Hledat  

Pár rad začátečníkovi?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod Obelix » pát 26. čer 2020, 21:29

Zdar borci napadlo mě na pivě pár věcí ohledně noření.

- Když vypadám jako průměrný čech s bříškem vezme mě i nádherná mladá dívka?
- Když jdete na schůzku oblíkáte se třeba jako byste šli třeba do divadla nebo stačí oblečení s kterým jdu do hospody?
- Když se mi služba líbila je na místě nechat ji dýško?
- Můžu holce strčit při sexu prst do zadku? Staré se to líbí
- Když se udělám a furt mi stojí budou mě všechny hnát do sprchy když maj napsané jedno udělání?
- Je možný si sebou vzít vlastní ručník nebo sprchový gel? Vlastní kondomy?
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod pert.rudny » pát 26. čer 2020, 22:22

Má ráda zní : nikdy s s norenim nezacinej :D
pert.rudny
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 22. čer 2014, 15:33

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod Obelix » sob 27. čer 2020, 11:31

pert.rudny píše:Má ráda zní : nikdy s s norenim nezacinej :D


??????
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod nokid » sob 27. čer 2020, 13:04

Obelix píše:- Když vypadám jako průměrný čech s bříškem vezme mě i nádherná mladá dívka?
- Když jdete na schůzku oblíkáte se třeba jako byste šli třeba do divadla nebo stačí oblečení s kterým jdu do hospody?
- Když se mi služba líbila je na místě nechat ji dýško?
- Můžu holce strčit při sexu prst do zadku? Staré se to líbí
- Když se udělám a furt mi stojí budou mě všechny hnát do sprchy když maj napsané jedno udělání?
- Je možný si sebou vzít vlastní ručník nebo sprchový gel? Vlastní kondomy?


Já ho vezmu, borci.

-Zpravidla ano. Některé jsou ale dost vybíravé
-Tak i tak. Ale pivem bys smrdět neměl
-Není
-Jestrdej... Do prdele mi nic nestrkej...!
-Budou
-Je možný
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod bilmc » úte 30. čer 2020, 15:50

Obelix píše:
pert.rudny píše:Má ráda zní : nikdy s s norenim nezacinej :D


??????



Tak, je to myšlené především tak, že naprostá většina z nás si asi řekl,a že to zkusíme jednou, dvakrát, třikrát a nakonec se z toho stal regulérní "koníček". Jak s tím jednou začneš tak se těžko přestává, je to jako s kouřením. :D Člověk chce zkoušet další a další a další a další a najednou je mu Brno malé a tak se dívá do jiných měst a cestuje a při každé cestě po republice se podívá na nabídku v lokalitě, do které zrovna míří... Ale ne, je to fajn, utnout to určitě jde ale když ono je to tak zábavné... :lol:
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod Lukes19 » úte 30. čer 2020, 17:50

bilmc píše:
Obelix píše:
pert.rudny píše:Má ráda zní : nikdy s s norenim nezacinej :D


??????



Tak, je to myšlené především tak, že naprostá většina z nás si asi řekl,a že to zkusíme jednou, dvakrát, třikrát a nakonec se z toho stal regulérní "koníček". Jak s tím jednou začneš tak se těžko přestává, je to jako s kouřením. :D Člověk chce zkoušet další a další a další a další a najednou je mu Brno malé a tak se dívá do jiných měst a cestuje a při každé cestě po republice se podívá na nabídku v lokalitě, do které zrovna míří... Ale ne, je to fajn, utnout to určitě jde ale když ono je to tak zábavné... :lol:


Něco na tom bude, já už radši ani nepočítám kolik jsem za tuto ,,srandu" celkem utratil :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod bilmc » úte 30. čer 2020, 20:34

Přesně! Dřív jsem to taky počítal ale od určité doby už na to taky prdím. Ta cifra by byla šílená... ale zase má člověk alespoň na co vzpomínat... :D
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod petras60 » stř 1. črc 2020, 9:33

Je to drahý koníček,ale pořád lacinější než stálá milenka a manželka to vím určitě.Až na to .že v Brně je totální hovno na šukání.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod Lukes19 » stř 1. črc 2020, 11:02

petras60 píše:Je to drahý koníček,ale pořád lacinější než stálá milenka a manželka to vím určitě.Až na to .že v Brně je totální hovno na šukání.


Jako dají se tu sehnat i mladé holky co normálně neinzerují... Přibližně 10 měsiců zpět jsem našel na badoo mladou, dost hezkou a drobnou VŠ studentku co si potřebovala trošku přivydělat, dával jsem ji 2 000 Kč za sex na azylu, strávil jsem s ní snad 2 hodiny, docela super, každopádně to bylo jednorázové....

Ale pokud nehledáš jen přes klasickou inzerci, tak narazíš i na extrém, třeba mi nedávno jedna slečna říkala jak pracuje a potřebuje výdělek navíc, že nechce někde v albertu vybalovat zboží a tak si chce trošku přilepšit tímhle způsobem... Dával jsem ji 2 000 za schůzku, nebylo to nějak časově omezené, ale většinou se u mě zdržela něco přes hodinu :D ... Každopádně z ničeho nic přestala komunikovat, tak jsem ji už nepsal a následně jsem na netu objevil inzerát, ve kterém hledá někoho dalšího, ale požaduje tak 3-5 tisíc za schůzku, navíc najednou nebyla pracují holka, ale studentka VŠ, takže se tím nejspíš živí :D Navíc mi říkala, jak je háklivá na čistotu atd, že prostě ani azyl ne, že radši u mě... A najednou má v inzerci, že klidně i v autě, nebo na azylu :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod 3Gf » stř 1. črc 2020, 11:55

Me to prijde trochu "creepy" zacit nejake holce na seznamce nabizet sex za penize. Jak takovou holku ktera neinzeruje najdu? :D
3Gf
 
Příspěvky: 263
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod Lukes19 » stř 1. črc 2020, 12:05

3Gf píše:Me to prijde trochu "creepy" zacit nejake holce na seznamce nabizet sex za penize. Jak takovou holku ktera neinzeruje najdu? :D


Maj to v profilu napřímo napsané, nebo něco typu ,,hledám sugar daddyho" :D Určitě to jen tak nenabízej random holkám :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod antonio22 » stř 1. črc 2020, 13:22

Já znám borce kteří 3x po sobě narazili na otravenou znudenou namachrovanou piču a neměli problém ukončit noření na delší dobu.
Ale pokud vybíráte jen fórem kvalitně ověřené holky, tak to je jiná..
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod antonio22 » stř 1. črc 2020, 13:24

A další dotaz pan Váňa z brna: můžu říct ťapině na první schůzce že ji miluju? :-)
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod Lukes19 » stř 1. črc 2020, 17:52

antonio22 píše:A další dotaz pan Váňa z brna: můžu říct ťapině na první schůzce že ji miluju? :-)


Druhou schůzku ji dones prsten :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod Weedman23 » stř 1. črc 2020, 20:31

Lukes19 píše:
antonio22 píše:A další dotaz pan Váňa z brna: můžu říct ťapině na první schůzce že ji miluju? :-)


Druhou schůzku ji dones prsten :D

No pokud ma tucne konto tak by mu to mohlo klapnout
Weedman23
 
Příspěvky: 100
Registrován: pon 13. led 2020, 19:05

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků