Hledat  

Orál bez ochrany

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Orál bez ochrany

Příspěvekod Erikborovicka » čtv 26. lis 2020, 21:02

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, provozujete běžně u sex. pracovnic orál bez ochrany, nebo vždy s ochranou? Případně pokud bez, nebojíte se nemocí?
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod acx » čtv 26. lis 2020, 22:27

Co je běžně? S jakoukoliv šmudlou? :lol:
Podle dojmu a podle její údržby spodní poloviny těla si to i dovolím.
Zatím jsem nikdy nepocítil obtíže, klika? Riziko je, ale už návštěva privátuje je sama o sobě riziko, kondom nechrání 100%, jde spíš o výběr slečny .... . :wink:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod bilmc » čtv 26. lis 2020, 22:35

Ano, povětšinou provozuji orál bez ochrany. Jak už napsal acx nade mnou, vycházelo to vždycky z celkového dojmu, čistoty a chování. Navíc, musím tedy zaklepat, jsem měl vždycky docela štěstí na rozumné holky. Orál s ochranou jsem povětšinou absolvoval jen tehdy, pokud ho daná slečna neprovozuje bez, což respektuji a nemám s tím problém. V začátcích jsem určitou obavu v hlavě měl, dneska už ani tolik ne. Zase tak dlouho na tom světě nebudeme a proč si to neužít, když to jde... :D
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod bleha » pon 21. pro 2020, 22:58

Kdo chce kuřbu za 1 A, tak u centrálky na Vysoké bývá momentálně tenhle ten nové zjev. http://www.seznamka69.cz/inzerat/volno/29314/
702778201 Fotky fake, uvítá vás potetovaná drsňačka s pírsinkama :D někde z Ostravy, dcerka horníka. Podle toho i chování a mluva. :lol:
bleha
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Erikborovicka » pon 25. led 2021, 11:33

Já taky zatím bez problémů a to jsem asi 3/4 roku zpátky provozoval i OO s jednou pracovnicí, ale poslední dobu už vše radši jen s ochranou...
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Obelix » úte 26. led 2021, 18:08

Já provozoval nedávno oral bez a dá se říct 2 dny po tom pálení a takové jemné řezání špičky žaludu (jak je moč. trubice), při močení trošku pálení taky jen v tom místě... Do toho ale ještě bolest v krku, furt se mi jakoby chce na záchod, únava a pálení očí.. Stejný den jsem ale i seděl venku na lavičce, tak doufám že je to tím. Jsem objednaný na urologii ale tam mě vezmou až v pátek. Nevím co říct doma starý, nechci aby něco chytla ale ani se přiznat. Docela jsem z toho ve stresu asi už nebudu provozovat ani honění bez kondomu.
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Che » úte 26. led 2021, 19:05

Sice nejsem lékař ani zdravotník, ale podle toho popisu bych si spíš tipnul na následky prochladnutí.
Hlavu vzhůru kolego, starosti si dělej až teprve, co Ti řekne doktor.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Obelix » úte 26. led 2021, 19:25

Che píše:Sice nejsem lékař ani zdravotník, ale podle toho popisu bych si spíš tipnul na následky prochladnutí.
Hlavu vzhůru kolego, starosti si dělej až teprve, co Ti řekne doktor.


No měl jsem orál bez s holkou z amatérů co nabízí aktuálně i sex bez ochrany... Takže jsem docela nervózní, ale pak napíši jak jsem dopadl.
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod bleha » úte 26. led 2021, 20:36

Obelix píše:
Che píše:Sice nejsem lékař ani zdravotník, ale podle toho popisu bych si spíš tipnul na následky prochladnutí.
Hlavu vzhůru kolego, starosti si dělej až teprve, co Ti řekne doktor.


No měl jsem orál bez s holkou z amatérů co nabízí aktuálně i sex bez ochrany... Takže jsem docela nervózní, ale pak napíši jak jsem dopadl.


Bez ochrany?... :roll: Raději napiš, která to je safra :!:
bleha
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Obelix » úte 26. led 2021, 20:50

bleha píše:
Obelix píše:
Che píše:Sice nejsem lékař ani zdravotník, ale podle toho popisu bych si spíš tipnul na následky prochladnutí.
Hlavu vzhůru kolego, starosti si dělej až teprve, co Ti řekne doktor.


No měl jsem orál bez s holkou z amatérů co nabízí aktuálně i sex bez ochrany... Takže jsem docela nervózní, ale pak napíši jak jsem dopadl.


Bez ochrany?... :roll: Raději napiš, která to je safra :!:


https://www.amateri.com/cs/seznamka/rep ... link=soipq
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Che » úte 26. led 2021, 21:32

No, v tom případě bych si možná starosti dělal. V každém případě bych se spíš než na urologii obědnal na venerologii.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod vulcan » úte 26. led 2021, 22:33

Obelix píše:Já provozoval nedávno oral bez a dá se říct 2 dny po tom pálení a takové jemné řezání špičky žaludu (jak je moč. trubice), při močení trošku pálení taky jen v tom místě... Do toho ale ještě bolest v krku, furt se mi jakoby chce na záchod, únava a pálení očí.. Stejný den jsem ale i seděl venku na lavičce, tak doufám že je to tím. Jsem objednaný na urologii .

Postup by měl být asi takový:
Nechat si vyšetřit moč a sediment, moč chemicky , hlavně je důležitá moč na kultivaci a výtěr z urethry.
Mělo by se to při těchto potížích dělat na dermatovenerologii, nejspíš to udělají i na urologii.
Kultivace moče může vyjít různě, v MM je řada bakterií, žijící tak nějak pospolu, které mohou být za určitých okolností potenciálně patogenní. V urethře to stejné, ale více se tam zachytí třeba ty CH. Stejné potíže mohou dělat různé bakterie, podbuněčné chlamydie, mykoplazmata, ureoplazmata atd. ale stejně tak mohou přežívat bezpříznakově.
Tak jak výše psal acx, kondom bohužel není 100% ochrana před těmi malými podbuněčnými částicemi.
Asi zachovat klid, být v teple a vyčkat na výsledky. Pak podle nich léčba.
V puse, v dutině ústní je taky plejáda mikrobů, aerobní, anaerobní bakterie atd. , pokud ta dívka často dělá OB, často se tam uchytí právě ty CH, myko, ureo.. atd, někdy je to taky o lokální imunitě.
Na privátu bych se OB vyhnul. Tam ta frekvence je určitě nadprůměrná.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Obelix » stř 27. led 2021, 10:46

vulcan píše:
Obelix píše:Já provozoval nedávno oral bez a dá se říct 2 dny po tom pálení a takové jemné řezání špičky žaludu (jak je moč. trubice), při močení trošku pálení taky jen v tom místě... Do toho ale ještě bolest v krku, furt se mi jakoby chce na záchod, únava a pálení očí.. Stejný den jsem ale i seděl venku na lavičce, tak doufám že je to tím. Jsem objednaný na urologii .

Postup by měl být asi takový:
Nechat si vyšetřit moč a sediment, moč chemicky , hlavně je důležitá moč na kultivaci a výtěr z urethry.
Mělo by se to při těchto potížích dělat na dermatovenerologii, nejspíš to udělají i na urologii.
Kultivace moče může vyjít různě, v MM je řada bakterií, žijící tak nějak pospolu, které mohou být za určitých okolností potenciálně patogenní. V urethře to stejné, ale více se tam zachytí třeba ty CH. Stejné potíže mohou dělat různé bakterie, podbuněčné chlamydie, mykoplazmata, ureoplazmata atd. ale stejně tak mohou přežívat bezpříznakově.
Tak jak výše psal acx, kondom bohužel není 100% ochrana před těmi malými podbuněčnými částicemi.
Asi zachovat klid, být v teple a vyčkat na výsledky. Pak podle nich léčba.
V puse, v dutině ústní je taky plejáda mikrobů, aerobní, anaerobní bakterie atd. , pokud ta dívka často dělá OB, často se tam uchytí právě ty CH, myko, ureo.. atd, někdy je to taky o lokální imunitě.
Na privátu bych se OB vyhnul. Tam ta frekvence je určitě nadprůměrná.


Tak jsem zašel na dermatovenerologii ve fakultní nemocnici, když jsem řekl že jsem měl rizikový orální sex, tak mě vzali... Každopádně když jsem oznámil že se jednalo pouze o pasivní orální sex bez ochrany, zbytek s ochranou tak na mě koukali že co tam vůbec chci zvlášť když nemám žádný výtok atd, no zítra mám jít na výtěr z moč. trubice... Pak jsem byl ještě u praktické doktorky, kde jsem absolvoval výtěr z krku a odběr moči, ale prý podle krku a projevů to vypadá na virózu a zánět močového měchýře... S tím že první testy budu mít v pátek a kompletní příští středu, tak snad to bude v pohodě... Každopádně teď už budu provozovat vše jen s ochranou a přemýšlím že úplně přestanu chodit na priváty, nestojí to za to...
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod bilmc » čtv 28. led 2021, 15:42

Nakonec to bude dobré, uvidíš. Nejsem z oboru zdravotnictví ale nemyslím si, že bys takto něco závažného chytl. Dej vědět jak jsi dopadl. :wink:
A k tomu konci... nech tomu nějaký čas, tohoto koníčku se zbavuje těžko :D a za pár týdnů tě to stejně znovu chytne.
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Obelix » pon 1. úno 2021, 12:32

bilmc píše:Nakonec to bude dobré, uvidíš. Nejsem z oboru zdravotnictví ale nemyslím si, že bys takto něco závažného chytl. Dej vědět jak jsi dopadl. :wink:
A k tomu konci... nech tomu nějaký čas, tohoto koníčku se zbavuje těžko :D a za pár týdnů tě to stejně znovu chytne.


Kultivace moči negativní, v krku zlatý stafylokok, takže jsem dostal antibiotika na 10 dnů, které zabírají i na záněty močových cest... Ve středu bude výsledek zbývájícího vyšetření (2 stěry z moč. trubice), ale na pohlavní nemoc by z projevů zbývalo už jen slabé pálení vršku moč. trubice spíše k večeru...
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků