Hledat  

Dívky z Brna na Agamě

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Dívky z Brna na Agamě

Příspěvekod sinuhet » úte 20. bře 2007, 15:59

Dnes vyšly několika mladým a krásným dívkám z Brna inzeráty na Agamě.
Jaké máte zkušenosti s tímto zdrojem.Je v tom nějaký rozíl jestli dívka inzeruje mimo Inzert Expres?
Dík za odpověď.
sinuhet
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř 4. říj 2006, 21:43

Re: Dívky z Brna na Agamě

Příspěvekod david2 » úte 20. bře 2007, 17:24

sinuhet píše:Dnes vyšly několika mladým a krásným dívkám z Brna inzeráty na Agamě.
Jaké máte zkušenosti s tímto zdrojem.Je v tom nějaký rozíl jestli dívka inzeruje mimo Inzert Expres?
Dík za odpověď.
Všechny inzerentky z agamy, inzerují i v inzertu. Ne každý a ne všude, si koupí Inzert-expres každý den, takže zřejmě forma inzerování na internetu, je této nabídky doplňkem. Takže služby jednotlivých dívek, rozhodně nejsou kvalitnější z agamy než z inzertu. Navíc stránky agamy jsou denně zahlceny děvčaty z Křížové, jejichž služby, se v poslední době hodně zhoršily. Ku př. slečna Viky, z tohoto privátu, mně šokovala, když prohlásila, že orál "bez" nedělá každému (přes to, že ho normálně inzeruje bez omezení), ale jen tomu, kdo jí za to dobře zaplatí- třeba 1000,-Kč, protože, cituji- "zdraví mám jen jedno"!? To chce potlesk za rozum! Pokud chceš trošku rozdílný přístup a víc tolerance, hledej děvčata, která si chtějí jenom přivydělat a jsou ku př. ochotna za tebou přijet i za rozumnou cenu.
david2
 
Příspěvky: 330
Registrován: ned 20. srp 2006, 22:32

Příspěvekod sinuhet » stř 21. bře 2007, 9:55

Děkuji za odpověď a Tvoje zkušenosti, které zde patří k nejzajímavějším.
S. :P
sinuhet
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř 4. říj 2006, 21:43

Příspěvekod sinuhet » sob 24. bře 2007, 15:09

Ahoj Davide2!
Zjistil jsem, že máš pravdu!Ty mladé kočky z Agamy jsou většinou všechny
z privátu na Křížové.Ještě jsem tam nebyl, ale chci je tam navštívit.
Jistě jsi tam již pár holek prubnul.Můžeš nějakou doporučit?Na orálu bez mě až tak nezáleží.Spíše hezké tělo a vstřícnost.Jedná se o profesionálky,nebo to jsou spíše přivydělávající si studentky?
Díky za odpověď.
S :lol:
sinuhet
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř 4. říj 2006, 21:43

Příspěvekod david2 » sob 24. bře 2007, 18:06

sinuhet píše:Ahoj Davide2!
Zjistil jsem, že máš pravdu!Ty mladé kočky z Agamy jsou většinou všechny
z privátu na Křížové.Ještě jsem tam nebyl, ale chci je tam navštívit.
Jistě jsi tam již pár holek prubnul.Můžeš nějakou doporučit?Na orálu bez mě až tak nezáleží.Spíše hezké tělo a vstřícnost.Jedná se o profesionálky,nebo to jsou spíše přivydělávající si studentky?
Díky za odpověď.
S :lol:
Byl jsem tam za Ivetou, Markétou, Pavlínou a úplně na začátku tohoto privátu za nějakou blondýnou, ale jméno si už nepamatuji (navíc, to s ní bylo o ničem, takže jsem neodcházel spokojen). O těch prvních třech jsem psal na fóru, tak si to vyhledej a přečti. Jednoznačně nejlepší byla Pavlína, která i po 3. návštěvě, byla pořád stejně dobrá. Jsou to mladé kočeny, takže těla tomu odpovídají. Když chceš jenom zabodnout ptáka, do mladé pěkné holky a nechceš nic víc, tak zajdi. Pokud chceš kvalitní sex, tak se poohlédni jinde. Možná jsou některé z nich studentky, ale na privátě se chovaji, jako profesionálky. Těžko říct, odkud se vyrojilo tolik mladých děvčat na jednom privátě. Mně to připadá, jakoby byly z nějakého zkrachovalého videochatu. Pokud zajdeš ve všední den, potkáš jich tam možná i 8!
david2
 
Příspěvky: 330
Registrován: ned 20. srp 2006, 22:32

Příspěvekod sinuhet » ned 25. bře 2007, 9:16

Díky Davide2 za odpověď.
Nyní se tam objevují jména jako : Viky,Tereza,Klára...
Je prý možné si vybrat až na místě.
Vyzkouším a dám vědět.
S.
sinuhet
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř 4. říj 2006, 21:43


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků