Hledat  

Splnění snů

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Splnění snů

Příspěvekod acx » pát 12. čer 2020, 14:04

Obelix píše:
pumprle1 píše:Tak anální e mohla být dobrá Emma? Bývalá herečka před covidem inzerovala, jestli tedd nedke je nevim


https://www.amateri.com/cs/lide/2063043/Emickabrno
Tato ema? ZKusím


Ne, ta ze Slatiny ... :roll:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Splnění snů

Příspěvekod pumprle1 » pát 12. čer 2020, 16:01

Ale ta už aktuálnecasi neinzeruje, nebo jsem ji nikde neviděl l, kdyby někdo věděl rád bych zašel
pumprle1
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. zář 2014, 11:57

Re: Splnění snů

Příspěvekod Obelix » stř 17. čer 2020, 16:47

Ještě mám v seznamu snů jeden bod a to mít sex s mladou romkou nějaký tip?
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Splnění snů

Příspěvekod vulcan » stř 17. čer 2020, 19:31

Obelix píše:Ještě mám v seznamu snů jeden bod a to mít sex s mladou romkou nějaký tip?

Zkus si projít ty správné ulice, Bratislavská, Francouzská, Cejl atd., nos třeba cedulku s přáním, co chceš. :wink:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Splnění snů

Příspěvekod Obelix » stř 17. čer 2020, 19:56

vulcan píše:
Obelix píše:Ještě mám v seznamu snů jeden bod a to mít sex s mladou romkou nějaký tip?

Zkus si projít ty správné ulice, Bratislavská, Francouzská, Cejl atd., nos třeba cedulku s přáním, co chceš. :wink:


Nechci skončit v nemocnici na áru :lol:
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Splnění snů

Příspěvekod barons » čtv 18. čer 2020, 14:45

Obelix píše:
vulcan píše:
Obelix píše:Ještě mám v seznamu snů jeden bod a to mít sex s mladou romkou nějaký tip?

Zkus si projít ty správné ulice, Bratislavská, Francouzská, Cejl atd., nos třeba cedulku s přáním, co chceš. :wink:


Nechci skončit v nemocnici na áru :lol:


u Holek Romských to je těžký, většinou není shůry dáno, v apatice se také nekoupilo a buď to dělají pro nějakého baču anebo na něčem frčí :D
takže záleží jak moc si odolnej čekat, já kdysi chodil za jednou, ale ta už byla v zralém věku, takže už se dalo rozumně domluvit
barons
 
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 31. bře 2016, 3:34

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků