Hledat  

Sex seznamky

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Sex seznamky

Příspěvekod Erikborovicka » stř 12. srp 2020, 20:57

Ahoj,
máte někdo pozitivní zkušenost se sex seznamka jako jsou amatéři? Povedlo se tam někomu z vás najít někoho na sex? Teď nemyslím za FO... Přijde mi, že je to tam samý fake profil.
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Sex seznamky

Příspěvekod icypol » stř 12. srp 2020, 21:19

Erikborovicka píše:Ahoj,
máte někdo pozitivní zkušenost se sex seznamka jako jsou amatéři? Povedlo se tam někomu z vás najít někoho na sex? Teď nemyslím za FO... Přijde mi, že je to tam samý fake profil.


Pze baby se kvůli sexu fakt nepotřebuju seznamovat na seznamkach)))
icypol
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 30. čer 2020, 17:43

Re: Sex seznamky

Příspěvekod Erikborovicka » stř 12. srp 2020, 21:32

icypol píše:
Erikborovicka píše:Ahoj,
máte někdo pozitivní zkušenost se sex seznamka jako jsou amatéři? Povedlo se tam někomu z vás najít někoho na sex? Teď nemyslím za FO... Přijde mi, že je to tam samý fake profil.


Pze baby se kvůli sexu fakt nepotřebuju seznamovat na seznamkach)))


Je jiná doba ne? :D Teď je vše přes internet
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Sex seznamky

Příspěvekod antonio22 » čtv 13. srp 2020, 15:41

Má zkušenost je z normálních seznamek.
Např. Stesti.cz - je tam hodně mamin, mladé holky už se seznamují přes jiné aplikace.
Zkušenost je taká, že skoro polovina seznameni končila sexem už na první schůzce. Pak jsme se viděli ještě 2-3x a pak to vyhaslo. Ale mohu doporučit.
V daném životním období, kdy jsem byl sám a bez závazku to bylo super zabavení a na bordel jsem neměl ani pomyšlení.

Můžu říct že tam byly spíš coury, které moc nevěděly co hledají. Asi lasku na první pohled, ale kdo z nás ji zažil. Tak jsme posedeli, vypili flašku vína a pak byl sex.
Druhý faktor, který tam byl, že s hodně holkama nebylo něco ok. Fyzicky, psychicky.
Stojím si za tím, že zdravá přiměřeně atraktivní žena prostě nemá problém se seznámit (nechat se sbalit) v běžném životě a ty kecy, že nemají čas jsou jen taká milosrdný lež, ze s nima už 2 roky nikdo nechtěl navázat normální vztah.
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Sex seznamky

Příspěvekod antonio22 » pát 14. srp 2020, 16:33

Pro upřesnění, tím jsem chtěl říct, že soustředit se na sex seznamky je blbost, bo tam stejně budou tapiny, nebo zlatokopky, nebo fejky. A když tam bude normální baba, tak dostane 2000 návrhu na schůzku. Tak bych mrkl na normální seznamky
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Sex seznamky

Příspěvekod Paulie88 » pon 17. srp 2020, 18:48

Podle mě se to bez problému dá, ale né na nějakých stupidních seznamkách, ty podle mě nefungují a nebo jsou to fake, kde z vás chcou ještě tahat peníze ...

Jak tu někdo psal tak např. to Štěstí , či obyčejná Seznamka.cz, Badoo apod... seženete tam šuk bez problému, má to ale samozřejmě háček - nejen že na to musíte mít ksicht a tak nějak celkově být aspoň trochu atraktivní :D ale musíte to i s těma babama umět , když nejdou za FO tak si samozřejmě vybírají ...

Kolega z práce už když se rozváděl a doma nic neměl začal na těhle seznamkách dal si tam dobrej inzerát, dal si ho do TOPU aby byl hned na první straně a ani jsem tomu nemohl uvěřit ale baby se hrnuly samy, všechny věkový kategorie skoro a 90% z nich prej když se s nima sešel tak byl sex, s některými jen jednou někdy to bylo na vícekrát ... každou chvíli měl jinou až si mohl skoro vybírat, říkám masakr no , ale to člověk prostě musí fakt umět nejen už na té seznamce, ale potom i při schůzce .... Já třeba tohle vůbec neumím a tak bych neměl šanci ani se starší maminou asi, takže mě zbývá jen ten sex za FO :D
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Sex seznamky

Příspěvekod antonio22 » pon 17. srp 2020, 21:26

Jak říkal brácha Charlieho z 2 a půl chlapa.
V mladí jsem si skoro nestrejchnul, ale teď jako rozvedený ctyricatnik s dobrou praci, autem a domem na plazi, projevující zdravý přiměřený zájem o děti mych partnerek, jsem hotové terno :-)
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Sex seznamky

Příspěvekod stahnito » úte 18. srp 2020, 6:55

Je to pravda. Kolikrát to ani není o vzhledu, ale o tom jak to člověk s holkama umí. Bohužel ani já na to nemám buňky :cry:
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Sex seznamky

Příspěvekod nokid » pát 21. srp 2020, 18:06

Paulie88 píše:Já třeba tohle vůbec neumím a tak bych neměl šanci ani se starší maminou asi, takže mě zbývá jen ten sex za FO :D


Neštěstí ve hře = štěstí v lásce (a naopak!). Zkus si vsadit a uvidíš... :!: Z výhry si pak můžeš uhradit i ten sex.
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Sex seznamky

Příspěvekod 3Gf » sob 22. srp 2020, 9:25

Panove, musime trenovat :D Seznamte se s pojmem "neuroplasticita"
3Gf
 
Příspěvky: 263
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: Sex seznamky

Příspěvekod Paulie88 » sob 22. srp 2020, 17:51

Neštěstí ve hře = štěstí v lásce (a naopak!). Zkus si vsadit a uvidíš... :!: Z výhry si pak můžeš uhradit i ten sex.

Tak to nefunguje :D sázím každý měsíc plnou sportku a nejvíc sem vyhrál 50 Kč ... Navíc teď v létě se mi povedlo zdemolovat auto - né sám od sebe, nedobrzdil mě jeden blb když jsem odbočoval - takže teď za tím sexem nemám ani jak jezdit :D :D já jsem smolný člověk úplně ve všem ...
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Sex seznamky

Příspěvekod nokid » ned 23. srp 2020, 11:22

Tak to bys mohl začít natáčet filmy jako Pierre Richard, taky byl nešika a smolař a jak na tom pak vydělal...
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Sex seznamky

Příspěvekod kotja » ned 23. srp 2020, 20:05

Zdá se mi to, nebo je hodně sex seznamek jedna a ta samá?
kotja
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 6. pro 2008, 0:33

Re: Sex seznamky

Příspěvekod vulcan » ned 23. srp 2020, 22:31

kotja píše:Zdá se mi to, nebo je hodně sex seznamek jedna a ta samá?

Jestli to není tím, že 99% patří jednomu člověku. :shock:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků