Hledat  

Orál bez ochrany

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod broukpytlík » stř 3. úno 2021, 7:45

Obelix píše:
bilmc píše:Nakonec to bude dobré, uvidíš. Nejsem z oboru zdravotnictví ale nemyslím si, že bys takto něco závažného chytl. Dej vědět jak jsi dopadl. :wink:
A k tomu konci... nech tomu nějaký čas, tohoto koníčku se zbavuje těžko :D a za pár týdnů tě to stejně znovu chytne.


Kultivace moči negativní, v krku zlatý stafylokok, takže jsem dostal antibiotika na 10 dnů, které zabírají i na záněty močových cest... Ve středu bude výsledek zbývájícího vyšetření (2 stěry z moč. trubice), ale na pohlavní nemoc by z projevů zbývalo už jen slabé pálení vršku moč. trubice spíše k večeru...


Ty seš dobrej hypochondr.... :lol:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Lukes19 » stř 3. úno 2021, 9:42

broukpytlík píše:
Obelix píše:
bilmc píše:Nakonec to bude dobré, uvidíš. Nejsem z oboru zdravotnictví ale nemyslím si, že bys takto něco závažného chytl. Dej vědět jak jsi dopadl. :wink:
A k tomu konci... nech tomu nějaký čas, tohoto koníčku se zbavuje těžko :D a za pár týdnů tě to stejně znovu chytne.


Kultivace moči negativní, v krku zlatý stafylokok, takže jsem dostal antibiotika na 10 dnů, které zabírají i na záněty močových cest... Ve středu bude výsledek zbývájícího vyšetření (2 stěry z moč. trubice), ale na pohlavní nemoc by z projevů zbývalo už jen slabé pálení vršku moč. trubice spíše k večeru...


Ty seš dobrej hypochondr.... :lol:


Spíš je to hazardér, že šel s takovou holkou bez ochrany, ale to že jde na testy na pohlavní nemoci aby nenakazil jinou holku a ta třeba pak nás tak je to hypochondr? :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Obelix » stř 3. úno 2021, 14:53

broukpytlík píše:
Obelix píše:
bilmc píše:Nakonec to bude dobré, uvidíš. Nejsem z oboru zdravotnictví ale nemyslím si, že bys takto něco závažného chytl. Dej vědět jak jsi dopadl. :wink:
A k tomu konci... nech tomu nějaký čas, tohoto koníčku se zbavuje těžko :D a za pár týdnů tě to stejně znovu chytne.


Kultivace moči negativní, v krku zlatý stafylokok, takže jsem dostal antibiotika na 10 dnů, které zabírají i na záněty močových cest... Ve středu bude výsledek zbývájícího vyšetření (2 stěry z moč. trubice), ale na pohlavní nemoc by z projevů zbývalo už jen slabé pálení vršku moč. trubice spíše k večeru...


Ty seš dobrej hypochondr.... :lol:


Jsem měl strach když jsem měl 2 dny po tom takové projevy. Každopádně kapavka a chlamydie negativní, takže jsem už celkem v klidu.
Naposledy upravil Obelix dne stř 3. úno 2021, 17:01, celkově upraveno 1
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod broukpytlík » stř 3. úno 2021, 15:25

Já chodím 12 let, prošukal sem toho fakt hodně a s děvkama sem dělal různý prasečinky. Hodně věcí je o hlavě, člověk si něco vsugeruje a pak na sebe vytváří stres a strach. Neřeš a máš klid. :)
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod Karel1122 » pát 5. úno 2021, 23:24

Znám v Brně takový holky prasata který kouři bez gumy kazdymu a pak si tam strčí vaše pera,hnus největšího kalibru k takovým špinám nechodím
Karel1122
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 19. lis 2020, 18:33

Re: Orál bez ochrany

Příspěvekod acx » pát 5. úno 2021, 23:31

Karel1122 píše:Znám v Brně takový holky prasata který kouři bez gumy kazdymu a pak si tam strčí vaše pera,hnus největšího kalibru k takovým špinám nechodím


Pokud vůbec k některým chodíš, tak by jsi je mohl také uvést .... :roll:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků