Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod lukes » pon 10. zář 2012, 23:20

Chtěl bych zajít za Danielkou, má někde aktulní foto. A funguje ještě?
lukes
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. zář 2012, 13:18

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod 01Pete » úte 11. zář 2012, 9:16

lukes píše:Chtěl bych zajít za Danielkou, má někde aktulní foto. A funguje ještě?

Už jsem tě chtěl zprdnout, že existují vyhledávače, zkusil jsem si zadat její telefonní číslo a objevily se mi nesmyslné odkazy s jejím číslem, jak na googlu, tak i na seznamu.
Danielka inzeruje na http://www.brnosex.cz , nebo na http://www.sex-seznamka.com .
Funguje ok a zveřejnila v inzerátech své nové vlastní letošní fotky,
Naposledy upravil 01Pete dne pon 18. lis 2013, 4:11, celkově upraveno 3
01Pete
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 4. kvě 2012, 20:05

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod lukes » stř 12. zář 2012, 19:10

01Pete píše:
lukes píše:Chtěl bych zajít za Danielkou, má někde aktulní foto. A funguje ještě?

Už jsem tě chtěl zprdnout, že existují vyhledávače, zkusil jsem si zadat její telefonní číslo a objevily se mi nesmyslné odkazy s jejím číslem, jak na googlu, tak i na seznamu.
Danielka inzeruje na http://www.brnosex.cz , nebo na http://www.sex-seznamka.com .
Funguje ok a zveřejnila v inzerátech své nové vlastní letošní fotky, které opovídají skutečnosti.

Danielkafoto1.jpg

danielkafoto.jpg

Díky za foto ale toto foto není aktualní foto je zaří 08.
lukes
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. zář 2012, 13:18

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod kikiner » sob 12. led 2013, 16:16

gogo123 píše:
kikiner píše:.... Nedej se odradit, kdyz ti hned neodpovi. Jestlize jsi pevne rozhodnut za ni zajit, tak to musi taky tak v sms vyznet. A napis znovu klidne dalsi den, kdyz ti ten den neodpovi. V patek uz nemas zpravidla sanci. Ma az do pondeli vyply telefon. Kdyz ti to nevyjde, zkus to dalsi tyden. Nakonec na drobnostech se domluvis na miste, nemusis telefonovat o detaily. Kdyz ti napise mozny termin, tak jej potvrd hned! Zasadne vse jen s ochranou, nedela anal, pevna cena 1300kc za hodinu, pulhodinu myslim ma za 900, ale to uz neni ono, neuzijes si jeji GFE!! Pokud nema aktualni inzerat, tak casto byva zaneprazdnena a nemusi byt vzdy na private.


...no pánové 5X napsat, 10 x zavolat, přemlouvat, doprošovat .... toto není životní láska ..... :?:

Gogo, ja nevolam, nepisi, protoze jsem predem domluven, jen vyjimecne sms. A o doprosovani nemuze byt ani reci. Jenom radim novackum jak se s ni spojit. A kdyz zvedne telefon, tak neni v praci a nepracuje zrovna na private a pak ji nemusis premlouvat a domluvis si snadno termin. Protoze v praci mezi spolupracovnicemi a na private pri praci neni mozne telefonovat, to uznas jiste sam. Proto lepe sms. Ale kdyz nema volny cas pro privat?
Pres vanoce vubec nedelala, byla mimo. Pak mela chripku. Tak se to trochu zadrhlo A nema ted ani inzerat!!! Ma pracovni problemy. Kdyby delala porad na private, vyresila by sve problemy. Ale ona nechce. Chce normalne pracovat. A protoze jako jedna z mala pracuje, zustava stale stejne fajn.
Az ji vyjde inzerat na http://www.brnosex.cz tak bude zase na private casteji a jeji dosazitelnost bude mnohem lepsi.
Kazdy tyden se najdou az dva nornici, kteri si zarezervuji termin, dokonce i potvrdi a pak se nehlasi a maji vyply telefon. To nakonec zhorsuje celou situaci.
kikiner
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 8. dub 2009, 11:11

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod gogo123 » sob 12. led 2013, 23:54

copain píše:.....Predevsim dela neco, cemu se moderne rika sexualni koucing. To slovo, co pouzivas pro nazev jeji cinnosti, se opravdu pro ni nehodi.

Ze sve cinnosti na privatu dotuje uz dlouho svuj nefunkcni zamestnani, musi platit obrovskou sumu penez za podnajmy. Snazil jsem se ji poradit, je to zacarovany kruh. Ona chce toho na jedne strane nechat, na druhe strane mas dnes tolik zenskych na privatech, protoze nemohou sehnat praci.


...tak na to se nedá nereagovat. :shock:
Jsem ještě generace kdy nazýváme věci pravým jménem. Už jsem si zvykl na názvy asistentka úklidu čili uklízečka , shop assistentka čili prodavačka ale sexuální koucing čili prostitutka jsem ještě nezapsal.
Jeden kolega tady napsal, že ačkoliv děvčata to dělají léta smrdí korunou .... čest výjimkám. Daniela zřejmě není ta výjimka. A z praxe vím, že většina chce normálně pracovat ale nějak jim to nejde .....a že nemohou najít práci to je jasný ...........1300 na hodinu jim nikdo nedá. A za stovku na hodinu jako většina bab .... to by ráno ani nevstávaly. :(
Pokud to holky dělají krátce nebo nahodile obvykle se začlení bez problému do pracovního procesu ale po létech nemají šanci ..... chybí jim jednoduše hodnoty. :twisted: Ale ony nezahynou, najdou si jelimany, kteří budou dále sypat 8)


Ale to nemění nic na věci, že Daniela patří určitě k tomu lepšímu v Brně . :wink:
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod copain » pon 14. led 2013, 9:26

gogo123 píše:Už jsem si zvykl na názvy asistentka úklidu čili uklízečka , shop assistentka čili prodavačka ale sexuální koucing čili prostitutka jsem ještě nezapsal.

Gogo, není možná ty, takový sex-expert a nikdy jsi ten termín nezapsal? :? No to je asi tím, že nemáš čas se v oboru, ve kterém jsi jistě znalec, vzdělávat. Hochu, zaspal jsi dobu. :roll: Asi na to nemáš čas, stále sledovat inzeráty, vylaďovat motor, vydělávat penízky, jezdit autem, taky rodina a tak pořád dokola... To dá zabrat, že? Ale nic není pro tebe ztraceno, stačí do googlu zadat sex coaching, nebo dokonce i v češtině sex-koučink a hned se dovíš, najdeš tisíce odkazů. A mýlíš se, sexuální koucing není obecně prostitutka ani prostituce, i když je to za penízky! Dělají to i muži, někteří prý až dvacet hodin denně po 3000Kč/hod.
Zneužiji soukromou zprávu bývalého panice, bez svolení dotazovatele se změněným nikem, kterou mi poslal před pár dny, aby jsi trošku lépe poznal kouzlo koučingu Danielky (doslovná citace):
??? píše:diky za info.
Ale kazdopadne si mel pravdu, byla jak panenka..
Hele ty mas vetsi zkusenost, tak se te zeptam.
Jak se chovaj ostatni holky? protoze u danielky mi vubec neprislo ze jsem byl za penize, celou dobu vesela, otevrene si povidala no krasa. Pravdepodobne se tak chova ke vsem vid? nebo sem na ni mozna udelal "dojem".
Ale kazdopadne se k ni jeste zastavim... :-)

Kde bych dnes byl, kdyby mi před x lety jako nervoznímu, vystresovanýmu panicovi Danielka udělala takový nádherný koučing. A ukázala mi, kde mám ženu něžně chytnout, kde hladit, kde líbat a jak ji dobývat. Tak by moje první milování v životě neskončilo rozchodem.:( Tak si klidně gogo choď za prostitutkami jak říkáš, já se dnes objednal k Danielce na koučing. A nesmím se jí zapomenout zeptat, jaký jsem udělal dojem (no určitě nic moc, starého psa novým kouskům nenaučíš)... :D
copain
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 5. kvě 2012, 5:31

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod gogo123 » úte 15. led 2013, 19:44

copain píše:Gogo, není možná ty, takový sex-expert a nikdy jsi ten termín nezapsal? :? No to je asi tím, že nemáš čas se v oboru, ve kterém jsi jistě znalec, vzdělávat. Hochu, zaspal jsi dobu. :roll: Asi na to nemáš čas, stále sledovat inzeráty, vylaďovat motor, vydělávat penízky, jezdit autem, taky rodina a tak pořád dokola... To dá zabrat, že? Ale nic není pro tebe ztraceno, stačí do googlu zadat sex coaching, nebo dokonce i v češtině sex-koučink a hned se dovíš, najdeš tisíce odkazů. A mýlíš se, sexuální koucing není obecně prostitutka ani prostituce, i když je to za penízky! Dělají to i muži, někteří prý až dvacet hodin denně po 3000Kč/hod.
Zneužiji soukromou zprávu bývalého panice, bez svolení dotazovatele se změněným nikem, kterou mi poslal před pár dny, aby jsi trošku lépe poznal kouzlo koučingu Danielky (doslovná citace):


... díky za rozšíření vědomostí, přece jenom jsem už ve věku a rád se přiučím :lol:

Od teď už nebudu ladit motor a chodit za prostitutkami ale jednoduše koučovat :oo:

PS . Pro admina, koučink, koucing a další odnože nejenom já nemám ve svém slovníku ale i SP4Y :?:, žádám nápravu :shock:
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod copain » úte 15. led 2013, 21:19

gogo123 píše:
copain píše:Dělají to i muži, někteří prý až dvacet hodin denně po 3000Kč/hod.


Od teď už nebudu ladit motor a chodit za prostitutkami ale jednoduše koučovat :oo:


No kdyby se ti to povedlo, bylo by to zajimave. Jakou si stanovis taxu? Kdybys jsi dobre koucoval, tak spojis prijemne s uzitecnym a jeste, kdyz bude o tebe zajem, mohl by jsi si mit z toho profit. Nakonec kdybys tu divku z privatu dobre koucoval, mohlo by to byt aspon fifty- fifty. Dobrej napad :-).
To by bylo fajn, kdyby nam za koucovani bylo zaplaceno. Ale myslim, ze to takhle nebude fungovat.:-(
My totiz na ten koucink chodime na privat jako zakaznici. :-)
No a velmi zkuseni a zaslouzili clenove nornickeho spolku, treba s nejvyssim poctem hodnocenych divek by mohli konecne v Cesku zalozit firmu pro zacatek treba jen pro koucovani manzelskych paru, kterym to v posteli zrovna moc neklape.:-)
copain
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 5. kvě 2012, 5:31

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod aceri » pát 18. led 2013, 10:48

Gratuluji ke ztrátě panictví. :wink:
Uživatelský avatar
aceri
 
Příspěvky: 343
Registrován: pon 26. led 2009, 23:12

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod kometa » úte 22. led 2013, 9:36

copain píše:
ladi4 píše:Ahoj u Danielky jsem byl 2x a 100% spokojenost.Ale to není pro vás není nic nového. Těd uvažuji až bude čas o trojce s Dani a tou její kamarádkou Kamilou jak psal copain byl i někdo jiný?

No panove, budu vas muset zklamat. Uz nebude zadna trojka. Nevychazi jim to casove, protoze Kamca muze jen nekdy a to az po 18h a to uz zase nevyhovuje Danielce. Tech trojek bylo stejne.jen nekolik v minulem roce. Od zacatku roku nebyla zadna trojka. Kdyby se situace zmenila, dam vedet.

TASS je zplnomocněn prohlásit,že žádná trojka nebude!!!
kometa
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 6. bře 2011, 16:45

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod copain » úte 22. led 2013, 12:20

kometa píše:TASS je zplnomocněn prohlásit,že žádná trojka nebude!!!

Я думаю, что это не правда, что-то подобное еще не было написано в газете Правда товарищ Комета!!!
copain
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 5. kvě 2012, 5:31

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod Paolo1206 » stř 2. říj 2013, 21:03

Na které ulici konkrétně teď Daniela podniká?
Paolo1206
 
Příspěvky: 133
Registrován: ned 27. zář 2009, 12:35

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod martin666 » stř 2. říj 2013, 22:38

Došlíkova ulice v Židenicích, uvádí to i v inzerci na sex-seznamce... klidná lokalita s bezproblémovým parkováním, klidný suterénní byt, oproti předešlé lokalitě menší, ale čistý a útulný pokoj...
martin666
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 12. zář 2012, 15:13

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod ladi4 » stř 22. led 2014, 18:44

Co nového u Danielky rád bych za ní po nějaké době zase zašel :oral: .Jaká je ta její kolegyně Sandra.Díky za info
ladi4
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 21. srp 2012, 17:11

Re: DANIELA 721214221

Příspěvekod vulcan » stř 22. led 2014, 21:14

ladi4 píše: .Jaká je ta její kolegyně Sandra.Díky za info

O Sandře tady máš celé dlouhé vlákno - Sandra, Tyršová :idea:
Už tu v Brně působí přes 6 let.. :oral:

ladi4 píše: Co nového u Danielky rád bych za ní po nějaké době zase zašel

Tak zajdi a napiš, co je u ní nového.. :shock:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků