Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Off Topic Re: Emička 773237742 / 773 237 742

Příspěvekod Mason » úte 21. úno 2023, 7:45

A chtěl bych ještě dodat. Je úplně jedno, kdo komu a jak moc píše recenzi i v jinych vlaknech. Většina normálních lidi totiž má práci, rodinu a nemá čas vypisovat něco pořád na internetu, ani naštěstí většina lidí o existenci téhle stránek díky bohu neví, protože ty lži co se na adresu tehle divky pisou, to snad ani svet nevidel. Taky bych se normálně na to vykašlal, většinou totiž, když má člověk dobrou zkušenost, tak nemá potřebu se s tím směřovat na internetu. Lidská povaha je taková, že ta potřeba vznikne, když má buď nebo zkušenost spatnou, ve vašem případě se zřejmě chce spis pomstít nebo naopak chce se někoho, kdo byl neprávem narcen zastat. Já jenom se zastavam dívky, se kterou jsem byl spokojen a která si opravdu takové jednání nezaslouží. Protože v dnešní době se tapina a GFE přístupem hledá opravdu těžko.
Mason
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 18. úno 2023, 20:02

Off Topic Re: Anička t. č. Brno 776172446 / 776 172 446

Příspěvekod Dylenhunt » pon 27. úno 2023, 16:41

nemusíš zas spřádat nejaký konspirační teorie, neco tam má, mám trochu i tušení co, bohužel víc sem se nedozvěděl, slíbila už jenom před půl rokem, že se vo to podělí, a vod té doby pěkný hovno

doba je zlá a to cestování a další výdaje rostou jako prase, tak se vůbec nedivím, že to chce spojit, kór dyž nadrženců co zaplatí cokoli je všude spousta (a taky nymfomance se to časem na jednom místě vomrzí, to je jasný)
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Off Topic Re: meliska27384 z amatérů

Příspěvekod Dylenhunt » úte 28. úno 2023, 2:58

po tom, co tady zkurvenej režim předváděl s (pro řekněme pro 4/5 populace celkem banální) rýmičkou, včetně těch kurev na hygeinách…a teď mají s poměrně vysokou pravděpodobností osobu, co vědomě roznáší rozhodně ne banální nemoce a chudáci, nemůžou nic dělat…nech si každej udělá obrázek sám :roll:

(mají samozřejmě v těch zkurvenejch gumovejch zákonech řadu věcí, jak důvodně podezřelý osoby řešit, ale jsou to líný ouřadní píče)
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Off Topic Re: Tip na koc s rough přístupem

Příspěvekod Swarley72 » úte 28. úno 2023, 15:40

Obdivuji a cenim si nasazeni moderatora overovat fakta u devcat. Na druhou stranu jsem trochu zklaman, protoze nemam pocit, ze si moderator dal namahu udelat to same pro mne. Vim, ze moc tady nepisu, no nikdy bych nesiril nepravdy - staci projet vsechny moje prispevky. Ani v predchozim postu jsem netvrdil, ze to Anicka dela. Proto nechapu permanentni ban. Rikal jsem jen at se zkusi zeptat u ni. Z Anicky jsem totiz mel pocit, ze to ma rada tvrde (placani, kousani, skrabani - to byl duvod, proc jsem za ni uz vic krat nesel - za mne hodne na hrane, kdyz se bavime o diskretnim konicku). Jestli to vazne bylo cez caru tak se vsem omlouvam. Jinak budu rad za obnoveni puvodniho profilu. Dekuji.
Swarley72
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. úno 2023, 15:10

Off Topic Re: Tip na koc s rough přístupem

Příspěvekod sumiiik » úte 28. úno 2023, 17:13

Swarley72 píše:Obdivuji a cenim si nasazeni moderatora overovat fakta u devcat. Na druhou stranu jsem trochu zklaman, protoze nemam pocit, ze si moderator dal namahu udelat to same pro mne. Vim, ze moc tady nepisu, no nikdy bych nesiril nepravdy - staci projet vsechny moje prispevky. Ani v predchozim postu jsem netvrdil, ze to Anicka dela. Proto nechapu permanentni ban. Rikal jsem jen at se zkusi zeptat u ni. Z Anicky jsem totiz mel pocit, ze to ma rada tvrde (placani, kousani, skrabani - to byl duvod, proc jsem za ni uz vic krat nesel - za mne hodne na hrane, kdyz se bavime o diskretnim konicku). Jestli to vazne bylo cez caru tak se vsem omlouvam. Jinak budu rad za obnoveni puvodniho profilu. Dekuji.

Moc hezky napsané,taky jsi myslím že jsi nelhal a už vůbec že bys někoho ohrožoval,ale mám obavu že Ti to nepomůže.
On totiž zdejší dozorce má svoje pravidla,které si z většiny určuje sám. A běda jak se mu někdo znelíbí!!!
Ale zase na druhou stranu je od něho hezké že si všechny informace ověřuje přímo u dívek :shock: ,aby tady potom mohl ty infa buď potvrdit nebo vyvrátit.

Navrhuju aby dozorce pod každou recenzí nebo dotazem napsal asi toto:
"Dívka xxx mi osobně potvrdila že takové služby poskytuje/neposkytuje."
Samozřejmě zase červeně,navrhuju ještě větším písmem aby to pochopili všichni. :lol:

Myslel jsem že to nikdy nenapíšu ale MASHERE PROSÍM VRAŤ SE... :P

A přečti ten můj post rychle protože za chvilku bude v odpadu. :mrgreen:
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Off Topic Re: Tip na koc s rough přístupem

Příspěvekod Che » stř 1. bře 2023, 11:51

Aristotelés píše:Největší hloupost je diskutovat o hlouposti s hloupými.

V životě jsem se nadělal hloupostí dost, ještě jednu si snad mohu dovolit...

sumiiik píše:...On totiž zdejší dozorce má svoje pravidla,které si z většiny určuje sám. A běda jak se mu někdo znelíbí...

Ano, zavedl jsem pravidla. Na jejich základě se mi zde podařilo významně zredukovat štvavé kampaně proti některým děvčatům, viz např. Mia, Annie...
Na základě stejných pravidel se mi daří redukovat hulváty, vysírače (tedy zatím kromě tebe)...
Na základě stejných pravidel se mi daří redukovat podvržené promo recenze...
Na základě stejných pravidel se mi podařilo a daří zbavit vlákna tun a tun nesmyslných keců...
A ty máš tedy v podstatě čtyři možnosti:
  1. Tato pravidla akceptovat a přizpůsobit se jim.
  2. Tato pravidla neakceptovat a jít se realizovat jinam.
  3. Tato pravidla neakceptovat, nedodržovat je, pak ale počítej s následky.
  4. Poslední z možností je apelovat na vlastníka webu, aby mě moderování zbavil.
sumiiik píše:...MASHERE PROSÍM VRAŤ SE...

Jen doufám, že nemáš slabé srdce... :wink:

Howgh!
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 626
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Off Topic Re: Sára 776 640 990 / 776640990

Příspěvekod Dylenhunt » stř 1. bře 2023, 12:39

takže krapet lepší gumová panna bez jakýhokoli lidskýho přístupu za dvoiku na hodinu, neber to…

otřesný, se ani nedivím, že rejže lejou takový prachy do těch automatizovanejch umělotin, pže řada jich zanedlouho nabídne lepší zážitek, než tak asi polovina tady těch na „trhu“, a už po pár desítkách použití se samy zaplatí :mrgreen:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Off Topic Re: Tip na koc s rough přístupem

Příspěvekod Che » stř 1. bře 2023, 14:34

Swarley72 píše:Obdivuji a cenim si nasazeni moderatora overovat fakta u devcat. Na druhou stranu jsem trochu zklaman, protoze nemam pocit, ze si moderator dal namahu udelat to same pro mne. Vim, ze moc tady nepisu, no nikdy bych nesiril nepravdy - staci projet vsechny moje prispevky. Ani v predchozim postu jsem netvrdil, ze to Anicka dela. Proto nechapu permanentni ban. Rikal jsem jen at se zkusi zeptat u ni. Z Anicky jsem totiz mel pocit, ze to ma rada tvrde (placani, kousani, skrabani - to byl duvod, proc jsem za ni uz vic krat nesel - za mne hodne na hrane, kdyz se bavime o diskretnim konicku). Jestli to vazne bylo cez caru tak se vsem omlouvam. Jinak budu rad za obnoveni puvodniho profilu. Dekuji.

Nejde o žádné "nasazení". S Aničkou se znám docela dobře a tohle k ní prostě nesedí, což mi i výslovně potvrdila. Bohužel by zde nebylo poprvé, kdy byly podobné posty publikovány s úmyslem dívku poškodit nebo jí alespoň znepříjemnit život. V Tvém případě, také na základě toho, že jsem si prošel Tvé předchozí příspěvky, jsem ochoten uvěřit, že o zlý úmysl nešlo, ale "jen" o přílišnou aktivitu a nedomyšlení možných důsledků. Proto jsem ban na Tvůj původní profil zrušil.
Nemohu však, a ani nechci, pokaždé v takovýchto případech zjišťovat, zda šlo o zlý úmysl nebo ne a je tedy potřeba počítat spíše s tvrdou reakcí!
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 626
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off Topic Re: Tip na koc s rough přístupem

Příspěvekod sumiiik » stř 1. bře 2023, 17:49

Che píše:Poslední z možností je apelovat na vlastníka webu, aby mě moderování zbavil.

Ještě jsi tady zapomněl napsat jednu možnost že budeš urážet a postihovat toho kdo si dovolí mít jiný názor než ty...
Už jsem tak učinil,uvidím jak se k tomu admin postaví.
Zažil jsem období totality kdy jeden "soudruh" rozhodoval o tom co se může a co ne.Netušil jsem že se stejné arogance a namyšlenosti dočkám i v dnešní době...
Pořád nemůžu pochopit jak ses k tomuto postu dostal,zjevil jsi se tady v podstatě nedávno tak mám strach aby tam nebyla nějaká provázanost s adminem...
Ale třeba se k tomu postaví jako chlap a vyřeší tento problém.
Pokud by se mu podařilo tě z postu moderátora vypráskat myslím že nejenom já bych si dost oddechl.
Kolegů kterým se nelíbí tvoje arogantní a namyšlené chování je tady určitě víc tak uvidíme jak to dopadne.

Chtěl jsem tady založit diskusi na téma s názvem "Jaký je váš názor na práci/nepráci zdejšího moderátora?"
Aby se kdo chce mohl vyjádřit ke způsobu vedení tohoto fóra. Určitě by se našel někdo kdo by překonal strach z vyhrožování a vyjádřil by se.
Ale asi to nemá cenu,zase by to skončilo červeně označené v odpadu a mě by bylo arogantně vyhrožováno banem...
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Off Topic Re: Tip na koc s rough přístupem

Příspěvekod acx » čtv 2. bře 2023, 23:29

sumiiik píše:
Che píše:Poslední z možností je apelovat na vlastníka webu, aby mě moderování zbavil.

Ještě jsi tady zapomněl napsat jednu možnost že budeš urážet a postihovat toho kdo si dovolí mít jiný názor než ty...
Už jsem tak učinil,uvidím jak se k tomu admin postaví.
Zažil jsem období totality kdy jeden "soudruh" rozhodoval o tom co se může a co ne.Netušil jsem že se stejné arogance a namyšlenosti dočkám i v dnešní době...
Pořád nemůžu pochopit jak ses k tomuto postu dostal,zjevil jsi se tady v podstatě nedávno tak mám strach aby tam nebyla nějaká provázanost s adminem...
Ale třeba se k tomu postaví jako chlap a vyřeší tento problém.
Pokud by se mu podařilo tě z postu moderátora vypráskat myslím že nejenom já bych si dost oddechl.
Kolegů kterým se nelíbí tvoje arogantní a namyšlené chování je tady určitě víc tak uvidíme jak to dopadne.

Chtěl jsem tady založit diskusi na téma s názvem "Jaký je váš názor na práci/nepráci zdejšího moderátora?"
Aby se kdo chce mohl vyjádřit ke způsobu vedení tohoto fóra. Určitě by se našel někdo kdo by překonal strach z vyhrožování a vyjádřil by se.
Ale asi to nemá cenu,zase by to skončilo červeně označené v odpadu a mě by bylo arogantně vyhrožováno banem...


Co takhle diskuze, pokud má někdo jiný názor než ty. :lol:
Komu z kolegů se nelíbí Tvé arogantní a namyšlené chování, kdy podporuješ naprosté zmetky, co prosazují svoje ego na úkor důstojnosti a pracovní koreknosti slečen? :P Co víš o zrmdech, kteří se neštítí ničeho a vydírají a obtěžují ťapiny?
Chceš zmrdy bránit, jak poznáš, že někteří nejsou, jsi jedním z nich a proč určité moderování tě přivádí k nepříčetnosti? :idea: Tuto otázku by si měli položit ti, které žádáš o jejích názor. Můj názor je jasný, lepší určitá kontrola, o které se dá diskutovat, než žádná. :idea:
A poslední případ je nepřípustný, ať byl vyvolán naprostou neznalostí nebo zlým úmyslem. V každém případě, pokud někdo označí slečnu jako ochotnou se nechat zlískat, zmalovat do modra, atd. a nemá pro to souhlas slečny nebo tyto služby od ní nezískal hned na poprvé na základě její pevné taxi, tak poštvat na ni sexuální sadisty je výsledkem ducha mdlého a ti by zde, pokud jim nedojde, co mohou vyvolat, nemají o dělat. :!:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Off Topic Re: Tip na koc s rough přístupem

Příspěvekod vulcan » pát 3. bře 2023, 0:05

acx píše:
sumiiik píše:
Ještě jsi tady zapomněl napsat jednu možnost že budeš urážet a postihovat toho kdo si dovolí mít jiný názor než ty...
....Aby se kdo chce mohl vyjádřit ke způsobu vedení tohoto fóra. Určitě by se našel někdo kdo by překonal strach z vyhrožování a vyjádřil by se.
Ale asi to nemá cenu,zase by to skončilo červeně ...

Co takhle diskuze, pokud má někdo jiný názor než ty.
Komu z kolegů se nelíbí Tvé arogantní a namyšlené chování, kdy podporuješ naprosté zmetky, co prosazují svoje ego na úkor důstojnosti a pracovní koreknosti slečen? :P Co víš o zrmdech, kteří se neštítí ničeho a vydírají a obtěžují ťapiny?
Chceš zmrdy bránit, jak poznáš, že někteří nejsou, jsi jedním z nich ..
.... V každém případě, pokud někdo označí slečnu jako ochotnou se nechat zlískat, zmalovat do modra, .... poštvat na ni sexuální sadisty je výsledkem ducha mdlého a ti by zde, pokud jim nedojde, co mohou vyvolat, nemají o dělat.

acx,
nezbláznil ses náhodou ? :shock: :shock:
Jsi už tady nějaký ten pátek, byl jsi taky na masheru, pokud si pamatuju, na norníku jsi taky,
a pokud ti paměť slouží, tak si asi pamatuješ sumiika z těchto for.
Možná jsi byl na masheru ve VIP Morava, už nevím, ale určitě tam byl sumiiik.
Známe ho, jak se projevuje na forech přes 10 let, tak co to povídáš o nějakých zmrdech anebo o arogantním chování ?
Vždy měl hodně kompetentní názory a nikdy nebyly extrémní či dokonce násilnické. Tak co to tady povídáš ? :idea: :shock:

Pokud si fakt pamatuješ sumiika, tak on nikdy neměl takové tendence. Naopak měl rozumné názory, rozumné recenze.
Má třeba odlišný vkus na dívky jako třeba Ty anebo já, ale vždy byl při smyslech a jeho projev měl hlavu a patu.

Ty jsi ten projev měl taky rozumný, tak co blbneš ?
V čem on protěžuje nějaké zmetky ? On jen poukazuje na určité nepochopitelné jednání Che.

V celé plejádě služeb u ťapin jsou určité varianty rough sexu, SM - mně třeba to nic neříká, co znám sumiika, ten je na tom stejně, i podle recenzí.
Pokud vím, tak Ty taky.
Celkem prostý dotaz norníka swarley byl tady prezentován jako extrémní. Když se podívám na průběh diskuze tady v historii, nebyl ničím mimořádný.
Nemám strach, že by si zrovna Anička neporadila s podobným dotazem.
A propos Anička : já ji znám už od roku 2016, kdy začínala v Praze jako Peggy v Privát Office, skvělá, mladá holka, pak byla vedoucí v Heaven Models, které fungovalo dobře 2 roky, pak se všechny děvčata rozhádaly a rozpustilo se to - ne vinou Aničky. Anička resp. Peggy přešla na další štace –do Marilyn jako Eliška, pak po čase Linda, pak byla v UH Anička, a takto přišla do Brna zpět. Občas byla i jinde, nyní hledá místo v Praze. No a co ?
Nepíšu to jako nějaké negativum, v podstatě jako holku ji mám v oblibě, oceňuji, že se celkem snaží i erudovat.
Navštívil jsem Aničku několikrát, za dobu cca 5-6 let, umí skvěle dát najevo chlapovi své emoce, rozhodně u ní GFE je na místě, jsem dalek toho, abych ji hanil. Nemám strach, že by si neudělala pořádek.

Ale podstata věci je opravdu v pluralitě názorů, v názorech, jak vést toto forum, co dělat, aby bylo lepší a prospěšnější pro norníky.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Off Topic Re: Tip na koc s rough přístupem

Příspěvekod Che » pát 3. bře 2023, 10:04

sumiiik píše:Moc hezky napsané,taky jsi myslím že jsi nelhal a už vůbec že bys někoho ohrožoval,ale mám obavu že Ti to nepomůže.
On totiž zdejší dozorce má svoje pravidla,které si z většiny určuje sám. A běda jak se mu někdo znelíbí...

acx píše:...V každém případě, pokud někdo označí slečnu jako ochotnou se nechat zlískat, zmalovat do modra, atd. a nemá pro to souhlas slečny nebo tyto služby od ní nezískal hned na poprvé na základě její pevné taxi, tak poštvat na ni sexuální sadisty je výsledkem ducha mdlého a ti by zde, pokud jim nedojde, co mohou vyvolat, nemají o dělat. :!:

Kolega acx má naprostou pravdu. Lákat na holku sadisty a potenciálně agresivní individua, aniž jistě vím, že je s podobnými praktikami svolná nebo tento typ služeb přímo cíleně poskytuje, je přinejmenším velmi hloupé a ještě více nezodpovědné!
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 626
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod acx » pát 3. bře 2023, 10:11

Vulcan,
nějak jsi nepochopil, co jsem tím myslel. Nenapsal jsem, že sumík je zmrd, jen jsem otočil jeho argumentaci vůči Che na něho, aby bylo jasné, že takto by to být nemělo. Zajímavé je, že jsi reagoval na stejný obsah jen na Sumíka, vůči Che jsi se nevyjádřil. Sumíkovi útoky na něho jsou kdykoliv, kdy Che zasáhne na fóru bez ohledu na důvod. Že jsou zmetci, nemyslím sumíka, je jasné, od slečen toho vím dost. Útoky na fóru jsou a recenze, které uvádějí služby, které slečny nedělají a potom jim volají zájemci, jsou také. Že může dojít k omylu je snad také jasné.

Sumík uvedl, že se lidé Che bojí, že dostanou ban. Nevím o nikom, že by kvůli kritice Che dostal ban. A také Sumík, pokud zahájil frontální nenávistný útok, musí počítat s příspěvky na sebe, kdo seje vítr, sklízí bouři. 8)
To jen, aby se vzájemná nevraživost, vlastně ji chápu jako jednostranou, dostala z emocionální polohy do rozumové, hledalo se řešení a ne zničit vše a nemít představu, co potom.
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Off Topic Re: Tip na koc s rough přístupem

Příspěvekod vulcan » pát 3. bře 2023, 10:57

Che píše:
sumiiik píše:Moc hezky napsané,taky jsi myslím že jsi nelhal a už vůbec že bys někoho ohrožoval,ale mám obavu že Ti to nepomůže.
On totiž zdejší dozorce má svoje pravidla,které si z většiny určuje sám. A běda jak se mu někdo znelíbí...

... Lákat na holku sadisty a potenciálně agresivní individua, aniž jistě vím, že je s podobnými praktikami svolná nebo tento typ služeb přímo cíleně poskytuje, je přinejmenším velmi hloupé a ještě více nezodpovědné!

Nepochybně lákat na holku sadisty je OUT. Akorát podobné jednání tady nevidím.
Pokud někdo chce si najít něco podobného, ať hledá v tématech Dominy/subinky.
Jinak opravdu ty holky si s podobnými dotazy umějí poradit.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod vulcan » pát 3. bře 2023, 11:08

acx píše: ... Nenapsal jsem, že sumík je zmrd, jen jsem otočil jeho argumentaci vůči Che na něho ... . Zajímavé je, že jsi reagoval na stejný obsah jen na Sumíka, vůči Che jsi se nevyjádřil. Sumíkovi útoky na něho ...
To jen, aby se vzájemná nevraživost, vlastně ji chápu jako jednostranou, dostala z emocionální polohy do rozumové, hledalo se řešení a ne zničit vše a nemít představu, co potom.

No pochopil. Napsal jsi, že sumiiik podporuje naprosté zmetky, co prosazují svoje ego na úkor důstojnosti a pracovní koreknosti slečen.
Určitě uznáš, že je to nonsense.
Na argumentaci o nesprávných zásazích Che jsem reagoval v Tématech na lepší moderování.
Nemyslím si, že by byla nějaká nevraživost mezi námi norníky, rozumný diskurz na toto téma je nezbytný.
Ani nemám pocit, že by někdo tu chtěl něco ničit.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků