Hledat  

Mladá kočka na sex

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Mladá kočka na sex

Příspěvekod manre » ned 25. říj 2020, 19:23

zdar borci poradí někdo mladou kočku v Brně na sex ? Vzdy když jdu k mladé tak to odflakne a po par minutách ahoj ! Má někdo zkušenost s nějakou fajn ?
manre
 
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 9. lis 2017, 20:22

Re: Mladá kočka na sex

Příspěvekod broukpytlík » ned 25. říj 2020, 21:14

http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... rivat-1013

Vím adresa na picu, ale koc pěkná, mladá, voňava, co je na fotce to dostaneš...nic sem nepodcenil, pár skopku v sobě a dostala zabrat. --:o Pokec na pohodu a domluva taky. Cena 2tis hodka s oralem bez gumy, nelibe se, lízani a prsteni cajk. Určitě se stavím zase, ale strizlivej tam nepůjdu :mrgreen:..
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Mladá kočka na sex

Příspěvekod vulcan » pon 26. říj 2020, 1:53

Celkem nesouhlasím.
Vzhledově průměrná dívka, s profi manýry, frázemi. :evil: Taková jednodušší koc. Postava štíhlá, měkká prsa 1-2, obličej nic moc, měl jsem dojem, že jsem ji někde dříve viděl. V samotné akci se přizpůsobí, podrží, dalo by se říci. Za 5 minut po odchodu jsem na ten zážitek zapomněl.
Máme tady v Brně asi trochu pokřivené standardy, podobné dívce dát 2000 je snad omluvitelné jen těmi škopky. Tak polovina by odpovídala, snad. :idea:
Jinak se o ní píše i tady.

https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... 502+049%2A
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Mladá kočka na sex

Příspěvekod Lukes19 » čtv 5. lis 2020, 13:37

manre píše:zdar borci poradí někdo mladou kočku v Brně na sex ? Vzdy když jdu k mladé tak to odflakne a po par minutách ahoj ! Má někdo zkušenost s nějakou fajn ?


Mně se teď povedlo najít úplnou amatérku (21 let), docela dost hezká černovlasá drobnější holka... Ale chce 4-6 tisíc za schůzku, což mi přijde mega moc :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Mladá kočka na sex

Příspěvekod Dobermann » úte 17. lis 2020, 16:01

Lukes19 píše:
manre píše:zdar borci poradí někdo mladou kočku v Brně na sex ? Vzdy když jdu k mladé tak to odflakne a po par minutách ahoj ! Má někdo zkušenost s nějakou fajn ?


Mně se teď povedlo najít úplnou amatérku (21 let), docela dost hezká černovlasá drobnější holka... Ale chce 4-6 tisíc za schůzku, což mi přijde mega moc :D


nějaký odkaz? když tak PM, ať někoho nepobouříme s tím, že kazíme ceny...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Mladá kočka na sex

Příspěvekod Fuckingshit » úte 24. lis 2020, 12:28

Dobermann píše:
Lukes19 píše:
manre píše:zdar borci poradí někdo mladou kočku v Brně na sex ? Vzdy když jdu k mladé tak to odflakne a po par minutách ahoj ! Má někdo zkušenost s nějakou fajn ?


Mně se teď povedlo najít úplnou amatérku (21 let), docela dost hezká černovlasá drobnější holka... Ale chce 4-6 tisíc za schůzku, což mi přijde mega moc :D


nějaký odkaz? když tak PM, ať někoho nepobouříme s tím, že kazíme ceny...


Jasně, každej vám bude závidět šukačku za 6000... Pozor ať vás někdo nepředběhne :D
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Mladá kočka na sex

Příspěvekod jarjaroslav » stř 25. lis 2020, 8:27

Fuckingshit píše:Jasně, každej vám bude závidět šukačku za 6000... Pozor ať vás někdo nepředběhne :D

Záleží, jak dlouho schůzka trvá :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Mladá kočka na sex

Příspěvekod Fuckingshit » stř 25. lis 2020, 12:22

jarjaroslav píše:
Fuckingshit píše:Jasně, každej vám bude závidět šukačku za 6000... Pozor ať vás někdo nepředběhne :D

Záleží, jak dlouho schůzka trvá :idea: .


Kvalitní sex trvá většinou 3 minuty... zbytek je jen promrdanej čas :D
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Mladá kočka na sex

Příspěvekod Dobermann » stř 25. lis 2020, 23:01

nějaký odkaz? když tak PM, ať někoho nepobouříme s tím, že kazíme ceny...[/quote]

Jasně, každej vám bude závidět šukačku za 6000... Pozor ať vás někdo nepředběhne :D[/quote]

Poburovat a závidět asi nebudou synonyma? Možná mi ve škole něco uteklo:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Mladá kočka na sex

Příspěvekod Fuckingshit » čtv 26. lis 2020, 12:27

Já myslel že bohatým lidem ostatní závidí... Proto ty taškařice kolem, ne? :wink: Ale asi jsem z jiného světa :D
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Mladá kočka na sex

Příspěvekod bilmc » čtv 26. lis 2020, 14:07

Fuckingshit píše:Já myslel že bohatým lidem ostatní závidí... Proto ty taškařice kolem, ne? :wink: Ale asi jsem z jiného světa :D



Bohatým není co závidět. Ve finále je to pořád dost stejný, ať jsi bohatý, extrémně bohatý nebo jen normální člověk. :lol: Časem to pochopí každý :lol:
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků