Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Riana 722700035 / 722 700 035

Příspěvekod Honza1616 » stř 2. úno 2022, 22:02

18-letá lolitka a ještě exotica :D
to bude klasika minimálně za 2000 a všechno ostatní za dílčí příplatky :roll:
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Riana 722700035 / 722 700 035

Příspěvekod Dylenhunt » stř 2. úno 2022, 22:21

a bude jí stejně minimálně pětadvacet s profi přístupem :?
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Riana 722700035 / 722 700 035

Příspěvekod Che » čtv 3. úno 2022, 1:16

Honza1616 píše:18-letá lolitka a ještě exotica :D
to bude klasika minimálně za 2000 a všechno ostatní za dílčí příplatky :roll:

Dylenhunt píše:a bude jí stejně minimálně pětadvacet s profi přístupem :?

...to budou informace takříkajíc na ho...
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Anička t. č. Brno 776172446 / 776 172 446

Příspěvekod Honza1616 » čtv 3. úno 2022, 16:55

Nomar32 píše:Běž už do řiti s tím přesouváním tzv. "OT" příspěvků. Dělá ti to dobře? Máš ze sebe radost? Katastrofa tenhle server od té doby, co ses toho chopil. Přejmenovat na SexPrivat4Che.

Do ted jsem byl slušnej, ale tohle přesouvání OT už začíná sr@t i mě
hlavně že pan Che přispěl "recenzí" do vlákna
Che píše:Připojuji se s dotazem na dívku. :)

ale když stejný dotaz napíše někdo jiný, tak je to OT :lol:
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Che » čtv 3. úno 2022, 20:07

Honza1616 píše:
Nomar32 píše:Běž už do řiti s tím přesouváním tzv. "OT" příspěvků. Dělá ti to dobře? Máš ze sebe radost? Katastrofa tenhle server od té doby, co ses toho chopil. Přejmenovat na SexPrivat4Che.

Do ted jsem byl slušnej, ale tohle přesouvání OT už začíná sr@t i mě
hlavně že pan Che přispěl "recenzí" do vlákna
Che píše:Připojuji se s dotazem na dívku. :)

ale když stejný dotaz napíše někdo jiný, tak je to OT :lol:

Boj s lidskou hloupostí a nekorektností je zpravidla málo úspěšný a diskuse s jedinci této kategorie je zpravidla vyčerpávající a hlavně zbytečná. Přesto...

Přispět recenzí do vlákna jsem zatím nemohl, neboť jsem dívku ještě nenavšívil. To je asi většině pochopitelné. Nebo ty to děláš jinak?
Právě proto by "pan Che" a jistě i mnozí další uživatelé fóra přivítali relevantní informace. Takto formulovaný post:
Honza1616 píše:18-letá lolitka a ještě exotica :D
to bude klasika minimálně za 2000 a všechno ostatní za dílčí příplatky :roll:

však lze za relevantí informaci považovat jen stěží. Formulace evokuje spíše domněnku, dohad, tudíž, jak jsem již napsal, informace na ho..., která pouze plevelí vlákno! A tím také vlasně odpovídám na výše položenou otázku. Ano, ty to zřejmě děláš jinak.

Také poukaz páně Honza1616 na to, že měřím různým metrem, obvzvláště jedná-li se o mě, není ani tak lživý*, jako je nekorektní. Honza1616 jaksi zapomněl v té citaci uvést, že větičku "Připojuji se s dotazem na dívku. :)", předchází doplnění identifikace dívky, text inzerátu, fotografie, které se ve vlákně dosud nikdo nenamáhal publikovat a které zde budou dostupné i při vypnuté nebo změněné inzerci. Narozdíl od po čase většinou nefunkčních odkazů. Troufám si tvrdit, že srovnání mého postu ve vlákně Riany a přesunutého postu, který má Honza1616 jistě na mysli a který nás jen ujišťuje, že by to dotyčného také zajímalo, je zcela účelové a hlavně srovnání nesnese. :wink:

* Samozřejmě, že různým metrem měřím. Jinak zacházím s příspěvky uživatelů, kteří zde píší recenze a poskytují spolehlivé informace a jinak s těmi, kteří zde jen prázdně a většinou hloupě tlachají a zuby nehty se drží zásady, že čím méně toho mají světu co říci, tím jsou sdílnější.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Honza1616 » pát 4. úno 2022, 2:48

Che píše: Přispět recenzí do vlákna jsem zatím nemohl, neboť jsem dívku ještě nenavšívil.
..
...
předchází doplnění identifikace dívky, text inzerátu, fotografie, které se ve vlákně dosud nikdo nenamáhal publikovat
....Narozdíl od po čase většinou nefunkčních odkazů.

Samozřejmě, že různým metrem měřím. Jinak zacházím s příspěvky uživatelů, kteří zde píší recenze a poskytují spolehlivé informace a jinak s těmi, kteří zde jen prázdně a většinou hloupě tlachají a zuby nehty se drží zásady, že čím méně toho mají světu co říci, tím jsou sdílnější.


Takže když si odmyslím text inzerátu a fotky slečny, jinak řečeno inzerát který je snadno dohledatelný, ...tak tvůj příspěvek je tedy stejně bezpředmětný jako ten muj :?: :roll: krásný dvojí metr
Bylo by fajn když už se v tom tak využíváš, aby jsi tu svoji přehnanou korektnost používal ve všech vláknech a ne jen tam kde se ti to hodí, nebo ti mám příslušná vlákna hlásit?? ...diskuze o slečnách která jsou zaplaveny příspěvky které nesouvisejí s daným vláknem, zajímavé že v některých jsi sám účastníkem
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Che » pát 4. úno 2022, 2:56

Che píše:Boj s lidskou hloupostí a nekorektností je zpravidla málo úspěšný a diskuse s jedinci této kategorie je zpravidla vyčerpávající a hlavně zbytečná.

Co dodat? :(
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Honza1616 » pát 4. úno 2022, 3:12

Che píše:
Che píše:Boj s lidskou hloupostí a nekorektností je zpravidla málo úspěšný a diskuse s jedinci této kategorie je zpravidla vyčerpávající a hlavně zbytečná.

Co dodat? :(


Ano souhlasím, příspěvky ostatních se mažou , jiné ve vlákně zůstávají i kdyby to byl OT nebo dokonce spam
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod bushmills » pát 4. úno 2022, 16:53

Honza1616 píše:
Takže když si odmyslím text inzerátu a fotky slečny, jinak řečeno inzerát který je snadno dohledatelný, ...


A přesně tady dokazuješ, že nechápeš jednoduchý psaný text.
Che psal: ...předchází doplnění identifikace dívky, text inzerátu, fotografie, které se ve vlákně dosud nikdo nenamáhal publikovat a které zde budou dostupné i při vypnuté nebo změněné inzerci. Narozdíl od po čase většinou nefunkčních odkazů.

Už chápeš, že inzerát je snadno dohledatelný většinou jen po omezenou dobu a odkazy na něj pak k ničemu?
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Honza1616 » sob 5. úno 2022, 3:23

bushmills píše:
Honza1616 píše:
Takže když si odmyslím text inzerátu a fotky slečny, jinak řečeno inzerát který je snadno dohledatelný, ...


A přesně tady dokazuješ, že nechápeš jednoduchý psaný text.
Che psal: ...předchází doplnění identifikace dívky, text inzerátu, fotografie, které se ve vlákně dosud nikdo nenamáhal publikovat a které zde budou dostupné i při vypnuté nebo změněné inzerci. Narozdíl od po čase většinou nefunkčních odkazů.

Už chápeš, že inzerát je snadno dohledatelný většinou jen po omezenou dobu a odkazy na něj pak k ničemu?

Pokud je odkaz nefunkční tak slečna už asi neinzeruje a tedy obsah jejího inzerátu který je sem zkopírován je mi stejně k ničemu, k čemu mi jsou fotky slečny kterou nemohu navštívit?
Abych ji mohl porovnávat pokud inzeruje pod jiným jménem?? Na to stačí příslušně upozornit i bez fotek a textu inzerátu, že je to ta či ona co dříve inzerovala pod jinou identitou....
Abych si mohl aspoň vyhonit nad její fotkou??
..... směšné argumenty :roll:
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Che » sob 5. úno 2022, 11:37

Honza1616 píše:
bushmills píše:...Už chápeš, že inzerát je snadno dohledatelný většinou jen po omezenou dobu a odkazy na něj pak k ničemu?

Pokud je odkaz nefunkční tak slečna už asi neinzeruje a tedy obsah jejího inzerátu který je sem zkopírován je mi stejně k ničemu, k čemu mi jsou fotky slečny kterou nemohu navštívit?
Abych ji mohl porovnávat pokud inzeruje pod jiným jménem?? Na to stačí příslušně upozornit i bez fotek a textu inzerátu, že je to ta či ona co dříve inzerovala pod jinou identitou....
Abych si mohl aspoň vyhonit nad její fotkou??
..... směšné argumenty :roll:

Je to pořád dokolečka a jsem zvědav, zda mi někdy někdo přinese aspoň zvadlou růži. :-)

Jsi opravdu tak hloupý, nebo "jen" účelový demagog?
Jasně, mohu navštívit "novou" dívku a na místě zjistit, že je to stará známá a potom, v tom lepším případě, zde na to upozornit. Nebo to taky můžu včas odhalit podle popisu, stylu inzerátu, fotek... a návštěvu si ušetřit, nebo se na ni naopak o to víc těšit. To podle situace.
Samozřejmě, že to nikdy není stoprocentní, ale troufám si tvrdit, že už to párkrát zafungovalo (např. děvušky ze skupiny Mrdovnice, Ďáblice, ale i jiné).
Publikování popisu, textu inzerátu, fotek... v jednotlivých vláknech dívek by mělo být standardem. Mimo jiné usnadňují i identifikaci při vyhledávání informací na fóru. Ale k pochopení těchto faktů už je asi potřeba "vyšší dívčí".

Jsou věci, které by opravdu mohly být směšné. Vlivem okolností jsou však většinou spíše k pláči. :-(

P.S.
Honzo1616, nechápej toto jako diskusi s tebou. Tak bláhový, abych se s tebou do nějaké pouštěl nejsem. Už na začátku jsem naznačoval, že je to zbytečné. Tento post má být osvětou pro ty, kteří jsou s to pochopit a přijmout rozumné argumenty.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod acx » sob 5. úno 2022, 13:44

Honza1616 píše:
bushmills píše:
Honza1616 píše:
Takže když si odmyslím text inzerátu a fotky slečny, jinak řečeno inzerát který je snadno dohledatelný, ...


A přesně tady dokazuješ, že nechápeš jednoduchý psaný text.
Che psal: ...předchází doplnění identifikace dívky, text inzerátu, fotografie, které se ve vlákně dosud nikdo nenamáhal publikovat a které zde budou dostupné i při vypnuté nebo změněné inzerci. Narozdíl od po čase většinou nefunkčních odkazů.

Už chápeš, že inzerát je snadno dohledatelný většinou jen po omezenou dobu a odkazy na něj pak k ničemu?

Pokud je odkaz nefunkční tak slečna už asi neinzeruje a tedy obsah jejího inzerátu který je sem zkopírován je mi stejně k ničemu, k čemu mi jsou fotky slečny kterou nemohu navštívit?
Abych ji mohl porovnávat pokud inzeruje pod jiným jménem?? Na to stačí příslušně upozornit i bez fotek a textu inzerátu, že je to ta či ona co dříve inzerovala pod jinou identitou....
Abych si mohl aspoň vyhonit nad její fotkou??
..... směšné argumenty :roll:


Jestli nevíš, že slečny migrují, mění jména, telefonní čísla, ... a v drtivé většině ty, kterým je radno se vyhnout, tak jsi neználek v oboru rozpoznávání průseru. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Dylenhunt » ned 13. úno 2022, 21:46

kdyby to byly stovky, jenže většina se ani nesnaží, že by zvedaly třeba po té stovce, rovnou jdou z 1500 na 2k (a eště mnohdy základ bez ničeho), to teda nejsou stovky, ale pěkná vyjebávka :!:

pokud se bavíme vo pacientkách zralejch na ústav, tam přesně je jediný místo, kam dotyčný poslat; tudle sem zahlídl nějakou podobnou píču na amatérech co si hrála na hvězdu a chce za hoňku tři litry - nakopat do prdele zepředu akorát; bohužel se teda pár idiotů, co to dá, občas najde, ale nésu si jistej, esli někdo chodí ai sem (místní dementy a jiný pasáky asi nemusím zmiňovat, to je eště zas jiná skupina) a přizná se :lol:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: zákony kapitalismu v podnikání ceny a nabídka a poptávka

Příspěvekod Dobermann » čtv 17. úno 2022, 9:50

protože je to všechno jedna velká manipulace. neplať jí víc, aby se dostalo na mě, člověka nemajetného. nechoď za ní, aby vzala mě. apod. nic jiného za tím není. a ještě ti vysvětlí, že to děláš pro svoje dobro:)
a ty psychické nátlaky: nekaz to těm ostatním, mysli i na ně, na chudáky :D :D :D
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Ceny nad 5000

Příspěvekod Dobermann » čtv 17. úno 2022, 10:01

Dylenhunt píše:kdyby to byly stovky, jenže většina se ani nesnaží, že by zvedaly třeba po té stovce, rovnou jdou z 1500 na 2k (a eště mnohdy základ bez ničeho), to teda nejsou stovky, ale pěkná vyjebávka :!:

pokud se bavíme vo pacientkách zralejch na ústav, tam přesně je jediný místo, kam dotyčný poslat; tudle sem zahlídl nějakou podobnou píču na amatérech co si hrála na hvězdu a chce za hoňku tři litry - nakopat do prdele zepředu akorát; bohužel se teda pár idiotů, co to dá, občas najde, ale nésu si jistej, esli někdo chodí ai sem (místní dementy a jiný pasáky asi nemusím zmiňovat, to je eště zas jiná skupina) a přizná se :lol:


chudoba cti netratí, říká staré přísloví. ale když se z ní někdo snaží udělat ctnost, nebo dokonce ji pokládá za výsadu určenou jen pro intelektuály :lol: :lol: :lol:
čím se živíš Dylene? dle slovníku budeš asi dlaždičem? :lol: :lol: :lol: ale ti už se dnes přece namají tak špatně :?:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků