Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Adam89 » pon 25. říj 2021, 7:16

Od včera visí přímo na profilu "pořadatele" tady těch rádoby úžasných akcí, že se velice omlouvá a šlo o vyřizování účtů a s danou slečnou z fotky, kterou zde Přidávás nikdy v kontaktu nebyl.

Tak tady opět nešiř další bludy a raději navštiv svého doktora, opět sis asi zapomněl vzít léky.

Nebo dostaneme další výplach tvých halucinací o tom, jak ti Annie hackla telefon, půl roku tě sledovala, pořádala ti pod balkónem koncert a na něm do mikrofonu děkovala nějakým fiktivním lidem, co se ti na její popud snažili ublížit? Nebo kvůli ní a tomu, že tě nemiluje opět spolykas balíček Paralenu a zapijes to vodkou? :) Můžeme zde zveřejnit tvé lékařské zprávy z nemocnice a z psychiatrie když ty zde zveřejňuješ něčí fotky?

Upřímně doufám, že ti někdo zlomi obě ruce abys nenapsal už nikdy ani tečku. :)

Osoby jako ty by měli být zbaveny svepravnosti, zavřeny na psychiatrii a neměli by vůbec chodit mezi normální lidi. Tohle už je na chocholouška.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky atd.

Příspěvekod n02 » stř 27. říj 2021, 16:20

Když se podívám na všechny negativní recenze, rozkliknu si všechny komentáře tak zjistím, že 99procent komentářů na všechny máte že jsou vyžrané, ošklivé, tlusté...či cokoliv :oral: . Celkem k zamyšlení. Urážky, nadávky. banda zakomplexovaných.... a přitom na jiných stránkách maj baby celkem pozitivní recenze. fakt to tu upadá a teď hurá do mě. Že jsem ženská, zaplacený recenzista. PAK SE DIVÍM, ŽE HOLCE ZAVOLÁM A KVŮLI ČURÁKOITIDĚ ZDE NEBO PROTOŽE KOKOTI NECHODÍ NA OBJEDNANÝ ČAS UŽ JSOU HOLKY PROTIVNÝ. Kurvíte holkám reputaci a ty normální radši zmizí, zkusí změnit jméno nebo číslo. Protože nějakej odmítnutej čurín se mstí. Banda vyjebaných ........ co nemají nic jinýho na práci než si zvedat sebevědomí na normálních babách. Pak mají být normální když podobní :oral: je serou. MRDU ZDAR CHUDÁCI
n02
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 3. čer 2021, 16:16

Re: Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky atd.

Příspěvekod Dylenhunt » stř 27. říj 2021, 18:24

A proč si teda nevyfotí pořádný fotky odpovídající realitě, a místo toho pokud už nemají ukradený z netu, tak se fotí tak, aby tam nebylo skoro nic vidět? Někomu vyhovuje to, jinýmu tamto, svou klientelu si najde každá, ať vypadá jakkoli. Hrozně tomu ale pomůže dyž se budou prezentovat jinak, než jak jsou, čemuž se jinak říká ojebávka, a eště se jako diví? WTF?
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky atd.

Příspěvekod acx » stř 27. říj 2021, 20:20

n02 píše:Když se podívám na všechny negativní recenze, rozkliknu si všechny komentáře tak zjistím, že 99procent komentářů na všechny máte že jsou vyžrané, ošklivé, tlusté...či cokoliv :oral: . Celkem k zamyšlení. Urážky, nadávky. banda zakomplexovaných.... a přitom na jiných stránkách maj baby celkem pozitivní recenze. fakt to tu upadá a teď hurá do mě. Že jsem ženská, zaplacený recenzista. PAK SE DIVÍM, ŽE HOLCE ZAVOLÁM A KVŮLI ČURÁKOITIDĚ ZDE NEBO PROTOŽE KOKOTI NECHODÍ NA OBJEDNANÝ ČAS UŽ JSOU HOLKY PROTIVNÝ. Kurvíte holkám reputaci a ty normální radši zmizí, zkusí změnit jméno nebo číslo. Protože nějakej odmítnutej čurín se mstí. Banda vyjebaných ........ co nemají nic jinýho na práci než si zvedat sebevědomí na normálních babách. Pak mají být normální když podobní :oral: je serou. MRDU ZDAR CHUDÁCI



Můžeš, pls, odkázat na stránky, kde mají pozitivní reference? :wink: Já kromě nornka, kde jsou prakticky na Brno jen dotazy, nevím. :o
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky atd.

Příspěvekod insomniak » sob 30. říj 2021, 20:17

n02 píše:Když se podívám na všechny negativní recenze, rozkliknu si všechny komentáře tak zjistím, že 99procent komentářů na všechny máte že jsou vyžrané, ošklivé, tlusté...či cokoliv :oral: . Celkem k zamyšlení. Urážky, nadávky. banda zakomplexovaných.... a přitom na jiných stránkách maj baby celkem pozitivní recenze. fakt to tu upadá a teď hurá do mě. Že jsem ženská, zaplacený recenzista. PAK SE DIVÍM, ŽE HOLCE ZAVOLÁM A KVŮLI ČURÁKOITIDĚ ZDE NEBO PROTOŽE KOKOTI NECHODÍ NA OBJEDNANÝ ČAS UŽ JSOU HOLKY PROTIVNÝ. Kurvíte holkám reputaci a ty normální radši zmizí, zkusí změnit jméno nebo číslo. Protože nějakej odmítnutej čurín se mstí. Banda vyjebaných ........ co nemají nic jinýho na práci než si zvedat sebevědomí na normálních babách. Pak mají být normální když podobní :oral: je serou. MRDU ZDAR CHUDÁCI


Ja sem za tenhle pristup vdecnej, Diky temhle strankam docela presne vim, komu se vyhnout obloukem. A Baby co jsou protivny, si nezaslouzi mou navstevu, nebo nejdeboze penize. A zenska bud ses, nebo nejaky divny individuum. registrovany par mesicu, a tohle je tvuj jedinej prispevek , stejnej jako pres kopirak v jinym vlakne.
insomniak
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 18. bře 2019, 0:17

Re: Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky atd.

Příspěvekod Marťas48 » sob 30. říj 2021, 20:53

Je to Aneta, Adéla, Nela, nebo jak si říká. Arogantní a sprostá. Nechápu ji, postavička, jako lusk a v obličeji hezká. Mohla by mít dobrou klientelu Jen to chování je něco hnusného.
Marťas48
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 30. zář 2021, 21:28

Re: Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky atd.

Příspěvekod n02 » pon 1. lis 2021, 13:03

Každý ať si udělá obrázek sám. --:o
n02
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 3. čer 2021, 16:16

Re: Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky atd.

Příspěvekod herman » pon 1. lis 2021, 21:07

Já nevím mnohdy mi mnoho holek řeklo, že mají fake fotky, aby je někdo nepoznal. Jsou i tací co se hlásí.Fakt v TESCU jeden klient letěl za slečnou a řval po ní pracovním jménem. Ta měnila barvy a bylo vidět jak je jí to nepříjemné. To jsem viděl na vlastní oči. U slečny jsem byl na masáži, zla jsme ji. Pak mi říkala Marta, že šla s vnoučatama a zákazník taky Marti, Marti - pracovním jménem.
Jako - kdyby se všichni chovali jak mají neměnili by holky adresy a telefony. Já se ani nedivím, že plno raději nedá přesnou adresu. Jdu po Skácelce tak rok zpět a borec před domem křičí a v jakým patře máš ten privátek. Tak ono by měli jít i chlapi a holky do sebe.
Ty holky jsou taky jen lidi a taky mají rodiny, nárok na soukromí. To by měl každý respektovat.
Stejně tak by se holky neměli na ulici hlásit k nám norníkům.
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky atd.

Příspěvekod acx » úte 2. lis 2021, 0:01

herman píše:Já nevím mnohdy mi mnoho holek řeklo, že mají fake fotky, aby je někdo nepoznal. Jsou i tací co se hlásí.Fakt v TESCU jeden klient letěl za slečnou a řval po ní pracovním jménem. Ta měnila barvy a bylo vidět jak je jí to nepříjemné. To jsem viděl na vlastní oči. U slečny jsem byl na masáži, zla jsme ji. Pak mi říkala Marta, že šla s vnoučatama a zákazník taky Marti, Marti - pracovním jménem.
Jako - kdyby se všichni chovali jak mají neměnili by holky adresy a telefony. Já se ani nedivím, že plno raději nedá přesnou adresu. Jdu po Skácelce tak rok zpět a borec před domem křičí a v jakým patře máš ten privátek. Tak ono by měli jít i chlapi a holky do sebe.
Ty holky jsou taky jen lidi a taky mají rodiny, nárok na soukromí. To by měl každý respektovat.
Stejně tak by se holky neměli na ulici hlásit k nám norníkům.


Jít do sebe? :mrgreen: Paka se vždy najdou a navíc, když si je i slečny pěstují, tedy ty, co bez objednání jdou okolo a slečna je vezme na úkor objednaného. :shock: Potom ať se nediví, že má pocit, že si může dovolit všechno ... . :roll:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Mia 702369930 / 702 369 930

Příspěvekod swingman » pát 5. lis 2021, 19:30

Co to tady pro pána předvádíte? :lol:
A to má tato paní ještě potřebu rozesílat soukromé zprávy a řešit to ve zprávách!
Kdo tady vlastně plevelí fórum? Toto je fakt vrchol marnosti. Nazdar!
swingman
 
Příspěvky: 34
Registrován: stř 1. zář 2021, 0:12

Re: Mia 702369930 / 702 369 930

Příspěvekod skorpionking » pát 19. lis 2021, 19:10

Asi by to chtělo předělat ty stránky https://www.privatmia.cz aby byly responzivní a dobře to vypadalo i na telefonu. A nabouchat nějaké novoty i na ten facebookový profil, a obnovit třeba ty HAPPY HOURS :D
skorpionking
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 23. srp 2015, 19:54

Re: Mia 702369930 / 702 369 930

Příspěvekod Dylenhunt » sob 20. lis 2021, 17:59

byly žecozivní? :shock:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Lilu - dříve Ema, Bára... 732333183 / 732 333 183

Příspěvekod Andresss » pon 22. lis 2021, 16:42

Zdá se, že tapko manager adam 89 opět koná svou práci. Před nedávnem tu loboval a propagoval jinou svou chráněnkyni aničku a nyní další exemplář. Když jsi ji náhodou zahlédl v šoupecu jak víš , že se alternuje i v privát prague, adámku, všichni tady vážně nejsme idioti chlapče nebo děvče :D :)
Andresss
 
Příspěvky: 30
Registrován: pon 4. říj 2021, 17:56

Re: Lilu - dříve Ema, Bára... 732333183 / 732 333 183

Příspěvekod Adam89 » stř 24. lis 2021, 4:11

Andresss píše:Zdá se, že tapko manager adam 89 opět koná svou práci. Před nedávnem tu loboval a propagoval jinou svou chráněnkyni aničku a nyní další exemplář. Když jsi ji náhodou zahlédl v šoupecu jak víš , že se alternuje i v privát prague, adámku, všichni tady vážně nejsme idioti chlapče nebo děvče :D :)


Potrefená husa se vždy ozve, viď? Nový účet, žádné recenze, kdybys aspoň nebyl debil a trochu zapatral tak bys zjistil že konkrétně k Eme jsem psal ne zrovna pozitivní reakci, jenž byla následně přesunuta do OT. Nikoho jsem tu ne propagoval nebo máš snad pocit, že bych k tebou zmiňované slecne přidal nějakou pozitivní recenzi? Raději něčím přispěj a ne komentuj něco o čem očividně stejně prd vis. :)
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Lilu - dříve Ema, Bára... 732333183 / 732 333 183

Příspěvekod Andresss » stř 24. lis 2021, 19:48

Za to ty toho adámku na běžného zákazníka víš nějak moc a šíkovně ses vyhl odpovědi na mou otázku :D
Andresss
 
Příspěvky: 30
Registrován: pon 4. říj 2021, 17:56

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků