Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Katya_Katka 732440499 (732 440 499)

Příspěvekod mr.univerzalum » čtv 25. srp 2022, 21:36

Taky se přidám. Milá, slušná, taková skoro jak kamarádka. Tělo vem čert, ale ten přístup :P
Chodí podle všeho v týdnu normálně do práce a tolik info i o své rodině, co mi řekla, jsem normálně čuměl jak puk :shock:
Jen mě zarazily ty modré zóny ( zóna C v polovině září, ale čáry a cedule už teď, holt Brno, zatáčka před Vídní)
Já než se někam vždycky rozhoupu, tak je holka s dobrým přístupem fuč. Jen ta jízda přes Cejl večer je jak jízda pavilonem opic, ještě by mohli vybírat za průjezd :idea:
mr.univerzalum
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 17. říj 2018, 20:43

Re: Katya_Katka 732440499 (732 440 499)

Příspěvekod Hodný -chlap » pát 26. srp 2022, 0:34

mr.univerzalum píše:Taky se přidám. Milá, slušná, taková skoro jak kamarádka. Tělo vem čert, ale ten přístup :P
Chodí podle všeho v týdnu normálně do práce a tolik info i o své rodině, co mi řekla, jsem normálně čuměl jak puk :shock:
Jen mě zarazily ty modré zóny ( zóna C v polovině září, ale čáry a cedule už teď, holt Brno, zatáčka před Vídní)
Já než se někam vždycky rozhoupu, tak je holka s dobrým přístupem fuč. Jen ta jízda přes Cejl večer je jak jízda pavilonem opic, ještě by mohli vybírat za průjezd :idea:

Tak mě o rodině nevyprávěla spíše ani nechtěla říct co dělá že soukromý je soukromý ale já tam nepřišel hlavně na pokec už jsem zopakl třikrát a určitě ne naposledy . Tělo má zamě uplně normální naopak mě vyhovuje já na kostlivce bez koz nejsu :D hodně hladká a voňavá udělala mě kafe donesl jsem víno jako pozornost ale prý nepije zdržel jsem se dvě hod já to mám kus cesty ale užiju si to pokaždé hlavně orál a parkování jsem měl v pohodě přímo u oken že jedu přes cejl mě je jedno to je odtama daleko . Doporučil jsem i dvoum kolegům a taky ok
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

Re: Bella-17

Příspěvekod Hodný -chlap » sob 27. srp 2022, 18:27

Tè jsem jednou psal ale bez odpovědi no nakonec jsem rád
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

Re: Katya_Katka 732440499 (732 440 499)

Příspěvekod Hodný -chlap » ned 28. srp 2022, 3:35

Na amatèrech nějaká modelka je? Já za těch 5 let ještě žádnou neviděl zato smažek plno :lol: :lol: nemluvě o těch co stále mění nicky čísla a přijedeš a zase ta samá na to už dávám bacha,neříkám že všechny ale polovic to bude (Zatím v pohodě zamě nejvíc Kathye_Katka ...Lussie ale ta už asi nedělá nenašel jsem inzerce.a..Valerka jsou na úrovni jak domluvou vzhledem přístupem a vím že pytel bude prázdný :D
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

Re: Katya_Katka 732440499 (732 440 499)

Příspěvekod mr.univerzalum » ned 28. srp 2022, 22:09

Hodný -chlap píše:Na amatèrech nějaká modelka je? Já za těch 5 let ještě žádnou neviděl zato smažek plno :lol: :lol: nemluvě o těch co stále mění nicky čísla a přijedeš a zase ta samá na to už dávám bacha,neříkám že všechny ale polovic to bude (Zatím v pohodě zamě nejvíc Kathye_Katka ...Lussie ale ta už asi nedělá nenašel jsem inzerce.a..Valerka jsou na úrovni jak domluvou vzhledem přístupem a vím že pytel bude prázdný :D


Najít tam normální holku s rozumnou cenou a přátelským přístupen je přímo nadlidský výkon a hromada ztraceného času. Jen občas fakt nechce člověk slyšet nic důvěrného z druhé strany o jejich rodině atd. to se potom těžko vytláčí z hlavy :roll:
mr.univerzalum
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 17. říj 2018, 20:43

Re: Katya_Katka 732440499 (732 440 499)

Příspěvekod Hodný -chlap » pon 29. srp 2022, 8:12

S tím zkušenost nemám vlastně ani jednou co jsem tam byl a to chodím na dvě hod pokaždé že by tlachala něco o rodině se mě nestalo :lol: :lol:
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

Re: Cicinka-10

Příspěvekod vlkodlak 36 » pon 29. srp 2022, 18:47

Fuj Cikánky,to je fuj jestli je malá tlustá..
nebo štíhlá.. :cry:
Jen blbci,co nemají soudnost chodí za takovými osobama..
To raději pujdu za sttarší normální ženskou :roll:
Lidi nevyhazujte prachy z okna..a to co dělá ten Azim nebo jak se
jmenuje,škoda slov.
Na Bratislavské se to též furt střídá.
Tož tak hezký zbytek léta hošani :)
vlkodlak 36
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 9. úno 2020, 14:58

Re: Katya_Katka 732440499 (732 440 499)

Příspěvekod Hodný -chlap » ned 4. zář 2022, 13:38

mr.univerzalum píše:Taky se přidám. Milá, slušná, taková skoro jak kamarádka. Tělo vem čert, ale ten přístup :P
Chodí podle všeho v týdnu normálně do práce a tolik info i o své rodině, co mi řekla, jsem normálně čuměl jak puk :shock:
Jen mě zarazily ty modré zóny ( zóna C v polovině září, ale čáry a cedule už teď, holt Brno, zatáčka před Vídní)
Já než se někam vždycky rozhoupu, tak je holka s dobrým přístupem fuč. Jen ta jízda přes Cejl večer je jak jízda pavilonem opic, ještě by mohli vybírat za průjezd :idea:

Tak byl jsem u ní ted v sobotu hned s fleku záchvaty smíchu musel jsem čekat až jí to přejde potvoru :D :lol: :lol: bo jsem zakopl o schod :x :lol
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

Re: Katya_Katka 732440499 (732 440 499)

Příspěvekod Hodný -chlap » ned 4. zář 2022, 15:16

sumiiik píše:https://www.amateri.com/cs/lide/2636079/Katya_Katka

V dotazech nikdo rozumně neodpověděl tak jsem se rozhodl vyzkoušet.
Volal jsem,odpověděla že má klienta abych zavolal za půl hodiny. Volám znovu,sděluje že už je volná abych dorazil za půl hodiny aby stihla všechno připravit.
V telefonu řekla cenu1000/1500,příplatek 200 za OB,anál nedělá.Trochu jsem váhal jestli je to správný poměr ceny k věku a parametrům...Ale už jsem v životě přišel o víc tak co už...

Lokalita Husovice,řadová zástavba,parkování jsem nesledoval,používám MHD,zastávka je dvě minuty od domu.
Volám venku,za moment mě otevírá a pouští dovnitř.
Obývá pidibyt 1+kk,pidikoupelna ale všechno docela útulné. Menší postel se spoustou polštářů až se v nich člověk ztratí.
Podle fotek toho člověk moc nepozná,údajně je má schválně takové aby nebyla poznat,má normální práci,ale má delší černé vlasy,v obličeji docela sympatická,usměvavá,postava docela ucházející,hezký zadek až na dooost povislé břicho,přitom v profilu píše "žádné bříško..." Vypadá o dost mladší než udávaných 40 let,sama říkala že jí to nikdo nevěří že tolik má.
Tak ukecanou ženskou jsem ale dlouho nezažil,během chvilky jsem se dověděl skoro celý životopis i zdravotní anamnézu... :lol:
Domluva na službách,chtěla za hodinu 1500+300 za OB,řekl jsem že v telefonu byla jiná cena tak jsme se domluvili na původním požadavku.

Po předání peněz jsme se oba svlíkli,vzala mě na společnou sprchu (to jsem přivítal),vzájemně jsme se umyli,pořád jsem poslouchal nějaké průpovídky... :D
Vylezl jsem ze sprchy,už seděla na posteli a zeptala se jestli kouřím. :shock: Řekl jsem že jak ucpaný kamna tak jsme si ještě zakouřili.

Pak se šlo na věc,kouření docela slušné,kundička hezká,voňavá.Holka vyhoví ve všem,ale z její strany žádná velká iniciativa,člověk by si řekl že když je taková ukecaná a bezprostřední že to bude jízda ale to teda ne.
Když bylo po všem tak jsme si ještě zakouřili,pak jsem šel do sprchy.Čas vůbec nesledovala,kdybych neodcházel tak bysme si ještě povídali kdoví jak dlouho... :D Strávil jsem tam cca 70 minut,ještě šla se mnou ven že si jde koupit cigára.

Moje subjektivní plusy a mínusy:
+ Dobrá domluva
+ Holka docela hezká,usměvavá,sympatická,vypadá mladší,docela hezká postava
+ Prostory dobré,svíčky,ventilátor
+ Nehlídá čas
+ Kousek od MHD

- Moc ukecaná (někomu může vyhovovat)
- Povislé břicho a to hodně...
- Kouření v pokoji (mě to nevadí ale je mě jasné že pro spoustu kolegů to může být velký problém)
- Cena 1000/1500 příplatek za OB a piss

Nevím jestli budu ještě někdy opakovat,těch mínusů je docela dost,ale plusů taky... :D

Byl jsem u ní teď v sobotu asi dost plusu když už si tam byl třikrát trochu jsem se s ní pobavil o tom co se zde píše o tobě mluvila v dobrém až na to že chlap by měl nějak vypadat než hodnotí jiné říkala že povahově si úplně v pohodě ale břicho bys měl hodně shodít a až pak říkat jiným něco o postavě ale prý ti chutná pivo a trochu parfémů by neuškodilo ale to chápu je až moc na hygienu a vůně se divím že ještě nevyhořela s těch svíček :lol:
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

Re: Katya_Katka 732440499 (732 440 499)

Příspěvekod vulcan » ned 4. zář 2022, 20:25

Hodný -chlap píše:
sumiiik píše:https://www.amateri.com/cs/lide/2636079/Katya_Katka
.. tak jsem se rozhodl vyzkoušet.... Tak ukecanou ženskou jsem ale dlouho nezažil,během chvilky jsem se dověděl skoro celý životopis i zdravotní anamnézu...
...

Byl jsem u ní teď v sobotu asi dost plusu když už si tam byl třikrát trochu jsem se s ní pobavil o tom co se zde píše o tobě mluvila v dobrém až na to že chlap by měl nějak vypadat než hodnotí jiné říkala že povahově si úplně v pohodě ale břicho bys měl hodně shodít a až pak říkat jiným něco o postavě ale prý ti chutná pivo a trochu parfémů by neuškodilo ..

Hodný -chlap, spíš bys měl mít nick: Hloupej_chlap. :roll:

Ty se otevřeně bavíš s ťapkou o jiném kolegovi - norníkovi a asi ještě odkazuješ na forum, na jeho recenzi ? Mj. na rozdíl od tvé nic neříkající, primitivní "zprávy", sumiiik napsal recenzi přesnou, vypovídající, že si z toho jiný norník něco vezme. Klad i zápor. :idea:

Nevěřím svým očím :shock: - s ťapkou mluvíš o její recenzi a necháš ji kritizovat kolegu. A ještě to tady popíšeš. :evil:
Normální norník by řekl, že žádné forum nezná, přišel za tou ťapkou docela náhodou, podle inzerce. Tj držet basu a krok.
Měl bys být rád, že ti sumiiik přihrál nějaké informace.

Forum S4Y bylo (nyní asi není) forum pro informace , vypovídající informace o ťapkách , o jejich kladech a záporech, měl bys tu holku/ženskou rozumně popsat (názor, že byla v plusu je na hov...)
A forum není na to, aby se tu popisovali norníci, a ještě tak hloupě.
Na jiných forech bys za takový faul bys byl vyvěšen na tabuli hanby.

Klasik by řekl : chce se mi z tebe , Hodný -chlap / Hloupej_chlap, :roll: zvracet.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Katya_Katka 732440499 (732 440 499)

Příspěvekod Hodný -chlap » ned 4. zář 2022, 22:47

vulcan píše:
Hodný -chlap píše:
sumiiik píše:https://www.amateri.com/cs/lide/2636079/Katya_Katka
.. tak jsem se rozhodl vyzkoušet.... Tak ukecanou ženskou jsem ale dlouho nezažil,během chvilky jsem se dověděl skoro celý životopis i zdravotní anamnézu...
...

Byl jsem u ní teď v sobotu asi dost plusu když už si tam byl třikrát trochu jsem se s ní pobavil o tom co se zde píše o tobě mluvila v dobrém až na to že chlap by měl nějak vypadat než hodnotí jiné říkala že povahově si úplně v pohodě ale břicho bys měl hodně shodít a až pak říkat jiným něco o postavě by neuškodilo ..

Hodný -chlap, spíš bys měl mít nick: Hloupej_chlap. :roll:

Ty se otevřeně bavíš s ťapkou o jiném kolegovi - norníkovi a asi ještě odkazuješ na forum, na jeho recenzi ? Mj. na rozdíl od tvé nic neříkající, primitivní "zprávy", sumiiik napsal recenzi přesnou, vypovídající, že si z toho jiný norník něco vezme. Klad i zápor. :idea:

Nevěřím svým očím :shock: - s ťapkou mluvíš o její recenzi a necháš ji kritizovat kolegu. A ještě to tady popíšeš. :evil:
Normální norník by řekl, že žádné forum nezná, přišel za tou ťapkou docela náhodou, podle inzerce. Tj držet basu a krok.
Měl bys být rád, že ti sumiiik přihrál nějaké informace.

Forum S4Y bylo (nyní asi není) forum pro informace , vypovídající informace o ťapkách , o jejich kladech a záporech, měl bys tu holku/ženskou rozumně popsat (názor, že byla v plusu je na hov...)
A forum není na to, aby se tu popisovali norníci, a ještě tak hloupě.
Na jiných forech bys za takový faul bys byl vyvěšen na tabuli hanby.

Klasik by řekl : chce se mi z tebe , Hodný -chlap / Hloupej_chlap, :roll: zvracet.

Vulcan urážky si nech pro osoby tvého vzdělání :!: :mrgreen: Jsi tady staletí a nic rozumného s tebe ještě nevyšlo ani pořádná recenze na ťapiny ano napsal plusy i zápory napsal jednou že asi nezopakuje poté zase že určitě zopakuje a pokaždé něco jinak .Jen jsem upřesnil co je na tom hloupého a hlavně píšu někomu jinému !!!!! mě třeba nepřijde normální psát pokaždé něco jiné když jsem s dotyčnou spokojen píšu že jsem a ne že nezopakuji pak zase určitě zopakuji a přitom tam chodím každý měsíc trocha mimo ne
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

Re: Diana 776224647

Příspěvekod Hodný -chlap » pon 5. zář 2022, 1:07

Chris Redfield píše:
mt847@gmail.com píše:Hele byl jsem navštívit akorát včera. Adresa na Tuřance, jak se píše v jiných diskuzích, je to docela profláklej privát ve Slatině. Holka relativně cestovatelka, říkala tuším, že je tu už jen do konce týdne, pak se vrací do Prahy. Postavou a v obličeji taková obyčejná - neurazí ani nenadchne, pěkný plný 3-4 prsa a líbily se mi její dlouhý přírodní vlasy po zadek. Cena 1200/1700 v základu. Ale má jako jedna z mála docela nadstandardní servis, domluvíš se téměř na všem. Říkala OB +500,- líbání +500,- anál +1000,- a nabízí i stříhání do pusy za 500,-. Já využil 1/2h za 1200,- + Ob a stříkání do pusy, cena celkem 2200,- V sexu aktivně střídala polohy, dalo se sní i pokecat. Zopakoval bych jen v případě análu, nemá problém ani s většíma velikostma, což se dnes hledá těžko :!:


2200,- za půl hodiny? Gratuluji k luxusnímu kurvení cen ty kulomozku.

Ceny jak ceny odrazuje mě už jen to stříkání do pusy snad se holka testuje rovná se to syfilis nebyl jsem ani nezajdu , to že píše 25 let dle fotografií mě přijde tak na 36 nesedí mě fotky na věk co píše
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

Re: Bella-17

Příspěvekod Hodný -chlap » pon 5. zář 2022, 4:13

Chris Redfield píše:https://www.amateri.com/cs/lide/2454845/Bella-17


Chlapi je to strašný. Ženské je tak 60, obličej strašný kilo makeupu, ale vrásčitá stará tvář se nedá zakryt, v bytě na zemi jen pár hader a deka. Nemá ani postel. Zakourena garsonka, musel jsem utéct.

Myslím, že ještě navíc je psychicky nemocná a vůbec neví na čem se s kým domlouvá. Na mě zkoušela prý že jsme se domlouvali na celou noc jo a bacha je to bezgumka, nebyl by problém prý bez. Fuj. 60ti letá rachejtle.

Tu jsem viděl akorát na fotech na modrém mě na fotkách nějak nepřišla špatná ale nebyl jsem tak nevím jako fakt nemá postel jo :shock:
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

Re: Anetka5 Anetka_BRNO, Adéla Vinohrady 608302002 / 608 302 002

Příspěvekod Hodný -chlap » pon 5. zář 2022, 4:20

Kubásek píše:Navštívil jsem slečnu Adélu. Tak arogantní bytost jsem v životě nezažil. Vše pro ni byl problém a nutila mi své praktiky. Nabízela kámošku do trojky. Když jsem nechtěl , řekla že jí to se mnou nebaví a byla odměřená ještě víc. Po tom co jsem odešel, tak jsem zjistil, že mi chybí v peněžence peníze. Slečnu už nikdy více

Jo to se mě stálo taky jednou dávněji u jedné ta už asi ani nedělá 3000 fuč moje blbost nevzal jsem si věci do koupelny a od té doby zjistím cenu po telef a víc neberu jistota
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

Re: Trans Stefani 704 823 278

Příspěvekod Hodný -chlap » pon 5. zář 2022, 5:56

Dobermann píše:Tvl jsem na přírodní prsa u borce:)))

TVL Sem se přehlídl já čuměl jen na fotku s té borec poznat nejde ne na nadpis ,tak se s toho nezasekej
Hodný -chlap
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned 14. srp 2022, 1:21

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků