Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod doov » stř 9. čer 2021, 9:37

Adam89 píše:Žádnou smlouvu jsem na vlastní oči neviděl a zda jej provozovala/provozuje tudíž nemohu soudit. Předpokládám, že tobě také žádný hmatatelný důkaz k této informaci nikdo nedal. :)

Účetní ji také nedělám, tudíž co komu za kolik pronajímá bych zřejmě nerozebíral a neosočoval bych zde nikoho z kupliřství. :wink:

Mmch, že z tvých 22 příspěvků zde na sp4u je 15 o Annie, mi asi proto abych si o tobě dokázal udělat obrázek stačí, nejsi náhodou ty ten co tehdy uploadoval ty její fotky? :roll:


Ja nikde nepsal že jsem viděl smlouvu nebo ano?
Psal jsem ze se po Brně ví že ten privát provozuje Annie….
Ja něco psal o kupliřství???

Jednoduše tyhle holky ví jak se vydělavaji penize… a neni to myšleno špatně…
doov
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 5. kvě 2009, 23:35

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod Adam89 » stř 9. čer 2021, 10:12

Kdybys raději napsal k nějaké slečně kloudnou recenzi, udělal bys mnohem lépe než tady neustále psát své teorie o jedné osobě stále dokola.

Když už tady pleveniš tohle téma ale ani v něm jsi zatím nenapsal žádnou recenzi, tak nám prozrad, co tě motivuje k tomu sem neustále psát své domněnky a postřehy odjinud?
Slečna tě mezi dveřmi odmítla, neodepisuje ti a nebo jsi ten její zhrzený ex přítel, co si jej vydrzovala? :)

Na závěr jedna rada, co se týká Annie, tak tohle téma bys měl probrat spíše se svým psychologem než psát na forum. Očividně máš nějaký komplex a potřebuješ si jej léčit anonymně zde.

PS. Účty jako tvůj by měl admin blokovat už z principu.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod doov » stř 9. čer 2021, 14:07

Adam89 píše:Kdybys raději napsal k nějaké slečně kloudnou recenzi, udělal bys mnohem lépe než tady neustále psát své teorie o jedné osobě stále dokola.

Když už tady pleveniš tohle téma ale ani v něm jsi zatím nenapsal žádnou recenzi, tak nám prozrad, co tě motivuje k tomu sem neustále psát své domněnky a postřehy odjinud?
Slečna tě mezi dveřmi odmítla, neodepisuje ti a nebo jsi ten její zhrzený ex přítel, co si jej vydrzovala? :)

Na závěr jedna rada, co se týká Annie, tak tohle téma bys měl probrat spíše se svým psychologem než psát na forum. Očividně máš nějaký komplex a potřebuješ si jej léčit anonymně zde.

PS. Účty jako tvůj by měl admin blokovat už z principu.



Líbí se mi jak se za pravdu každý stydí a tvrdí opak....

Jak bojujes. za něco co není .... ale hodně štěstí přeji..

PS: A tvoje teorie že mě slečna odmítla asi nebude pravdivá... pamatuji si ji ještě když používala nick na AM: Misa-Brno a byla na ulici Zvěřinova / potom Žluťák a naposled Pellicova.....
doov
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 5. kvě 2009, 23:35

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod Adam89 » stř 9. čer 2021, 15:38

Nejsem její staly klient a je mi upřímně buřt, co si o tom myslíš, kde se nacházela ses mohl dočíst zde na fóru a vůbec jsi s ní být nemusel.

Jediné co mě sere je ze všechny holky, co za něco staly, tzn na brno adekvátní poměr cena vs služba, jako třeba Emickabrno skončily kvůli stejným kretenum jako jsi ty, recenzi jaké jsou nenapíšeš ale budeš tady neustále rozebírat co by kdyby, kdyby byly v řiti ryby...
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod doov » stř 9. čer 2021, 20:00

Adam89 píše:Nejsem její staly klient a je mi upřímně buřt, co si o tom myslíš, kde se nacházela ses mohl dočíst zde na fóru a vůbec jsi s ní být nemusel.

Jediné co mě sere je ze všechny holky, co za něco staly, tzn na brno adekvátní poměr cena vs služba, jako třeba Emickabrno skončily kvůli stejným kretenum jako jsi ty, recenzi jaké jsou nenapíšeš ale budeš tady neustále rozebírat co by kdyby, kdyby byly v řiti ryby...


Odpovim takto:

Jasně vůbec jsem s ni být nemusel….

A co se týká Emickabrno…. Tak s tou jsem se snažil několikrát domluvit a většinou ke konci měla vypnutý mobil… nebo nezvedala…

A musím s tebou souhlasit že slečny - které by za něco stály v Brně moc nejsou…
Bud je to odpad nebo chtěji 3-4tis za hodinu….
doov
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 5. kvě 2009, 23:35

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod tojejedno » čtv 10. čer 2021, 11:25

Adam89 píše:Jediné co mě sere je ze všechny holky, co za něco staly, tzn na brno adekvátní poměr cena vs služba, jako třeba Emickabrno skončily kvůli stejným kretenum jako jsi ty

Jestli mela Ema problemy s nejakym uchylem nevim, kazdopadne u ni bylo hlavnim kamenem urazu uzivani nejruznejsich substanci. Prelozeno do lidoveho jazyka - stala se z ni smazka :D
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Lila92

Příspěvekod o.kkk2 » pát 11. čer 2021, 11:21

Dnes s ní jdu do přírody moc se těším. Pak kdyžtak písnu jestli bude zájem.
o.kkk2
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 2. čer 2021, 11:35

Re: Lila92

Příspěvekod Che » pát 11. čer 2021, 11:27

o.kkk2 píše:Dnes s ní jdu do přírody moc se těším. Pak kdyžtak písnu jestli bude zájem.

Určitě budeme rádi, podělíš-li se s námi o svou zkušenost. Pouhý svůj záměr zde ale zveřejňovat nemusíš!

moderátor
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 626
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Lila92

Příspěvekod bilmc » pát 11. čer 2021, 11:29

o.kkk2 píše:Dnes s ní jdu do přírody moc se těším. Pak kdyžtak písnu jestli bude zájem.


Nedá mi to nereagovat.

Buď sem svou zkušenost napiš, pokud chceš, za což budeme samozřejmě rádi nebo jí sem rovnou nepiš. Ten dotaz je absolutně irelevantní a mimo, případně čekáš, že by ti deset lidí napsalo, jak dychtí po nových zkušenostech? :roll:
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Lola91

Příspěvekod Krutor » pát 11. čer 2021, 18:08

Borci,hoďte sem prosím link na její profil na am.
Díky
Krutor
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 21. bře 2021, 14:28

Re: Lola91

Příspěvekod bilmc » pát 11. čer 2021, 18:43

Link na její profil na amatérech najdeš, zcela logicky, na straně číslo jedna hned v prvním příspěvku v rámci tohoto tématu... :roll:
Případně stačí na amatérech do vyhledávání napsat "Lola91". Nechci být ošklivý ale sakra... vše naservírované přímo pod nos tu asi nedostaneš...

Zároveň prosím moderátora o přesunutí těchto posledních dvou příspěvků do OT.
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Afrodite House. Michaela 721 638 544 .

Příspěvekod tojejedno » ned 13. čer 2021, 22:16

Dalsi krasna story o tom, jak te nemastna neslana koc oskubala jak slepicu :D Z duvodu jardova legendarniho statusu se samozrejme nikdo nepozastavi nad nekrestanskou cenou a podporovanim techto pofidernich podniku. Nicmene diky za nahlednuti pod poklicku tohoto pochybneho klubu, vzdycky me zajimalo, jak to tam chodi...
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Afrodite House. Michaela 721 638 544 .

Příspěvekod acx » ned 13. čer 2021, 22:25

tojejedno píše:Dalsi krasna story o tom, jak te nemastna neslana koc oskubala jak slepicu :D Z duvodu jardova legendarniho statusu se samozrejme nikdo nepozastavi nad nekrestanskou cenou a podporovanim techto pofidernich podniku. Nicmene diky za nahlednuti pod poklicku tohoto pochybneho klubu, vzdycky me zajimalo, jak to tam chodi...


Proč oškubala? Jarda je masochista a dělat finančního otroka ho vzrušuje. :wink:
Nikdo se nad cenou nepozastaví, protože Jarda je VIP ohledně příspěvků, kam by nikdo soudný nešel, a hlavně, neobhajuje ceny, jen je odhaluje. :D
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Afrodite House. Michaela 721 638 544 .

Příspěvekod pert.rudny » ned 13. čer 2021, 22:55

hlavně když si spočítáte kolik do toho vrazil už peněz, by mě zajímalo jakou má práci, že do toho může tolik sypat... a taky kdyby za ty všechny prachy co v tom už má, si platil nějakou vysokoškolačku tak by s ní už mohl mít normální vztah :D ale asi ho to baví, platit hodně a dostat málo a dělat nám průzkumníka v této brněnské žumpě :D
pert.rudny
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 22. čer 2014, 15:33

Re: Joanna (Moulin Rouge) 608 302 002 / 608302002

Příspěvekod tojejedno » ned 13. čer 2021, 23:04

1500 za vyhoneni, pri kterym musis myslet na jinou... Jardo, neblbni uz a nastup do nejake lecebny :D :D :D
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Mura a 4 návštevníků