Hledat  

Kdo (co) chytl v žitě?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Kdo (co) chytl v žitě?

Příspěvekod hank.m » pát 17. dub 2020, 9:54

Zdravím,

mám jednoduchý dotaz, kterým začnu. Co jste kdo kdy chytl na privátě za nemoc, samozřejmě včetně STD.

Background: Fakt se v tomto tématu nejedná se o stress management :) Fakt neřeším, že jsem někde byl, někdo mě olízl a já teď nevím co s tím co se mi děje v hlavě. Kdyby to tak bylo, jdu na testy.

Ptám se proto, že mě to opravdu zajímá. Dlouho jsem fungoval s pocitem, že hned chytneš cokoli, což by znamenalo, že s mírou jakou se dnes zahýbá a píchá na privátech by prakticky všichni měli všechno :) Na druhou stranu, když si čtu zdejší fórum a po vlastních zkušenostech je to spíše o averzitě vůči riziku, které je u různých lidí různé, takže na pohlavní nemoci na privátech má každý svůj vlastní názor.

Logicky mne tedy zajímá, s čím jste se osobně konkrétně setkali, jakou máte vy konkrétní zkušenost a pokud jste si odněkud něco odnesli, zda víte kde se stala chyba, nebo jste prostě jen po letech zjistili, že jste třeba fungovali jako rozsévači :))

PS: Je to normální dotaz, takže mne tu nekamenujte :))
hank.m
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon 29. pro 2014, 10:00

Re: Kdo (co) chytl v žitě?

Příspěvekod acx » pát 17. dub 2020, 10:43

Tohle téma je všude, nejdříve si je najdi, pořád dokola to nebude nikdo vypisovat.
Noření vem něco jako horolezectví, pokud to děláš s náležitou opatrností, minimalizuješ riziko. Jinak můžeš dopadnout blbě hned při prvním výstupu. :wink:
Hlavně ale na to musíš mít koule. :wink:
Riziko je menší, než dostat u nás do dnešní doby koronu, ovšem pokud víš, že riziko je, pojedeš do Itálie kvůli adrenalinu, tak se potom nediv. :lol:
Osobně nevím o nikom, který by utrpěl něco vážnějšího, co by zjistil po letech. Ovšem doslechl jsem se o pár případech, kdy ale do toho šli norníci s vědomím rizika.
Divil bych se, kdyby ti někdo psal, dostal jsem to a to, proto a proto ... . :lol:
Používej selský rozum, auto tě taky může přejet i na chodníku, takže jistotu nebudeš mít nikdy. :idea:
Jen mě napadlo, proč nezakládáš vlákno na téma, co jsi chytil od přítelkyně ... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Kdo (co) chytl v žitě?

Příspěvekod Tobiáš » pát 17. dub 2020, 12:57

Promiskuitní osoby jsou obecně promořené minimálně "dětskými nemocemi", obvzlášť pusinky ťapin provozující OB až do konce, takže praktika bez ochrany pro "začátečníka" může být docela solidní nálož bakterií a virů. :D
Tobiáš
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 3. dub 2020, 14:20

Re: Kdo (co) chytl v žitě?

Příspěvekod hank.m » pát 17. dub 2020, 13:16

ACX, vtipálku ... Máš pravdu, obecných keců na toto téma je tu plno, tak je taky vynechej a nebuď nasranej :) Jinak přirovnání k horozelectví je vcelku trefa!!

Já zdejší témata četl a právě proto nemám potřebu filozofovat o obecných pojednání jaké má kdo koule, ale zajímají mne konkrétní zkušenosti kdy něco někdo konkrétně řešil.

Z tvého textu mi přišly zajímavé tyto dvě věty, ale nakonec nic konkrétního - Osobně nevím o nikom, který by utrpěl něco vážnějšího, co by zjistil po letech. Ovšem doslechl jsem se o pár případech, kdy ale do toho šli norníci s vědomím rizika. .. Takže klidně i z doslechu, na netu je to stejně převážně nevážně ...

Prostředí je tu anonymní, každý může klidně psát, že když mu uhnil, tak uhnil kámošovi pokud má ten dojem, že ho tu někdo tak doře zná :)

Tak snad lze pochopit, proč toto nové téma. Prostě konkrétní zkušenosti bez zbytečných keců ;))
Naposledy upravil hank.m dne pát 17. dub 2020, 13:36, celkově upraveno 2
hank.m
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon 29. pro 2014, 10:00

Re: Kdo (co) chytl v žitě?

Příspěvekod hank.m » pát 17. dub 2020, 13:31

Tobiáš píše:Promiskuitní osoby jsou obecně promořené minimálně "dětskými nemocemi", obvzlášť pusinky ťapin provozující OB až do konce, takže praktika bez ochrany pro "začátečníka" může být docela solidní nálož bakterií a virů. :D

Dětské nemoci? Kapavka, Chlamidie, Herpes? ;)
hank.m
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon 29. pro 2014, 10:00

Re: Kdo (co) chytl v žitě?

Příspěvekod acx » pát 17. dub 2020, 14:45

hank.m,
tady se řeší jak hrozné je to na privátech :lol:
Přitom vím o kapavce ve firmě, kde jedna rádodajka nakazila 1/3 spořádaných "opatrných" manželů, i tzv. manažerů, kapavkou. :lol:
Takže problém není na privátech, ale obecně ve volném sexu. Aby se mohly dostat breberky na privát, musí nejdříve vzniknout mimo privát. Osobně se vyhýbám lokacím jako cejl a rizikovým holčinám a také pokud mám dojem podle chování děvuchy, že by mohla mít problém nebo ho dokonce zacítím, mizím.
Sám osobně, co jsem na privátu utržil, tak to byly filcky a to nevím jistě, možností bylo víc a odřené koleno. Možná jsem měl štěstí, možná funguje imunita, ale testy negativní.
Pokud vynechám nízkonákladové (myslím nyní pouliční pracovnice a jim podobné, které berou kohokoliv a kdykoliv), tak co se ke mně celkem ověřeně dostalo, tak kapavka u jedné slečny na privátu v Praze, která ovšem poskytovala nadstandard bez snad každému, nějaké ty bradavice, bakterie. Na druhé straně několikrát a vícekrát než privát použitá ATB po seznámení v baru, diskotéce, podnikové oslavě ... . Takže si vyber, co je rizikovější a promořenější. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Kdo (co) chytl v žitě?

Příspěvekod Tobiáš » pát 17. dub 2020, 20:52

hank.m píše:
Tobiáš píše:Promiskuitní osoby jsou obecně promořené minimálně "dětskými nemocemi", obvzlášť pusinky ťapin provozující OB až do konce, takže praktika bez ochrany pro "začátečníka" může být docela solidní nálož bakterií a virů. :D

Dětské nemoci? Kapavka, Chlamidie, Herpes? ;)

Herpes (HSV1/2), EBV a různé přenositelné bakterie flóry dutiny ustní :D. To považuju za dětské nemoci, které se projeví podle toho, v jakém stavu máš imunitu. Možná teď řeknu blbost, ale co jsem taky tak pochopil, tak čím dřív začneš s aktivním sexuálním životem, tím líp v případě herpesu a EBV. Ano, EBV není zrovna příklad STD, jde ale o tu promořenost v populaci obdobně jako u herpesu a kdy se tomu začneš vystavovat střídáním sexuálních partnerů.

Chlamydie jsou klasika, takový zlatá průserově střední cesta mezi výše a níže zmíněném. :D Pokud jsou diagnostikované včas (bacha na případy bez symptomů), tak léčba ATB na bázi doxyciklinů na 10-20 dnů a pak kontrolní stěry, které kurevsky bolí. ;) Pokud je necháš zažrat do těla, tak je léčba otravná a na delší dobu.

Kapavka a syfilis, tady už jde do tuhého. Opět záleží na stádiu a na rezistenci na ATB. V obou případech jste sledováni po dobu léčby a u syfilis dokonce do konce života myslím.

HIV je konečná, ale při hetero styku s kondomem je vzácné to chytnout od nakažené. HIV je hlavně doménou gayů a narkomanů.

Problém je, že zánět močových cest projevující se výtokem a bolestí při močení je symptomem několika výše zmíněných infekcí. Většina dementů si pak diagnózu dělá samo a naordinuje si špatnou terapii a léky, které si pokoutně někde sežene. Zánět odezní a stává se přenašečem.
Další průser je mentalita některých nakažených, co o své nemoci ví a z frustrace nebo pomsty to roznáší dál. Typicky cizinec, co si zajede sem vysypat pytel přes OB do ťapky nebo homosexuální predátor, co na hajzlu vyklepe tlamu nebo prdel opilému úlovku z baru.

Osobně jsem zažil 2x zánět močáku způsobené nějakou bakterií, kterou jsem chytil z tlamičky nebo kundy partnerek. Kámoš, co prošukal celou střední a vejšku, tak to samé a jednou chlamydie. Všechno chycené od holek, od kterých bych to vůbec "nečekal".
Tobiáš
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 3. dub 2020, 14:20

Re: Kdo (co) chytl v žitě?

Příspěvekod zatoichi » pát 17. dub 2020, 21:21

:!:
Naposledy upravil zatoichi dne sob 27. úno 2021, 7:45, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Re: Kdo (co) chytl v žitě?

Příspěvekod hank.m » sob 18. dub 2020, 1:54

Tobiáši, díky za výčet nemocí i za komentář k osobní zkušenosti. Právě o tu zkušenost, přesně tak tak jak to zmiňuje zaitochi, mi jde. A jak píše ACX, hodně se tu řeší jak je to na privátech špatné, ale to je často jen boj s nejistotou, kterou tu občas někdo může pouštět z řetězu. Tohle vůbec nemíním hodnotit, každého věc a je to o přístupu, pokud chce dotyčný poradit s problémem, proč ne, ale konkrétně toto vlákno o tom není.

Osobně si myslím, že je to super výdobytek naší doby, za pár kaček získat na pár hodin někoho, kdo si na povel klekne, nechá si dát ptákem po hubě a pustí se do práce, což je daleko víc než bys získal, kdyby jsi do něj lil celý večer svou energii, šarm a víno někde na baru. Osobní postoj který většinou vychází z vlastních zkušeností dotyčného a názory jak se na věci díváte se zdají být alespoň u těch, kteří aktuálně reagovali racionální a to je přesně důvod k tomu proč se na "chytlavost" souvisejících problémů ptám vás, borců, kteří toho taky máte už celkem slušně najeto.

Testy jsem si už několikrát dělat nechal, a nikdy nic. Asi právě proto jsem teď opravdu hodně opatrný a jelikož mám onu fázi přemítání nad teoretickou rovinou této otázky kompletně za sebou již několik let. Aktuálně je tohle fórum poměrně mrtvé a moje zkušenost je moje zkušenost a ta vaše může být také zajímavá.

A ptám se vlastně z naprosto jednoduchého důvodu. Vzhledem k počtu ošustěných penisů, které dotyčné provozující "činnost", jež účastníci tothoto fóra využívají by jste buď a) museli postupem času pochytat prakticky všechno nebo b) pokud nemáš vyloženě smůlu a nezažiješ určitý druh mega cluster fucku, používáš hlavu a minimalizuješ riziko (vlastní ochrana, vyhýbání se špíně) prostě hned tak něco nechytneš.

A jak to tak čtu, není to úplně marné přečíst si s čím do toho vlastně kdo jde. Očividně i to část onoho vzrušení o které tu jde.

Každopádně díky a pokud se někdo osmělí a napíše v době koronavirového klidu vlastní poheld na věc, bude jeho příběh rozhodně vítán.

8)
hank.m
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon 29. pro 2014, 10:00

Re: Mia 702369930 / 702 369 930

Příspěvekod Honza1616 » stř 29. zář 2021, 2:22

anglickyrohlik píše:Nornici, jaka je sance ze od Mii muzu dostat HIV? Celkově, nebojíte se toho?

od Mii ??
Správně by měla být otázka položena, jaká je šance že něco chytnu od jakékoliv ťapiny,
tady se už nemůže rozlišovat jestli je ta holka slušná a má stálou klientelu a chodí pravidelně na testy nebo je to něco z ulice
stačí aby nějaký norník co "opícha všechno co má díru" pokračoval ve své činnosti a muže klidně nakazit "všechny"

Mia je možná slušná, má kladný přístup ke klientům a má nadprůměrně kladné hodnocení, ale je to holka jako kterákoliv jiná

to riziko podstupujeme všichni a pořád, jak ty ťapiny tak i my norníci,
vtipný je že si všichni zakládáme na sexu s ochranou, jistě to všichni dodržujeme, že ??
ale že se HIV dá přenést i orálním sexem nebo líbáním.... tak v takové situaci už kondom při návštěvě postrádá smysl a funguje jen jako ochrana aby holka zůstala čistá a nemusela se vyplachovat před návštěvou dalšího klienta :lol:
řešením je si koupit aspon pro sebe....https://ctrlv.cz/shots/2021/09/29/sLLA.png
protože testy u doktora jsou docela raketa co jsem zjišťoval

ale co to poslední 2-3 roky sleduji, tak si začínám všímat jak se některé holky na čas odmlčí a zmizí
a po 3 měsících se zase objevují a inzerují.... proč asi, mají karanténu a jsou na testech
to je pro nás pozitivní, nicméně stačí aby ji navštívil jediný nakažený norník hned po jejím návratu a může nakazit půl republiky :roll: takové je riziko pohlavních chorob
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků