Hledat  

Pár rad začátečníkovi?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod Obelix » pát 3. črc 2020, 13:04

JAkou dobu dopředu se objednáváte?
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod barons » pát 3. črc 2020, 14:39

Obelix píše:JAkou dobu dopředu se objednáváte?

to vždy záleží kdy se chce
ideálka pro ťapinu je půl/hodinka před, u těch stálých, i klidně několik dní dopředu, ale tam musíš vědět, že jste si sedli a nedojde k nenadálé situaci - že tě nějaký norník předběhl
barons
 
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 31. bře 2016, 3:34

Re: Pár rad začátečníkovi?

Příspěvekod Honza1616 » ned 24. led 2021, 19:32

Moje zásady a zkušenosti, když hledám dírku xD

1) Už nikdy nechodím do "veřejných" privátů, typu Privátek Brno 4, Štefánikova 42 kde vám otevře bordelmama / nebo Diamond na Kozí 9, kde se pozdravíte se všemi holkami a možná i některým kolegou norníkem. Jdu jen tam kde jsou max. 2 holky nebo jedině když má privát kladné recenze a je opravdu soukromý i na chodbách, i když tam pracuje třeba 5 holek

2) Vystupuj slušně a už před odchodem z domu buď vysprchovaný a né nějaký šmudla co jde zrovna z fabriky po směně,
z diskuzí co jsem zde vyčetl, tak někteří občas narazí, mě se to nikdy nestalo, holky na mě jsou vždy příjemné a v polovině případu holky vystupují jako GFE,
Špatný dojem který na holku uděláš se ti pak vrátí jako bumerang xD xD

3) Dáváš na místě před a po sprchu? Ber si věci vždy sebou do koupelny.

4) Holku si prověřuj z více zdrojů, hod tel.číslo do Googlu a proklikej 10 odkazů, koukni na fotky, recenze, at víš do čeho jdeš.

5) Chceš MILFku kolem 40 let? Tak počítej že ti otevře reálně 50-letá ženská.

6) na ceny, příplatky a služby se ptej už po telefonu ať nejsi překvapen,
znám případy kdy holka v inzerátu píše hod/1200Kč ale na místě si řekne 1500 + příplatky, 500Kč za OB, 500Kč za Ačko

7) Stejně jako na cenu se ptej i na místo kam máš dorazit, aspoň přibližně,
většinou ti holka řekne adresu a až budeš na místě budeš jí muset znovu zavolat a ona ti otevře dveře, je dobré dát třeba 10min. předem vědět třeba SMS že už tam budeš, at nestepuješ u vchodu, já nerad čekám před vchodem čtvrt hodiny, než se slečna uráčí nachystat a mezi tím tam potkám jiné norníky kteří jdou k jiné holce :lol:

8 ) Vždy měj plán B, pokud jsi jako já mimo-Brněnský, vždy se připrav na to že se něco podělá a nestihneš to, nebo Ona nebude mít čas

9) s předchozím bodem je spojen asi i poslední,
objednávám se 2 hodiny předem, doma dám sprchu a až vylezu a než uschnu, zavolám na předem vytypované číslo, v záloze mám ještě aspoň 2, počítám s tím že 45min. jedu do Brna + 30min jedu po Brně ....a nějaká ta rezerva, že by na silnici byla nehoda a poskakoval jsem v koloně. Raději přijedu na místo o 30 minut dřív a projdu se po městě, než dělat špatný dojem,
v případě když vím že nestíhám, tak okamžitě volám/píšu, nechci nechat negativní dojem na příště, holka si tě v tel. blokne a příště už máš smůlu....

EDIT: ještě jeden bod
10)
pokud jseš mladší, nebo ti chybí zkušenosti (ne nutně panic) a třeba se stydíš, tak nemusíš mít obavy, já na tom byl stejně,
po první zkušenosti na privátu (tenkrát mi bylo 25 a jí údajně 37) jsem nevěděl co čekat, ale ty holky jsou většinou připraveny na všechno a věř tomu že už i viděly asi všechno :lol:
jak si mě tenkrát vzala do pusy, nervozita okamžitě opadla a za týden jsem šel za druhou holkou abych dohnal zkušenosti, obě holky prožily nehraný orgazmus, fakt tekly ::oral:: :P :P
Naposledy upravil Honza1616 dne stř 8. zář 2021, 0:51, celkově upraveno 1
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: areswi a 21 návštevníků