Hledat  

Koronavirus

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Koronavirus

Příspěvekod vojnarr1 » sob 21. bře 2020, 13:35

Můj názor..
když už mám chytnout koronu, tak radši na privátu, než od někoho, kdo si doma kýchl do ruky, za pár minut si vzal roušku a jel na stojáka v MHD a chytil se madla a někdo po něm.. Ale vzhledem k tomu, že MHD nejezdím..
Já jezdím i v této době po obchodech pracovně, a krom roušky mám v rozprašovači desinfekci, kterou jedna stříknu všude, kde se chci dotknout (zvonek, klika atd) a několikrát za hodinu si ji stříknu i na ruce..(mimo to malej detail.. už je vyrobená desinfekce, ale není do čeho stáčet, protože nejsou kanystry a rozprašovače atd..)

Co se týče např. Německa.. tak nemá smysl dělat nějaká opatření.. vzhledem k tomu, kolik si tam za posledních pár let natáhli migrantů, kteří udávali falešné nacionály atd., vzhledem k tomu, že většina takových lidí žije v částech německých měst a dnes to jsou už gheta, kde jich je X i bez dokladů, tak tam se to regulovat a dohledat nedá ani za zlatý prase..

Ale na masáž si asi zajdu.. a nechám si i přeblafnout.. hlavně že budu mít na xichtu roušku.. :wink: :D
vojnarr1
 
Příspěvky: 48
Registrován: pát 2. zář 2011, 16:41

Re: Koronavirus

Příspěvekod pantucek » sob 21. bře 2020, 14:05

Mno když si nechtěl reagovat, ale musel si..

Tak si ten můj příspěvek přečti ještě raz.. Pokud nic, popros někoho, kdo měl na druhým stupni ZŠ jedničku max dvojku z češtiny a věřím, že pochopíš na co sem narážel...

Pokud ne tak malá nápověda.. Nebylo to o koroně ale o rozmanitosti jazyka českého a používání interpunkce :oral:
pantucek
 
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 3. kvě 2018, 9:09

Re: Koronavirus

Příspěvekod acx » sob 21. bře 2020, 14:27

Kure píše:
acx píše:
Vzhledem k tomu, že chyba zaměření ve městě je cca 100-150 metrů, tak neprokáže, se kterou slečnou v té době byl v posteli nebo že vůbec byl na privátě. Ovšem vysvětlit, že 30 minut stál téměř na místě nebude už tak jednoduché. :lol:


No, je to o diskuzi. Výpomoc nabídla firma, která disponuje nejmodernějšími technologiemi, takže tou nepřesností bych si tak jistej nebyl. Ale nezapomínej taky i na možnost hovorů, SMS ...

Já ale nechci tady strašit. Jen jsem se snažil sdělit tuto informaci. Ať si každý dělá v této době, co uzná za vhodné.


Fyzikální zákony platí stejně a pokud nemáš moc chytrý mobil, který se zaměřuje sám, tak větší přesnost zaměření s ohledem na šíření vln nedosáhneš, natož vyměnit všechny GSM vysílače.
A pokud má každý jako správný norník mrdfoun, tak spojení je téměř nemožné. :wink:
Pokud jsem pochopil, tak sledování nemá dohledávat konkrétní osoby, ale dodržování karantény, omezení pohybu a vysledovat pohyb, aby dotyčný nelhal. Ale jestli se přiblížil k Onáskovi na 10 nebo 4 metry, to nezvládne, navíc by nastal obrovský nárůst testovaných osob ...
acx
 
Příspěvky: 2028
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Koronavirus

Příspěvekod Jirka_Ovčáček » sob 21. bře 2020, 23:43

acx píše:Fyzikální zákony platí stejně a pokud nemáš moc chytrý mobil, který se zaměřuje sám, tak větší přesnost zaměření s ohledem na šíření vln nedosáhneš, natož vyměnit všechny GSM vysílače.
A pokud má každý jako správný norník mrdfoun, tak spojení je téměř nemožné. :wink:
Pokud jsem pochopil, tak sledování nemá dohledávat konkrétní osoby, ale dodržování karantény, omezení pohybu a vysledovat pohyb, aby dotyčný nelhal. Ale jestli se přiblížil k Onáskovi na 10 nebo 4 metry, to nezvládne, navíc by nastal obrovský nárůst testovaných osob ...

Taky by mě docela zajímalo, jak můžou dokázat, že nornické číslo, které mám zakoupeno u alternativního operátora bez jakékoliv smlouvy, kde by bylo vidět mé jméno, opravdu patří mně. Telefon (dumbphone, 2G/3G síť, bez mobilních dat) se takřka nehejbe, leží v paneláku, kde bydlí stovka dalších lidí a vobčas si jako někam v rámci Brna povyrazí :D Leda tak možná z historie dobíjení kreditu... Většinou řeším z účtu... chybička :D Asi bych měl také zahazovat SIMky, ale pak by mi mé oblíbenkyně nebraly hovory :evil:
Jirka_Ovčáček
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 17. zář 2018, 21:54

Re: Koronavirus

Příspěvekod martin666 » ned 22. bře 2020, 0:44

z historie dobíjení kreditu... Většinou řeším z účtu... chybička


Tak to je samozřejmě zásadní chyba, Velký bratr vidí vše :-D

Také pozor na výměnu neregistrovaných (s kreditem) a registrovaných (s paušálem) SIMek v telefonu...

Přerušuji kontakt, snad si pro mne nepříjdou :-D
martin666
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 12. zář 2012, 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvekod jarjaroslav » ned 22. bře 2020, 17:06

Nová Eliška. Nabízím erotické služby. Z důvodu šířící se epidemie , momentálně nepracuji. Mohu však nabídnout erotické fotky na přání , zaslání použitého spodního prádla.V případě zájmu mě kontaktujte formou SMS .Platby za službu probíhají formou převodu na účet. Tak vymysli nějakou úchylnost a dej vědět. Tak neváhej ,budu se těšit .

Město: Brno
Telefon: 704111767

Jméno: Eliška Věk: 34 let Výška: 165 cm Váha: 57 kg Barva očí: Zelené
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/11640017
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Koronavirus

Příspěvekod broukpytlík » ned 22. bře 2020, 17:26

jarjaroslav píše:
Nová Eliška. Nabízím erotické služby. Z důvodu šířící se epidemie , momentálně nepracuji. Mohu však nabídnout erotické fotky na přání , zaslání použitého spodního prádla.V případě zájmu mě kontaktujte formou SMS .Platby za službu probíhají formou převodu na účet. Tak vymysli nějakou úchylnost a dej vědět. Tak neváhej ,budu se těšit .

Město: Brno
Telefon: 704111767

Jméno: Eliška Věk: 34 let Výška: 165 cm Váha: 57 kg Barva očí: Zelené
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/11640017



:lol: :lol: Věřím, že pár blbců se najde ... :lol:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Koronavirus

Příspěvekod Erikborovicka » stř 25. bře 2020, 19:38

Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Koronavirus

Příspěvekod Erikborovicka » stř 25. bře 2020, 19:44

Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Koronavirus

Příspěvekod Dobermann » čtv 26. bře 2020, 8:30

Docela rad bych ten virus uz měl za sebou. Chřipce a kontaktu s ni se vyhýbám, protože to má smysl.
Pokud je pravda co se tvrdí a tenhle sajrajt není sezonní, potom to stejně jednou chytnu. A kdyby mi potom
někdo vystavil potvrzení, ze už nejsem prenasecem, a mohl bych třeba cestovat, a nemít žádné omezení,
stalo by mi to za to...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Koronavirus

Příspěvekod stahnito » čtv 26. bře 2020, 14:22

Dobermann píše:Docela rad bych ten virus uz měl za sebou. Chřipce a kontaktu s ni se vyhýbám, protože to má smysl.
Pokud je pravda co se tvrdí a tenhle sajrajt není sezonní, potom to stejně jednou chytnu. A kdyby mi potom
někdo vystavil potvrzení, ze už nejsem prenasecem, a mohl bych třeba cestovat, a nemít žádné omezení,
stalo by mi to za to...


To, že se z toho vyléčíš neznamená, že to nemůžeš chytnout znovu :idea:
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Koronavirus

Příspěvekod Paulie88 » čtv 26. bře 2020, 18:15

Asi tak no, tohle nejsou neštovice na který se pořádají speciální večírky aby to každej chytnul :D
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Koronavirus

Příspěvekod Lukes19 » čtv 26. bře 2020, 20:17

Od pondělí mají v JM kraji testovat tu chytrou karanténu... no jsem zvědavý :D
Lukes19
 
Příspěvky: 269
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Koronavirus

Příspěvekod Dobermann » čtv 26. bře 2020, 20:37

stahnito píše:
Dobermann píše:Docela rad bych ten virus uz měl za sebou. Chřipce a kontaktu s ni se vyhýbám, protože to má smysl.
Pokud je pravda co se tvrdí a tenhle sajrajt není sezonní, potom to stejně jednou chytnu. A kdyby mi potom
někdo vystavil potvrzení, ze už nejsem prenasecem, a mohl bych třeba cestovat, a nemít žádné omezení,
stalo by mi to za to...


To, že se z toho vyléčíš neznamená, že to nemůžeš chytnout znovu :idea:


To není pravda. Něco takového se stalo údajně tak, ze se někdo nedolecil. Nebo znas někoho,
kdo měl dvakrát neštovice, priusnice, chripku dvakrát za rok (tj stejný kmen)?
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Koronavirus

Příspěvekod acx » čtv 26. bře 2020, 22:10

Dobermann píše:
stahnito píše:
Dobermann píše:Docela rad bych ten virus uz měl za sebou. Chřipce a kontaktu s ni se vyhýbám, protože to má smysl.
Pokud je pravda co se tvrdí a tenhle sajrajt není sezonní, potom to stejně jednou chytnu. A kdyby mi potom
někdo vystavil potvrzení, ze už nejsem prenasecem, a mohl bych třeba cestovat, a nemít žádné omezení,
stalo by mi to za to...


To, že se z toho vyléčíš neznamená, že to nemůžeš chytnout znovu :idea:


To není pravda. Něco takového se stalo údajně tak, ze se někdo nedolecil. Nebo znas někoho,
kdo měl dvakrát neštovice, priusnice, chripku dvakrát za rok (tj stejný kmen)?


Nedoléčil? Tyto případy byly zjištěny u těch, kteří měli minimální průběh nemoci, takže se asi nevytvořilo dost protilátek ... .
acx
 
Příspěvky: 2028
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků