Hledat  

priváty vs. kluby

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

priváty vs. kluby

Příspěvekod edsik » pon 14. kvě 2007, 0:13

Jsem spíše rekreakční uživatel techto služeb - zajdu tak 1 x za 2 mesíce.

Muj názor kluby vs. priváty

ad priváty: vadí mi že sou v provozu vetsinou jen pres den, nedá se zajít večer (noci) o víkendu makají taky málokde - i kdyz nekdy inzerují "i víkend" tak tam nikdo nebere telef. - a žel prave v noci a o vikendech mam nejvic casu a chuti 8)
Co me na privcích absolutne na**rá je, že se domluvíte v tolik a tolik hodin, jedete pres pul Brna a nikdo Vam neotevre ci se Vas snaží přeobjednat na pozdejc ( a to jeste nekdy neurcite) , kdyz clovek chodí do práce tak je celkem problém si vyhradit celej den na jednu "privátovou" akci. Další minus je ze mnohdy nesouhlasej fotky, takže se tesite na poupe a prijde Vám otevřít otkvetlá slunečnice...
Kladem jsou bezesporu nižší ceny a že Vám nenutí nejaký předražený nápoje + drinky pro holky + bez vstupnýho
Kvalita holek kolísá - viz. všechny okolní

kluby - výhoda vetší výber holek, vetsinou jsou i hezčí (ty nejpovedenejší kousky jsem mel zatím v klubech ne na priv.) , nevýhoda vyšší ceny (před časem me v jednom kr.pol. klubu namíchla slečna, které sem platil 2500 za hodinu a dodala a co dýško ? a to meli jeste navíc 4 kila vstup ) vím ze nekde vstupný nechtejí ale to nesmí být "špička" což se dost liší, nekdy prijede "zájezd Italů" a tak sroubují ceny a nekdy v sobotu večer mas klub pro sebe a snesou ti modrý z nebe :)
neradno tam chodit pozdeji - k ránu - holky bývaj nalitý a službičky stojí za prd

tak to sou moje zkušenosti v kostce, písnete taky svoje
edsik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 15. úno 2006, 17:39

Příspěvekod aposkreos » pon 14. kvě 2007, 10:08

:-) Pěkný příspěvek.

Jsou to rozdílné podniky. Na privát si klidně můžeš odskočit i v polední pauze místo oběda. Čímž se uvolníte a trochu i zhubnete. Samé plus. ;-)

Jinak jak říkáš, kluby jsou drahé, chtějí vstup, pití pro holky, prostě za sex se zaplatí nehorázná částka a nemyslím si (nějaké zkušenosti mám), že jsou služby nějak výrazně lepší...

Navíc, co na to manželky a přítelkyně, když si chcete odskočit někam o víkendu, či večer... :-D Privát je to, oč tu běží... :-D
aposkreos
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 26. kvě 2005, 14:13

lenoši

Příspěvekod edsik » úte 21. srp 2007, 23:44

nikdo nepřidá svou zkušenost? :D

píchat to jo, psát to nic co holoto? :) :oral:
edsik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 15. úno 2006, 17:39

Příspěvekod pepan » stř 22. srp 2007, 18:01

Nemam s kluby az tak velkou zkusenost zatim jsem byl jen na jednom, nastesti nechteli zadne vstupne, platil jsi jen za holku. Zatim peeferuji privaty i kdyz uz to taky parkat stalo za ho*no, neodpovidala fotka nebo Ti pocitali cas presne na minuty, coz nastve, ale vetsinou jsem byl spokojenej, jde o to vybrat spravnou holku podle vetsinou podel zkusenosti jinych a tam se vetsinou nezmylis, v klubech by me nejvic vadilo platit nekde vlezne a piti holce, stejne ji naleji jen dzus a tvrdi ze je to extra alkohol a tim padem platis nekomu do kapsy za nic.
pepan
 
Příspěvky: 99
Registrován: ned 29. kvě 2005, 10:59

Příspěvekod edsik » stř 22. srp 2007, 21:26

pepan píše:Nemam s kluby az tak velkou zkusenost zatim jsem byl jen na jednom, nastesti nechteli zadne vstupne, platil jsi jen za holku. Zatim peeferuji privaty i kdyz uz to taky parkat stalo za ho*no, neodpovidala fotka nebo Ti pocitali cas presne na minuty, coz nastve, ale vetsinou jsem byl spokojenej, jde o to vybrat spravnou holku podle vetsinou podel zkusenosti jinych a tam se vetsinou nezmylis, v klubech by me nejvic vadilo platit nekde vlezne a piti holce, stejne ji naleji jen dzus a tvrdi ze je to extra alkohol a tim padem platis nekomu do kapsy za nic.


v kterym nechteji vstupny? v Brne nebo v Prague?
edsik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 15. úno 2006, 17:39

Příspěvekod pepan » pát 24. srp 2007, 15:22

V Brne
pepan
 
Příspěvky: 99
Registrován: ned 29. kvě 2005, 10:59

Příspěvekod edsik » pát 30. lis 2007, 19:33

pepan píše:V Brne


kde teda???
edsik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 15. úno 2006, 17:39


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků