Hledat  

Váš názor - rada

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Váš názor - rada

Příspěvekod Erikborovicka » pon 30. bře 2020, 17:53

Ahoj,
asi 4 měsíce zpátky se mi povedlo najít holčinu co studuje VŠ v Brně na sex za FO, holka je celkem hezká, drobná, hubená, přístup celkem v pohodě. Jenže nazačátku jsme byli domluvení na 2000-3000 Kč za schůzku, což asi nějaké 3 schůzky i platilo, jenže naposledy to bylo 4 a 5 tisíc, jelikož měla problém s placení ubytování atd.

Teď se údajně přestěhovala do vlastního bydlení a navrhuje ,,měsíční paušál" za to že dorazí kdykoliv to budu chtít. Šli by jste do něčeho takového?
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod jarjaroslav » pon 30. bře 2020, 21:03

Erikborovicka píše:Teď se údajně přestěhovala do vlastního bydlení a navrhuje ,,měsíční paušál" za to že dorazí kdykoliv to budu chtít. Šli by jste do něčeho takového?

Nevím, zda je dotyčná spolehlivá a můžeš s ní něco plánovat až tak s předstihem. Též netuším, jaký "měsíční paušál" požaduje. A jestli jen zrovna nepotřebuje peníze na nájem (kauci). Netvrdím, že Ti chce utéct s penězi, možná si momentálně dovede takovou "spolupráci" představit. Ale v praxi :roll: ...

Nutno též počítat s tím, že nebudeš jediným a "kdykoliv budeš chtít", mohou chtít zrovna i jiní :lol: . A přednost může dostat ten, kdo k "paušálu" přidá i nějaký dáreček, večeři, trošku luxusu nebo prostě smrdí penězi a perspektivou. Vyšší prioritu budou mít i případní noví "investoři", kterým je ještě dobré předvést flexibilitu v praxi. Nebo si třeba, pod vlivem vidiny, že si takto měsíčně vydělá 50, 100.. tisíc, domluví borců více než dní v měsíci :D , a prostě vás všechny nestihne. Platbou předem prostě ztratíš určitou "taktickou" výhodu :idea: . Slečna dostane zaplaceno předem, takže může jevit menší ochotu k setkání, než kdyby Tebou zmiňovaných X tisíc nutně na něco potřebovala. Vzpomeň si na Šeherezádu. Jak by asi dopadla, kdyby manželovi vyklopila vše naráz :wink: .

Neznám dotyčnou (a obavám se, že ani Ty úplně ne). Ale něco mi říká, že moc hodných holek si neřekne přímo o peníze za sex :idea: . Nevím, zda nelze zvýšení cen považovat za určité varování. Něco se domluvilo a najednou je to jinak?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod panic1 » pon 30. bře 2020, 21:19

Erikborovicka píše:Ahoj,
asi 4 měsíce zpátky se mi povedlo najít holčinu co studuje VŠ v Brně na sex za FO, holka je celkem hezká, drobná, hubená, přístup celkem v pohodě. Jenže nazačátku jsme byli domluvení na 2000-3000 Kč za schůzku, což asi nějaké 3 schůzky i platilo, jenže naposledy to bylo 4 a 5 tisíc, jelikož měla problém s placení ubytování atd.

Teď se údajně přestěhovala do vlastního bydlení a navrhuje ,,měsíční paušál" za to že dorazí kdykoliv to budu chtít. Šli by jste do něčeho takového?


Nakop ji do prdele a dej ji sbohem. :wink:
panic1
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 9. úno 2014, 20:42

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod carl8848 » pon 30. bře 2020, 21:49

panic1 píše:
Erikborovicka píše:Ahoj,
asi 4 měsíce zpátky se mi povedlo najít holčinu co studuje VŠ v Brně na sex za FO, holka je celkem hezká, drobná, hubená, přístup celkem v pohodě. Jenže nazačátku jsme byli domluvení na 2000-3000 Kč za schůzku, což asi nějaké 3 schůzky i platilo, jenže naposledy to bylo 4 a 5 tisíc, jelikož měla problém s placení ubytování atd.

Teď se údajně přestěhovala do vlastního bydlení a navrhuje ,,měsíční paušál" za to že dorazí kdykoliv to budu chtít. Šli by jste do něčeho takového?


Nakop ji do prdele a dej ji sbohem. :wink:



Souhlasím, má být ráda za stálého klienta a ne si vymýšlet blbosti, ale když ji to prochází tak to zkouší dál. Myslím, že máš růžové brýle z vysokoškolačky, ale nalijme si čistého vína: jde jí jen o prachy :D
carl8848
 
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012, 19:58

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod vulcan » pon 30. bře 2020, 22:31

Erikborovicka píše: holčinu co studuje VŠ v Brně na sex za FO,
na začátku jsme byli domluvení na 2000-3000 Kč za schůzku, naposledy to bylo 4 a 5 tisíc, jelikož měla problém s placení ubytování atd.
... navrhuje ,,měsíční paušál" za to že dorazí kdykoliv to budu chtít. Šli by jste do něčeho takového?

Erik Borovička,
neblázni :shock: , správně to už napsal jarjaroslav, zejména dobrá, solidní VŠ si nikdy neřekne takto o peníze. Tedy , aspoň dle mé zkušenosti.
A ty částky jsou fakt dost nehorázné.
Já s tím mám zkušenost tak 10 let, s různými VŠ, případně DiS, fakt příjemnými, inteligentními a hlavně půvabnými studentkami, a schůzky byly dělány tak, že se nehandlovalo s částkami, samo, peníze jsou pro ně důležité, ale je třeba to nějak uhrát, oboustranně, aby to dělalo radost. Osobně jsem podporoval ty studentky 1000 -1200 Kč a schůzky byly a i nyní jsou tak 4 hodiny, a v pohodě. Nikdy žádný paušál, občas jsem je vzal na nějakou akci, občas se mnou jela třeba do zahraničí, občas pomohl i jinak různě, a bylo to OK. I nyní. Je fakt, že když jsem někdy našel dobrou holku, tak jsem nebyl líný jet za ní autem třeba 80 - 100km a poté zpět.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod Erikborovicka » úte 31. bře 2020, 17:06

jarjaroslav píše:Nevím, zda je dotyčná spolehlivá a můžeš s ní něco plánovat až tak s předstihem. Též netuším, jaký "měsíční paušál" požaduje. A jestli jen zrovna nepotřebuje peníze na nájem (kauci). Netvrdím, že Ti chce utéct s penězi, možná si momentálně dovede takovou "spolupráci" představit. Ale v praxi :roll: ...

Nutno též počítat s tím, že nebudeš jediným a "kdykoliv budeš chtít", mohou chtít zrovna i jiní :lol: . A přednost může dostat ten, kdo k "paušálu" přidá i nějaký dáreček, večeři, trošku luxusu nebo prostě smrdí penězi a perspektivou. Vyšší prioritu budou mít i případní noví "investoři", kterým je ještě dobré předvést flexibilitu v praxi. Nebo si třeba, pod vlivem vidiny, že si takto měsíčně vydělá 50, 100.. tisíc, domluví borců více než dní v měsíci :D , a prostě vás všechny nestihne. Platbou předem prostě ztratíš určitou "taktickou" výhodu :idea: . Slečna dostane zaplaceno předem, takže může jevit menší ochotu k setkání, než kdyby Tebou zmiňovaných X tisíc nutně na něco potřebovala. Vzpomeň si na Šeherezádu. Jak by asi dopadla, kdyby manželovi vyklopila vše naráz :wink: .

Neznám dotyčnou (a obavám se, že ani Ty úplně ne). Ale něco mi říká, že moc hodných holek si neřekne přímo o peníze za sex :idea: . Nevím, zda nelze zvýšení cen považovat za určité varování. Něco se domluvilo a najednou je to jinak?


No prý mám nějaký paušál navrhnout já sám že nechce aby to probíhalo jako obchod. Jinak právě to jsem myslel, vůbec nevím, jestli takových jako já není víc.Každopádně vždy měla nějaké placení a podobně.

Souhlasím, má být ráda za stálého klienta a ne si vymýšlet blbosti, ale když ji to prochází tak to zkouší dál. Myslím, že máš růžové brýle z vysokoškolačky, ale nalijme si čistého vína: jde jí jen o prachy :D


Právě si to taky myslím alespoň poslední dobu, ale chtěl jsem slyšel i názor někoho jiného.

Erik Borovička,
neblázni :shock: , správně to už napsal jarjaroslav, zejména dobrá, solidní VŠ si nikdy neřekne takto o peníze. Tedy , aspoň dle mé zkušenosti.
A ty částky jsou fakt dost nehorázné.
Já s tím mám zkušenost tak 10 let, s různými VŠ, případně DiS, fakt příjemnými, inteligentními a hlavně půvabnými studentkami, a schůzky byly dělány tak, že se nehandlovalo s částkami, samo, peníze jsou pro ně důležité, ale je třeba to nějak uhrát, oboustranně, aby to dělalo radost. Osobně jsem podporoval ty studentky 1000 -1200 Kč a schůzky byly a i nyní jsou tak 4 hodiny, a v pohodě. Nikdy žádný paušál, občas jsem je vzal na nějakou akci, občas se mnou jela třeba do zahraničí, občas pomohl i jinak různě, a bylo to OK. I nyní. Je fakt, že když jsem někdy našel dobrou holku, tak jsem nebyl líný jet za ní autem třeba 80 - 100km a poté zpět.


Tak já s jinýma VŠ holkama nemám zkušenosti ohledně sexu za peníze tohle je má první zkušenost z inzerátu. No nehorázné částky, se zkus podívat na některé inzertní servery co někteří pánové nabízí případně slečny i ženy požadaují, kolikrát se nestačím divit.

No ale 1000 - 1200 Kč to bylo před jakou dobou? Každopádně asi máš pravdu.
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod vulcan » úte 31. bře 2020, 20:44

Erikborovicka píše:.... No nehorázné částky, se zkus podívat na některé inzertní servery co někteří pánové nabízí případně slečny i ženy požadaují, kolikrát se nestačím divit.

No ale 1000 - 1200 Kč to bylo před jakou dobou? Každopádně asi máš pravdu.

No právě, nesmíš hledat právě na podobných inzertních serverech, tam se koncentrují podobné náročné :oo: typy.
Musíš si najít svoji cestu.
Ty peníze, co jsem psal, dávám i nyní, vše záleží, jak se domluvíš. Doufám, že se nebudeš naivně ptát, zda ti na ně dám kontakt. :shock: Tak to nefunguje.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod jemný01 » čtv 2. dub 2020, 10:29

Abonentní režim rozhodně nedoporučuji! Párkrát jsem těmto "uvěřitelným" prosbám a slibům také podlehl. Tušil jsem sice jak to dopadne, ale stejně si předplatil :shock: Nebyly to velké peníze, za pokus a zjištění to možná stálo. Už ale nikdy!!
jemný01
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 23. lis 2011, 18:52

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod Erikborovicka » stř 8. dub 2020, 22:15

jemný01 píše:Abonentní režim rozhodně nedoporučuji! Párkrát jsem těmto "uvěřitelným" prosbám a slibům také podlehl. Tušil jsem sice jak to dopadne, ale stejně si předplatil :shock: Nebyly to velké peníze, za pokus a zjištění to možná stálo. Už ale nikdy!!


Chce 7 000 Kč za měsíc schůzek, když vezmu v potaz to, že jsem ji vždy viděl tak 2x do měsíce, tak dám vlastně 3500 Kč za schůzku.
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod jarjaroslav » pát 1. kvě 2020, 22:23

Jak to dopadlo :wink: ?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod Erikborovicka » pon 4. kvě 2020, 16:57

jarjaroslav píše:Jak to dopadlo :wink: ?


Dal jsem na radu nešel jsem do toho
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod jarjaroslav » úte 5. kvě 2020, 20:09

Erikborovicka píše:
jarjaroslav píše:Jak to dopadlo :wink: ?


Dal jsem na radu nešel jsem do toho

Cena ale nebyla špatná, pokud tedy podobnou částku měsíčně utrácíš měsíčně za priváty apod. Jinak ne úplně každý si takové pravidelné "investice" může dovolit. Škoda, že jsi nemohl využít akce - první měsíc na vyzkoušení zdarma :D .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod qpwoei » pát 10. črc 2020, 1:59

Navrat po delsi dobe. Ani se neptejte.

Kde nejlip diskretne najit takovou solidni VS studentku, ktera potrebuje "pomoct"?
Vsechny cesty vedou do klina.
qpwoei
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 24. črc 2013, 19:45

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod vulcan » pát 10. črc 2020, 12:38

qpwoei píše: Kde nejlip diskretne najit takovou solidni VS studentku, ktera potrebuje "pomoct"?

na universitě, na kolejích, ptej se kantorů..
Zn. hlavně diskrétně.
:shock:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Váš názor - rada

Příspěvekod jarjaroslav » pát 10. črc 2020, 14:17

Nástěnka na studijním :wink: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků