Hledat  

Proč platit dívkám stále víc a víc?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Nicol Brno

Příspěvekod adamnovak23 » sob 15. srp 2020, 18:16

Za mě tedy nepodporovat. 1800/h bez oralu bez? K tomu s chladným přístupem namyšlené a arogantní kurvy ve stylu naval prachy, udělej se a vypadni. Nevidím důvod proč bych měl ty "300" navíc za hodinu dávat znovu za co jako?
adamnovak23
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 1. srp 2020, 14:09

Re: Nicol Brno

Příspěvekod bushmills » ned 7. úno 2021, 17:21

honovo píše:Ale osobne dam radeji 1300 Kc za pulhodinu, kdyz vim, ze to bude dobrej sex s hezkou holkou nez nekde testovat 1000 Kc za 30 min s nekym, kdo je totalne bez zajmu.


To je vecny kolobeh. Ty, ktere jsou bez zajmu, uvidi cenu 1300/pul hodiny a reknou si: hele, ta bere vic, prece mam sve kvality a zvednou sazbu taky. A pak ty kvalitni uvidi: hele, ta spina ma cenu stejnou, jako ja, to prece nejde a zvednou taky... atd atd atd
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Nicol Brno

Příspěvekod vulcan » ned 7. úno 2021, 21:49

honovo píše: dam radeji 1300 Kc za pulhodinu, kdyz vim, ze to bude dobrej sex

No to je právě to, že to nevíš :shock: , v jaké ji zastihneš náladě :wink: , jestli si něco zrovna vzala :wink: .., platí to právě u této Nikol.
Když ji zastihneš v náladě dobré, bude to dobrý sex i za 1000 /30min.

Podobně máš x girls, které mají normálně 1000/půl hoďky, a je to OK.
Za ten přídavek 300 Kč se ta holka nezmění, jen to vyprovokuje to, co správně napsal bushmills :idea:
bushmills píše: To je vecny kolobeh. Ty, ktere jsou bez zajmu, uvidi cenu 1300/pul hodiny a reknou si: hele, ta bere vic, prece mam sve kvality a zvednou ...... atd atd atd
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Che » pát 19. úno 2021, 21:07

Poskytují nám snad stále lepší a lepší služby? Podle recenzí na tomto fóru to spíš vypadá, že čím je děvče nenasytnější, tím průměrnější (mírně řečeno) služby poskytuje. Proč jim ty peníze tedy cpeme a pak zde často brečíme, že to za ně nestálo? :o :shock:

Prosím všechny, aby v případě, že v tématech zejména v hlavní diskusi nebo dotazech, chtějí rozvíjet debatu na toto téma, aby se v intencích doporučení pro OT příspěvky přesunuli sem!
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 617
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod vulcan » pát 19. úno 2021, 22:14

V takovém samostatném vlákně se to ztratí.
Pochybuji, že by to tady někdo rozvíjel.
To je třeba mít v tom daném vlákně, na konkrétním příkladě.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Che » sob 20. úno 2021, 1:21

vulcan píše:...To je třeba mít v tom daném vlákně, na konkrétním příkladě.

S tím se dá do určité míry souhlasit. Ale právě ta míra tu hraje podstatnou roli. Pokud se byť rozumná argumentace změní v nekonečnou přestřelku i dobrý úmysl se často mine účinkem. Nedej bože, vede-li se taková debata s ignorantem a ještě hůře vedou-li ji ignoranti mezi sebou.
Pokud taková debata v jednotlivých vláknech přesáhne tuto rozumnou míru a není vůle ji ukončit, pak je nutné ji dobrovolně nebo nedobrovolně přesunout jinam. Podobně jako i jiné Off Topic diskuse. Protože je však téma nesmyslného a neopodstněného přeplácení erotických služeb více než aktuální (bohužel), zaslouží si samostatné vlákno, aby se neztratilo mezi, většinou nesmyslným, ostatním OT. Nehledě na to, že se zde dá diskutovat i v obecné rovině, což by v tématech týkajících se konkrétních děvčat asi nebylo vhodné.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 617
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Linda - 736102493 ( 736 102 493 )

Příspěvekod slimjims » sob 20. úno 2021, 12:12

vulcan píše:
Adam89 píše: Sídlí na ul. Palackého, aktuálně i s kamarádkou Kristynou domluvena hodina s Lindou 1800/hod.
nabízí trojku s kamarádkou 3500/h, tak souhlasím.
.. znovu zopakuji, pokud se zde holky znovu objeví.

..lze akceptovat i vyšší ceny, které normálně nepodporuji...

Píšeš, že nepodporuješ vyšší ceny, a zároveň to uděláš. :evil: To je přesně to, co ty holky chtějí, vytěžit pár ochotných norníků a táhnout zase dál.
Nejlépe se co nejméně nadřít a udělat trojku, kde se tedy logicky nenašukají, jako kdyby byly jen samy. A mají to skoro za stejné peníze.

Nezpochybňuji, že jsou tvé prachy a můžeš si s nimi dělat , co chceš, ale právě takto se kazí trh, který je v Brně docela mizerný.
Pokud někdo bude v jiném vláknu brečet, stěžovat si, že je to na h... v Brně, že holky stále zdražují a ledacos ošidí.., tak tady je důvod, proč to dělají.

Mch. Kristýna na norníku byla vždy kritizována za přístup a popisována za průměrnou žabku, hodně ji odmítali, tak dojela do Brna a našla Adama.

PS: možná by nebylo od věci napsat, Adame, kde ty krásky sídlí, Palackého 18 frml Bella ? Nebo jinde ?

Adam89 píše:Vzhledem k tomu ze v ceně byl ob, kdy jinak bych platil každé 1500/hod +500 takže za dvě na hodku 4000, tak myslím že fakt ze jsem jim dal 3500 je vlastně v pohodě.

Palackého 124, ale myslím te je to irelevantní jelikož říkaly, ze příště v Brně budou opět na Pellicove.

vulcan píše:Víš, že jsem psal, že je to tvoje oběživo, tvá věc.., ale tímto, jak to odůvodňuješ a píšeš :shock: :shock: , tak vlastně ty holky zvykáš na to, aby chtěly takové nesmyslné částky, za něco, co je tak normální, frekventované a skoro bych řekl historicky banální - a to za pohlavní styk. o:-o
A vlastně tyto holky se jen utvrzují v tom, že mají tu kundu pozlacenou.
Bohužel mentalita a psychologie těchto tapin je postižená , ne u každé. A toto protápění, naučení na velké částky vede k tomu, že ztrácejí zdravý náhled na věc. Stále více se uplatní ty, co jim budou chtít jen vytěžit, případně zaplatit baču a táhnout dál. :idea:

tojejedno píše:Ja sice nejsem zastancem drze cenove politiky nekterych pracovnic, ale dopici 1800 za hodku s ob je dobra cena tak co tady furt remcate nekteri???

I kdybych si tisicovkama mohl vytirat zadek tak takovym kurvam bych to nedal uz z principu..vetsinou ochota k cemukoliv je neprimo umerna k vyši odmeny...Takze cim rozmazlenejsi čumak tim horsi sex.Uz si to vy přepláceči kurva uvědomte a nepodporujte tu lůzu kočovnou..Heslo: "vytěžit a zdrhnout.".Vulcan ma pravdu..jako vzdy:)
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Linda - 736102493 ( 736 102 493 )

Příspěvekod Nads » sob 20. úno 2021, 13:30

Jako by se dalo v Brně z čeho vybírat... Já už přes dva roky nikde nebyl a to bych i šel...
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod nokid » sob 20. úno 2021, 13:50

Co se mě týče, nezaplatil jsem nikdy víc nežli 1.500/hod. Ano, párkrát se stalo že to nemělo ani takovouto hodnotu - jenže to jsem poznal až v průběhu akce.
Jinak jsem už na privátu nebyl déle nežli rok, kvůli covidu. Dělejte to taky tak, vyhladovte tyhle chamtivky a ve finále budou vděčné, dostanou-li standardní odměnu. :o
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Linda - 736102493 ( 736 102 493 )

Příspěvekod tojejedno » sob 20. úno 2021, 16:44

slimjims píše:I kdybych si tisicovkama mohl vytirat zadek tak takovym kurvam bych to nedal uz z principu..vetsinou ochota k cemukoliv je neprimo umerna k vyši odmeny...Takze cim rozmazlenejsi čumak tim horsi sex.Uz si to vy přepláceči kurva uvědomte a nepodporujte tu lůzu kočovnou..Heslo: "vytěžit a zdrhnout.".Vulcan ma pravdu..jako vzdy:)

Jasny ze kdyz je koc napicu tak si nezaslouzi ani zakladni sazbu ale kolega tady uvedl, ze obe koc byly v pohode takze 1800 za hodku s ob vidim jako naprosto adekvatni sumu. AnnieAM ma/mela stejnou sazbu a nikdo nerekl ani bu...A to ze se dve koc pri trojce nadrou min jak pri normal sexu na to nepotrebuje byt clovek Albert Einstein aby na tohle prisel, nic to nemeni na tom ze trojka je sen kazdyho normalniho muze a kolega se rozhodl si ten sen splnit. A vulcan tady bude jeste brblat ze co si to dovoluje kupovat si za svoje penize trojku...

vulcan píše:
Adam89 píše: Sídlí na ul. Palackého, aktuálně i s kamarádkou Kristynou domluvena hodina s Lindou 1800/hod.
nabízí trojku s kamarádkou 3500/h, tak souhlasím.
.. znovu zopakuji, pokud se zde holky znovu objeví.

..lze akceptovat i vyšší ceny, které normálně nepodporuji...

Píšeš, že nepodporuješ vyšší ceny, a zároveň to uděláš. :evil: To je přesně to, co ty holky chtějí, vytěžit pár ochotných norníků a táhnout zase dál.
Nejlépe se co nejméně nadřít a udělat trojku, kde se tedy logicky nenašukají, jako kdyby byly jen samy. A mají to skoro za stejné peníze.

Nezpochybňuji, že jsou tvé prachy a můžeš si s nimi dělat , co chceš, ale právě takto se kazí trh, který je v Brně docela mizerný.
Pokud někdo bude v jiném vláknu brečet, stěžovat si, že je to na h... v Brně, že holky stále zdražují a ledacos ošidí.., tak tady je důvod, proč to dělají.

Mch. Kristýna na norníku byla vždy kritizována za přístup a popisována za průměrnou žabku, hodně ji odmítali, tak dojela do Brna a našla Adama.

PS: možná by nebylo od věci napsat, Adame, kde ty krásky sídlí, Palackého 18 frml Bella ? Nebo jinde ?

Co tady furt brbles? :D Jediny co delas je, ze picujes a pises recenze s nepravdivymi udaji. Jednou jsem na zaklade tvy recenze sel za jistou koc, chtel jsem libani, ktery ti udajne poskytla... Rekla mi ze to nedela a nikdy nedelala... Kdyz jsem opacil, ze jistej kolega tvrdil ze ano, zeptala se: "vulcan ze?" Tim padem tvoje duveryhodnost je naprosto nulova a neni mi uplne jasny, co z toho mas psat do recenze ze se s tebou libala kdyz to neni pravda :D Ses mezi brnenskejma kurvama znama firma a vsem ses jenom pro smich... A ty premrsteny sumy, proti kterym tak usilovne bojujes beztak dal platis...
Naposledy upravil tojejedno dne úte 23. úno 2021, 18:30, celkově upraveno 1
tojejedno
 
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Linda - 736102493 ( 736 102 493 )

Příspěvekod bilmc » sob 20. úno 2021, 18:39

Tojejedno, zaprvé vulcan má pravdu a slušně to popsal. Zadruhé, klidně si choďte za holkama a plaťte jim i 3000,- za hodinu. Jen si potom nestěžujte, jak to v tom Brně dopadne. A poslední věc, tvůj příspěvek je dost hrubý a nejsem si úplně jistý, jestli jsi to poněkud nepřehnal a za koho tu vlastně kopeš, jestli za nás a nebo za holky. :roll:

Ohledně recenzí, kolikrát navštívíš holku, která ti dovolí víc než někomu jinému a naopak. Je to i o určitých sympatiích...
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Linda - 736102493 ( 736 102 493 )

Příspěvekod Weedman23 » sob 20. úno 2021, 18:59

No já taky nemám problém dát 1800 když je vše v ceně cas se nešidí ... ale z útokem na vulcana rozhodně nesouhlasím a recenzí nebo odpovědí na to když se někdo ptal snad nikdo nenapsal více možná tak jen Jára
Weedman23
 
Příspěvky: 100
Registrován: pon 13. led 2020, 19:05

Re: Linda - 736102493 ( 736 102 493 )

Příspěvekod bleha » sob 20. úno 2021, 22:03

Weedman23 píše:No já taky nemám problém dát 1800 když je vše v ceně cas se nešidí ... ale z útokem na vulcana rozhodně nesouhlasím a recenzí nebo odpovědí na to když se někdo ptal snad nikdo nenapsal více možná tak jen Jára

Souhlas :!: :wink: Až teda na ty love, na ty já su víc opatrné, navíc komplet servis třeba u Mii byl luxus a levnější :D
bleha
 
Příspěvky: 270
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Re: Linda - 736102493 ( 736 102 493 )

Příspěvekod Weedman23 » sob 20. úno 2021, 22:54

bleha píše:
Weedman23 píše:No já taky nemám problém dát 1800 když je vše v ceně cas se nešidí ... ale z útokem na vulcana rozhodně nesouhlasím a recenzí nebo odpovědí na to když se někdo ptal snad nikdo nenapsal více možná tak jen Jára

Souhlas :!: :wink: Až teda na ty love, na ty já su víc opatrné, navíc komplet servis třeba u Mii byl luxus a levnější :D

Tak Mia byla výjimka u té bylo vidět že dělá maximum abys odešel spokojený a měla staré ceny a teď kdyz už odjela full servis dostaneš za 1500 tak u Lola91 a nebo max u nakych padesátnic
Weedman23
 
Příspěvky: 100
Registrován: pon 13. led 2020, 19:05

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod bushmills » ned 21. úno 2021, 19:10

Každý, kdo dá víc, jak 1000/1500 může za roztáčení spirály, Vulcan má naprostou pravdu. Stejně jako slimjims s tím, že výše odměny je nepřímo úměrná odvedenému výkonu ťapky. Čím víc dostane, tím míň se snaží, větší snahou je jedině snad službu ojebat. Čest výjimkám, existují, ale není jich moc. Mia je v tomto směru etalonem.
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků