Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Off topic - volná diskuze

Příspěvekod Che » ned 6. čer 2021, 0:46

Itachi2020 díky za poklonu. Též Tě považuji za inteligentního člověka, se kterým má smysl vést diskusi. Mimochodem, kdybychom všichni ve všem se sebou souhlasili, nebyla by to diskuse, ale pouze vzájemné poplácávání po ramenou a bylo by to poněkud nudné. Tolik jako uživatel Che.

A jako moderátor:
Prátelé, používejte citace s rozmyslem. Zejména citace rozsáhlých příspěvků v celém znění je zpravidla zbytečná a diskusi činí nepřehlednou. Mnohdy návaznost vyplyne automaticky z logiky vlákna, zejména následují-li příspěvky bezprostředně po sobě.
Díky
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: ALLY - 604609087 / 604 609 087

Příspěvekod Dylenhunt » ned 6. čer 2021, 15:31

Normální masáž vyjde (hodinově) snad kolem 400-500, celkem slušný svlečny jsou kolem 1500. Co tam dostáváš navíc za tu boženu? Já vidím že toho spíš dost chybí proti tomu si to dát zvlášť, leda že seš tak vytíženej, že musíš tu hodinu ušetřit :lol:

Pokud ti jde jenom vo ty masáže, tak za todle jich máš třeba pět.
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod Dylenhunt » ned 6. čer 2021, 15:47

Itachi2020 píše:Na fóru je cele vlákno o masažích. Kdyby ho tady admini nechtěli tak tady není. Nebo se mýlím ?

Čoveče, dokonce tu je celá sekce 8)

Itachi2020 píše:


Žvaníš kraviny, eště nedávno byla běžná i privátová cena 1200, postupně se to furt zvedá. Těch 1500 se už snaží taky leckde prolamovat.

Esli někde instalatér bere desítku za hodinu, tak mi řekni kde, hned podám přihlášku na instalatéra. Pak vlastně budu v rámci kombinace řemesel moct dělat i klimatizace a další :D
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: ALLY - 604609087 / 604 609 087

Příspěvekod cambiss » ned 6. čer 2021, 18:15

Jestli je někdo takový kaskadér, aby šel na masáž za 4 stovky, tak to mu ty záda spíš ještě zhorší :D pokud tohle jsou tvé argumenty, tak ta diskuse asi nemá moc smysl, já jsem psal, že hodnotu za 2500 to pro mne nemá. Nikdo to nikomu nevnucuje, já si třeba dobrou masáž užiju víc než průměrný sex s holkou někde na privátu, někdo ne.
cambiss
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 3. dub 2018, 15:21

Re: ALLY - 604609087 / 604 609 087

Příspěvekod acx » ned 6. čer 2021, 22:23

cambiss píše:Jestli je někdo takový kaskadér, aby šel na masáž za 4 stovky, tak to mu ty záda spíš ještě zhorší :D pokud tohle jsou tvé argumenty, tak ta diskuse asi nemá moc smysl, já jsem psal, že hodnotu za 2500 to pro mne nemá. Nikdo to nikomu nevnucuje, já si třeba dobrou masáž užiju víc než průměrný sex s holkou někde na privátu, někdo ne.


Nemáš přehled o klasických masérkách, jen honičkách. :roll: Normální cena v masážním (ne honícím) studiu za švédskou nebo relaxační masáž je 700-800/h. Pokud to dělá jako melouch, bez zdanění, tak se na 500 dostaneš a je to skutečně masáž, že ti praskají klouby. Od honiček a privátnic, vzhledem k jejich schopnostem, bych si rovnat záda nenechal. :lol:
Zde se píše o masážích, ovšem na privátu je jasné, že slečna bude nahá, souložit a je zde jasný systém úkonů a příplatků. U masáží je neskutečný bordel, protože v inzerátu neuvádějí, zda jsou oblečny nebo ne, dovolí dotyky a jaké, zda body to body je 3x přejetím prsem po zádech nebo tělem a jakými jeho částmi, zda ji vůbec v šeru uvidíš a co. :wink: Když se jich na to ptáš, leze to z nich jak z chlupaté deky. :lol: Hlavně, že jejich masáž je lepší než sex a přitom, kdyby zacházely s šaltrpákou jak s ptákem, tak nazařadí. :P Nemluvím o všech, jsou vyjímky, že je masáž erotická a dá se i říct masáž tělem, ale většina by se sexem (erotikou) neuživila, protože neví, co to je. Vyhonit dokáže každá i každý, ale to je uvolnění a ne erotika. :P
Abych předešel, i na privátech je teď většina slečen, kterým erotika nic neříká a jen vysemení. :mrgreen: Takže nevím, proč paušálně mají mít odebíračky semene různé ceny. :wink:
Dříve ty, co neměly na sex nebo se neuplatnily, nastoupily dráhu dominy :lol: , teď masérky. 8)
acx
 
Příspěvky: 2025
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: ALLY - 604609087 / 604 609 087

Příspěvekod cambiss » ned 6. čer 2021, 23:48

acx píše:Nemáš přehled o klasických masérkách, jen honičkách. :roll: Normální cena v masážním (ne honícím) studiu za švédskou nebo relaxační masáž je 700-800/h. Pokud to dělá jako melouch, bez zdanění, tak se na 500 dostaneš a je to skutečně masáž, že ti praskají klouby. Od honiček a privátnic, vzhledem k jejich schopnostem, bych si rovnat záda nenechal. :lol:


Ale právě, že trochu mám .. ale pokud jdeš na erotickou masáž, tak si nejdeš rovnat záda :D tvou cenu bych ještě o 200-300/h pozvedl a pak se s tím zdá souhlasit. A jasně, jak si tím pak někdo přivydělává u sebe doma, tak se třeba na to pětikilo možná dostaneš .. a může to stát za to, ale troufnu si říct, že takových masérek nebude moc a není k tomu takový snadný přístup. Ale jak už tady mnohokrát padlo, vysoká sazba nerovná se automaticky vysoká kvalita a to neplatí jen v erotice.

acx píše:Zde se píše o masážích, ovšem na privátu je jasné, že slečna bude nahá, souložit a je zde jasný systém úkonů a příplatků. U masáží je neskutečný bordel, protože v inzerátu neuvádějí, zda jsou oblečny nebo ne, dovolí dotyky a jaké, zda body to body je 3x přejetím prsem po zádech nebo tělem a jakými jeho částmi, zda ji vůbec v šeru uvidíš a co. :wink: Když se jich na to ptáš, leze to z nich jak z chlupaté deky. :lol: Hlavně, že jejich masáž je lepší než sex a přitom, kdyby zacházely s šaltrpákou jak s ptákem, tak nazařadí. :P Nemluvím o všech, jsou vyjímky, že je masáž erotická a dá se i říct masáž tělem, ale většina by se sexem (erotikou) neuživila, protože neví, co to je. Vyhonit dokáže každá i každý, ale to je uvolnění a ne erotika. :P


Jj souhlas, do tohodle by to chtělo vznést nějakou štábní kulturu. Kolikrát je něco napsané a ve finále to tak není, B2B si každá holka vyloží podle sebe, ale to samé je i na privátech.. taky si kočky napíšou jak milují orál a pak ho pořádně ani neumí vzít do pusy apod. A stejně jak se najdou dobré a špatné holky na masážích, najdou se dobré i špatné na privátech. Jen mi přijde, že ne každý tady chápe podstatu masáží a zaměňuje si ji spíš se soutěží ve stříkání, možná proto tady mají tak špatnou odezvu. 2500 za masáž je, souhlasím, přestřel, za mě by priváty i masáže měly být ve stejné cenové relaci a každý ať si vybere co je mu po chuti, nicméně jsem se rozhodl jednou ty peníze obětovat a vyzkoušet, jestli bude nějaké příště, asi si to nechám pro sebe.. :roll:
cambiss
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 3. dub 2018, 15:21

Re: ALLY - 604609087 / 604 609 087

Příspěvekod acx » pon 7. čer 2021, 0:16

cambiss píše:
acx píše:Nemáš přehled o klasických masérkách, jen honičkách. :roll: Normální cena v masážním (ne honícím) studiu za švédskou nebo relaxační masáž je 700-800/h. Pokud to dělá jako melouch, bez zdanění, tak se na 500 dostaneš a je to skutečně masáž, že ti praskají klouby. Od honiček a privátnic, vzhledem k jejich schopnostem, bych si rovnat záda nenechal. :lol:


Ale právě, že trochu mám .. ale pokud jdeš na erotickou masáž, tak si nejdeš rovnat záda :D tvou cenu bych ještě o 200-300/h pozvedl a pak se s tím zdá souhlasit. A jasně, jak si tím pak někdo přivydělává u sebe doma, tak se třeba na to pětikilo možná dostaneš .. a může to stát za to, ale troufnu si říct, že takových masérek nebude moc a není k tomu takový snadný přístup. Ale jak už tady mnohokrát padlo, vysoká sazba nerovná se automaticky vysoká kvalita a to neplatí jen v erotice.

acx píše:Zde se píše o masážích, ovšem na privátu je jasné, že slečna bude nahá, souložit a je zde jasný systém úkonů a příplatků. U masáží je neskutečný bordel, protože v inzerátu neuvádějí, zda jsou oblečny nebo ne, dovolí dotyky a jaké, zda body to body je 3x přejetím prsem po zádech nebo tělem a jakými jeho částmi, zda ji vůbec v šeru uvidíš a co. :wink: Když se jich na to ptáš, leze to z nich jak z chlupaté deky. :lol: Hlavně, že jejich masáž je lepší než sex a přitom, kdyby zacházely s šaltrpákou jak s ptákem, tak nazařadí. :P Nemluvím o všech, jsou vyjímky, že je masáž erotická a dá se i říct masáž tělem, ale většina by se sexem (erotikou) neuživila, protože neví, co to je. Vyhonit dokáže každá i každý, ale to je uvolnění a ne erotika. :P


Jj souhlas, do tohodle by to chtělo vznést nějakou štábní kulturu. Kolikrát je něco napsané a ve finále to tak není, B2B si každá holka vyloží podle sebe, ale to samé je i na privátech.. taky si kočky napíšou jak milují orál a pak ho pořádně ani neumí vzít do pusy apod. A stejně jak se najdou dobré a špatné holky na masážích, najdou se dobré i špatné na privátech. Jen mi přijde, že ne každý tady chápe podstatu masáží a zaměňuje si ji spíš se soutěží ve stříkání, možná proto tady mají tak špatnou odezvu. 2500 za masáž je, souhlasím, přestřel, za mě by priváty i masáže měly být ve stejné cenové relaci a každý ať si vybere co je mu po chuti, nicméně jsem se rozhodl jednou ty peníze obětovat a vyzkoušet, jestli bude nějaké příště, asi si to nechám pro sebe.. :roll:


Jen poznámka, cena masáží například Husová je na úrovni 800,- a dalších ...

A zaměňuješ špatně provedený úkon s podvodem. :wink:
Když slečna dělá orál, tak si ho dá do pusy a výkon může být 1-10, ovšem slečna co nabídne doteky a neuvede kde a sedne si tak, že na ani ani nedosáhneš je podvod. Stejně tak body je celé tělo a na jen nějaká nezajímavá část.

Závěrem chci jen říct, že paušální obhajování cen masérek i privátnic je nesmyslné, u některých je 200,- moc, protože vykouření na záchodě v restauraci má větší erotický náboj, jiné si zasloží víc. :wink:
Ovšem při logice ne zrovna schopných slečen, kdy mladá vypadající slečna říká, proč nemohu mít cenu větší než stará vysloužilá tlustá rachejtle a ta druhá kontruje, proč mám mít cenu jinou, když poskytuji to stejné a víc to umím, než to erotické nemehlo, je to neřešitelné kolečko. :P Vlastníci privátů nechtějí vnitřní válku, takže unifikují ceny. :shock: A vysledek je, že schopnějším slečnám jsou od závistivých kolegyň odřezávány podpadky bot, ničeno spodní prádlo, ... a odchod. A tedy proto i bída v Brně ...
acx
 
Příspěvky: 2025
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod Dylenhunt » pon 7. čer 2021, 3:04

Itachi2020 píše:
Che píše:Ahoj Itachi2020,
vypadá to, že v této učené disputaci vystupuješ v roli ďáblava advokáta...

Myslím, ze jsi rozumný člověk i když s tebou nesouhlasím - své názory jsme vysvětlili, neshodneme se na nich ale i to je demokracie. Děkuji za diskuzi.

Ps: abych byl fér tak instalateri v Praze, teda ty s kterými jsem dodnes spolupracoval já, si účtují x za každou zapocatou hodinu, takže jestli práce trvá 15 nebo 55 minut tak je to jedno, porad ta sama cena. Uvedl jsem to pouze jako příměr o cenách.

seš asi nějakej zmatenej, nemám nejmenší ponětí, co mají názory dělat s nějakou kdemohkradcií teda

dva a půl za hodinu? to mají pazoury ze zlata, nebo jezdí 150 km?
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod Itachi2020 » pon 7. čer 2021, 6:15

Dylenhunt píše:seš asi nějakej zmatenej, nemám nejmenší ponětí, co mají názory dělat s nějakou kdemohkradcií teda?


To mě mrzí. Bohužel (nebo bohudíky) tohle není forum určené pro diskuzi o Sokrotesovi a já nemám čas tady dohnat to, co jsi zameskal ve skole ...

Zkus večerní školy nebo individuální kurzy, na vzdělání není nikdy pozdě.
Itachi2020
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. pro 2020, 14:53

Re: Off topic - volná diskuze

Příspěvekod Dylenhunt » pon 7. čer 2021, 17:11

Esli myslíš stupidní stádní bláboly, co mají blíž k propagandě než k realitě, tak si zkus nakoupit nějakou literaturu a začít studovat sám. Nějaký vhký sny a naivní přectavy vo tom, co všechno div že demokratůra není, s tím nemají vůbec nic společnýho.
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod doov » úte 8. čer 2021, 15:31

stahnito píše:Dle jejího profilu na amatérech končí a maže profil. Asi si našla nabíječe. Velká škoda jí :(


Vrátí se... jen jak ji dojdou korunky.....
doov
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 5. kvě 2009, 23:35

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod zollman » úte 8. čer 2021, 15:53

doov píše:
stahnito píše:Dle jejího profilu na amatérech končí a maže profil. Asi si našla nabíječe. Velká škoda jí :(


Vrátí se... jen jak ji dojdou korunky.....


To spíš se z ní stala paní domací a korunky se sypou samy .. :D
zollman
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 11. črc 2013, 22:14

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod Adam89 » úte 8. čer 2021, 17:41

Byl jsem na Pellicove minulý týden (u jiné slečny), dle jejich informací tam Annie už nějakou dobu vůbec fyzicky nebyla a s daným privátem momentálně nemá již nic společného.

Tak bych se zase uklidnil a tady těmi konspiračními teorie mi o tom, kdy a jestli se vrátí, ba dokonce či se z ní stala pasacka bych zde zbytečně neplevenil celkem přehledně fórum.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod doov » stř 9. čer 2021, 7:05

Adam89 píše:Byl jsem na Pellicove minulý týden (u jiné slečny), dle jejich informací tam Annie už nějakou dobu vůbec fyzicky nebyla a s daným privátem momentálně nemá již nic společného.

Tak bych se zase uklidnil a tady těmi konspiračními teorie mi o tom, kdy a jestli se vrátí, ba dokonce či se z ní stala pasacka bych zde zbytečně neplevenil celkem přehledně fórum.


To je možné že tam fyzicky neni.
Ale v Brně se vi že privát na Pellicove provozuje Annie …
Pasačka? Myslíš že to pronajima ostatním holkam zadarmo - tož tomu se řiká charita.
doov
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 5. kvě 2009, 23:35

Re: AnnieAM (Amateri) 721716824 / 721 716 824

Příspěvekod Adam89 » stř 9. čer 2021, 8:32

Žádnou smlouvu jsem na vlastní oči neviděl a zda jej provozovala/provozuje tudíž nemohu soudit. Předpokládám, že tobě také žádný hmatatelný důkaz k této informaci nikdo nedal. :)

Účetní ji také nedělám, tudíž co komu za kolik pronajímá bych zřejmě nerozebíral a neosočoval bych zde nikoho z kupliřství. :wink:

Mmch, že z tvých 22 příspěvků zde na sp4u je 15 o Annie, mi asi proto abych si o tobě dokázal udělat obrázek stačí, nejsi náhodou ty ten co tehdy uploadoval ty její fotky? :roll:
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Topborec1, ylnodnaenoeth a 7 návštevníků