Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Off topic - volná diskuze

Příspěvekod tojejedno » stř 23. čer 2021, 11:58

Che píše:Pozitivní je, že ses to naučil napsat bez vulgárních urážek a do vlákna, kam to patří. :-)

krutovládce

Dekuji. Nemam nic proti spešl vlaknu na OT diskuzi, ale kdyz do nej presouvas vsechno odevsud tak sam praktikujes to, proti cemu tak urputne bojujes. Je to pak tady totalne paty pres devaty. Udelej zvlast vlakno pro presunute prispevky a tohle nech, at si zije vlastnim zivotem. Hotove, vyrizene...
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Che » pát 25. čer 2021, 0:06

Tojejedno, částečně Ti dávám zapravdu. Toto vlákno jsem založil právě pro přesun OT příspěvků, ale s ideou, že zde bude možno v těchto diskusích pokračovat, viz citace z Moderátorských zásahů - Přesunuté OT příspěvky: ...OT příspěvky budou nadále přesouvány do vlákna Off topic - volná diskuze, kde bude možné v debatě pokračovat
Návod jak postupovat při "zrodu" OT diskuse, je i v pravidlech: ...V tomto případě je správný postup zkopírovat...příspěvek a debatu rozvinout jinde. Lze použít již existující téma v podforóru Diskuse na téma - Off topic - volná diskuze nebo připadá-li vám téma natolik úžasné, že je pro něj vhodné vytvořit vlákno nové, udělejte to...
Pravdou je, že jsem trochu podcenil rozsah přesouvaného OT. Pravdou ovšem také je, nebo si to alespoň myslím, že se v tomto vlákně nevyskytuje nic natolik podnětného, že by se k tomu za týden nebo dva ještě někdo vrátil. A pokud tu přesto komukoliv stojí za to, některou diskusi dál rozvíjet, má, jak již bylo zmíněno, možnost v rámci Diskusí na téma založit nové vlákno a realizovat se. Dokonce, požádá-li mě o to, jsem ochoten do tohoto vlákna odtud přesunout kterýkoli příspěvek k danému tématu.
Tedy, abych se vrátil k tomu, v čem s Tebou souhlasím, přidávám do titulu tohoto vlákna "přesunuté OT příspěvky".

moderátor
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod nokid » pon 28. čer 2021, 19:35

Che mi udělil zničehož nic ban, přičemž se odřízl od komunikace, abych se nemohl alespoň zeptat - za co?
Jak to šlo, hned jsem jej žádal o vysvětlení:

Che píše:
nokid píše:Nejsem si vědom žádného porušení.

16. 6. jsem posílal SZ, kde jsem nejen Tebe žádal o dodržování pravidel. Z kontextu vyplývalo, že jde o OT. Ještě ten den jsem v Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze komentoval Tvoji poznámku. V tomto komentáři jsem opět zmínil souvislost mezi OT a chaosem na fóru a opět jsem vyzýval k dodržování pravidel.
Hned v následujících dnech jste s broukpytlíkem rozvinuli nesmyslnou a hlavně zcela Off Topic debatu o covidu a očkování ve vlákně Helena 777530523 / 777 530 523. Stále si nejseš vědom žádného porušení pravidel?
Příteli nokide, ubezpečuji Tě, že mě rozhodně nebaví tady dělat drába a je mi nesmírně nepříjemné trestat dospělé lidi. Ale stejně nepříjemné mi je, být tady za pitomce a trávit hodiny a hodiny času vykydáváním hnoje z Augiášova chléva, který se tu za léta, kdy se o fórum v podstatě nikdo nestaral, nakupil a bezmocně přihlížet, jak mi uživatelé, ať už z nevědomosti, z hlouposti nebo schválně přidělávají zbytečně práci.
Docela jsem nechápal Adminovu nechuť cokoliv s fórem podnikat a nechat ho jen běžet setrvačností a až to už nepůjde, no tak se svět nezboří. Nicméně už jeho pocity, po necelém půl roce moderování, začínám chápat, protože mám také čím dál tím častěji pocit marnosti a chuť se na to vykašlat, ale zatím je mi stále líto už vynaložené práce.

Che


Tak bohužel zde musím veřejně vyjádřit, jak to celé vidím já.

V prvním případě - a vysvětlil jsem to jak moderátorovi tak ve fóru - že moje ZDÁNLIVĚ nepatřičná reakce byla na příspěvek, který uživatel přede mnou mezitím smazal. Doufal jsem že to Che pochopí - zjevně však nepochopil, když to i nadále považoval za porušení pravidel z mojí strany.

Ve druhém případě - jsem přesvědčen, že v současné době patří poznámka o vztahu ťapky k covidu a ochranu před ním NEJEN do fóra o zmíněné Heleně...nýbrž k popisu parametrů KAŽDÉ holky !!!
Tak jako uvádíme - varovně - když ťapka nabízí sex bez ochrany, měli bysme vzít v úvahu, splňuje-li právě platná kritéria pro ochranu před covidem, zhruba jako to vyžadují restaurace: očkování, prodělání nemoci, neg. test. A být varování, jestliže holka toto nevyžaduje po nás.
(Teď se asi strhne prudká diskuse - jenže už beze mne, odpovídat nebudu, jak vysvětlím dále)


Z toho výše uvedeného jasně vyplývá, že oba svoje příspěvky nepovažuji za off-topic, tedy nepatřící do příslušných fór, neakceptuji tedy v žádném případě jejich přesunutí sem a už vůbec nehodlám strpět to, že mě moderátor pod těmito záminkami na týden banoval !!!


Pokud si myslí že je diktátorem (nebo jak se sám nazval - krutovládcem), mohu jen doporučit aby začal hrát odpovídající PC hry, mezi nimi si jistě vybere svoji pozici k vlastní spokojenosti. Ale ať netrhá zdejší fóra nesmyslným přesouváním příspěvků z původních míst, ztrácí se tím návaznost. Úplně by stačilo, aby hlídal SKUTEČNÁ off-topic témata a příspěvky. Jako byla svého času ta o sázkách. Pak by si sám nepřidělával ZBYTEČNOU! práci, na jejíž objem si tak stěžuje...

Toto je důvod, proč jsem se rozhodl odejít z tohoto fóra. Nebudu se přizpůsobovat subjektivnímu názoru jedince, který si pravidla dělá jen podle sebe. Už nějakých 10 - 12 let přispívám pravidelně do různých fór - často pod stejným nickem jako zde - A NIKDY MĚ ŽÁDNÝ MODERÁTOR NENAPOMÍNAL, NATOŽ ABY BANOVAL! To asi svědčí o tom, kdo má v tomhle případě pravdu.

Tento krok není ani tak odvetný, jako preventivní: Přece nebudu dávat příspěvky někam, kde mi jej přesouvají anebo za ně nadávají! Jsou i jiná fóra. Ano, S4Y jsem měl rád, je nebo byl donedávna největším a snad i nejlepším věnovaným Brnu. Jenže po tom roce, kdy jsem sem skoro nechodil, shledávám že se z něj stalo něco jako trhací kalendář.

No pánové kolegové norníci, kdo chce ať mě následuje, kdo nechce ať zůstane a nechá se šikanovat. Já tohle trpět nebudu a dokud se bude moderátor chovat jako nyní Che, nedám sem už jediný příspěvek. Tolik tedy na vysvětlenou, píšu pro vás aby jste věděli proč se odmlčím. Ne pro moderátora, neboť on se taky se mnou nebavil a nedal mi možnost se hájit proti banu. Proto se s ním už také bavit nebudu a

DOČASNĚ NEBO I TRVALE OPOUŠTÍM TOHLE DISKUSNÍ FÓRUM.
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Che » pon 28. čer 2021, 23:13

Příteli nokide,
děkuji ti za zveřejnění soukromé zprávy. Soukromá zpráva = určená pouze adresátovi. Pokud jsi to teda nepochopil.

Jak jste si v oné zveřejněné SZ mohli přečíst, práce moderátora mě tu baví čím dál méně a nemám potřebu ji nikomu násilně vnucovat. Pokud si stejně jako nokid myslíte, že fóru škodím, dejte mi vědět. Pokud se zde sejde více takových názorů od lidí, kteří sem rozumně přispívají, přestanu do chodu fóra zasahovat a budu se věnovat dále jen recenzím. Troufám si říci, že i pro mě by to bylo mnohem příjemnější.

Che
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod tojejedno » úte 29. čer 2021, 14:06

Che píše:Příteli nokide,
děkuji ti za zveřejnění soukromé zprávy. Soukromá zpráva = určená pouze adresátovi. Pokud jsi to teda nepochopil.

Jak jste si v oné zveřejněné SZ mohli přečíst, práce moderátora mě tu baví čím dál méně a nemám potřebu ji nikomu násilně vnucovat. Pokud si stejně jako nokid myslíte, že fóru škodím, dejte mi vědět. Pokud se zde sejde více takových názorů od lidí, kteří sem rozumně přispívají, přestanu do chodu fóra zasahovat a budu se věnovat dále jen recenzím. Troufám si říci, že i pro mě by to bylo mnohem příjemnější.

Che

Kompletni abdikace neni nutna. Postaci, kdyz to nebudes tak hrotit a zasahovat jen v krajnich pripadech jako spam nebo ochrana soukromi...
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Privátek Brno 4

Příspěvekod Mikin3 » čtv 1. črc 2021, 16:01

Čau, co ta bordel máma ta se nenechá?
Mikin3
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 30. kvě 2018, 16:57

Re: Privátek Brno 4

Příspěvekod JohnnyTheFox » čtv 1. črc 2021, 21:34

Zeptej se vševědy acx, buď ti řekne něco nepěkného nebo zabije vlákno.
JohnnyTheFox
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 9. zář 2012, 8:54

Re: Privátek Brno 4

Příspěvekod Honza1616 » čtv 1. črc 2021, 22:47

Mikin3 píše:Čau, co ta bordel máma ta se nenechá?

já když tam byl, tak jsem chvíli na slečnu čekal v té "společenské místnosti" a ta bordelmama tam seděla u toho svého kancelářského pultíku, tak chtěla prohodit pár slov odkud jsem a jak jsem se o nich dozvěděl,
ale když jsem promluvil a otočil se k ní, tak okamžitě odsekla at se na ni nedívám a otočím se jinam
takže pochybuji že by se nechala ukecat k čemukoliv :D
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Privátek Brno 4

Příspěvekod acx » čtv 1. črc 2021, 23:18

JohnnyTheFox píše:Zeptej se vševědy acx, buď ti řekne něco nepěkného nebo zabije vlákno.


Bordel mama nebude mít zájem, už skončila. A pokud má vyvolené z předcházející kariéry, tak to nikdo neřekne, debily si nevybrala. :wink:

Lišáku, čekal jsi něco jiného? :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Che » úte 13. črc 2021, 22:33

Vážení přátelé a kolegové,
nenechte se zmílit dočasným útlumem moderátorské aktivity. Není způsobena rezignací na zavedená pravidla. Po kom tu budu muset "uklízet", bude po zásluze odměněn.

moderátor
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Privátek Brno 4

Příspěvekod Honza1616 » sob 17. črc 2021, 17:33

hitch píše:Jak tak koukám tak privát už asi nefunguje. :( https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... brno-4-627

na to bych nesázel, bud jen upravují inzeráty a inzerce je dočasně pozastavená nebo tam zrovna není žádná holka, však se tam ty ťapiny střídají snad každý týden, jednou jich tam je 6, jindy zase jen 2
a právě zrovna minulý týden tam těch holek moc nebylo, myslím že zrovna jen 2 a třeba si chtějí užít prázdniny a dovolenou ,tak třeba za týden.... :wink:
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Privátek Brno 4

Příspěvekod hitch » pon 19. črc 2021, 16:42

pert.rudny píše:hoši, o víkendu zavřeno, inzerce spuštěna jen když tam někdo je, jsou prázdniny, stačí přečíst celé vlákno


Pravda pravdoucí. Teď jsou tam už tři. Děvenky jedny starostlivý :)
hitch
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte 14. říj 2008, 20:54

Re: Privátek Brno 4

Příspěvekod jarjaroslav » pon 19. črc 2021, 20:42

hitch píše:
pert.rudny píše:hoši, o víkendu zavřeno, inzerce spuštěna jen když tam někdo je, jsou prázdniny, stačí přečíst celé vlákno


Pravda pravdoucí. Teď jsou tam už tři. Děvenky jedny starostlivý :)

Dokonce už 4 :wink: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod natanis » úte 20. črc 2021, 10:34

Ahoj kluci, právě jsem dostal [b]SOUKROMOU ZPRÁVU - na nějaký bezplatný sex-chat[/b]...a je tam uvedená internetová adresa...mám pocit, že je to nějaká křivárna(???!!!!) - neboť "dneska se "zadarmo ani pes nevys..e"...co o tom soudíte?? ale vážně, bez urážek.
natanis
 
Příspěvky: 124
Registrován: ned 17. črc 2005, 18:52
Bydliště: athens

Re: Privátek Brno 4

Příspěvekod pista » stř 21. črc 2021, 11:01

Díky.
pista
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 21. kvě 2018, 12:57

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků