Hledat  

Koronavirus

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Koronavirus

Příspěvekod Adolf_69 » stř 6. kvě 2020, 22:46

Ahoj

máte někdo zkušenosti s testy na Covid pro samoplátce v Brně? Koukám, že něco nabízí fakultka a něco Ifcor.
Chystám se po dlouhé době za familií, tak pro klid duše bych se chtěl otestovat, jestli nejsem náhodou ten superpřenášeč. :)
Adolf_69
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 6. kvě 2020, 19:20

Re: Koronavirus

Příspěvekod tojejedno » stř 6. kvě 2020, 23:21

petras60 píše:Ahoj,mám 2-3 holky stálice a nemám problém z karanténou a Covidem a to jezdím aji za jednou do Prahy.

Nemas problem :D hezky receno... Takze to mas v pici jo? Taky bych rad mel tyjo ale naposled jsem byl cca 8 tydnu zpatky, zrovna ten tyden co se vsechno zavrelo. Situace byla jeste relativne v pohode ale stejne jsem mel vycitky svedomi :D a kazdy kychnuti a zaskrabkani v krku me delalo hrozny starosti :D
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Koronavirus

Příspěvekod jarjaroslav » ned 17. kvě 2020, 12:55

“Krize dopadla i na prostitutky. Zákazníci za služby nabízejí jablka i maso“. Takový je titulek článku jednoho českého média, který se tématu prostituce a koronaviru věnoval. Opravdu nyní dostávají prostitutky za své služby jídlo?
Ano, některé ženy poskytují sexuální služby i za jídlo. Často jde o uživatelky drog, kterým se k absťáku přidává ještě hlad. Od nás si berou hodně ale opravdu hodně sladkou kávu a navíc ještě sladkosti, aby jejich tělo dostalo okamžitou energii. Od zákazníků patrně cokoliv, co se dá zužitkovat. Nakonec to není nic nového, dokonce v řadě nočních podniků a hlavně privátů přijímaly za sexuální služby stravenky. Ale určitě měly vyšší cenu než kilo jablek. Tohle je opravdová nouze a má velmi drsnou podobu. Není jídlo, chybí přístřeší…

Musely například prostitutky snížit ceny za služby, aby se vůbec nějací zákazníci ozvali?
To určitě a navíc ještě riskovaly pokutu nebo dokonce střet se zákonem, pokud by je například někdo uvedl jako zdroj nákazy.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koro ... domaci_lre
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Koronavirus

Příspěvekod jarjaroslav » úte 19. kvě 2020, 16:35

Prozradila, že normálně bere minimálně 300 eur (asi osm tisíc korun) na hodinu. „Před koronavirem jsem vydělávala deset až patnáct tisíc eur (276 až 414 tisíc korun) za měsíc,“ dodala s tím, že díky tomu i přes nucenou koronavirovou přestávku nezažila ekonomické problémy. „Nemůžu ale nepracovat navěky, nemůžu čekat, až bude vakcína,“ poznamenala.

„Dělám práci, kterou chci, jsem svobodná, jsem pánem svého času, můžu si vybrat, kdo ke mně přijde a kolik mi zaplatí. Když si člověk zvykne na tak vysoký standard, jen stěží pak dokáže slevit a vrátit se třeba k osmihodinové práci někde v kanceláři,“ podotkla.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... _campaign=
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Koronavirus

Příspěvekod strik » úte 19. kvě 2020, 20:32

Zaznamenal už někdo pokles cen?! Ja teda ne!
strik
 
Příspěvky: 281
Registrován: ned 6. led 2013, 15:30

Re: Koronavirus

Příspěvekod bilmc » úte 19. kvě 2020, 22:12

Vůbec. Cenová hladina je stejná, nabídka bývala lepší a kvalita dost kolísá...
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Koronavirus

Příspěvekod vulcan » úte 19. kvě 2020, 23:17

bilmc píše:Vůbec. Cenová hladina je stejná, nabídka bývala lepší a kvalita dost kolísá...

Chlapci, jste moc nedočkaví. Tak rychle se vše neotočí. Nebo máte pocit, že by nyní ve velkém propouštěly podniky, rychle rostla nezaměstnanost ?
Zatím stát vše v podstatě sanuje, zvyšuje rozpočtový deficit, asi je to správně, ale nejde to do nekonečna.
Podle různých prognóz má být hospodářský pokles, podle někoho 7-8%, jiný zase říká 12%. Pak se asi teprve projeví krize a bude se propouštět.
Taky existuje určitá setrvačnost.
Jak v ekonomice, tak psychologicky ve vnímání slečen této vznešené profese dávat pánům potěšení. :D T,č, se rozhodně nemusejí přetrhnout. :D

Kvalita ? Ještě více záleží na postoji norníků, jestli budou spokojeni se vším, hlavně když zasunou.. o:-o tak kvalita služeb logicky nemůže být lepší. :oo:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod bilmc » stř 20. kvě 2020, 18:38

vulcan píše:
bilmc píše:Vůbec. Cenová hladina je stejná, nabídka bývala lepší a kvalita dost kolísá...

Chlapci, jste moc nedočkaví. Tak rychle se vše neotočí. Nebo máte pocit, že by nyní ve velkém propouštěly podniky, rychle rostla nezaměstnanost ?
Zatím stát vše v podstatě sanuje, zvyšuje rozpočtový deficit, asi je to správně, ale nejde to do nekonečna.
Podle různých prognóz má být hospodářský pokles, podle někoho 7-8%, jiný zase říká 12%. Pak se asi teprve projeví krize a bude se propouštět.
Taky existuje určitá setrvačnost.
Jak v ekonomice, tak psychologicky ve vnímání slečen této vznešené profese dávat pánům potěšení. :D T,č, se rozhodně nemusejí přetrhnout. :D

Kvalita ? Ještě více záleží na postoji norníků, jestli budou spokojeni se vším, hlavně když zasunou.. o:-o tak kvalita služeb logicky nemůže být lepší. :oo:



Tak bylo to myšleno spíše hodně s nadsázkou ale když už jsme se pustili do ekonomických vod, tak se do té diskuze ponořím.

Nezaměstnanost zatím neroste, nicméně, spousta lidí zažila určitě z finančního hlediska "krušné" měsíce a jejich finanční situace se určitě nevyvíjela nejlepším směrem. Propad koruny vůči euru zhruba o tři koruny rovněž způsobil, že většina z nás prostě a jednoduše zchudla a rovněž ze zdražil import. Inflace, aktuálně máme nejvyšší míru inflace v celé Evropské unii, což už se začíná promítat na cenách statků. Myslím si, že letošní ekonomika celé ČR půjde dolů o nějakých 15 %, což prostě pocítíme, respektive už cítíme ale horší časy teprve přijdou, to máš pravdu, akorát si myslím, že ten propad bude prostě větší než uvádíš ty.

V poslední bodu máš pravdu, pokud budeme všichni akceptovat kvalitu služeb, která je nabízena a chodit na návštěvy dále a dále, nezmění se zhola nic. Nicméně si myslím, že cenově se sexuální služby nezlevní ani nezdraží, nějaký ten aktuální průměr prostě zůstane krize nekrize. Já se tedy snažím navštěvovat pouze ty slečny, paní, dámy, holky či feny, které mají slušnou cenovou politiku a kvalitní služby. Problémem ovšem je to, že takto člověk opakuje pořád dokola velmi malý počet (v rámci Brna), který prostě bohužel, alespoň z mého pohledu, nenarůstá či se nijak výrazně nemění...
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Koronavirus

Příspěvekod vulcan » čtv 21. kvě 2020, 2:41

bilmc píše: ..
Nezaměstnanost zatím neroste... propad koruny vůči euru zhruba o tři koruny rovněž způsobil, že většina z nás prostě a jednoduše zchudla a rovněž ze zdražil import. Inflace, aktuálně máme nejvyšší míru inflace v celé Evropské unii. Myslím si, že letošní ekonomika celé ČR půjde dolů o nějakých 15 %, což prostě pocítíme, respektive už cítíme ale horší časy teprve přijdou, to máš pravdu, akorát si myslím, že ten propad bude prostě větší než uvádíš ty.

V poslední bodu máš pravdu, pokud budeme všichni akceptovat kvalitu služeb, která je nabízena a chodit na návštěvy dále a dále, nezmění se zhola nic. Nicméně si myslím, že cenově se sexuální služby nezlevní ani nezdraží, nějaký ten aktuální průměr prostě zůstane krize nekrize. ..

Ohledně propadu ekonomiky, to neuvádím svůj názor, ale názor ČNB a některých "ekonomických analytiků", já si taky osobně myslím, že to bude horší.
Inflace, propad koruny - lépe bychom na tom byli, pokud bychom již měli euro, jako třeba Slováci. Takto se třeba vyřádí členové ČNB, ale většina lidí relativně chudne, zvláště ti, co nakupují zboží z dovozu nebo chtějí jet na dovolenou.
Jak se budou hýbat ceny záleží na nabídce (vedle poptávky), nemyslel jsem jen dívky na privátu, ale i takové brigádnice, samoživitelky. Pokud bude menší nabídka práce a brigád, přibude dívek, co budou chtít podobné přivýdělky. Ale je otázka, jak se vše dále vyvine.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod bilmc » čtv 21. kvě 2020, 12:26

vulcan píše:
bilmc píše: ..
Nezaměstnanost zatím neroste... propad koruny vůči euru zhruba o tři koruny rovněž způsobil, že většina z nás prostě a jednoduše zchudla a rovněž ze zdražil import. Inflace, aktuálně máme nejvyšší míru inflace v celé Evropské unii. Myslím si, že letošní ekonomika celé ČR půjde dolů o nějakých 15 %, což prostě pocítíme, respektive už cítíme ale horší časy teprve přijdou, to máš pravdu, akorát si myslím, že ten propad bude prostě větší než uvádíš ty.

V poslední bodu máš pravdu, pokud budeme všichni akceptovat kvalitu služeb, která je nabízena a chodit na návštěvy dále a dále, nezmění se zhola nic. Nicméně si myslím, že cenově se sexuální služby nezlevní ani nezdraží, nějaký ten aktuální průměr prostě zůstane krize nekrize. ..

Ohledně propadu ekonomiky, to neuvádím svůj názor, ale názor ČNB a některých "ekonomických analytiků", já si taky osobně myslím, že to bude horší.
Inflace, propad koruny - lépe bychom na tom byli, pokud bychom již měli euro, jako třeba Slováci. Takto se třeba vyřádí členové ČNB, ale většina lidí relativně chudne, zvláště ti, co nakupují zboží z dovozu nebo chtějí jet na dovolenou.
Jak se budou hýbat ceny záleží na nabídce (vedle poptávky), nemyslel jsem jen dívky na privátu, ale i takové brigádnice, samoživitelky. Pokud bude menší nabídka práce a brigád, přibude dívek, co budou chtít podobné přivýdělky. Ale je otázka, jak se vše dále vyvine.


Ano, díval jsem se, že ty čísla, která jsi uvedl jsou ty, o kterých se teď mluví oficiálně. Já také uvedl svůj odhad na základě toho, co vidím kolem sebe v rámci pracovních činností apod. Ohledně eura se shodneme, také jsem pro (doufám, že nás tu za to neukamenuje většina populace, která je proti, čemuž nerozumím a do složitějších debat nemá cenu se většinou pouštět, protože jsem to zkusil párkrát a bez úspěchu) a euro jsme měli už dávno mít.

Nakonec jak říkáš, uvidíme, jak se situace bude dále vyvíjet aneb, nějak bylo, nějak bude...

PS: Četl jsem tvoje recenze z Prahy, které jsou perfektně napsané! Díky za ně a doufám, že se do Prahy brzy dostanu. Určitě něco z tvých doporučení vyzkouším. ;)
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Koronavirus

Příspěvekod jarjaroslav » pát 22. kvě 2020, 8:48

„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Koronavirus

Příspěvekod cYph3r » pát 22. kvě 2020, 23:31

https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranic ... nicni_mato

jarjaroslav píše:https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/sex-maximalne-ve-dvou-nemecke-prostitutky-chteji-do-prace-a-maji-hygienicky-plan-40324925


"kteří i před koronavirem žili z ruky do huby" :D To je záměrný dvojsmysl, nebo kouzlo nechtěného?
cYph3r
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 12. říj 2018, 14:09

Re: Koronavirus

Příspěvekod acx » sob 23. kvě 2020, 19:26

sendysek Erotické služby: 3jka v Brne 23.5.2020 18:40

Dnes s kámoškou nabízíme 3jku za cenu pro každou z nás 3 500kc v ceně je kouření s gumou, masáž, mazlení,líbání,sex.Tesime se na domluvu. Dve kočky.


Bohužel covid poškozuje i mozek :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Koronavirus

Příspěvekod Jirka_Ovčáček » sob 23. kvě 2020, 23:01

https://www.cas.sk/clanok/983190/kosicke-prostitutky-zrazila-koronakriza-na-kolena-bitka-o-klientov-a-sex-za-10-eur/?fbclid=IwAR1hufGZgKqSEYfSXYZCTh1JTLy4jQpl4gnXpH-_G5aWkv2gOE8HboB5MVw
Kdybychom všichni poctivě drželi karanténu, taky by se o nás ješte holky porvaly a na privátech by se při výběru smlouvalo jak na orientálním tržišti, která je ochotná jít za míň :D
Jirka_Ovčáček
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 17. zář 2018, 21:54

Re: Lola91

Příspěvekod picardo » čtv 11. bře 2021, 1:40

Jen aby jste se všeci z té Loly neposrali.Stejnak se mi to zdá takový prasáctví,takový fronty co se k ní ženou,jak na dopravním páse až je to nechutný.Jak střídá jednoho za druhým, zvláště v téhle době stačí jeden nakaženej ve frontě a schytaj to všeci ostatní pěkně pohromadě.Jsem zvědavej esi si aspoň vydezinfikuje usta po každé návštěvě pochybuju.Zrovna ted když se tak šíři.Bych ani neměl chut jít do fronty.
picardo
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 22. led 2015, 0:16

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník