Hledat  

Soukromé číslo ťapiny

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod Erikborovicka » úte 5. kvě 2020, 17:08

Ahoj, jak byste chápali že vám dá ťapka soukromé číslo že s ní můžete někam zadarmo zajít případně že ji můžete píchat levněji než na privátu - prý platí provizi?
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod Eisenbahn » úte 5. kvě 2020, 18:18

Čus, důvodů může být víc - na široké škále od zamilování ťapky do tebe a jenom do tebe přes různé jiné, postupně horší scénáře až k vychcanosti si z tebe udělat dojnou krávu nebo tě někde přiotráveného připravit o orgány...tímto směrem si myslím i úměrně roste pravděpodobnost různých vysvětlení (i když u té krádeže orgánů to zase rapidně padá - ale jeden nikdy neví) :twisted: :lol:

Ne ale teď vážně - holky, co nemají vlastní privát si tak možná vážně chtějí soukromě přilepšit s relativně příjemným a třeba stálejším kunčaftem, myslím že to není až tak neobvyklý jev...já třeba celkem dlouho chodil k jedné, u které bych to soukromé číslo rozhodně bral (teda striktně jenom na rande se šukem, nic víc), ale ta dělala více či méně sama; už bohužel skončila a já si tak ani nestihl zkusit říct. Jinak tomu prostě moc nevěřím...a řekl bych že o bankovky jde vždycky až na prvním místě. :!:
Eisenbahn
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 15. dub 2012, 18:10

Re: Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod jarjaroslav » úte 5. kvě 2020, 18:25

Erikborovicka píše:Ahoj, jak byste chápali že vám dá ťapka soukromé číslo že s ní můžete někam zadarmo zajít případně že ji můžete píchat levněji než na privátu - prý platí provizi?

Na privátech se "provize" platí, z čeho by pasáci žili :lol: ... Výhodné to může být pro obě strany, pokud se dostanete na nějaký cenový kompromis (ona dostane více než na privátě a Ty zaplatíš méně) :idea: . Pro oba může být příjemnější i změna prostředí.

Dotyčná třeba preferuje strávení delšího času s jedním, než častou změnu sexuálních partnerů po sobě. Každý k ní přichází plný sil s cílem urvat si za tu chvíli co nejvíce. Nechci Tě podceňovat, ale třeba dvě hodiny sexu v kuse :D ... Aby si z toho ale slečinka/paní neudělala zábavné odpoledne se zapnutým "taxametrem" :evil: . Já osobně bych nikdy nikomu neplatil např. za společnost u oběda. Zkus si také pohlídat další náklady :idea: . Pokud si to tedy nerozdáte na louce, kam půjde pěšky, příp. dojedete na kolech, samozřejmě každý s vlastní svačinou :lol: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod Erikborovicka » úte 5. kvě 2020, 20:17

Eisenbahn píše:Čus, důvodů může být víc - na široké škále od zamilování ťapky do tebe a jenom do tebe přes různé jiné, postupně horší scénáře až k vychcanosti si z tebe udělat dojnou krávu nebo tě někde přiotráveného připravit o orgány...tímto směrem si myslím i úměrně roste pravděpodobnost různých vysvětlení (i když u té krádeže orgánů to zase rapidně padá - ale jeden nikdy neví) :twisted: :lol:

Ne ale teď vážně - holky, co nemají vlastní privát si tak možná vážně chtějí soukromě přilepšit s relativně příjemným a třeba stálejším kunčaftem, myslím že to není až tak neobvyklý jev...já třeba celkem dlouho chodil k jedné, u které bych to soukromé číslo rozhodně bral (teda striktně jenom na rande se šukem, nic víc), ale ta dělala více či méně sama; už bohužel skončila a já si tak ani nestihl zkusit říct. Jinak tomu prostě moc nevěřím...a řekl bych že o bankovky jde vždycky až na prvním místě. :!:


Zamilování? Byl jsem tam poprvé, ale ona taky :D
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod Eisenbahn » úte 5. kvě 2020, 23:06

To zavání ještě víc, když je takhle oprsklá hned ze startu... :wink:
Eisenbahn
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 15. dub 2012, 18:10

Re: Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod martin666 » úte 5. kvě 2020, 23:17

Z pohledu norníka by dávalo smysl, kdyby tam byla nějaká ekonomická motivace = zaplatíš za schůzku méně, než na privátu. Ale jak již poznamenal Jarda, pozor na "vícenáklady"... pokud si Tě slečna nepozve k sobě do bytu nebo Ty nemáš volný byt, tak bych neřekl, že s náklady na azyl/penzion/hotel by se z toho dala vykřesat nějaká ekonomická výhoda... při ceně za azyl 500Kč+ by toho na slečnu potom moc nezbývalo, abys zaplatil méně než na privátu... ale pokud zohledňuješ i neekonomická hlediska, tak to třeba nějaký smysl dává...
martin666
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 12. zář 2012, 15:13

Re: Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod Erikborovicka » ned 10. kvě 2020, 7:29

Eisenbahn píše:To zavání ještě víc, když je takhle oprsklá hned ze startu... :wink:


Asi si ze mě dělá prdel, chce poslat 3 000 Kč na účet, že potřebuje na nájem, holku vůbec dá se říct neznám. Když jsem ji napsal že nepošlu někomu koho neznám peníze na účet, tak furt prosím. Co to sakra je :mrgreen: Potkal jsem ji na Privátku 4 v Brně byla tam asi jen 2 dny a to střídavě inzertovala a neinzerovala během dne. Snad jim ta paní domácí platí ne?
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod vulcan » ned 10. kvě 2020, 9:32

Erikborovicka píše:
Eisenbahn píše:To zavání ještě víc, když je takhle oprsklá hned ze startu... :wink:


Asi si ze mě dělá prdel, chce poslat 3 000 Kč na účet, že potřebuje na nájem, holku vůbec dá se říct neznám. Když jsem ji napsal že nepošlu někomu koho neznám peníze na účet, tak furt prosím. Co to sakra je :mrgreen: Potkal jsem ji na Privátku 4 v Brně byla tam asi jen 2 dny a to střídavě inzertovala a neinzerovala během dne. Snad jim ta paní domácí platí ne?


Tak to je asi tato, co ses na ni ptal. :shock:
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... 882#p73093

Tak holky to zkoušej, obzvlášť když vycítí, že jsi nalomený. A z tebe je cítit, že nalomený jsi, jinak by ses tím vůbec nezabýval a poslal ji z voleje do patřičných míst.
Vždy si podobné najdou nějaký důvod, nájem u PB4 to určitě není.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod Erikborovicka » ned 10. kvě 2020, 9:37

vulcan píše:
Erikborovicka píše:
Eisenbahn píše:To zavání ještě víc, když je takhle oprsklá hned ze startu... :wink:


Asi si ze mě dělá prdel, chce poslat 3 000 Kč na účet, že potřebuje na nájem, holku vůbec dá se říct neznám. Když jsem ji napsal že nepošlu někomu koho neznám peníze na účet, tak furt prosím. Co to sakra je :mrgreen: Potkal jsem ji na Privátku 4 v Brně byla tam asi jen 2 dny a to střídavě inzertovala a neinzerovala během dne. Snad jim ta paní domácí platí ne?


Tak to je asi tato, co ses na ni ptal. :shock:
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... 882#p73093

Tak holky to zkoušej, obzvlášť když vycítí, že jsi nalomený. A z tebe je cítit, že nalomený jsi, jinak by ses tím vůbec nezabýval a poslal ji z voleje do patřičných míst.
Vždy si podobné najdou nějaký důvod, nájem u PB4 to určitě není.


Ano je to ona, no trošku ano. No ona prý bydlí někde u Brna a tam platí nájem a potřebuje ho tam zaplatit + peníze na cestu do Brna. :mrgreen:
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod chaospace » čtv 28. kvě 2020, 20:53

Erikborovicka píše:Ano je to ona, no trošku ano. No ona prý bydlí někde u Brna a tam platí nájem a potřebuje ho tam zaplatit + peníze na cestu do Brna. :mrgreen:

Ale píchá fest dobře, co? Na to tě asi pěkně namotala :D
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40

Re: Soukromé číslo ťapiny

Příspěvekod Erikborovicka » čtv 28. kvě 2020, 22:34

chaospace píše:
Erikborovicka píše:Ano je to ona, no trošku ano. No ona prý bydlí někde u Brna a tam platí nájem a potřebuje ho tam zaplatit + peníze na cestu do Brna. :mrgreen:

Ale píchá fest dobře, co? Na to tě asi pěkně namotala :D


Jo v tom ji nemůžu nic vytknout :mrgreen:
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků