Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod Itachi2020 » čtv 3. čer 2021, 12:43

vulcan píše:
Itachi2020 píše: .. Nebo se mýlím ?

No, mýlíš se v mnoha věcech, Itachi2020. Tady hlavně ve zdůvodnění.

je potřeba si klást otázku :
Chceme, aby se tady v Brně, v sexu za odměnu, zlepšila situace ? Nebo chceme převážně jen si stěžovat, že není kam jít, že je taky většinou jen nabídka prachmizerná ?
Že se tady uživí partičky , např. kolem "Mrdovnice", že se tady střídají předražené matrony z RUS-UA s fake fotkami, fake věkem, a v povětšině s mizernými službami. Že tady se většinou jen objeví masírující ženy s demagogickými nabídkami, které navíc nepochopitelně chtějí za patlání a honění skoro víc než za sex ?

Masáže byly už před 4 lety na jiných forech odmítány většinou norníků, proto i vznikly svetaci, proto na masheru šly do ohrádky.
Jak si to tady uděláme, takové to budeme mít. :wink:


Nesouhlasím, snažíš se dělat to co dělali komunisti před 50 lety, regulovat trh. Nech trh až se zreguluje na základě nabídky a poptávky.

Jestli holky budou dělat privat nebo masáže záleží na poptávce / cenách v tom či onom, a to zase záleží na chutích každého “soudruha*” (nornika).

* ne nemyslím že tady jsou soudruzi, je to volné převedení jedna slavné filmové citace
Itachi2020
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. pro 2020, 14:53

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod vulcan » čtv 3. čer 2021, 14:04

Itachi2020 píše: ...
Nesouhlasím, snažíš se dělat to co dělali komunisti před 50 lety, regulovat trh. Nech trh až se zreguluje na základě nabídky a poptávky.
Jestli holky budou dělat privat nebo masáže záleží na poptávce / cenách v tom či onom, a to zase záleží na chutích každého “soudruha*” (nornika).

Ale kdepak :shock: , nepleť sem komunismus.
Už dávno zde, ve nynější společnosti, není klasický kapitalismus volné soutěže, v různých aspektech života, výrazně zde promlouvají regulační instituce, různá omezení. :idea:
U placeného sexu, tam nejsou instituce, ale vliv různých zájmových skupin.
Vidíš všude možně vliv medií, fake news, člověk by skoro nikdy nevěřil, čemu lidé věří.

Ale já reaguji na ty stesky řady norníků, že zde není dobrý výběr, odfláknuté služby atd.. A podívej se na vliv potlačení honíren v Praze, vliv svetaku. Sice tam honírny taky jsou, ale zdaleka ne v takové míře jako tady v Brně.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod Itachi2020 » čtv 3. čer 2021, 16:02

vulcan píše:
Itachi2020 píše: ...
Nesouhlasím, snažíš se dělat to co dělali komunisti před 50 lety, regulovat trh. Nech trh až se zreguluje na základě nabídky a poptávky.
Jestli holky budou dělat privat nebo masáže záleží na poptávce / cenách v tom či onom, a to zase záleží na chutích každého “soudruha*” (nornika).

Ale kdepak :shock: , nepleť sem komunismus.
Už dávno zde, ve nynější společnosti, není klasický kapitalismus volné soutěže, v různých aspektech života, výrazně zde promlouvají regulační instituce, různá omezení. :idea:
U placeného sexu, tam nejsou instituce, ale vliv různých zájmových skupin.
Vidíš všude možně vliv medií, fake news, člověk by skoro nikdy nevěřil, čemu lidé věří.

Ale já reaguji na ty stesky řady norníků, že zde není dobrý výběr, odfláknuté služby atd.. A podívej se na vliv potlačení honíren v Praze, vliv svetaku. Sice tam honírny taky jsou, ale zdaleka ne v takové míře jako tady v Brně.


Vlastně s tebou nesouhlasím ale vypadas na rozumného člověka a to co říkáš má hlavu a patu, proto se s tebou o tom “hádat” nebudu. Mam na ti ale jiný názor - myslím, ze pravé ta neuvěřitelná vůle stlačit dolu ceny je jeden z aspektů problematiky tohohle trhu v Brně. Velice zkráceně “dobrý” holky už dneska za 1500 Kč / h makat nechtějí ...

Ps: Jen jedinou věc podotknul, vůbec se mi nezdá ze by v Praze erotické masáže byly potlačeny, ba naopak ...
Itachi2020
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. pro 2020, 14:53

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod tojejedno » čtv 3. čer 2021, 17:34

Itachi2020 píše: ... “dobrý” holky už dneska za 1500 Kč / h makat nechtějí ...

Ale jo kolego. Je jich cim dal min, ale jeste nevymrely. Zrovna tento tyden jsem uskutecnil velice prijemnou navstevu a platil jsem 1500/h. A to jeste musela cast odevzdat...
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod Che » čtv 3. čer 2021, 21:32

Itachi2020 píše:Velice zkráceně “dobrý” holky už dneska za 1500 Kč / h makat nechtějí ...

Také bych Ti oponoval. Jen tak narychlo si vzpomenunu v Brně na deset děvčat s touto nebo nižší sazbou. A to počítám jen ty, ke kterým chodím opakovaně a najisto. Z těch deseti je osm ve věku 18 - 29 let a o většině z nich jsem na tomto webu psal. Chybí recenze jen na dvě z nich, které mě samy od sebe požádaly, abych na ně nikam žádné recenze nepsal a vzhledm k tomu, že jsem u nich byl nad míru spokojen, neměl jsem důvod jim nevyhovět.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod Foulenk » čtv 3. čer 2021, 23:41

tojejedno píše:
Itachi2020 píše: ... “dobrý” holky už dneska za 1500 Kč / h makat nechtějí ...

Ale jo kolego. Je jich cim dal min, ale jeste nevymrely. Zrovna tento tyden jsem uskutecnil velice prijemnou navstevu a platil jsem 1500/h. A to jeste musela cast odevzdat...


No jasně není záprcnice jako záprcnice. Nicméně těch 1500 je ještě dobrý o proti za 2500kc za 45min kousek od Křenový. Zkoušela to na mě ukázal jsem jí třetí prstík na levačce a začala ječet , přišel tam Jožin ve stylu: hele vo co ti jde? Tak jsem rychle vytratil (možná jako kouř fakt nevím jak jsem dostal z baráku ...tragédie
Foulenk
 
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29. srp 2017, 14:24

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod Itachi2020 » pát 4. čer 2021, 6:30

Che píše:
Itachi2020 píše:Velice zkráceně “dobrý” holky už dneska za 1500 Kč / h makat nechtějí ...

Také bych Ti oponoval. Jen tak narychlo si vzpomenunu v Brně na deset děvčat s touto nebo nižší sazbou. A to počítám jen ty, ke kterým chodím opakovaně a najisto. Z těch deseti je osm ve věku 18 - 29 let a o většině z nich jsem na tomto webu psal. Chybí recenze jen na dvě z nich, které mě samy od sebe požádaly, abych na ně nikam žádné recenze nepsal a vzhledm k tomu, že jsem u nich byl nad míru spokojen, neměl jsem důvod jim nevyhovět.


Dobra, potom je zde poslední otázka, spíše filosofická:

Masher, S4Y, Nornik ... co ja pamatuji, na všech webech většina Norniku bojuje za cenu 1500 Kč / h už ALESPOŇ 5 ale nejspíš už i 10 let.

Je fér těm DOBRÝM holcinam dávat už deset let porad ten stejný plat ?

Inflace je průměrně 3 % / rok, ceny většiny komodit rostou raketové, průměrný plat vzrostl o 10 K / měsíc (25-> 35) a platy, chci doufat, nás všech se za posledních deset let taky “drasticky” zvedly.

Nebylo by tedy fér zvednout plat těm slecnam, které pro nás už tak dlouho dělají konstantně dobrou službu ? Alespoň tedy těm které jsou naše oblibenkyne a podávají nám dobrý kvalitní a dobrý servis.

Nebudu nikomu nic nutit ale já svoji odpověď na tuhle otázku už dávno našel. Za dobrou práci musí byt nutné adekvátní odměna. A pro mě 1500/h za tuhle práci fakt adekvatni odměna není.

Vždycky když na tohle téma diskutujeme s přátelí, jeden z mých argumentů je moje poslední zkušenost s cenou instalatera v Praze. Za 15 minut práce bez materiálu si vzal 2500 Kč. Vůbec jim to nezazlívám, jen mi přijde absurdní platit holce co prodává své tělo 1500 / h a instalatérovi 2500 / 15 min ...
Itachi2020
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. pro 2020, 14:53

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod acx » pát 4. čer 2021, 9:07

Itachi2020 píše:
.............................

Vždycky když na tohle téma diskutujeme s přátelí, jeden z mých argumentů je moje poslední zkušenost s cenou instalatera v Praze. Za 15 minut práce bez materiálu si vzal 2500 Kč. Vůbec jim to nezazlívám, jen mi přijde absurdní platit holce co prodává své tělo 1500 / h a instalatérovi 2500 / 15 min ...


Hodinová sazba instalatéra 10.000,- ? Kecáš nebo když vidí toho, kdo rozhazuje prachy, tak si říká hloupý kdo dává, hloupější co nebere. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod Che » pát 4. čer 2021, 9:35

Ahoj Itachi2020,
vypadá to, že v této učené disputaci vystupuješ v roli ďáblava advokáta. Pokud tomu tak není, pak je to známka toho, že jsi zcela odtržen od reality, což se bohužel "horním deseti tisícům" docela často stává. To, prosím, neber jako projev třídního antagonismu, ale jako pouhé konstatování faktu.
Já patřím, stejně jako valná většina populace, k běžným pracujícím, kteří rozhodně žádný raketový růst mezd nezaznamenali. Operuješ průměrnou mzdou, která ale o příjmech běžných pracujících příliš nevypovídá, protože tahounem jejího růstu je růst příjmů nejvyšších příjmových skupin, což ovšem s realitou běžného člověka nemá celkem nic moc společného. Nechci se na těchto stránkách pouštět do nějaké ekonomické polemiky na téma mezd, proto vyřknu jen poslední poznámku. Běžný člověk zaznamenává toliko raketový růst cen, nikoliv platů.
Další věcí je, že vysoká taxa prostitutky není automaticky zárukou vysoké kvality poskytnutých služeb. Má osobní zkušenost hovoří spíše o opaku. Svědčí o tom i to, že tyto předražené dívčiny jsou velmi často "cestovatelky" s častou změnou "uměleckého" jména a tel. čísla. Proč asi? Naopak, dobrá děvčata s rozumnou cenovou politikou zpravidla svá působiště, jména a čísla mění zcela minimálně. Opět, proč asi?
Za oboustranně fér považuji, že se k dívce, která mi poskytne kvalitní službu za rozumný "příspěvek na živobytí" opět vrátím a znovu jí přispěju na živobytí.
Mimochodem, v některých věcech se určitě shodneme. I mně se zdá absurdní patit instalatérovi 2500 za čtvrt hodiny práce. I já jsem toho názoru, že za dobrou práci má být adekvátní odměna. Myslím si, že 1500 Kč malá částka není. Mnozí kvalifikovaní pracovníci jsou rádi, když si ji vydělají za den. Hrubého.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off topic - volná diskuze

Příspěvekod cambiss » sob 5. čer 2021, 3:58

Vnesu zase svůj názor .. a myslím si, že jak Che, tak Itachi2020 mají svůj kus pravdy ve svých názorech. Jistě jak už bylo řečeno, tak je tady nezanedbatelná inflace a chtít po holkách 5 let vkuse stejnou cenu je nesmysl. My taky nepracujeme 5 let vkuse za stejné peníze na stejné pozici (a pokud ano, doporučuji rozhovor s nadřízeným). Na druhou stranu - odměna 1500 za hodinu základ + eventuálně nějaké příplatky mi momentálně přijde adekvátní. Holka se nemusí předřít a už v případě, že vezme každý den 2 norníky a nepracuje o víkendech, hlady určitě nebude - což si myslím, že pro holky není žádné scifi a často jsou vytíženější ještě více. Nemusím určitě připomínat, že tyhle peníze už se nijak nedaní a jdou, pokud holky neodevzdávají poměrnou část podniku slečnám přímo do kapsy.
Samozřejmě se najdou holky, které budou mít sazbu buď o něco nižší, nebo o něco vyšší - kde bych čekal samo sebou lepší kvalitu služeb. Z mé zkušenosti (budu patřit k mladším ročníkům v tomto kolektivu) se naštěstí ve většině případů toto očekávání naplnilo, nicméně našlo se i několik případů, kde jsem za méně peněz dostal více muziky.
Já osobně to mám momentálně nastaveno tak, že standard je cca. těch 1500/h s tím, že u lepších holek se to může vyšplhat až ke 1800-2000/h a to jsem ochoten akceptovat. Cokoliv víc už se mi vnitřně lehce příčí, ačkoliv jsem ochoten na to za nějakých podmínek přistoupit - viz. moje poslední recenze Ally. Lehce mimo mísu mi přijdou praktikované příplatky, ačkoliv chápu, že to na holky funguje a svým způsobem se ti nedivím, protože očividně ty možnosti máš a kdybych je měl taky, možná bych se choval stejně. Na druhou stranu to pak popírá veškerý princip tohodle všeho - dostaneš nějakou domluvenou odměnu za nějakou službu. Pochopil bych ještě v případě nějaké nadměrné spokojenosti "dýško" stejným způsobem, jako dáš dýško v restauraci, pokud jsi spokojený se servisem. Ale tohle mi přijde jako zbytečné "rozmazlování". Za mnou v práci taky manažer nepřijde a neřekne mi "vím, že tady bereš nějaký plat, ale dneska bych chtěl, abys pracoval trochu lépe, tady máš 2k navíc".
cambiss
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 3. dub 2018, 15:21

Re: ALLY - 604609087 / 604 609 087

Příspěvekod petras60 » sob 5. čer 2021, 8:19

Dát 2500 za vyhonění normální norník dát nemůže to ať se na mě nikdo nezlobí za tu cenu mám v Praze dvě krásné holky do trojky.Že vůbec do těch honíren někdo leze za 30 let norování jsem byl v honírně jedno a to za cenu 1300 hodina krásná mladá holka taky nechala se aji prstovat a lízat to vše v ceně ,ale už nikdy více a za 2500 to už je úlet.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Off topic - volná diskuze

Příspěvekod Itachi2020 » sob 5. čer 2021, 19:56

cambiss píše:Vnesu zase svůj názor .. a myslím si, že jak Che, tak Itachi2020 mají svůj kus pravdy ve svých názorech...
...Pochopil bych ještě v případě nějaké nadměrné spokojenosti "dýško" stejným způsobem, jako dáš dýško v restauraci, pokud jsi spokojený se servisem...

Tohle je dilema, které jsem v sobě řešil rok. Myslím

1. Dat dysko předem abych docílil větší motivační snahy / spokojenost tapiny s rizikem, ze tam budou blbky, které to nedoceni
2. Dat dysko potom s tím, ze se bude chovat jako standardně ke každému (protože o tom nebude vědět) a já potom dam “dysko” jako poděkování za nadstandardní služby

Protože jsem se rozhodl, ze chci zkusit z těch holek vytáhnout to nejlepší co v nich je a motivovat je předem, rozhodl jsem se pro variantu 1. Víceméně moje rozhodnutí bylo pocitové na základě amerického principu “dysek”, kde každý pracovních ve službách ví dopředu, ze dostane alespoň 20% a kvalita služeb je úměrně lepší než v Europě.

Možné varianty jsou obě ...
Itachi2020
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. pro 2020, 14:53

Re: Katka0Katty 605761873 / 605 761 873

Příspěvekod Itachi2020 » sob 5. čer 2021, 20:00

Che píše:Ahoj Itachi2020,
vypadá to, že v této učené disputaci vystupuješ v roli ďáblava advokáta...

Myslím, ze jsi rozumný člověk i když s tebou nesouhlasím - své názory jsme vysvětlili, neshodneme se na nich ale i to je demokracie. Děkuji za diskuzi.

Ps: abych byl fér tak instalateri v Praze, teda ty s kterými jsem dodnes spolupracoval já, si účtují x za každou zapocatou hodinu, takže jestli práce trvá 15 nebo 55 minut tak je to jedno, porad ta sama cena. Uvedl jsem to pouze jako příměr o cenách.
Itachi2020
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 12. pro 2020, 14:53

Re: ALLY - 604609087 / 604 609 087

Příspěvekod cambiss » sob 5. čer 2021, 20:56

Já třeba u masáže nemám potřebu holku prstit ani lízat, o tom masáž není. Pro ty, komu to není po chuti, tak je tady klidně ta trojka v Praze :) já mám v soukromém životě sexu dostatek, kde ta holka nemusí předstírat milý a milenecký přístup, ale dělá to přirozeně, proto vyhledávám spíš jiné služby - není zrovna rozumné podle vlastních preferencí soudit všechny ostatní.
cambiss
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 3. dub 2018, 15:21

Re: Off topic - volná diskuze

Příspěvekod cambiss » sob 5. čer 2021, 21:00

Itachi2020 píše:
cambiss píše:...Pochopil bych ještě v případě nějaké nadměrné spokojenosti "dýško" stejným způsobem, jako dáš dýško v restauraci, pokud jsi spokojený se servisem...

Tohle je dilema, které jsem v sobě řešil rok. Myslím

1. Dat dysko předem abych docílil větší motivační snahy / spokojenost tapiny s rizikem, ze tam budou blbky, které to nedoceni
2. Dat dysko potom s tím, ze se bude chovat jako standardně ke každému (protože o tom nebude vědět) a já potom dam “dysko” jako poděkování za nadstandardní služby

Protože jsem se rozhodl, ze chci zkusit z těch holek vytáhnout to nejlepší co v nich je a motivovat je předem, rozhodl jsem se pro variantu 1. Víceméně moje rozhodnutí bylo pocitové na základě amerického principu “dysek”, kde každý pracovních ve službách ví dopředu, ze dostane alespoň 20% a kvalita služeb je úměrně lepší než v Europě.

Možné varianty jsou obě ...



Jasně, pokud bys ji dal peníze až pak v případě spokojenosti, tak se pak očekává že někdy přijdeš zas aby to mělo nějaký efekt. Narážím spíš na to, aby si z toho holky neudělaly pravidlo a pak bychom se dostali do situace "on mi dal jen taxu a nedal mi žádné prachy navíc? tak to ho odseru" - když to zaženu do extrému, určitě víš, jak to myslím.
cambiss
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 3. dub 2018, 15:21

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků