Hledat  

Přeplácení holek?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Přeplácení holek?

Příspěvekod Obelix » sob 9. kvě 2020, 11:11

Zdravím kolegové,
procházel jsem inzerci na internetu a narazil jsem většinou v nich chlapi nabízí neuvěřitelné sumy holkám, třeba 10-40 tisíc měsíčně za pravidelný sex? Nebo 5 000 Kč za schůzku. To musí být úplná hloupost a jen je oblbují, ne?

Nebo je někdo takový idiot a takovou sumu holkám platí?
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Přeplácení holek?

Příspěvekod Miaaa » sob 9. kvě 2020, 21:07

Ahoj, sice nejsem tvůj kolega, ale něco k tvému dotazu napsat můžu.
Zažila jsem hodně chlapů, co dali za návštěvy mnohem více, nebo holkám půjčili i kolem 100 tisíc a už nikdy ty peníze zpět neviděli.
Pamatuji si, jak chodil jeden chlap celých pět dnů na privát od 14 hod do 6 ráno a nechával dotyčné denně 15 tisíc. A to v devět večer už spali a sex měli max jednou, chvilku.
Někdy je to naivita, drahá zkušenost, drahé ponaučení.
A nebo si tak prostě někdo užívá a nějak to neřeší. Samozřejmě je plno dívek, které toho zneužijí. Měla jsem jednou na privátu dívku, která si od dvou frajerů půjčila 100 tisíc, dokonce jeden šel hned po druhé návštěvě hned do bankomatu a půjčil ji 50 tisíc, myslím mu říkala nějakou historku, jak je nemocná na srdce a jak musí na operaci a nemá peníze. Třeba tohle nepochopím.
No a pak asi po měsíci, kdy se už ani neukázala ji pak hledali na privátu.
Samozřejmě peníze zpět neviděli.
Jinak je plno chlapu co za hodinu dají i 4, nebo více tisíc.
Asi takhle, tady se několikrát řešilo, jak je 1500 Kč za hodinu už přes čáru, nebo jak si to nějaká dívka může dát a přitom stejně plno těch co to kritizovalo tam šlo, nebo to té dívce dali.
Jinak třeba na amatérech je plno vypravěčů bájí a povídek :lol: Většinou jen slíbí, u psaní si udělají dobře a konec. Stačí si na chvilku udělat profil jako žena a dát si na profilovku atraktivní fotografii a myslím, že se hodně pobavíš pár večerů :lol:
Měj se hezky, Mia
Naposledy upravil Miaaa dne ned 10. kvě 2020, 3:53, celkově upraveno 1
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Přeplácení holek?

Příspěvekod tojejedno » sob 9. kvě 2020, 21:52

Mia to napsala velice vystizne, ja bych to shrnul jednou vetou - lidska debilita nezna mezi :D
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Přeplácení holek?

Příspěvekod Obelix » ned 10. kvě 2020, 7:02

Miaaa píše:Ahoj, sice nejsem tvůj kolega, ale něco k tvému dotazu napsat můžu.
Zažila jsem hodně chlapů, co dali za návštěvy mnohem více, nebo holkám půjčili i kolem 100 tisíc a už nikdy ty peníze zpět neviděli.
Pamatuji si, jak chodil jeden chlap celých pět dnů na privát od 14 hod do 6 ráno a nechával dotyčné denně 15 tisíc. A to v devět večer už spali a sex měli max jednou, chvilku.
Někdy je to naivita, drahá zkušenost, drahé ponaučení.
A nebo si tak prostě někdo užívá a nějak to neřeší. Samozřejmě je plno dívek, které toho zneužijí. Měla jsem jednou na privátu dívku, která si od dvou frajerů půjčila 100 tisíc, dokonce jeden šel hned po druhé návštěvě hned do bankomatu a půjčil ji 50 tisíc, myslím mu říkala nějakou historku, jak je nemocná na srdce a jak musí na operaci a nemá peníze. Třeba tohle nepochopím.
No a pak asi po měsíci, kdy se už ani neukázala ji pak hledali na privátu.
Samozřejmě peníze zpět neviděli.
Jinak je plno chlapu co za hodinu dají i 4, nebo více tisíc.
Asi takhle, tady se několikrát řešilo, jak je 1500 Kč za hodinu už přes čáru, nebo jak si to nějaká dívka může dát a přitom stejně plno těch co to kritizovalo tam šlo, nebo to té dívce dali.
Jinak třeba na amatérech je plno vypravěčů bájí a povídek :lol: Většinou jen slíbí, u psaní si udělají dobře a konec. Stačí si na chvilku udělat profil jako žena a dát si na profilovku atraktivní fotografii a myslím, že se hodně pobavíš pár večerů :lol:
Měj se hezky, Mia


Tak to je hustý a já si myslel že většina slibuje pak jim dá třeba litr a čau.
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Přeplácení holek?

Příspěvekod n1501 » ned 10. kvě 2020, 9:43

Jinak třeba na amatérech je plno vypravěčů bájí a povídek
většina slibuje pak jim dá třeba litr a čau.

Na aqmaterech to je většinou tak, že holky mají velké oči a nakonec jsou rády, že dostanou aspoň něco.
n1501
 
Příspěvky: 244
Registrován: pon 18. črc 2011, 0:26

Re: Přeplácení holek?

Příspěvekod Dobermann » pát 15. kvě 2020, 17:12

Obelix píše:Zdravím kolegové,
procházel jsem inzerci na internetu a narazil jsem většinou v nich chlapi nabízí neuvěřitelné sumy holkám, třeba 10-40 tisíc měsíčně za pravidelný sex? Nebo 5 000 Kč za schůzku. To musí být úplná hloupost a jen je oblbují, ne?

Nebo je někdo takový idiot a takovou sumu holkám platí?


spočítej si na kolik vyjde sex v manželství po 20 letech a zjistíš, že takoví idioti jsme všichni:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Přeplácení holek?

Příspěvekod gumak » čtv 4. čer 2020, 10:58

Pro nic za nic se neříká "je to drahý jako kurva" :lol:
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: lojzek23 a 11 návštevníků