Hledat  

TOP slečny Brno 2021

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod doov » úte 16. úno 2021, 19:24

Ahoj pánové,
vím že se dá filtrovat a hledat na fóru...
Ale je únor 2021 a slečen v Brně bylo dost..

Co tu napsat doporučení na opravdu fér a slušné společnice....
Naposledy upravil doov dne úte 16. úno 2021, 21:19, celkově upraveno 1
doov
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 5. kvě 2009, 23:35

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod bilmc » úte 16. úno 2021, 19:42

Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod Che » úte 16. úno 2021, 23:17

doov píše:...Co tu napsat doporučení na opravdu fér a slušné společnice....

Příteli, přímo doporučovat některou společnici je ošidné. Víš, jak se to zpívá ve známé písničce: "...lidi jsou různý a různý koníčky maj, sbírají známky, mince a kdejaký krám, někdo má rád psy, druhý zase vdolky, pro mne je teplo myšího kožíšku ráj...". Z toho, co se líbí mně, nemusíš být ty vůbec nadšený a někdo další se třeba i otřepe hnusem.
Myslím, že recenzí je na tomto fóru habaděj. Je to snad slušný zdroj inormací k tomu, udělat si obrázek o tom, které děvče navštívit a kterému se raději vyhnout. Nebo je zde ještě možnost zariskovat, slečnu nebo paní navštívit a o své dojmy a zkušenosti se v recenzi podělit s ostatními. Ty jsi na tomto fóru bezmála dvanáct let, ale recenzi jsi ještě žádnou nenapsal. Možná by nebylo špatné konečně přispět svou troškou do mlýna.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod Weedman23 » úte 16. úno 2021, 23:44

Che píše:
doov píše:...Co tu napsat doporučení na opravdu fér a slušné společnice....

Příteli, přímo doporučovat některou společnici je ošidné. Víš, jak se to zpívá ve známé písničce: "...lidi jsou různý a různý koníčky maj, sbírají známky, mince a kdejaký krám, někdo má rád psy, druhý zase vdolky, pro mne je teplo myšího kožíšku ráj...". Z toho, co se líbí mně, nemusíš být ty vůbec nadšený a někdo další se třeba i otřepe hnusem.
Myslím, že recenzí je na tomto fóru habaděj. Je to snad slušný zdroj inormací k tomu, udělat si obrázek o tom, které děvče navštívit a kterému se raději vyhnout. Nebo je zde ještě možnost zariskovat, slečnu nebo paní navštívit a o své dojmy a zkušenosti se v recenzi podělit s ostatními. Ty jsi na tomto fóru bezmála dvanáct let, ale recenzi jsi ještě žádnou nenapsal. Možná by nebylo špatné konečně přispět svou troškou do mlýna.
no já si pamatuji že doov je ten co tu uploadoval fotky Annie takže mu bych nedal tip na žádnou max tak na naky ojeb
Weedman23
 
Příspěvky: 100
Registrován: pon 13. led 2020, 19:05

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod chaospace » stř 17. úno 2021, 4:00

Sorry, bro, ale moje TOP '21 se mi zatím ani trochu neomrzela. Až se jí nasytím, tak se třeba v nějaké recenzi podělím.
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod petras60 » stř 17. úno 2021, 7:37

Bohužel máš pravdu každý norník má svoje co si chrání a recenzi napíše na ni až ho omrzí.Nikdo nenapíšu na Svoji favoritku super recenci aby pak stál ve frontě a ojelo to celý Brno. :lol: :lol: :lol:
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod Mates45 » stř 17. úno 2021, 9:39

Che velice rozumný a férový koment. Přesně, jak píšeš (mladá, stará, štíhlá, silnější, malé prsa, velké prsa), hlavně, když je ta holka snaživá, příjemná atd. Každému se líbí něco jiného, tak proč tu někoho až sprostě špinit, nebo napadat. Samozřejmě se vůbec nezastávám holek, které si to nezaslouží.
Mates45
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 7. led 2021, 11:43

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod Che » stř 17. úno 2021, 10:54

chaospace píše:Sorry, bro, ale moje TOP '21 se mi zatím ani trochu neomrzela. Až se jí nasytím, tak se třeba v nějaké recenzi podělím.

petras60 píše:Bohužel máš pravdu každý norník má svoje co si chrání a recenzi napíše na ni až ho omrzí.Nikdo nenapíšu na Svoji favoritku super recenci aby pak stál ve frontě a ojelo to celý Brno. :lol: :lol: :lol:

Je fajn kolegové, že jste nám prozradili, že vlastně na zdejším fóru jen parazitujete a najdeme-li od vás nějakou kladnou recenzi, je to známka toho, že dívka už pro vás není dost dobrá nebo ta recenze má jen odvést pozornost od těch opravdu nejlepších děvčat. To je cenná informace a je dobré ji znát. Díky.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod bilmc » stř 17. úno 2021, 11:46

Tak jak píše Che. Ale hlavně, když už to tak děláte, tak proč to nakonec takto veřejně napíšete... :roll:

Já taky někdy vnitřně bojuji s tím, jestli na nějakou holku napsat recenzi, protože mi přijde fajn apod. Kolikrát jsem si říkal, jestli je to fér ji recenzovat jako věc (např. pračku) nebo nějakou jinou službu (např. kadeřníka, zubaře). A to je přesně ono. Je to totiž služba, služba jako každá jiná. Spousty služeb určitě recenzujete a tak mi ve finále nepřijde tak špatné recenzovat prostě službu slečny. Ona ji poskytuje dobrovolně a my ji dobrovolně přijímáme.

A pokud to berete tak, že jste ten jediný vyvolený, kterého má daná pracovnice nejvíce ráda a doufáte, že si vás jednou vezme díky tomu, že ji "chráníte" před ostatními, :lol: tak ne hoši, fakt nevezme. :lol:
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod chaospace » stř 17. úno 2021, 21:15

Che píše:Je fajn kolegové, že jste nám prozradili, že vlastně na zdejším fóru jen parazitujete a najdeme-li od vás nějakou kladnou recenzi, je to známka toho, že dívka už pro vás není dost dobrá nebo ta recenze má jen odvést pozornost od těch opravdu nejlepších děvčat. To je cenná informace a je dobré ji znát. Díky.

Já měl za to, že se tu řeší odpověď na podle mě nemístnou otázku od někoho, kdo sám žádným řádným field-reportem nepřispěl, a přitom by chtěl od ostatních vědět, kde si na tutovku dobře zapíchá. Přitom ani nezastírá, že se mu nechce ztrácet čas nějakou rešerší fóra. Ty ses rozhodl odpovědět mu rozumně, možná protože jsi tu moderátor (mimochodem, díky bohu za to, že se tu o to zase někdo stará), já jsem si vybral možnost se jeho otázce vysmát. Trochu se nám to tu pak ale zvrhlo v amatérskou psychologickou poradnu (bilmc) a v rozvíjení konstrukcí nezaložených na faktech (Che).

Ale abychom diskusi udrželi v nějakém vzájemném respektu. Důvod, proč nepsat recenze na nějakou svou aktuální favoritku je z mé strany pragmatický. Ochrana vlastního soukromí. Pokud se rozhodnu dočasně protápět nějakou konkrétní slečnu, tak je to obvykle proto, že mi sedí fyzicky i povahově. A aniž bych si dělal iluze o nějaké hluboké vzájemnosti, vídám se s ní nějakou dobu častěji a obvykle i ona si celkem dobře pamatuje detaily posledních setkání a vůbec kde co. A nikdo rozumný podle mě nestojí o to, aby ho dotyčná v nějaké recenzi poznala, minimálně dokud ji plánuje dál navštěvovat. Navíc s každou další návštěvou se nějaká smysluplná recenze vymýšlí hůř a hůř, alespoň do doby, než získám potřebný odstup.
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod bilmc » stř 17. úno 2021, 21:32

Chaospace,

ten sarkasmus se bohužel takto v diskuzích nedá poznat úplně na první dobrou (tvá první reakce).

Nechtěl jsem, aby můj příspěvek vyzněl jako z, cituji: "amatérské psychologické poradny" :D, spíš jsem se snažil to tak nějak shrnout ze svého pohledu. Nicméně, ohledně té ochrany vlastního soukromí s tebou prostě nemůžu souhlasit. Pokud bys chtěl chránit své soukromí tak vehementně, tak bys nemohl chodit vůbec ale vůbec nikam. Nějaká recenze na fóru, o kterém spousta slečen vlastně ani neví, případně ví ale ty jsou zase rády za to, že tu mají recenze (hlavně ty pozitivní), i když, i negativní reklama je reklama. Abych to shrnul, když se ti bude někdo chtít mstít či ti dělat naschvál, tak si cestu najde a nějaký příspěvek na sp4y už asi roli nehraje.
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: TOP slečny Brno 2021

Příspěvekod chaospace » stř 17. úno 2021, 22:35

bilmc píše:Pokud bys chtěl chránit své soukromí tak vehementně, tak bys nemohl chodit vůbec ale vůbec nikam. Nějaká recenze na fóru, o kterém spousta slečen vlastně ani neví, případně ví ale ty jsou zase rády za to, že tu mají recenze (hlavně ty pozitivní), i když, i negativní reklama je reklama. Abych to shrnul, když se ti bude někdo chtít mstít či ti dělat naschvál, tak si cestu najde a nějaký příspěvek na sp4y už asi roli nehraje.

Tak dalece to opravdu neřeším, na to jsem málo paranoidní :) Jen prostě nejsem komfortní s představou, že by mě dotyčná v recenzi poznala coby autora. Je v tom i trocha pokrytectví, přiznávám. Dál to asi není třeba rozebirat.
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků