Hledat  

Proč platit dívkám stále víc a víc?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » stř 23. čer 2021, 13:52

Já taky nebyl delší dobu. Dovolat se někam je o nervy, ale je to jednodušší o to, že není kam:)))
Teď se něco objevilo v Uheráku - prý dočista zjevení - tak si asi udělám výlet :)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » pát 9. črc 2021, 19:28

Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Nela Brno 608454925 (608 454 925)

Příspěvekod jarjaroslav » ned 11. črc 2021, 0:05

Přesouvám (snad) do vhodnějšího tématu, protože se příp. diskuze již nebude týkat dívky v nadpisu.

mavojek píše:
vulcan píše:
mavojek píše: jo po mě chtějí lepší ťapky i fotku. Vždy napíšu, že mi je 37, mám 110kg, jsem podnikatel a pošlu svou hnusnou fotku. Ještě mě nikdy žádná neodmítla :lol: Svět je zlej.
Radši si vezmou 40ti letýho tlustocha co se nebude dohadovat o penězích, než 27mi letýho co bude řešit jestli dá 200 za kouření bez

mavojek,
teď to napíšu trochu s nadsázkou: ty těm ťapkám poskytuješ nějaké služby, když jim posíláš fotky ?
Nebo s nimi chceš chodit ? Či se jedná o běžný sex za úplatu, kde se fotkami prezentují ty, co peníze berou a snaží se nějak prezentovat (někdy spíše lhát o věku a fake fotkách) ?
Prý "lepší ťapky" :shock: , spíše oraženější ťapky... :lol:
Svět není zlej, ale tys docela naivní nebo navedenej.


Ne, ale opravdu dobrý ťapky tě bez proklepnutí prostě nevezmou, nemají to zapotřebí. Koukni třeba na https://www.czechsara.com/ tam mě celá noc stálá foto, lustraci mých firem, dárečk dopředu a 30k :lol:

I kdybych chtěl takto utratit 30 000 Kč, na podobnou lustraci bych nepřistoupil. Chápu, že dívky se mohou obávat, zda skutečně peníze obdrží, příp. o svou bezpečnost, ale tohle :evil: ? Možná to zavání snahou vzbudit zdání exkluzivity.

Mimochodem, pobavily mě recenze: https://www.czechsara.com/reviews, kdy si klienti pochvalují, že jim slečna dala na výběr z hotelů a restaurací a byla tak laskavá, že po vyplnění formuláře odpověděla hned následující den :roll: ... A slečna prý nenabízí "nemorální služby" :lol: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod m-a-r-t-a-s » čtv 19. srp 2021, 13:39

Problém zvyšující h se cen je hlavně ten že se vždy najde vůl co jim to dá :D o ničem jiným to není
m-a-r-t-a-s
 
Příspěvky: 32
Registrován: stř 8. dub 2015, 11:43

Re: Milana 607472827 / 607 472 827

Příspěvekod Gentlemans7 » čtv 13. led 2022, 12:22

A zkoušel někdo? Nevím proč pořád řešíte cenu jak socky, kdo na to nemá ať jde na Cejl, někdo si rád připlatí za kvalitu.. Vyšší cena není negativum, ale fakt, potom ať se každý rozhodne sám, ale příspěvky typu za 1500 na to kašlu jsou zcela irelevantní..
Gentlemans7
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 5. říj 2015, 19:24

Re: Milana 607472827 / 607 472 827

Příspěvekod Broucek500 » čtv 13. led 2022, 12:38

Gentlemans7 píše:A zkoušel někdo? Nevím proč pořád řešíte cenu jak socky, kdo na to nemá ať jde na Cejl, někdo si rád připlatí za kvalitu.. Vyšší cena není negativum, ale fakt, potom ať se každý rozhodne sám, ale příspěvky typu za 1500 na to kašlu jsou zcela irelevantní..

Vyssi cena neni zaruka ze sluzby budou Top nebo ze dostanu neco extra,a pokud je bezna praxe aktualne fake fotky,casove ojeby, pulku castky predem na ucet nebo radeji celou castku na ucet,pozadovat predem fotky nornika nebo nic je platit prehnane castky cesta do pekel. Pokud si vsimam ty holky co maji kladne refnecea vise ze jsou dobre nemusi ani moc inzerovat a maji klientelu vicemene stalou. Ale proc schvalovanim vysisch cen podporovat to co za to nestoji? A zadat 2K,mit prito fake fotky,popis neodpovida,arogantni,vychcane chovani ...ale no tak :oops:
Ta otazka ma dve roviny,pokud jsme spokojen a vse je ok,dlouhoodbe atd jiste ale proc pristupovat na podmiky,hledam vyjimecnee stedreho milence...jsem neco extra tak mne zaplatte....
Broucek500
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 24. dub 2016, 9:34

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » čtv 3. úno 2022, 11:36

Tady to nějak skomírá, ne? To na nornikovi tam se jinam snaží... kdo platí je topič, dostane se ti dobré rady, aby sis radši párkrát vyhonil, než abys to kazil ostatním, výzvy k embargu apod. :lol:
by mě zajímalo, jestli taky přestanete jezdit, když zdražil benzín, nebo stojíte na benzínce a přemlouváte ostatní, aby netankovali, že když nebudou, tak že budou muset slevnit :lol: :lol: :lol:
kdo z vás se už frajeři odhlásil z odběru elektřiny? nebo se necháte vydírat :lol: nenažranýma bačama, co zdražili elektřinu o stovky procent :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dylenhunt » sob 5. úno 2022, 12:57

další čurák :roll:

jo, přectav si, kreténe, že lidi přestávají jezdit a prodávají auta, dyž je režim stále víc buzeruje a jinak kundí a zdražuje všechno

stejně jako další vomezujou spotřebu co to de, míň topí (což teda zrovna v bytovkách je vo ničem, dyž si bolševický svině na vostatní navordinovaly to socanský dotování), míň svítí, atd.

Edit moderátor:
Prosím vás, že s někým nesouhlasím přece ještě neznamená, že ho musím vugárně napadat. Zkusme se, prosím, chovat alespoň trochu kulturně a na úrovni. Nenuťte mě nestále tu dělat drába a nechte mě věnovat se smysluplnějším věcem. Naivně jsem si myslel, že nebudu muset vyhrožovat pravidly:

Na zdejším fóru svobodně vyjadřujte své názory k tématu diskuse, souhlas nebo nesouhlas ostatními diskutujícími. Zdržte se však vulgárního a hrubého napadání a urážek ostatních! Hrubé, vulgární a urážlivé příspěvky budou z diskuse odstraněny a autor si vyslouží varovný ban! V případě, že se nepoučí, bude následovat ban trvalý!
Začněte to brát vážně a tohle berte jako poslední varování! Protože je opravdu poslední!
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Broucek500 » sob 5. úno 2022, 19:45

Tak jinak ze vse zdrazuje je sice smutna realita ale porad za sve penize ocekavam ze neco dostanu,zbozi nejake kvality coz ale neni duvod abych pristupoval na nehorazne pozadavky jako 15000 za souloz jak pozadovala jedna devcice v inzerci,je to jednoduche plati pro obe strany ano ceny jsou smluvni ber nebo nech byt nebo take nabidka poptavka,ale respektovat prehnane ceny ci podminky jako platby na ucet? Ci zasly foto norniku a ja pak mozna odpovim...,fake fotky nebo silne neurcite profily kde vlastne se nic nedozvim? To uz neni otazka trhu ale vycuranosti ci rovnou planovanbeho ojebu. Na jednu stranu devcata rvou o diskretnosti a respektu pak ale tohle cekam i obracne.
Broucek500
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 24. dub 2016, 9:34

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod acx » ned 6. úno 2022, 1:18

Dobermann píše:Tady to nějak skomírá, ne? To na nornikovi tam se jinam snaží... kdo platí je topič, dostane se ti dobré rady, aby sis radši párkrát vyhonil, než abys to kazil ostatním, výzvy k embargu apod. :lol:
by mě zajímalo, jestli taky přestanete jezdit, když zdražil benzín, nebo stojíte na benzínce a přemlouváte ostatní, aby netankovali, že když nebudou, tak že budou muset slevnit :lol: :lol: :lol:
kdo z vás se už frajeři odhlásil z odběru elektřiny? nebo se necháte vydírat :lol: nenažranýma bačama, co zdražili elektřinu o stovky procent :lol:


Pejsku, proč se takhle předvádíš? :P Celou dobu mám dojem, že jsi, podle tvého chování a obhajování, zainteresován na zvyšování cen pro prozovatele privátů. :D
Co takhle Bella, nepovedla se a ani se ti nedaří nebo nedařilo výhodně prodat? :P
Kdo vlastně jsi, norník určitě ne. :idea: Co kdyby jsi kromě zoufalých postů, které ukazují na Tvůj nekrritický zájem o co nejvyšší ceny, přiznal, který privát vlastníš?
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod cugajev » pon 7. úno 2022, 10:21

Dobermann píše:Tady to nějak skomírá, ne? To na nornikovi tam se jinam snaží... kdo platí je topič, dostane se ti dobré rady, aby sis radši párkrát vyhonil, než abys to kazil ostatním, výzvy k embargu apod. :lol:
by mě zajímalo, jestli taky přestanete jezdit, když zdražil benzín, nebo stojíte na benzínce a přemlouváte ostatní, aby netankovali, že když nebudou, tak že budou muset slevnit :lol: :lol: :lol:
kdo z vás se už frajeři odhlásil z odběru elektřiny? nebo se necháte vydírat :lol: nenažranýma bačama, co zdražili elektřinu o stovky procent :lol:

Tak že vše ostatní zdražuje, je sice fakt, ale to ještě neznamená, že to musíme všude akceptovat. Někde se holt ušetřit musí, pokud nechceme dřív nebo později skončit v červených číslech našich soukromých rozpočtů. Logicky to bývají nejprve koníčky. Taky už chodím míň. Takových 7-8 let zpátky se daly ještě sehnat mladý studentky co si vzaly za půl hodiny mrdání pětikilo. Dneska už často chtějí 3x tolik. Vzrostly průměrné příjmy trojnásobně za tu dobu? Myslím že většině z nás ne.
cugajev
 
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. lis 2012, 16:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » stř 9. úno 2022, 7:48

Broucek500 píše:Tak jinak ze vse zdrazuje je sice smutna realita ale porad za sve penize ocekavam ze neco dostanu,zbozi nejake kvality coz ale neni duvod abych pristupoval na nehorazne pozadavky jako 15000 za souloz jak pozadovala jedna devcice v inzerci,je to jednoduche plati pro obe strany ano ceny jsou smluvni ber nebo nech byt nebo take nabidka poptavka,ale respektovat prehnane ceny ci podminky jako platby na ucet? Ci zasly foto norniku a ja pak mozna odpovim...,fake fotky nebo silne neurcite profily kde vlastne se nic nedozvim? To uz neni otazka trhu ale vycuranosti ci rovnou planovanbeho ojebu. Na jednu stranu devcata rvou o diskretnosti a respektu pak ale tohle cekam i obracne.


Ale no tak. Trosku soudnosti. Tady se někdo vzteká, že nedá víc než 1500 - a stejných 1500 pro ně bylo neakceptovatelnych před 15 lety… tak asi máme nulovou inflaci:) docela by mě zajímalo, kdo z vás bere posledních 15 let stejnou mzdu…
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » stř 9. úno 2022, 7:51

cugajev píše:
Dobermann píše:Tady to nějak skomírá, ne? To na nornikovi tam se jinam snaží... kdo platí je topič, dostane se ti dobré rady, aby sis radši párkrát vyhonil, než abys to kazil ostatním, výzvy k embargu apod. :lol:
by mě zajímalo, jestli taky přestanete jezdit, když zdražil benzín, nebo stojíte na benzínce a přemlouváte ostatní, aby netankovali, že když nebudou, tak že budou muset slevnit :lol: :lol: :lol:
kdo z vás se už frajeři odhlásil z odběru elektřiny? nebo se necháte vydírat :lol: nenažranýma bačama, co zdražili elektřinu o stovky procent :lol:

Tak že vše ostatní zdražuje, je sice fakt, ale to ještě neznamená, že to musíme všude akceptovat. Někde se holt ušetřit musí, pokud nechceme dřív nebo později skončit v červených číslech našich soukromých rozpočtů. Logicky to bývají nejprve koníčky. Taky už chodím míň. Takových 7-8 let zpátky se daly ještě sehnat mladý studentky co si vzaly za půl hodiny mrdání pětikilo. Dneska už často chtějí 3x tolik. Vzrostly průměrné příjmy trojnásobně za tu dobu? Myslím že většině z nás ne.


Ty jsi někdy platil na privatu petikilo? Historky o tom, že ti 13ka podržela za margotku mě nezajímají… btw. abychom srovnávali jabka s jabkama, ty studentky měly v pronájmu kér, nebo jsi je lámal v kočárkárně?
Naposledy upravil Dobermann dne stř 9. úno 2022, 9:01, celkově upraveno 1
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » stř 9. úno 2022, 7:57

acx píše:
Dobermann píše:Tady to nějak skomírá, ne? To na nornikovi tam se jinam snaží... kdo platí je topič, dostane se ti dobré rady, aby sis radši párkrát vyhonil, než abys to kazil ostatním, výzvy k embargu apod. :lol:
by mě zajímalo, jestli taky přestanete jezdit, když zdražil benzín, nebo stojíte na benzínce a přemlouváte ostatní, aby netankovali, že když nebudou, tak že budou muset slevnit :lol: :lol: :lol:
kdo z vás se už frajeři odhlásil z odběru elektřiny? nebo se necháte vydírat :lol: nenažranýma bačama, co zdražili elektřinu o stovky procent :lol:


Pejsku, proč se takhle předvádíš? :P Celou dobu mám dojem, že jsi, podle tvého chování a obhajování, zainteresován na zvyšování cen pro prozovatele privátů. :D
Co takhle Bella, nepovedla se a ani se ti nedaří nebo nedařilo výhodně prodat? :P
Kdo vlastně jsi, norník určitě ne. :idea: Co kdyby jsi kromě zoufalých postů, které ukazují na Tvůj nekrritický zájem o co nejvyšší ceny, přiznal, který privát vlastníš?


A co kdybys psal z jednoho nicku?
Mam starou Bellu a na privatu jsem nebyl od léta, ale když nemůžu spát, z nostalgie sem zajdu a musím se smát…
Ve svém byznysu zákazníka co takhle tlačí na pilu uvědomím o tom, že je spousta podobne kvalitních dodavatelů a
nemusí se na mě zbytecne fixovat:) a jasne, ze dotyčná dá přednost normálnímu zákazníkovi před takovým sociálem…
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » stř 9. úno 2022, 8:01

Dylenhunt píše:další čurák :roll:

jo, přectav si, kreténe, že lidi přestávají jezdit a prodávají auta, dyž je režim stále víc buzeruje a jinak kundí a zdražuje všechno

stejně jako další vomezujou spotřebu co to de, míň topí (což teda zrovna v bytovkách je vo ničem, dyž si bolševický svině na vostatní navordinovaly to socanský dotování), míň svítí, atd.

Edit moderátor:
Prosím vás, že s někým nesouhlasím přece ještě neznamená, že ho musím vugárně napadat. Zkusme se, prosím, chovat alespoň trochu kulturně a na úrovni. Nenuťte mě nestále tu dělat drába a nechte mě věnovat se smysluplnějším věcem. Naivně jsem si myslel, že nebudu muset vyhrožovat pravidly:

Na zdejším fóru svobodně vyjadřujte své názory k tématu diskuse, souhlas nebo nesouhlas ostatními diskutujícími. Zdržte se však vulgárního a hrubého napadání a urážek ostatních! Hrubé, vulgární a urážlivé příspěvky budou z diskuse odstraněny a autor si vyslouží varovný ban! V případě, že se nepoučí, bude následovat ban trvalý!
Začněte to brát vážně a tohle berte jako poslední varování! Protože je opravdu poslední!


Pardon, ale jestli potřebuje někdo šetřit na nezbytných věcech, potom placený sex je první zbytná věc, kterou by měl
vyškrtnout.
Jestli někdo prodal auto po zvýšení ceny benzinu o 3 koruny, tak to moc nechápu, ale samozřejmě respektuju.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků