Hledat  

Využívání služeb v následujícím období

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod honovo » čtv 22. říj 2020, 10:59

Lukes19 píše:Nevíte někdo, jestli funguje třeba sauna ve wellness royal, případně vířivka? ... To mi přes aktuální omezení celkem chybí :D Asi si něco z toho budu muset pořídit domů :( :D


Ano. Asi bych navazal na odkaz Pompeji, kde lepsi vrstva mela doma cele lazne a harem exotickych prostitutek - otrokyn.
honovo
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 30. lis 2008, 19:45

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod Dobermann » čtv 22. říj 2020, 16:52

bilmc píše:Dobermanne, nic neřešíme ale volně se bavíme. Pro mě je zajímavé si přečíst názory ostatních, jakožto i třeba názor Mii a to, jestli si dá pauzu nebo ne. :)


neřešit opatření. tak jsem to myslel. nestresovat se tím. beztak tomu neujdeš když to máme dostat všichni..
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod broukpytlík » čtv 22. říj 2020, 23:10

Souhlasím s tebou chlapce... :wink:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod jarjaroslav » sob 24. říj 2020, 23:22

Dobermann píše:roznasi se to aerosolem, na který jsou rousky krátké, je úplně zbytečné se tím stresovat...

Tak stačí vyměnit roušku za respirátor (samozřejmě nic není 100%, musí dobře sedět, správně se používat...), ne :wink: ?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod acx » ned 25. říj 2020, 0:09

jarjaroslav píše:
Dobermann píše:roznasi se to aerosolem, na který jsou rousky krátké, je úplně zbytečné se tím stresovat...

Tak stačí vyměnit roušku za respirátor (samozřejmě nic není 100%, musí dobře sedět, správně se používat...), ne :wink: ?


Je velká pravděpodobnost, že jsi se s tím už setkal. Podstatná je dávka, kterou koupíš. Je rozdíl, zda budeš inhalovat intenzivně hodinu na privátu nebo trochu v běžném životě, kdy si tělo zvyká ...
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod Erikborovicka » ned 25. říj 2020, 16:58

mě nejvíc dostává toto: (zdroj https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19)

Počty mrtvých
Počet úmrtí v souvislosti s onemocněním COVID‑19 po jednotlivých dnech zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID‑19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí, a k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni.


Počet nemocných
Legenda: Denní přehled počtu provedených PCR testů (včetně opakovaných testů u stejné osoby a bez rozdílu způsobu úhrady, tedy včetně samoplátců) na COVID‑19 za celou ČR podle hlášení laboratoří (rychlotesty nejsou do přehledu zařazeny).
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod stahnito » úte 27. říj 2020, 23:33

Já nechápu holky jak se můžou v této době nabízet :!: Pracovat mmntálně v tomto oboru hraničí podle mě až z jistotou, že to od někoho chytnou a pak to budou přenášet :!:

Argumenty, že potřebují peníze neberu. Pokud vydělávám tolik peněz a nemám žádnou rezervu tak je asi v mé hlavě něco špatně. Spousta lidí je doma třeba na 60% mzdy a musí to do konce roku vydržet. Jen kurvy jsou kurvy a nedokáží se svých peněz ani na chvilku vzdát. Čest vyjímkám a že jich není málo, ale když koukám na ty inzeráty... Když nebude nabídka tak i ti co myslí jen pérem budou mít po ptákách :!:
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod broukpytlík » stř 28. říj 2020, 9:14

stahnito píše:Já nechápu holky jak se můžou v této době nabízet :!: Pracovat mmntálně v tomto oboru hraničí podle mě až z jistotou, že to od někoho chytnou a pak to budou přenášet :!:

Argumenty, že potřebují peníze neberu. Pokud vydělávám tolik peněz a nemám žádnou rezervu tak je asi v mé hlavě něco špatně. Spousta lidí je doma třeba na 60% mzdy a musí to do konce roku vydržet. Jen kurvy jsou kurvy a nedokáží se svých peněz ani na chvilku vzdát. Čest vyjímkám a že jich není málo, ale když koukám na ty inzeráty... Když nebude nabídka tak i ti co myslí jen pérem budou mít po ptákách :!:



A proč by nedělaly? Takhle sme s holkama krásně promoreni aspoň :oops: :) ... A navíc poptávka je stále velká, takže si asi s holkama budeme rovni, že?
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod tojejedno » čtv 29. říj 2020, 13:19

Prijde mi to znacne nezodpovedne v teto dobe chodit norit. Muzeme tu polemizovat nad tim, ze se koc potka s min lidma jak kdyz se jednou projedes busem... Ale i tak me udivuje, ze si nekteri kolegove nedokazou svuj konicek aspon na chvili odpustit... Priznavam, ze bych moc rad nekam zaskocil se vyblbnout, ale nerad bych ohrozil sve blizke. A sukat s repsiratorem, to bych si pripadal divne :D :D :D
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod jemný01 » čtv 29. říj 2020, 13:30

Souhlasím se stahnito. Já bych v dnešní době na privát nešel ani za nic. Tam teď chytneš covid s mnohem větší pravděpodobností než nějakou pohlavní chorobu. Norníky ale zdá se neodradí nic. Sex je nadřazen nad pud sebezáchovy. Myslel jsem, že většina holek bude mít strach a raději sama zavře krám. Zdá se, že jsou tu i odvážnější (a nezodpovědnější), které směle pokračují. Ony však budou postupně jedna za druhou odpadat. No, hlavně že se promoříme... hlavně pak doma :(
jemný01
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 23. lis 2011, 18:52

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod broukpytlík » čtv 29. říj 2020, 16:37

Na jaře většina holek nedělala, já šel také jen za svoji stálou, kterou znám. Teď dělá většina dívek a já to už taky neřeším. Promoreni sme stejně všichni a když mi něco bude, tak to vylezim, tak jako vždy. Není co řešit a ještě být z něčeho posranej. :mrgreen:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod stahnito » sob 31. říj 2020, 10:41

[quote="broukpytlík"]Na jaře většina holek nedělala, já šel také jen za svoji stálou, kterou znám. Teď dělá většina dívek a já to už taky neřeším. Promoreni sme stejně všichni a když mi něco bude, tak to vylezim, tak jako vždy. Není co řešit a ještě být z něčeho posranej. :mrgreen:[/quote]

A to je ten problém. U první vlny byli všichni vystrašení a zodpovědní. Nyní, když se ukázalo, že ta nemoc není až tak vážná a většina lidí nemá příznaky nebo jen mírné, tak na to spousta lidí dlabe a nechová se příliš zodpovědně.
Problém se ale ukazuje v nemocnicích :!: Nemocnice jsou díky Covidu přeplněné a léčba (operace) ostatních úrazů a nemocí se omezuje.
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod broukpytlík » sob 31. říj 2020, 12:38

stahnito píše:[quote="broukpytlík"]Na jaře většina holek nedělala, já šel také jen za svoji stálou, kterou znám. Teď dělá většina dívek a já to už taky neřeším. Promoreni sme stejně všichni a když mi něco bude, tak to vylezim, tak jako vždy. Není co řešit a ještě být z něčeho posranej. :mrgreen:


A to je ten problém. U první vlny byli všichni vystrašení a zodpovědní. Nyní, když se ukázalo, že ta nemoc není až tak vážná a většina lidí nemá příznaky nebo jen mírné, tak na to spousta lidí dlabe a nechová se příliš zodpovědně.
Problém se ale ukazuje v nemocnicích :!: Nemocnice jsou díky Covidu přeplněné a léčba (operace) ostatních úrazů a nemocí se omezuje.[/quote]

50% lidi ve špitalech nemá co pohledávat.
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod stahnito » ned 1. lis 2020, 19:37

broukpytlík píše:
stahnito píše:[quote="broukpytlík"]Na jaře většina holek nedělala, já šel také jen za svoji stálou, kterou znám. Teď dělá většina dívek a já to už taky neřeším. Promoreni sme stejně všichni a když mi něco bude, tak to vylezim, tak jako vždy. Není co řešit a ještě být z něčeho posranej. :mrgreen:


A to je ten problém. U první vlny byli všichni vystrašení a zodpovědní. Nyní, když se ukázalo, že ta nemoc není až tak vážná a většina lidí nemá příznaky nebo jen mírné, tak na to spousta lidí dlabe a nechová se příliš zodpovědně.
Problém se ale ukazuje v nemocnicích :!: Nemocnice jsou díky Covidu přeplněné a léčba (operace) ostatních úrazů a nemocí se omezuje.


50% lidi ve špitalech nemá co pohledávat.[/quote]

To máš pravdu. Nicméně situace je taková jaká je.
PS: omlouvám se za ty citace, nějak mi to nefunguje i když koukám, že to bude asi problém fóra.
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Využívání služeb v následujícím období

Příspěvekod acx » ned 1. lis 2020, 22:25

stahnito píše:.....
PS: omlouvám se za ty citace, nějak mi to nefunguje i když koukám, že to bude asi problém fóra.

Fórum za to nemůže, ale když cituješ zmršeného předchůdce, tak to nemůže dopadnout dobře. :shock:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků