Hledat  

Sauny a wellness

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Sauny a wellness

Příspěvekod Erikborovicka » čtv 7. led 2021, 20:07

Ahoj,
dost podniků ve kterých holky nabízí masáže mají i sauny, vířivky atd... Myslíte si, že je možné si saunu, případně vířivku zamluvit, když jsou aktuální opatření? Docela mi chybí zavřené wellnesy... Jestli ano, doporučíte mi nějaký konkrétní podnik?

Předem díky
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Sauny a wellness

Příspěvekod acx » čtv 7. led 2021, 22:55

Klasické sauny a wellness jsou zakázané. Některé kluby nabízejí vířivku, ale zda bez slečny, to nevím.
Hledej, volej ... . Třeba svetmasazi nabízel azyl s vířivkou za 1800/2h bez slečny, se slečnou tučím 3400. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2020
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Sauny a wellness

Příspěvekod StormD » sob 27. úno 2021, 5:45

Zkus Wellness Penelope, byl jsem tam před novým rokem. Z venku to působí těžce nesympaticky, jelikož to mají zařízené ve sklepním bytě panelového domu, ale nenech se tím vyděsit. Samotné wellness je fajn.
Údajně fungují i jako privát, tehdy jsem o tom ale ani nevěděl, takže tam určitě můžeš přijít klidně sám, popř. si donést vlastní slečnu jako já :D

EDIT: Nefungují jim webovky, snad je někdo neudal :? Na googlu každopádně pořád jsou, najdeš tam fotky i číslo.
Uživatelský avatar
StormD
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 23. úno 2021, 20:38

Re: Sauny a wellness

Příspěvekod purinol » sob 9. říj 2021, 21:48

Zelešice, P. Bezruče- vlhké ašpinavé- Wellnes for love
purinol
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 17. bře 2017, 12:39


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků