tohle asi nebude kratochvíle pro tebe už z principu...a řek bych, že teď už to rozhodně spíš lapneš v šalině, hokně či obchoďáku (neznám teda četnost tvého noření). Případů přibývá, takže stejně sledovatelnost řetězu nákazy půjde do kopru a asi těžko to pak budeš svádět přímo na nějakou osobu.

Jak píše vulcan - ještě jsem si nevšiml, jestli se zmiňovalo, zda je možné to mít a přenášet bez toho, aby to propuklo u člověka samotného. Dycky je riziko lapnout to od někoho pár dní, než se nemoc projeví u něj, ale to by fakt člověk nesměl vylézt z chalupy...nikdy, ne jenom teď. Ale slibuju, že jak uvidím kteroukoliv ťapku se soplem a teplotou, tak dávám otočku :wink: Nemíním už to tu více řešit, nikoho z nás tu nikdo jiný nenutí za těma holkama chodit; a myslím si, že kvůli nornické populaci a uvažování její většiny jak píšeš, republika na koronavir nevychcípá. Jsme dospělí lidi a různá rizika a důsledky tohoto počínání (této i jiných chorob) snad většina z nás chápe. Čus
Eisenbahn
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 15. dub 2012, 18:10

Re: Koronavir

Příspěvekod l123S » pát 13. bře 2020, 6:51

Myslím ze plno z nas nyní přestane na nějakou dobu chodit
Třeba holky zlevní
l123S
 
Příspěvky: 74
Registrován: úte 24. led 2012, 22:17

Re: Koronavir

Příspěvekod gumak » pát 13. bře 2020, 8:17

Dle nařízení "ministerstva" musí holky zahrnout do služeb orál s rouškou a čas strávený s klientem do 15min :lol: :lol: :lol:
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Koronavir

Příspěvekod Erikborovicka » pát 13. bře 2020, 10:49

l123S píše:Myslím ze plno z nas nyní přestane na nějakou dobu chodit
Třeba holky zlevní


No nevím, jestli to pomůže když fungují MHD a obchodní domy včetně cinemacity jsou taky furt otevřené :D
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Koronavir

Příspěvekod strik » pát 13. bře 2020, 11:22

[quote="gumak"]Dle nařízení "ministerstva" musí holky zahrnout do služeb orál s rouškou a čas strávený s klientem do 15min :lol: :lol: :lol:[/quote

Paráda zase začnou rychlovky
Na kurbičku s rouškou či respirátorem se těším
strik
 
Příspěvky: 281
Registrován: ned 6. led 2013, 15:30

Re: Koronavir

Příspěvekod jarjaroslav » pát 13. bře 2020, 19:39

„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Koronavirus

Příspěvekod vulcan » pát 13. bře 2020, 21:40

Jen malá drobnost:
správně je Koronavirus, v 1-pádě.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Koronavirus
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků