Hledat  

Milenecký vztah - prosba o radu

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod Lukes19 » pát 1. kvě 2020, 11:37

Ahoj,
Možná jste si všimli, že jsem sem již delší dobu nepřispíval. Asi necelého půl roku zpátky se mi na Badoo povedlo najít o 5 let mladší holku, která měla problémy s financemi a tak jsme se domluvili na takovém ,,kamarádsko-mileneckém vztahu", já ji přispěl na koleje a podobně, za to jsem se s ní několikrát měsíčně scházel skrze sex, ale chodíme spolu i na pivo, někam ven a podobně. Problém je ale v tom, že jsem nejspíše začal cítit něco více (protože jsme spolu trávili dost času, píšeme si fakt hodně, máme dost společných zájmů atd). Jenže furt mluví o tom jak si strašně rozumí s nějakým svým jiným kamarádem, jak se znají už roky a jsou si neskutečně blízcí, prý se jednou ,,stejně vezmou". Teď nedávno měla ještě s někým pařit na chatě a tenhle její kamarád ji tam udělal cucfleky na krku, když měli hrát flašku. Myslíte, že má cenu se snažit se něco takového udržovat, případně o něco víc? Mně přijde strašně divný, že mi o něčem takovém vůbec píše, že mi třeba posílá fotku jak má na krku ty cucfleky atd, na druhou stranu když by ji ten kluk chtěl, tak by s ní nebyl jen kamarád (je to nějaký budoucí voják co tráví každý den v posilovně, takže si určitě může vybírat)....

Na jednu stranu mě štve, že třeba přijdu o někoho fajn, na druhou se nechci zamilovat do někoho kdo by mě měl totálně v ... Jakože aktuálně mám v plánu se na to vykašlat. Co by jste dělali vy v mé kůži?

Omlouvám se, že to píši sem, ale úplně se někomu z přátel nechci chlubit tím, že jsem jsem s někým spal za peníze, i když jsem ji dá se říct přímo za to neplatil, šlo spíš o takovou ,,výpomoc".
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod pert.rudny » pát 1. kvě 2020, 12:06

Oje ty si chudák, není šance, jsi jen zdroj peněz. Na lásku si najdi nějakou kterou potkáš jinak než skrz peníze...
pert.rudny
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 22. čer 2014, 15:33

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod Lukes19 » pát 1. kvě 2020, 12:10

pert.rudny píše:Oje ty si chudák, není šance, jsi jen zdroj peněz. Na lásku si najdi nějakou kterou potkáš jinak než skrz peníze...


Tak stává se no :D ... Každopádně jsem se chtěl jen ujistit, jestli to někdo vidí podobně jak já, v čemž jsi mě utvrdil :)
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod jarjaroslav » pát 1. kvě 2020, 13:47

Přesně, jak píšeš - problémem je Tvoje "citová angažovanost". Jinak by vše bylo vlastně super :idea: .

K zamyšlení - pokud by ses zamiloval do kamarádky, se kterou by ses vídal "zadarmo", bez sexu a kamarádství Ti nestačilo, zbavil by ses také utrpení tím, že by ses s ní přestal úplně stýkat :idea: ? Každý, snad již od dětství, víme, jak je náročné se denně potkávat s někým, do koho jsme se :oops: ...

Jestli se zvládneš vyrovnat se skutečností, že se žádný filmový "happy end" konat nebude, tak by "spolupráce" s dotyčnou pokračovat mohla. Sám jsi navíc poznal rozdíl mezi tímto "vztahem" a chozením po privátech, tudíž se Ti vlastně podvědomě nechce nic ukončovat a čekáš aspoň na jeden názor, který nebude v duchu "Vy**r se na to." Možná se "rozejdete", pocítíš určitý pocit úlevy, ale za chvíli bys své rozhodnutí vrátil zpět. Třeba proběhne pár Vašich setkání, slečna se mezitím ještě více sblíží s "vojákem", a vše se rozhodne samo, aniž by sis musel něco vyčítat :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod Lukes19 » pát 1. kvě 2020, 15:10

jarjaroslav píše:Přesně, jak píšeš - problémem je Tvoje "citová angažovanost". Jinak by vše bylo vlastně super :idea: .

K zamyšlení - pokud by ses zamiloval do kamarádky, se kterou by ses vídal "zadarmo", bez sexu a kamarádství Ti nestačilo, zbavil by ses také utrpení tím, že by ses s ní přestal úplně stýkat :idea: ? Každý, snad již od dětství, víme, jak je náročné se denně potkávat s někým, do koho jsme se :oops: ...

Jestli se zvládneš vyrovnat se skutečností, že se žádný filmový "happy end" konat nebude, tak by "spolupráce" s dotyčnou pokračovat mohla. Sám jsi navíc poznal rozdíl mezi tímto "vztahem" a chozením po privátech, tudíž se Ti vlastně podvědomě nechce nic ukončovat a čekáš aspoň na jeden názor, který nebude v duchu "Vy**r se na to." Možná se "rozejdete", pocítíš určitý pocit úlevy, ale za chvíli bys své rozhodnutí vrátil zpět. Třeba proběhne pár Vašich setkání, slečna se mezitím ještě více sblíží s "vojákem", a vše se rozhodne samo, aniž by sis musel něco vyčítat :idea: .


Jako máš pravdu, že kdybych nic necítil, tak je to super... jen z části nechápu proč mi o někom dalším vůbec píše, případně proč mi posílá fotky cucáků atd :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod vulcan » pát 1. kvě 2020, 15:23

Lukes19 píše: ...Jako máš pravdu, že kdybych nic necítil, tak je to super... jen z části nechápu proč mi o někom dalším vůbec píše, případně proč mi posílá fotky cucáků atd :D

Právě proto, že vnímá tvou "citovou angažovanost" a asi jí to není po chuti. Takže ti chce dát dištanc, ale nechce (možná) ztratit bankomat.
šukej ji dál, občas přispěj, ale na cit si najdi někde jinde holku, která v tomto sexu za peníze nejede.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod jarjaroslav » pát 1. kvě 2020, 15:31

Lukes19 píše:Jako máš pravdu, že kdybych nic necítil, tak je to super... jen z části nechápu proč mi o někom dalším vůbec píše, případně proč mi posílá fotky cucáků atd :D

Protože se asi snaží chovat jako kamarádka, možná nemá kolem sebe tolik lidí, ke kterým by mohla být úplně upřímná, svěřit se... Já jsem také někdy nechápal otevřenost některých ťapin v určitých věcech, historky o jiných klientech či partnerech :roll: ...

Může chtít i vzbudit určitou žárlivost, aby ses stal štědřejším. Nebo naopak připomenout "hranice", jak psal kolegy výše :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod mireck » pát 1. kvě 2020, 22:37

Některé svlečny naopak chtějí, abys se do nich zamiloval. Laura byt Praha to napsané v inzerátu :-)
"Na schůzku se mnou určitě jen tak nezapomeneš....Důkaz místo slibů .... Hm ? Nejsem strojová jako většina....miluji sex a náležitě si ho užívám.... Zamilujes se :D těším se až mi zavoláš :) "
mireck
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod Lukes19 » sob 2. kvě 2020, 18:48

mireck píše:Některé svlečny naopak chtějí, abys se do nich zamiloval. Laura byt Praha to napsané v inzerátu :-)
"Na schůzku se mnou určitě jen tak nezapomeneš....Důkaz místo slibů .... Hm ? Nejsem strojová jako většina....miluji sex a náležitě si ho užívám.... Zamilujes se :D těším se až mi zavoláš :) "


Ono je těžký se nezamilovat, kdy si mega rozumíte a ta holka je fakt nádherná... No, každopádně jsem to ukončil...
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod antonio22 » úte 5. kvě 2020, 6:42

Zamilovanost je droga.. A já to nikdy nedokázal utnout i když jsem věděl, že z toho budu jen v prdeli. Ale ukončit to, je to nej co můžeš udělat. Holky co mají tendence tohle probírat s ostatníma chlapa nestojí za tu námahu a trápení.
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod Lukes19 » ned 10. kvě 2020, 15:46

antonio22 píše:Zamilovanost je droga.. A já to nikdy nedokázal utnout i když jsem věděl, že z toho budu jen v prdeli. Ale ukončit to, je to nej co můžeš udělat. Holky co mají tendence tohle probírat s ostatníma chlapa nestojí za tu námahu a trápení.


No jsem rád nakonec, že jsem to ukončil... vyskočila mi jako doporučený profil na instagramu a zjistil jsem docela zajímavý věci :D Každý den pije, bere drogy a slušně se přetvařovala. Má tam linknutý twitter na kterým si píše ,,deníček", jak ojela strašně moc kluků bez ochrany (za dobu co spala se mnou), jak se ji někdo vystříkal do pusy a podobně... Ještě k tomu ji to přijde v pohodě takhle ze sebe veřejně dělat kurvu a prý nechápe co mám za problém :D ... Takže jsem rád, že jsem měl ochranu a nebyl v tom nějak víc... Vůbec nikomu nedoporučuji hledat holku na sex na badoo :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod Chris Redfield » pon 11. kvě 2020, 13:48

Lukes19 píše:
antonio22 píše:Zamilovanost je droga.. A já to nikdy nedokázal utnout i když jsem věděl, že z toho budu jen v prdeli. Ale ukončit to, je to nej co můžeš udělat. Holky co mají tendence tohle probírat s ostatníma chlapa nestojí za tu námahu a trápení.


No jsem rád nakonec, že jsem to ukončil... vyskočila mi jako doporučený profil na instagramu a zjistil jsem docela zajímavý věci :D Každý den pije, bere drogy a slušně se přetvařovala. Má tam linknutý twitter na kterým si píše ,,deníček", jak ojela strašně moc kluků bez ochrany (za dobu co spala se mnou), jak se ji někdo vystříkal do pusy a podobně... Ještě k tomu ji to přijde v pohodě takhle ze sebe veřejně dělat kurvu a prý nechápe co mám za problém :D ... Takže jsem rád, že jsem měl ochranu a nebyl v tom nějak víc... Vůbec nikomu nedoporučuji hledat holku na sex na badoo :D


Můžeš nám hodit link co je to za holku ? :))
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod jarjaroslav » pon 11. kvě 2020, 14:19

Chris Redfield píše:Můžeš nám hodit link co je to za holku ? :))

A slečna bude moci uspořádat výběrové řízení na milence :lol: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Milenecký vztah - prosba o radu

Příspěvekod Lukes19 » pon 11. kvě 2020, 15:48

jarjaroslav píše:
Chris Redfield píše:Můžeš nám hodit link co je to za holku ? :))

A slečna bude moci uspořádat výběrové řízení na milence :lol: ...


Jestli jich nemá víc, nebo už si nového nenašla (protože se díky mně přestěhovala do vlastního bytu a pak mi už psala, že mi to nemá jak vrátit) :D Ale třeba použije ,,kolena", jak má na twitteru několikrát zmíněné :D ... Sice jsem nasranej, ale respektuji soukromí slečny a určitě to tu zveřejňovat nebudu :)
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků