Hledat  

Koronavirus

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Koronavir

Příspěvekod broukpytlík » ned 15. bře 2020, 8:52

Pár holek co vím, tak si dají delší pauzu, než se situace uklidní, já se přidávám, nestojí to za to, především kvůli mému okolí... :wink:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Koronavir

Příspěvekod Erikborovicka » ned 15. bře 2020, 10:36

broukpytlík píše:Pár holek co vím, tak si dají delší pauzu, než se situace uklidní, já se přidávám, nestojí to za to, především kvůli mému okolí... :wink:


Ono si nevybereš, já musím jezdit do práce MHD přes celé Brno, to taky úplně bezpečné není :D Home office nám i přes aktuální situaci nepovolili.
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Koronavir

Příspěvekod Vladan » ned 15. bře 2020, 12:52

Erikborovicka píše:Ono si nevybereš, já musím jezdit do práce MHD přes celé Brno, to taky úplně bezpečné není :D Home office nám i přes aktuální situaci nepovolili.


Jezdit MHD bych se zase tak moc nebál, teda pokud máš roušku či šálu a rukavice. Na Taiwanu si s koronavirem poradili, ale to předpokládá mít kompetentní státní orgány a vládu. Udělali opatření proti šíření viru, přitom nemuseli nic zavírat. Stačila jen povinná rouška pro kterou nastavili max cenu na cca 5 Kč, karanténa pro lidi z ciziny, hromadné testování a pravidelná dezinfekce všude, kde to šlo, hlavně v dopravních prostředcích. Armádu povolali k ochraně lidu tím, že ji dohnali do továren vyrábět roušky a zajistili mašiny na výrobu. Když zjistili, že se někdo vykašlal na karanténu a šel pařit poté, co se vrátil z Wuchanu, tak mu dali pokutu 10000 dolarů. Kroky proti viru udělali ještě předtím, než se k nim virus dostal. Naše vláda uměle snižuje počet nakažených tím, že brání lidem v testování, protože nezajistila dostatečné kapacity na testování a o tom, že nemají roušky ve státních hmotných rezervách a kapacity na výrobu ani nemluvím. S tím, jak teď hodně lidí přišlo ze dne na den o práci čekám, že se časem vynoří dost amatérek, které nebudou mít na nájem či zaplacení hypotéky, což by mělo srazit ceny dolů, tedy pokud norníci nebudou stále přeplácet.
Vladan
 
Příspěvky: 70
Registrován: stř 10. lis 2004, 0:33

Re: Koronavirus

Příspěvekod jarjaroslav » ned 15. bře 2020, 18:00

Inzeráty reagující na koronavirus např.:

Dobrý den pánové :) (Z DŮVODU KORONA VIRU VÁS ŽÁDÁM ABY PÁNOVÉ KTEŘÍ MAJÍ RÝMU, KAŠEL ČI NĚJAKÉ PŘÍZNAKY U MĚ NÁVŠTĚVU VYNECHALI.DĚKUJI)zvu vás k sobě do soukromého bytečku. Zavolej mi a domluvíme se, těším se na tvoji návštěvu Nicolka
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/11644959


Vážení, také musíme reagovat na nová nařízení. Proto máme od dnešního dne zavřený bar. Můžete ale jít hned na pokoj s dívkou, která je u nás ubytována. Na pokoji Vám náš recepční přinese občerstvení bez omezení.. Nyní máme otevřeno od 14 hod
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/11645240
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Koronavirus

Příspěvekod stahnito » ned 15. bře 2020, 20:47

Za mě by s tím měl každý na nějaký čas skončit, nakažených je čím dál víc a prostituce si myslím je celkem dost riziková. Navíc potom vysvětlovat kde a s kým jsem se nakazil...
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Koronavir

Příspěvekod vulcan » pon 16. bře 2020, 2:30

Vladan píše: Jezdit MHD bych se zase tak moc nebál, teda pokud máš roušku či šálu a rukavice.

Já bych se jezdit v MHD docela bál, ale chápu, že někdo nemá jinou možnost.
V MHD asi nikdy nezajistíš dostatečné rozestupy a velké množství lidí se logicky drží madel atd. a asi nejde zajistit, aby na každé zastávce proběhla účinná dezinfekce. Rouška je lepší než nic, respirátory moc lidí nemá. Pokud to jde, tak home office .
Vladan píše: Na Taiwanu si s koronavirem poradili, ale to předpokládá mít kompetentní státní orgány a vládu. Udělali opatření proti šíření viru, přitom nemuseli nic zavírat. Stačila jen povinná rouška pro kterou nastavili max cenu na cca 5 Kč, karanténa pro lidi z ciziny, hromadné testování a pravidelná dezinfekce všude, kde to šlo, hlavně v dopravních prostředcích.

S Taivanem naprostý souhlas.
Taivan je v řadě věcí skvělý, na vysoké úrovni. Často se i v minulosti spoléhal na vlastní síly, nic nepodcenil.
Úroveň zdravotnictví je tam vysoká, patří k prioritám vlády. Země zažila epidemii SARS a poučila se, že nesmí podceňovat žádný detail.
U epidemie hlavní slovo měl epidemiolog, šéf krizového centra. ten byl hlavně slyšet, ne politici, premiér.
Ve veřejnoprávní televizi byl vyčleněn čas pro pravidelné a relevantní informace pro občany celé země. Nemuseli se zabývat celý den žádnými falešnými, protichůdnými a zavádějícími informacemi. U každého nakaženého byly přesné informace, kde se pohyboval,trasování s kým přišel do styku, jaký je jeho zdravotní stav.
Taivan okamžitě zajistil roušky a dezinfekci pro každého občana, v počtu několika kusů. V celé zemi byla sjednocena cena za jednu roušku v přepočtu na 5 korun, jak psal Vladan, s rouškami byl přísný zákaz obchodovat, a to pod přísným postihem. Bylo zajištěno hromadné testování, dostaly prostor i soukromé firmy.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Koronavirus

Příspěvekod stahnito » pon 16. bře 2020, 11:22

Tak doufejme, že nejen naše vláda, ale i celá Evropa se z toho dostatečně poučí.
Stále mě ale připadá, že to některé státy podceňují viz. Némecko! :evil:
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Koronavirus

Příspěvekod 3Gf » úte 17. bře 2020, 17:10

Neprijde mi to prilis zodpovedne momentalne chodit norit. Samozrejme, ze bych rad zasel za slecnama, ale beru to tak, ze kazdy muzeme trochu pomoci omezit sireni nemoci a tak umoznit lekarum a vyzkumnikum vice casu na lecbu pacientu a vyzkum vakcin. Jako bezpecne bych bral pouze glory hole sluzby s kondomem :twisted:
3Gf
 
Příspěvky: 263
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: Koronavirus

Příspěvekod 3Gf » úte 17. bře 2020, 17:16

Ale mozna se nektere holky vzchopi a konecne zacnou nabizet platbu pres Revolut a dalsi moderni zpusoby placeni:

https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/rozhodnuti-vlady-o-zakazu-volneho-pohybu-osob-180358/
c) využívat z hygienických důvodů přednostně bezhotovostní platební styk,
3Gf
 
Příspěvky: 263
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: Koronavirus

Příspěvekod Kure » pát 20. bře 2020, 19:42

Pokud někdo neví, tak dnes bylo schváleno vládou dosledování všech potenciálně nakažených osob pomocí mobilních operátorů!!! Nemusím komentovat, co to pro mnohé norníky asi znamená, že? Bohužel... :(

Hodně zdraví všem v této zku***** době.
Kure
 
Příspěvky: 159
Registrován: čtv 7. črc 2011, 22:15

Re: Koronavirus

Příspěvekod pantucek » sob 21. bře 2020, 1:32

Ouuu.. bojim se, že sem potencialne nakazenej pomoci mobilního operatora, jak pise Kure :/
pantucek
 
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 3. kvě 2018, 9:09

Re: Koronavirus

Příspěvekod Fuckingshit » sob 21. bře 2020, 9:38

stahnito píše:Tak doufejme, že nejen naše vláda, ale i celá Evropa se z toho dostatečně poučí.
Stále mě ale připadá, že to některé státy podceňují viz. Némecko! :evil:


Německo je na tom ještě dobře, při počtu 10.000 nakažených a 27 mrtvých. Oproti třeba Španělsku, které při podobném počtu nakažených má mrtvých už přes 600. O Itálii už vůbec nemluvě... Hodně to podceňují ve Velké Británii, kde se rozhodli jít cestou získání kolektivní imunity a ochraňování pouze seniorů. Kde se teprve teď zavírají školy a do barů a hospod je pouze doporučené nechodit. Tam to bude za chvíli hodně v ...
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Koronavirus

Příspěvekod Kure » sob 21. bře 2020, 11:47

pantucek píše:Ouuu.. bojim se, že sem potencialne nakazenej pomoci mobilního operatora, jak pise Kure :/


Hm, nechtěl jsem reagovat, ale musím.

Ty asi musíš mít hodně nízký IQ, když nevíš, o co jde, že? :lol: Takže speciálně pro Tebe vysvětlení: Jde o to, že u toho, u něhož byl prokázán Covid a nepamatuje si, s kým byl v přímém kontaktu (ne tělesném, i když taky ano), tak mobilní operátor na základě žádosti KHS (Krajská hygienická stanice) či jiného orgánu, např. policie, zjistí jeho trasu a všechny osoby, které byly v jeho blízkosti, a to i samozřejmě zpětně. Takže i Ty, i když nebudeš mít v sobě Covid, budeš v případě toho, že jsi s nakaženým přišel do kontaktu(a nemusíš o tom ani vědět), kontaktován KHS a testován. I když uvede, s kým byl v kontaktu, stejně se provede pro každý případ ,,sledovačka"!!!
Snad to už chápeš :idea:
Pokud jsi svobodný, tak si s tím hlavu nelámej. Ženatí (a nejen tito) se však můžou dostat do svízelné situace :shock:
Kure
 
Příspěvky: 159
Registrován: čtv 7. črc 2011, 22:15

Re: Koronavirus

Příspěvekod acx » sob 21. bře 2020, 12:19

Kure píše:
pantucek píše:Ouuu.. bojim se, že sem potencialne nakazenej pomoci mobilního operatora, jak pise Kure :/


Hm, nechtěl jsem reagovat, ale musím.

Ty asi musíš mít hodně nízký IQ, když nevíš, o co jde, že? :lol: Takže speciálně pro Tebe vysvětlení: Jde o to, že u toho, u něhož byl prokázán Covid a nepamatuje si, s kým byl v přímém kontaktu (ne tělesném, i když taky ano), tak mobilní operátor na základě žádosti KHS (Krajská hygienická stanice) či jiného orgánu, např. policie, zjistí jeho trasu a všechny osoby, které byly v jeho blízkosti, a to i samozřejmě zpětně. Takže i Ty, i když nebudeš mít v sobě Covid, budeš v případě toho, že jsi s nakaženým přišel do kontaktu(a nemusíš o tom ani vědět), kontaktován KHS a testován. I když uvede, s kým byl v kontaktu, stejně se provede pro každý případ ,,sledovačka"!!!
Snad to už chápeš :idea:
Pokud jsi svobodný, tak si s tím hlavu nelámej. Ženatí (a nejen tito) se však můžou dostat do svízelné situace :shock:


Vzhledem k tomu, že chyba zaměření ve městě je cca 100-150 metrů, tak neprokáže, se kterou slečnou v té době byl v posteli nebo že vůbec byl na privátě. Ovšem vysvětlit, že 30 minut stál téměř na místě nebude už tak jednoduché. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Koronavirus

Příspěvekod Kure » sob 21. bře 2020, 12:37

acx píše:
Vzhledem k tomu, že chyba zaměření ve městě je cca 100-150 metrů, tak neprokáže, se kterou slečnou v té době byl v posteli nebo že vůbec byl na privátě. Ovšem vysvětlit, že 30 minut stál téměř na místě nebude už tak jednoduché. :lol:


No, je to o diskuzi. Výpomoc nabídla firma, která disponuje nejmodernějšími technologiemi, takže tou nepřesností bych si tak jistej nebyl. Ale nezapomínej taky i na možnost hovorů, SMS ...

Já ale nechci tady strašit. Jen jsem se snažil sdělit tuto informaci. Ať si každý dělá v této době, co uzná za vhodné.
Kure
 
Příspěvky: 159
Registrován: čtv 7. črc 2011, 22:15

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků