Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Průsery v Brně a co s tím

Příspěvekod TomDoll » pon 12. dub 2021, 11:41

LoveMike píše:Ahoj všem kolegům,
dříve jsem to tady spíš jen pozoroval, nicméně míra mé trpělivosti už taky začíná přetékat a rozhodl jsem se pomoct ostatním, aby pořád dokola nenalétávali na nabídky podvodnic, pochybných existencí apod.


Díky, škoda že to nepřišlo o dva dny dřív :oops:
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Otočky

Příspěvekod Barry » pon 12. dub 2021, 13:59

vulcan píše:
Barry píše:Díky. Tvoje poznatky se víceméně shodují s mými. Člověk musí být hodně opatrnej.


Škoda, že o tvých poznatcích nepíšeš a nevaruješ ostatní, Barry. :shock:


Hele prestaň šmírovat profil Vulkáne tvl, mám prozatimní, když jsem dostal ban za to že jsem sem dal FB té zlodějky Fatrdlové. :x
Barry
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 11. dub 2021, 17:14

Re: Otočky

Příspěvekod vulcan » pon 12. dub 2021, 14:22

Barry píše: .. mám prozatimní, když jsem dostal ban za to že jsem sem dal FB té zlodějky Fatrdlové.

Pokud bys to sám nyní nenapsal, tak by to nikdo nevěděl. :shock: Snad je ale jasná podstata: varovat před těmi zlodějkami.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Otočky

Příspěvekod vulcan » pon 12. dub 2021, 14:30

LoveMike píše:Nevím, jak je to s fotkami, zda to není nějak napadnutelné, pokud bych je sem dal. .

Fotky od běžných amatérek, co třeba pošlou foto v SZ, by se neměly dávat veřejně, pokud třeba s neretušovanou fotkou neinzeruje.

Něco jiného je, když je opakovaně psáno, že ta holka je zlodějka, podvodnice. Když navíc mění nicky, tak je varování v podobně fotky z jejího profilu asi na místě.
Jak jinak varovat ? Jasně, může to někdo zneužít, jako revanš.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Otočky

Příspěvekod Barry » pon 12. dub 2021, 14:40

vulcan píše:
Barry píše: .. mám prozatimní, když jsem dostal ban za to že jsem sem dal FB té zlodějky Fatrdlové.

Pokud bys to sám nyní nenapsal, tak by to nikdo nevěděl. :shock: Snad je ale jasná podstata: varovat před těmi zlodějkami.


Bohužel jsem dostal ban za varování před tou špínou Fatrdlovou.
Barry
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 11. dub 2021, 17:14

Re: Otočky

Příspěvekod Che » úte 13. dub 2021, 1:07

Barry píše:Bohužel jsem dostal ban za varování před tou špínou Fatrdlovou.

Příteli Barry alias Chrisi Redfielde, výstražný sedmidenní ban jsi nedostal za varování. Ban jsi dostal za zveřejňování cizích citlivých osobních inormací. Bohužel není v mých silách ověřit, kdy jsou takovéto informace relevantí a kdy jde o pomstu apod. Ale i kdyby bylo, víme, jak např. dopadly obchody, které zveřejnily fotografie nebo jiné osobní údaje lidí, kteří v nich kradli! V takovéto situaci zde budeme zveřejňovat pouze ty fotografie a osobní údaje, které objekty našeho zájmu sami zveřejňují ve své inzerci nebo profilu s nabídkou erotických služeb. A máte-li informace, které mohou přispět k odhalení podvodnic, podvodníků apod., nezbyde, než se obrátit na příslušné orgány.

moderátor
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Otočky

Příspěvekod LoveMike » úte 13. dub 2021, 6:25

Che píše:
LoveMike píše:Nevím, jak je to s fotkami, zda to není nějak napadnutelné, pokud bych je sem dal...

Podle mého názoru vložit sem fotografii, kterou sami zveřejňují ve své inzerci nebo profilu s nabídkou erotických služeb, není nic proti ničemu.

Takové fotky jsou na nic, protože jsou ilustrační. Myslíš, že by si zlodějka Veronika dala do profilu reálnou fotku? Myslel jsem, že jsi zkušenější a bystřejší, když se pasuješ do role moderátora.


LoveMike píše:...Každopádně by rád, aby toto vlákno nezapadlo, požádal jsem kolegu, aby ho dal samostatně a ne do Otočky, kam podl emě nepatří.

Domnívám se, že je zbytečné a dokonce kontraproduktivní mít zde dvě témata v podstatě s totožným obsahem. Ze stejného důvodu jsem přesvědčen, že Tvá varování v tomto vláknu nezapadnou.

moderátor


Jak jsem psal, myslím, že každý člen tohoto fóra má právo založit vlastní vlákno. Z mnoha důvodů mi prostě přijde lepší, aby toto téma bylo samostatně, nejde o otočky ve smyslu, že by holky byly nepoužitelné. Jde o varování před podvodnicemi atd. Tvůj zásah se sloučením do jiného vlákna se mi prostě nelíbí.
LoveMike
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 7. kvě 2005, 13:53

Re: Otočky

Příspěvekod Che » úte 13. dub 2021, 11:08

LoveMike píše:Jak jsem psal, myslím, že každý člen tohoto fóra má právo založit vlastní vlákno. Z mnoha důvodů mi prostě přijde lepší, aby toto téma bylo samostatně, nejde o otočky ve smyslu, že by holky byly nepoužitelné. Jde o varování před podvodnicemi atd. Tvůj zásah se sloučením do jiného vlákna se mi prostě nelíbí.

Samozřejmě, že nová témata zakládat můžeš. Ale jak už jsem psal, obsah Tebou založeného vlákna a již existujících Otoček je v podstatě shodný. Jde o to, sdělit kolegům na fóru, komu se vyhnout. Rozdíl je jen v závažnosti důvodu, ale podstata vlákna je stejná. Mimochodem u poslední dívky v tvém příspěvku vlastně píšeš, že "jen" nestojí za to.
Rozmělňování stejných témat do několika vláken činí diskuzi nepřehlednou a tudíž lecos může zbytečně zapadnout. Náplní práce moderátora je mimo jiné i udržovat přehlednost fóra. Je celkem pochopitelné, že ne všechny zásahy a nastavená pravidla se musí všem líbit. Je však třeba pochopit, že je to právě moderátor, kdo věnuje nemalý čas údržbě fóra, dodržování určité koncepce apod. a některá jeho rozhodnutí je prostě nutné respektovat.

Ve svém nově založeném tématu, které jsem následně sloučil s Otočkami jsi mimo jiné napsal:

LoveMike píše:...Pokud chceš dobrý holky, co si přivydělávají, hezké a šikovné, tak napiš do soukromé zprávy a třeba se domluvíme.

Toto se zase nelíbí mně! Bezostyšně z tohoto fóra můžeš čerpat informace od mnoha norníků, kteří se dělí o své kladné zkušenosti, ale sám se o ty své podělíš jen se skupinou vyvolených přes SZ? Příteli, toto je diskusní fórum, pokud chceš obchodovat s informacemi, zkus raději nějakou jinou platformu.

moderátor
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Agáta 704907650 / 704 907 650 - Privát Mia

Příspěvekod Nomar32 » úte 27. dub 2021, 17:11

Však Agátka tady vždycky ráda reagovala, tak vám jistě brzy objasní, proč se společně s Vanessou a Dianou pakovaly.
Nomar32
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 18. kvě 2020, 22:51

Re: Agáta 704907650 / 704 907 650 - Privát Mia

Příspěvekod Agus » stř 28. dub 2021, 10:29

Nomar32 píše:Však Agátka tady vždycky ráda reagovala, tak vám jistě brzy objasní, proč se společně s Vanessou a Dianou pakovaly.



Ahoj , koukám na Tvé příspěvky v mem vlákně, myslím si , ze mě znáš nejlépe.
Můžeš tedy nám všem objasnit důvod , proč sem změnila působiště ?
Agus
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát 28. úno 2020, 15:58

Re: Agáta 704907650 / 704 907 650 - Privát Mia

Příspěvekod Nomar32 » čtv 29. dub 2021, 19:52

Ahoj, podle mě se opět mýlíš. Jsou tu bezpochyby větší znalci tvé skvostné duše.
Nomar32
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 18. kvě 2020, 22:51

Re: AnnieAM (Amateri)

Příspěvekod barons » stř 5. kvě 2021, 0:27

Weedman23 píše:No ja chodil jak moc neinzerovala kdybys dobre cetl muj prispevek tak by me zajimalo jaka bude nasledujici dny precejen kdyz bude brat 10 norku denne tak se to nani musi podepsat


No vrátila se opět do Brna, ale ta holka má tedy tempo
Jen je to s její vlídností čím dále horší, asi si potřebuje holka vydělat na barák,
Jinak té cestovatelské vášni nerozumím
barons
 
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 31. bře 2016, 3:34

Re: Mari 775 465 481 (775465481) - Sweet Relax Brno

Příspěvekod sumiiik » stř 5. kvě 2021, 18:51

AlbertCamus píše:
borec123 píše:Bohužel mě sem nejde nahrát přímo její fotka ...


Anyone sees the differences in her face between 1st and 3rd photo? This is suspicious.

Takže česky čteš a odpovídáš anglicky??
Ty bys tady potřeboval asi svoje zvláštní vlákno...
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Mari 775 465 481 (775465481) - Sweet Relax Brno

Příspěvekod bilmc » stř 5. kvě 2021, 19:24

sumiiik píše:
AlbertCamus píše:
borec123 píše:Bohužel mě sem nejde nahrát přímo její fotka ...


Anyone sees the differences in her face between 1st and 3rd photo? This is suspicious.

Takže česky čteš a odpovídáš anglicky??
Ty bys tady potřeboval asi svoje zvláštní vlákno...


Ale no tak… logicky asi používá Google překladač nebo jakýkoliv jiný. Jasně, může sem hodit odpověď z překladače v češtině ale angličtina pro většinu z nás asi v dnešní době není a neměla by být problémem. :roll:
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Spíše Splachovací záchod - ne OT volná diskuze

Příspěvekod vulcan » čtv 6. kvě 2021, 0:53

bilmc píše:
sumiiik píše:
AlbertCamus píše:
Bohužel mě sem nejde nahrát přímo její fotka ...
Anyone sees the differences in her face between 1st and 3rd photo? This is suspicious.

Takže česky čteš a odpovídáš anglicky??
Ty bys tady potřeboval asi svoje zvláštní vlákno...

Ale no tak… logicky asi používá Google překladač nebo jakýkoliv jiný. Jasně, může sem hodit odpověď z překladače v češtině ale angličtina pro většinu z nás asi v dnešní době není a neměla by být problémem. :roll:


Vlákno zjevně není Off topic - volná diskuze , ale spíše Splachovací záchod.

Tady se žádná diskuze nevede, jen se přesouvají posty. :shock:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků