Hledat  

Milf-Monique

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Milf-Monique

Příspěvekod Kracmar » čtv 11. úno 2021, 1:24

Má někdo nějakou zkušenost?
https://www.sperma-milf-monique.cz
Kracmar
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 7. kvě 2012, 19:33

Re: Milf-Monique

Příspěvekod acx » čtv 11. úno 2021, 1:44

Kracmar píše:Má někdo nějakou zkušenost?
https://www.sperma-milf-monique.cz


Z tebe se stal honič na internetu? :P Než za tohle tohle platit, tak snad existují daleko vkusnější bezplatné stránky. :lol:
Toto fórum je snad o šukání .... :D
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Milf-Monique

Příspěvekod Kracmar » čtv 11. úno 2021, 1:57

acx píše:
Kracmar píše:Má někdo nějakou zkušenost?
https://www.sperma-milf-monique.cz


Z tebe se stal honič na internetu? :P Než za tohle tohle platit, tak snad existují daleko vkusnější bezplatné stránky. :lol:
Toto fórum je snad o šukání .... :D

To rozhodně ne. Moc tomu ale nerozumím, oč vůbec jde. Nabízí se tam jedná mladá za peníze. Také schůzky s hlavní aktérkou bez peněz. Ten web je dost náročná věc. Kdo a proč si dal tu práci?
Nevšiml jsem si, že by se měl přístup platit.
Kracmar
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 7. kvě 2012, 19:33

Re: Milf-Monique

Příspěvekod Che » čtv 11. úno 2021, 2:08

Mně to přijde jako projev zvráceného exhibicionismu pošahané báby (možná vysloužilé, staré kurvy - alespoň to tam o sobě píše). :D
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Milf-Monique

Příspěvekod acx » čtv 11. úno 2021, 2:24

Nějaká ex šlapka má schopnosti udělat takovýto web? Zadarmo to budeš mít (já bych teda o ni zájem neměl), pokud pošleš fotky svého ptáka a ještě ho musíš mít jak kůň. :? To je realita?
Klasické oblbnutí, pokus zviditelnit stránky a potom pokus o prodej fotek a možná, jsem skeptik, nějaká nabídka služeb. Ovsem já neznám žádnou slušnou ťapku, která by se domlouvala na reálu a přitom nabízela svoje fotky. :P Vždy je to tak, že nejdříve chce, aby jsi pro ověření solidnosti koupil její fotky a potom se začne domlouvat na reálu, ale nikdy se nedomluví a vžda jsou ceny lákavé. :roll:
Už to zde běží nějakou dobu, ovšem u chlapů funguje ocas místo hlavy a ti/ty zkurvenci to ví. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Milf-Monique

Příspěvekod bilmc » čtv 11. úno 2021, 20:09

Tak jsem se tím celým proklikal a nějak to prošel. Jako, něco takového jsem ještě neviděl. Slušně bizarní věc. :lol: A upřímně nevím, jestli toto jako bude mít nějakej úspěch. Třeba to v nějaké sexuálně zvrácené zemi dobře funguje, co já vím... :lol:
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Milf-Monique

Příspěvekod Kracmar » pát 12. úno 2021, 2:27

No právě. Nerozumím tomu.
Různých komerčních zájmů , podvodů známe. Tady nikdo nic nechce. Na těch fotkách muselo být práce až hrůza.
Říkal jsem si, že se někdo dostal dál a vysvětlí.....
S ničím podobným jsem se dosud nesetkal. Napadá mne ledcos. Např. příprava na otevření swigers (ganbang, bukake)klubu.
Kracmar
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 7. kvě 2012, 19:33


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků