Hledat  

Tak jsem byl poctivý

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Tak jsem byl poctivý

Příspěvekod TomDoll » úte 12. led 2021, 14:46

... a přišel na schůzku. Po dlouhé době jsem si udělal výlet do Prahy, měl jsem tam jednání na dopoledne a tak si řekl, že si domluvím 2 ťapiny dopředu a pořádně si užiji. Celý týden před tím jsem plánoval a nasázel jsem do kalendáře 3 za sebou. Stihl bych je všechny. Ale říkal jsem si po minulých zkušenostech, že jistota je jistota. Ve čtvrtek jedna zmizela ze sex.cz, ale telefon vzala a že platí. Tak jsem pro jistotu místo ní rezervoval ještě jednu. A k tomu přidal přes formulář rezervaci na umělou panu. Tedy měl jsem domluveno 5 schůzek. Ano přiznám se, nebylo to fér. Ale rád si poslechnu tipy, jak to dopadlo.
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Tak jsem byl poctivý

Příspěvekod vulcan » úte 12. led 2021, 17:21

TomDoll píše:... a přišel na schůzku. Po dlouhé době jsem si udělal výlet do Prahy, měl jsem tam jednání na dopoledne a tak si řekl, že si domluvím 2 ťapiny dopředu a pořádně si užiji. Celý týden před tím jsem plánoval a nasázel jsem do kalendáře 3 za sebou. Stihl bych je všechny. Ale říkal jsem si po minulých zkušenostech, že jistota je jistota. Ve čtvrtek jedna zmizela ze sex.cz, ale telefon vzala a že platí. Tak jsem pro jistotu místo ní rezervoval ještě jednu. A k tomu přidal přes formulář rezervaci na umělou panu. Tedy měl jsem domluveno 5 schůzek. Ano přiznám se, nebylo to fér. Ale rád si poslechnu tipy, jak to dopadlo.

Tak tipuji, žes nezastihl ani jednu a ta umělá panna měla krámy. :?
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Tak jsem byl poctivý

Příspěvekod Nomar32 » úte 12. led 2021, 20:00

Tipuji plichtu.
Nomar32
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 18. kvě 2020, 22:51

Re: Tak jsem byl poctivý

Příspěvekod TomDoll » stř 13. led 2021, 15:35

:D
Umělá nebyla vyčištěná a paní na to neměla nějak zrovna čas. Z původních tří ani jedna. Na jejich obhajobu musím říci, že se téměř všechny do telefonu omluvili, že prostě dohoda tejden dopředu je jakoby nebyla, že to žádnej chlap nedodrží, tak si to ani nikde nepíšou a sms nečtou. A ta, co jsem si dal jako náhradu, tak byla tak děsná, že jsem dal otočku. 200 km se ženu a musel jsem si to udělat sám u devíti křížů při zpáteční cestě - toto berte obrazně :lol: .
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Tak jsem byl poctivý

Příspěvekod antonio22 » úte 19. led 2021, 12:21

No asi nemáš moc zkušeností. Tím jsem si prošel taky. Ale pokud jsem teď v tvé situaci, že někam jedu a chci mít jistotu, napíšu si seznam 3-5-10ks od nejlepší po nejhorší. Holky si dopředu obvolám jestli v daný den a čas obvykle pracují. Jestli neplánuje krámy nebo dovolenou. A až ten daný den hned z rána si je dle seznamu obvolavam.
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Tak jsem byl poctivý

Příspěvekod vulcan » úte 19. led 2021, 13:09

antonio22 píše: ... že někam jedu a chci mít jistotu, napíšu si seznam 3-5-10ks od nejlepší po nejhorší. Holky si dopředu obvolám jestli v daný den a čas obvykle pracují. Jestli neplánuje krámy nebo dovolenou. A až ten daný den hned z rána si je dle seznamu obvolavam .

ano, já to taky tak obvykle dělávám, když jedu třeba do Prahy nebo do Ostravy, Olomouce, raději si udělám seznam 15-20 dívek, což je někdy nadlidský, nadnornický :D úkol.
A volám jen den dopředu. Více ne.
(..když ťapka plánuje svoji budoucnost, tak myslí na to, co bude dělat večer.. :wink: )

Když volám den dopředu a ptám se co a jak, tak holka dost často nereaguje inteligentně a furt dokola opakuje, že mám zavolat půl hodiny dopředu, když už budu vědět, že za ní jedu. Kurevská logika. :idea:
Dlužno říci, že ne každá tak reaguje.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Tak jsem byl poctivý

Příspěvekod TomDoll » stř 20. led 2021, 10:17

antonio22 píše:No asi nemáš moc zkušeností. Tím jsem si prošel taky. Ale pokud jsem teď v tvé situaci, že někam jedu a chci mít jistotu, napíšu si seznam 3-5-10ks od nejlepší po nejhorší. Holky si dopředu obvolám jestli v daný den a čas obvykle pracují. Jestli neplánuje krámy nebo dovolenou. A až ten daný den hned z rána si je dle seznamu obvolavam.

Jasne, ja to tak delam taky. Vsem jsem volal hned rano, ale to, ze nebyla ani ta umela me dostalo :D
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Tak jsem byl poctivý

Příspěvekod 3Gf » pon 15. bře 2021, 11:10

Taky bych si to pri cestach radsi domlouval vice dopredu. Jednou volam den predem a holka, ze si mam zavolat az zitra. Tak rikam, ze ne, ze nechci aby mi ji nekdo vyfouknul :D A bylo domluveno. Dle instrukci jsem v den akce zaslal zpravu hodinu predem pro potvrzeni. Asi jsem mel stesti.
3Gf
 
Příspěvky: 263
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků