Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod vulcan » sob 22. srp 2009, 21:50

ronald píše:Někdo to má např. jako sport... :D


vzhledem k tomu, že je to sport docela rozšířený,
tak by mohl být zařazen do olympijského programu, ne ?
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod kikiner » pon 24. srp 2009, 8:08

vulcan píše:
kikiner píše: Jsem už asi trochu starší než ty. Ono to pak není jen o tom přijít a vystříkat si nadrženýho ptáka jako ve dvaceti či čtyřiceti a pak přesunout zpět do hlavy inteligenci. V těch letech jsem taky nechodil po privátech, jednak nebyly a jednak jsem si vždycky něco našel a nikdy jsem nebyl takový chudák, abych za to musel platit. Někdy je to mazlení stejné nebo dokonce i lepší než pořádnej šuk, protože je jeho nedílnou součástí, ale to se pochopí až snad někdy trošku člověk víc dospěje.


kikiner
především: Daniela má skutečně moc prima přístup, už jsem se o tom zmínil dříve, je moc sympatická holka. Taky souhlasím s Tebou, že mazlení nebo i další projevy sympatií (podle fantazie) může být pro někoho lepší zážitek než šuk, každý podle svého naturelu..
Někdo jde na půlhodinku nebo někdo třeba na 4 hodiny.... Ale netahal bych do toho otázku věku norníka. Někdo je takovej, jiný je onakej ( ve 20 nebo i v 70).

Norníci můžou být různí, připouštím, ale myslím si, že většina z nich nejsou chudáci, jak píšeš, co si za to musejí platit. Někdo to bere jako úsporu času, někdo jako zpestření, někdo chodí ze zvědavosti, ale hlavně je to každého jeho osobní věc.
Tak nějak jakoby z Tebe mluvilo zklamání ze života...


To slovo chudák bylo míněno, že jsi ochuzen o takovou nádhernou věc jako je hra, flirt, svádění, dobývání, všechno to dostaneš bez námahy rozbalené rovnou pod nos (nebo před něco jiného) a nakonec chybí i to kouzlo bezprostředního dotyku, protože musíš vždy použít ochranu. A s mým údajným zklamáním ze života to nemá vůbec nic do činění, dostal jsem se na vrchol v nádherné pohodě, jen člověk bohužel může na tom vrcholu být až příliš viděn a prostě si tu hru nemůže na veřejnosti dovolit, protože třeba nechce nikoho učinit nešťastným a zničit to co léta tvořil...Ale to přece není vůbec podstatné, důležité a to co nás oba spojuje je, že existuje ta nádherná líbezně předoucí kočka jménem Danielka...
Naposledy upravil kikiner dne pon 24. srp 2009, 12:01, celkově upraveno 2
kikiner
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 8. dub 2009, 11:11

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod kikiner » pon 24. srp 2009, 11:52

vulcan píše:
ronald píše:Někdo to má např. jako sport... :D


vzhledem k tomu, že je to sport docela rozšířený,
tak by mohl být zařazen do olympijského programu, ne ?

Nejste příliš originální, plakát na kandelábru před VŠ kolejemi visící před půl rokem
(s odtrhanou spoustou ústřižků s telefoním číslem) v doslovném neupravovaném znění:

HLEDÁM SPOLUHRÁČKU
Je mi 22 a hledám spoluhráčku na občasný sex na hobby úrovni. Tento poměrně mladý sport si v zahraničí získal už několik miliard příznivců.
V ČR se pomalu stává nejoblíbenějším rekreačním sportem. Výhodou tohoto sportu je, že je možné jej provozovat takřka kdekoliv a kdykoliv,
není potřeba žádné sportovní vybavení ani hřiště a zvládnout jeho základy je velice jednoduché. Je možné se mu podle zájmu věnovat několik
hodin denně nebo jen několikrát za měsíc. Sex je také doporučován jako výborná kompenzace zvýšené psychické zátěže například ve zkouškovém období.
Chceš li se odreagovat, ozvi se na tel. (na fotce je nečitelné...)
kikiner
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 8. dub 2009, 11:11

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod vulcan » pon 24. srp 2009, 13:27

kikiner píše: To slovo chudák bylo míněno, že jsi ochuzen o takovou nádhernou věc jako je hra, flirt, svádění, dobývání, všechno to dostaneš bez námahy rozbalené rovnou pod nos (nebo před něco jiného) a nakonec chybí i to kouzlo bezprostředního dotyku, protože musíš vždy použít ochranu. A s mým údajným zklamáním ze života to nemá vůbec nic do činění, dostal jsem se na vrchol v nádherné pohodě, jen člověk bohužel může na tom vrcholu být až příliš viděn a prostě si tu hru nemůže na veřejnosti dovolit, protože třeba nechce nikoho učinit nešťastným a zničit to co léta tvořil...


kikiner
já se s Tebou nechci přít.
Ale jak můžeš vědět, zda ten kterej norník je ochuzen o flirt a svádění, včetně kouzla bezprostředního dotyku ? Nechci být nijak osobní , aní konkrétní, u každého to může být jinak. Zcela souhlasím, že toto dobývání a flirt jsou příjemné emoce. Ale u řady norníků může fungovat oboje souběžně, tj profesionálka i neprofesionálka.

Zklamání ze života - já reagoval jen na Tvoji takovou podprahovou freudovskou výpověď, pokud se cítíš být na vrcholu, nezbude než blahopřát.
Ale hlavně jsem chtěl zdůraznit, že spíše než o věku je to o osobnosti norníka ( týká se: přijít a vystříkat si nadrženýho ptáka ).

Můžeš si být jistý, že řada norníků musí brát ohled na řadu věcí, nejsou to bezcitní nadržení tvorové, a řada z nich je hodně na veřejnosti vidět.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod vulcan » pon 24. srp 2009, 13:33

kikiner píše:
vulcan píše:
ronald píše:Někdo to má např. jako sport... :D

vzhledem k tomu, že je to sport docela rozšířený,
tak by mohl být zařazen do olympijského programu, ne ?

Nejste příliš originální, plakát na kandelábru před VŠ kolejemi visící před půl rokem
(s odtrhanou spoustou ústřižků s telefoním číslem) v doslovném neupravovaném znění:

HLEDÁM SPOLUHRÁČKU
Je mi 22 a hledám spoluhráčku na občasný sex na hobby úrovni. Tento poměrně mladý sport si v zahraničí získal už několik miliard příznivců.
V ČR se pomalu stává nejoblíbenějším rekreačním sportem. Výhodou tohoto sportu je, že je možné jej provozovat takřka kdekoliv a kdykoliv,
není potřeba žádné sportovní vybavení ani hřiště a zvládnout jeho základy je velice jednoduché. Je možné se mu podle zájmu věnovat několik
hodin denně nebo jen několikrát za měsíc. Sex je také doporučován jako výborná kompenzace zvýšené psychické zátěže například ve zkouškovém období.
Chceš li se odreagovat, ozvi se na tel. (na fotce je nečitelné...)


jen bych dodal, že je to spíše tradiční sport , vůbec ne mladý sport,
(taky jsem s ním začal během studia)
výhodou je, že není třeba rozhodčího :oops: a přestupní termín je celý rok
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod kikiner » úte 25. srp 2009, 7:38

vulcan. píše:já se s Tebou nechci přít.
Ale jak můžeš vědět, zda ten kterej norník je ochuzen o flirt a svádění, včetně kouzla bezprostředního dotyku ? Nechci být nijak osobní , aní konkrétní, u každého to může být jinak. Zcela souhlasím, že toto dobývání a flirt jsou příjemné emoce. Ale u řady norníků může fungovat oboje souběžně, tj profesionálka i neprofesionálka.

Zklamání ze života - já reagoval jen na Tvoji takovou podprahovou freudovskou výpověď, pokud se cítíš být na vrcholu, nezbude než blahopřát.
Ale hlavně jsem chtěl zdůraznit, že spíše než o věku je to o osobnosti norníka ( týká se: přijít a vystříkat si nadrženýho ptáka ).

Můžeš si být jistý, že řada norníků musí brát ohled na řadu věcí, nejsou to bezcitní nadržení tvorové, a řada z nich je hodně na veřejnosti vidět.

Teď jsi mne rozlobil, kdybys pořádně četl předešlé, tak jsem polemizoval se soliterem, ten výrok o vystříkání byl určen typickému půlhodinovému norníkovi, který se divil že někdo může být na privátě dvě hodiny a tys to vztáhl na sebe a připletl do diskuze ve stylu ty o voze já o koze:
soliter. píše:to jsi moc hodný, žes to sem napsal.
a není dvě hodiny málo...? :lol:


No a dostali jsme se až k Freudovi, z kauzální relace z vytrženého výroku jsi udělal psychoanalýzu s podprahovou výpovědí...Skvělá logika!
A jedna věc je bezcitnost a druhá nadrženost, jak to můžeš vůbec dávat do srovnání, nic jsem takového jsem nenapsal, ad absurdum každý nadrženec je podle tebe bezcitný. Jsi vybaven příliš nadměrnou fantazií a taky srovnáváš nesrovnatelné, já mluvil o profesionálce a neprofesionálku sem netahej, tam je to samozřejmé, nemáš smysl pro merito věci. Tedy flirtuji a svádím neprofesionálku a šukám s profesionálkou, ono se to pak nějak v té hlavě nebo jinde srovná a emoce budou podle tebe stejné. Nebudou. Každý vztah je přece individuální a má podstatně jinou kvalitu. A každý může být nádherná hra.

http://www.super.cz/sex-a-vztahy/sex/33 ... dravi.html

Ale u profesionálky je to v naprosté většině případů ochuzeno právě o tu hru na začátku a o to kouzlo bezprostředního dotyku, čili jde o jinou kvalitu. A musí to být vždy s ochranou i při orálu, jinak jsi hazardér se svým i se zdravím všech zúčastněných. Že si to třeba můžeš vynahradit jinde nebo jinak je už ale zase o něčem jiném a třeba i o tom sportu.

Už mne to nebaví, díky vytržení vět z kontextu a převrácení jejich smyslu se z naší diskuze stává debaklová ve smysly knihy - Eric Berne: Jak si lidé hrají. Proto debatu s tebou končím.
kikiner
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 8. dub 2009, 11:11

Příspěvekod vulcan » úte 25. srp 2009, 13:57

kikiner píše:
vulcan. píše:já se s Tebou nechci přít.
Ale jak můžeš vědět, zda ten kterej norník je ochuzen o flirt a svádění, včetně kouzla bezprostředního dotyku ? Nechci být nijak osobní , aní konkrétní, u každého to může být jinak.
Ale hlavně jsem chtěl zdůraznit, že spíše než o věku je to o osobnosti norníka.

Můžeš si být jistý, že řada norníků musí brát ohled na řadu věcí, nejsou to bezcitní nadržení tvorové,

Teď jsi mne rozlobil, kdybys pořádně četl předešlé, tak jsem polemizoval se soliterem, ten výrok o vystříkání byl určen typickému půlhodinovému norníkovi, který se divil že někdo může být na privátě dvě hodiny a tys to vztáhl na sebe a připletl do diskuze ve stylu ty o voze já o koze:

No a dostali jsme se až k Freudovi, z kauzální relace z vytrženého výroku jsi udělal psychoanalýzu s podprahovou výpovědí...Skvělá logika!
A jedna věc je bezcitnost a druhá nadrženost, jak to můžeš vůbec dávat do srovnání, nic jsem takového jsem nenapsal, ad absurdum každý nadrženec je podle tebe bezcitný. Jsi vybaven příliš nadměrnou fantazií a taky srovnáváš nesrovnatelné, já mluvil o profesionálce a neprofesionálku sem netahej, tam je to samozřejmé, nemáš smysl pro merito věci. Tedy flirtuji a svádím neprofesionálku a šukám s profesionálkou, ono se to pak nějak v té hlavě nebo jinde srovná a emoce budou podle tebe stejné. Nebudou. Každý vztah je přece individuální a má podstatně jinou kvalitu. A každý může být nádherná hra.

Už mne to nebaví, proto debatu s tebou končím.


kikiner
už minule jsem psal, že se s Tebou nechci hádat, ber vše více v klidu a s nadhledem. Z Tvé rozhořčené a dost histerické reakce si myslím, že jsi nepochopil, co jsem chtěl napsat. Nic z toho nebylo osobní, a už vůbec nic nevztahuji na sebe.

Chtěl jsem jen zdůraznit, že bys neměl norníky házet do jednoho pytle - jak píšeš : "typický půlhodinový norník", a většina z nich nejsou žádní chudáci.
Více záleží na osobnosti norníka než na věku. Že každý může z jiného důvodu chodit za slečnami. A že hlavně je to každého osobní věc.
Ten, kdo si pozorně přečte, tak to pochopí.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

DANIELA 721214221

Příspěvekod vulcan » úte 25. srp 2009, 14:04

Teď raději pišme jen o Danielce !
Určitě to bude prospěšnější.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod Honzi » úte 25. srp 2009, 17:19

kikiner píše:...................
Ale u profesionálky je to v naprosté většině případů ochuzeno právě o tu hru na začátku a o to kouzlo bezprostředního dotyku, čili jde o jinou kvalitu. A musí to být vždy s ochranou i při orálu, jinak jsi hazardér se svým i se zdravím všech zúčastněných. Že si to třeba můžeš vynahradit jinde nebo jinak je už ale zase o něčem jiném a třeba i o tom sportu.
..................


Jen taková technická poznámka
Obávám se, že to riziko kouzla bezprostředního dotyku je téměř stejné jak u profesionálky, tak u příležitostného sexu. Většinou, pokud nejsi kaskadér ve výběru, si ta profesionálka dává větší pozor než ta u baru.
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod ronald » úte 25. srp 2009, 21:04

vulkane a Honzi podezřele se navzájem doplńujete co vy na to.............
ronald
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 15. čer 2009, 19:52

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod Rafael » úte 25. srp 2009, 22:28

kikiner píše: Teď jsi mne rozlobil.....
.. ochuzeno právě o tu hru na začátku a o to kouzlo bezprostředního dotyku,....
...Už mne to nebaví, ..... Proto debatu s tebou končím.


kikiner
připadneš mně jako malej chlapeček, kterému vzali oblíbenou hračku.

"Rozlobili jste mně.. a už si s Vámi nebudu hrát :D "
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod Honzi » stř 26. srp 2009, 11:49

ronald píše:vulkane a Honzi podezřele se navzájem doplńujete co vy na to.............


Neboj, nejsme jeden a tentýž. Můžeš si projít příspěvky nás obou, i jinde. To neznamená, že na některé věci nemůžeme mít stejný názor a časem podobné zkušenosti.

Ale hodně nasere a já nebývám sprostý, když tohle napíše někdo, kdo se zmohl na 2, slovy dva mizerné příspěvky o ničem. Ani jednou jsi nenoroval, tak se tady do toho laskavě nepleť.

Taky bych si mohl myslet, že Danielka a ty by jste se při psaní příspěvků podezřele doplňovali/y. --:o
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod ronald » stř 26. srp 2009, 15:47

A další ješita, to máš pravdu já nenoruju ale nořím ...
ronald
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 15. čer 2009, 19:52

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod Honzi » stř 26. srp 2009, 19:18

ronald píše:A další ješita, to máš pravdu já nenoruju ale nořím ...


Tak se ukaž, zatím jen slova .... :mrgreen: A jak pozuruji, tak s tou ješitností nebudu sám. :)
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod ronald » stř 26. srp 2009, 21:09

ok já se polepším..
ronald
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 15. čer 2009, 19:52

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků