Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Off topic Re: Sandra 777 632 387 / 777632387

Příspěvekod Bernieman1 » stř 27. bře 2024, 15:42

také zájem o tyto dva. nějaké další návrhy pro ženu se pripnakem?
Bernieman1
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. zář 2022, 11:40

Re: Mia 702369930 / 702 369 930

Příspěvekod milovnik00 » čtv 28. bře 2024, 1:04

maximus69 píše:Tak kdo by do toho šel ? Tři borci plus Mia? Myslím že by to šlo domluvit !!

Nebo takovej sraz zdejších lidí z fóra u mii :D ale předpokládám že by hodina nestačila :)
milovnik00
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř 20. úno 2013, 22:55

Re: Asia privat 774136999 / 774 136 999

Příspěvekod Milenec-27 » úte 9. dub 2024, 18:42

Kure píše:
petras60 píše:Tvoje komentáře beru jako srandu pokud to tak není nemám co bych řekl budeš nemocný.


Spíše si myslím, že jde o provokaci :evil: Motiv? Snad přichází v úvahu jeden: Odradit další norníky od návštěvy. Domnívám se, že tyto až nechutné opakující se recenze jsou už za hranou.


Nejde o provokaci, opravdu jsem tak perverzní a téměř si už nedovedu představit sex se ženou bez toho, aby mě pochcala. Pokud to někoho pohoršuje, měl by možná navštívit nějaké náboženské fórum a ne forum o sexu! ROZHODNĚ SE ZA TO NEOMLOUVÁM! 8)

Jo a pokud mě někdo z adminů hodlá bloknout, ať si klidně poslouží. U většiny žen o kterých se tu píšou negativní recenze a měl jsem je, byly ve skutečnosti super. Nechápu, co muži očekávají od ženy, co se živí prostitucí. Ty ženy to dělají pro peníze a ne pro vaše potěšení. Chodíte snad někdo práce jen kvůli krásným očím kolegyně, či její frndě? Asi těžko, co? :D

Mějte se tu, zdraví, šťastní, daleko ode mně. :D
Milenec-27
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28. říj 2021, 9:48

Re: Asia privat 774136999 / 774 136 999

Příspěvekod vulcan » úte 9. dub 2024, 22:18

Milenec-27 píše:.....téměř si už nedovedu představit sex se ženou bez toho, aby mě pochcala........
....... Ty ženy to dělají pro peníze ... Chodíte snad někdo práce jen kvůli krásným očím kolegyně, či její frndě?

Nepodceňuj frndu kolegyně jako významný motiv chodit do práce.. :D
Dříve to plnilo plány pětiletky.
ringo.jpg


Milenec-27 je takový bojovník alternativní medicíny, podporující urinoterapii. :wink:

Urinoterapie - pacient pije svou vlastní či cizí moč ::oral:: , nebo se jí potírá. Ve starověkém Římě byla moč doporučována k bělení zubů.
V různých obdobích historie se využívala moč k potírání nemocných, patrně s úmyslem znepříjemnit "démonu choroby" pobyt v těle nemocného natolik, že jej raději opustí.
Maxiálně je to ale placebo. :idea: Neexistují žádné vědecké důkazy, které by potvrzovaly jakýkoli zdravotní přínos této terapie.

Maximálně lze připustit, že existuje stále více vychcaných ťapin.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Katka, Kaczulienka 605338979

Příspěvekod Dobermann » pát 12. dub 2024, 10:52

jedna z mála, který bych rozkopal rypák. namistrovaný bůček, když už se tam ženeš z Brna, tak je ti líto času a naletíš na to její "prachy dopředu" a pak se nestačíš divit... pitcha zasraná...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Dobermann » ned 14. dub 2024, 10:21

Tady je to jak u Tomáše Okamury na FB :lol: :lol: :lol: :lol: Che Che Che :lol: aspoň napiš, proč to dáváš pryč ty osle
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Che » ned 14. dub 2024, 11:09

Dobermann píše:Tady je to jak u Tomáše Okamury na FB :lol: :lol: :lol: :lol: Che Che Che :lol: aspoň napiš, proč to dáváš pryč ty osle

Milý pejsku,
pláčeš hezky, ale na špatném hrobě. Sice tvůj post také považuji za dost nízké úrovně, nehodný kulturní a inteligentní osoby, nicméně nejsem tu jediný moderátor.
Mnou přesunuté příspevky do tohoto vlákna mají jeden společný poznávací znak. Schválně, přijdeš na to jaký?
A děkuji za tu lichotku. Osel je totiž takový Einstein mezi zvířaty. :D
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Dobermann » ned 14. dub 2024, 12:36

Tak to byl jiný osel. Omlouvám se. Funkce dodá člověku na sebevědomí:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Brnas » pon 15. dub 2024, 1:35

Nestoři tohohle fora Vulkan a dobrman out of topic:.)))))))))))))Vidím,že kuřbánská revoluce požírá vlastní děti Jen mě zajímá, kdo sem bude za chvíli psát a o čem. Respektive o kom.
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Dobermann » pon 15. dub 2024, 7:46

aha, tak už rozumím. když nemá na to otevřeně odpovědět v diskusi, tak aspoň okopává kotníky jinak... viděl jsem jednim okem diskusi na světácích, ten člověk má neuvěřitelnou energii furt dokola někoho peskovat
a honit si ego na ubožácích:)
Pravděpodobně nebudeš moc obdařený, duchem, intelektem.... jinak bys necpal dotaz do Recenzí. xx09

Když na dotazy je určené vlákno.
Kapišto, anebo to mám zopakovat ?


Meli85 ,
raději sám přispěj něčím užitečným do fóra.
Až na jednu recenzi na vysloužilou pracovnici jsou tvé posty k ničemu. xxx57
A máš hned vysoké nároky...


vážně nechápu, co je OT na tom, že jsem o té vychcané svini napsal, že vezme prachy a pak leží jak mrtvola a dělá všechno pro to, abys nasraně odešel...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod acx » pon 15. dub 2024, 12:58

Pokud vím, tak Vulcan není moderátor tohoto webu, nemohl přesunout příspěvek .... :?:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Dobermann » pon 15. dub 2024, 14:57

tak tady asi řádí nějaký duch. Vulcanovi se tímto omlouvám /ne za ty druhé komentáře, tam si stojím za svým, doplnit každý dotaz vysvětlujícím poučujícím příspěvkem je fakt na palici :evil:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod sumiiik » pon 15. dub 2024, 16:35

Dobermann píše:vážně nechápu, co je OT na tom, že jsem o té vychcané svini napsal, že vezme prachy a pak leží jak mrtvola a dělá všechno pro to, abys nasraně odešel...

Mě překvapuje že na to jak jseš tady dlouho asi nechápeš co je to recenze.Nebo eventuálně nějaká rozumná reakce na recenzi.
Tvůj příspěvek nemá nic společného ani s jedním,nehledě na to že je vulgární a urážlivý.
Nespokojenost s návštěvou se podle mě dá vyjádřit mnohem rozumnějším způsobem,který je srozumitelný a slušný.
Tady si můžeš blábolit co chceš ale v recenzích by měly být jenom recenze,jinak se ztratí mezi nesmyslnými výkřiky.
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Dobermann » pon 15. dub 2024, 20:24

Už to vidím. Nejsem jediný, jehož kriticky příspěvek byl přesunut. Jak moderátorovi pomluvis favoritku, je zle :D
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod tojejedno » stř 17. dub 2024, 19:09

Dobermann píše:Už to vidím. Nejsem jediný, jehož kriticky příspěvek byl přesunut. Jak moderátorovi pomluvis favoritku, je zle :D

Ano je to tak, vladne zde tvrda cenzura. Vyjimku ma pouze pomatene blaboleni jisteho postarsiho jedince.
Naposledy upravil tojejedno dne pát 19. dub 2024, 16:51, celkově upraveno 1
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků