Hledat  

Využívání služeb v následujícím období

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod bilmc » stř 21. říj 2020, 13:26

Zdravím vás norníci, vzhledem k nadcházejícím vánočním svátkům, dalším omezením, která dnešním dnem nastávají a vůbec celkově nestálou situací mě zajímá, jestli se nějak dramaticky změní z naší strany, tedy strany norníků, poptávka po sexuálních službách. :D

Otázka tedy je, budete v následujících zhruba třech měsících služby využívat ve stejné frekvenci jako doposud? Nebo se plánujete v tomto nějak omezit? Ať už ze zdravotních, ekonomických nebo jiných důvodů?

Pojďme debatovat! :lol:
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod pert.rudny » stř 21. říj 2020, 13:52

No když tě zastaví policajt tak mu řekneš že jde za rodinou ne? :D On možná by bylo dobré nikam nechodit, ty holky přijdou o pěkné prachy a pak třeba sníží ceny a budou rady za každou korunu.
pert.rudny
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 22. čer 2014, 15:33

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod Weedman23 » stř 21. říj 2020, 13:53

No ja mám v plánu chodit pořád.
Weedman23
 
Příspěvky: 100
Registrován: pon 13. led 2020, 19:05

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod bilmc » stř 21. říj 2020, 14:03

pert.rudny píše:No když tě zastaví policajt tak mu řekneš že jde za rodinou ne? :D On možná by bylo dobré nikam nechodit, ty holky přijdou o pěkné prachy a pak třeba sníží ceny a budou rady za každou korunu.


:lol: Přesně, případně jdu vlastně do práce nebo dělat takové skoro charitativní skutky. :lol: To mě právě zajímá, jestli se v souvislosti s tím, že by nás teoreticky mohlo chodit méně, sníží ceny či ne. :D

Jinak taky mám v plánu občas někam zaskočit asi ve stejné frekvenci.
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod acx » stř 21. říj 2020, 16:17

Čecháčci, jak obechcat nařízení .... :wink:
To podstatné, zda si můžeš dovolit to dotáhnout do rodiny nebo práce, zde nikdo nezmínil. :shock:
Já osobně omezím na neprivátovky, protože tam budou chodit hlavně ti, kteří na covid kašlou, takže nákaza tak 75% tipuju. Ne kvůli mě, ale nemůžu to riskovat teď pro rodinu.
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod bilmc » stř 21. říj 2020, 16:31

acx píše:Čecháčci, jak obechcat nařízení .... :wink:
To podstatné, zda si můžeš dovolit to dotáhnout do rodiny nebo práce, zde nikdo nezmínil. :shock:
Já osobně omezím na neprivátovky, protože tam budou chodit hlavně ti, kteří na covid kašlou, takže nákaza tak 75% tipuju. Ne kvůli mě, ale nemůžu to riskovat teď pro rodinu.



Tak v "obechcávání" nařízení, pravidel a norem jsme na špičce, o tom žádná... ale tak jsem to až nemyslel...
Já osobně si snažím dávat pozor a být na sebe opatrný, jak před covidem, tak i teď a to třeba právě kvůli rodině. Faktem ovšem je, že na těch testech už jsem několikrát byl a ještě několikrát kvůli cestám do zahraničí budu, takže v tomto jsem docela hlídaný člověk. :) Je mi jasné, že zrovna v tomto prostředí člověk nikdy neví a riziko je obrovské. Nicméně to stejně vidím na návštěvu těch, které člověk již nějaký pátek zná a má s nimi nějaký vybudovaný "vztah", díky kterému se i v této době bude cítit bezpečně a tím pádem to je vlastně prospěšné pro obě strany.
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod antonio22 » stř 21. říj 2020, 17:01

Acx:je to furt dokola: stejně je jen otázka času než se všichni, kdo nejsme imunní nakazíme.
V mém okolí už je pozitivních tolik lidi..
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod Miaaa » stř 21. říj 2020, 17:17

Třeba některé budou nabízet za příplatek 500 Kč promoření Covidem..... :roll:
Pamatuji si, jaká tu byla panika v březnu a to bylo denně jen cca 40 nakažených a nyní nově do dnes se o tom tady nikdo nezmínil.
Stejně plno chlapů chodilo na privát a co vím, i když já osobně jsem celé dva měsíce nedělala, přeci jen mám rodinu, děti, tak měly holky pořád plno.....
Je to na polemizování, jestli je větší riziko se potkat třeba s pěti lidmi za den někde na privátu, nebo venku třeba v hromadné dopravě s xxx jinými.
Jasně, na privátě je přímí osobní styk, ale .....
No mě se to stejně zase asi týkat nebude a dám si volno....
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod Dobermann » stř 21. říj 2020, 18:14

acx píše:Čecháčci, jak obechcat nařízení .... :wink:
To podstatné, zda si můžeš dovolit to dotáhnout do rodiny nebo práce, zde nikdo nezmínil. :shock:
Já osobně omezím na neprivátovky, protože tam budou chodit hlavně ti, kteří na covid kašlou, takže nákaza tak 75% tipuju. Ne kvůli mě, ale nemůžu to riskovat teď pro rodinu.


Na nařízení kašlu jak to jenom jde a pořád nic.
Borec, který obrží privaty teď bude chodit na nepriváty, aby neohrozil rodinu a dodržel nařízení:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod acx » stř 21. říj 2020, 19:42

Dobermann píše:
acx píše:Čecháčci, jak obechcat nařízení .... :wink:
To podstatné, zda si můžeš dovolit to dotáhnout do rodiny nebo práce, zde nikdo nezmínil. :shock:
Já osobně omezím na neprivátovky, protože tam budou chodit hlavně ti, kteří na covid kašlou, takže nákaza tak 75% tipuju. Ne kvůli mě, ale nemůžu to riskovat teď pro rodinu.


Na nařízení kašlu jak to jenom jde a pořád nic.
Borec, který obrží privaty teď bude chodit na nepriváty, aby neohrozil rodinu a dodržel nařízení:)


Nařízení beru s rozumem, nepsal jsem že, cílem je dodržet nařízení, to jsi nějak mimo, neprodělal jsi covid? :lol: Ale je na mě teď závislá jedna osoba, která na tom teď není zdravotně moc dobře a nerad bych si vyčítal, pokud bych ji nakazil rizikovějším chováním, má toho teď dost i bez toho.
A pokud jsi nepochopil, neprivát je slečna, která neinzeruje, není na privátě a má pár staláků ... .
Jinak při situaci se slečnama v Brně už nějakou dobu zkusím návštěvu privátu vyjímečně.
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod broukpytlík » stř 21. říj 2020, 20:48

Já to neřeším, chodil sem na jaře a chodit budu dál. . . Promoreni sme stejně všichni :mrgreen: --:o
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod Nomar32 » stř 21. říj 2020, 21:32

Plánuji chodit více než dosud. Očekávám oslabení poptávky a z toho vyplývající důsledky.
Nomar32
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 18. kvě 2020, 22:51

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod Dobermann » čtv 22. říj 2020, 5:54

Úplně zbytečné něco řešit. Buď sedět doma a zrat pizzu, co necha poslíček za dveřma, nebo na všechno srát, protože v okamžiku, kdy to má tolik lidi úplně bez příznaků, roznasi se to aerosolem, na který jsou rousky krátké, je úplně zbytečné se tím stresovat...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod bilmc » čtv 22. říj 2020, 9:24

Dobermanne, nic neřešíme ale volně se bavíme. Pro mě je zajímavé si přečíst názory ostatních, jakožto i třeba názor Mii a to, jestli si dá pauzu nebo ne. :)
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod Lukes19 » čtv 22. říj 2020, 9:27

Nevíte někdo, jestli funguje třeba sauna ve wellness royal, případně vířivka? ... To mi přes aktuální omezení celkem chybí :D Asi si něco z toho budu muset pořídit domů :( :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků